Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.

Opinie o Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: handelmatejka@gmail.com
Emilia

Coś mało rzetelne te ostatnie komentarze, ludzi raczej interesują warunki pracy. Ktoś ma informacje z pierwszej ręki? Jest tu post na temat problemu z wypłatami ale konkretów brak, jak teraz sytuacja wygląda, co się dokładnie działo?

Renia Nowy wpis

na stronie w ogłoszeniu dla sprzedawcy jest napisane, że możliwy może być podczas pracy rozwój zawodowy. O jaki zakres może chodzić? planuje wstępnie aplikacje ale chce wiedzieć co mnie dalej czeka. Czy stanowiska awans na kierownika jest możliwy?

Paweł W. Nowy wpis

W Opolu pojawiam się przejazdem, raz na jakiś czas. Wczoraj miałem okazję znajdować się po zachodniej części miasta i zauważyłem, że budynek "SDH" dostał nowe życie. Nadal trwa jeszcze renowacja, ale już widać, że będzie to odmiana o 180 stopni. Zgłodniałem - mówię wchodzę. Nigdy nie piszę opinii na temat miejsc, które odwiedzam, ale sama metamorfoza budynku + przesympatyczne Panie z "EMMY" i tak schludny i czysty sklep sprawiły, że zdecydowałem się, że zostawię po sobie "coś". Od samego początku do samego końca nie było się do czego przyczepić. Sklep, czysty, estetyczny, bardzo nowoczesny z szerokim wyborem asortymentu i dobrymi cenami – a jeszcze lepszymi promocjami ???? Warzywka świeże, udało mi się dorwać ciepłe, chrupiące pieczywko, mięsa, wędlin do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego, w żadnym sklepie nie spotkałem się z tak dużą ilości kolorowych etykiet. Promocja na promocji… naprawdę sympatycznych promocji. Wszedłem po bułki, a dojechałem do Wrocka z pełnymi siatami zakupów…. Obsługa przesympatyczna, Panie uśmiechnięte, pomocne przy nawigacji po tak dużym sklepie – nie tak jak to bywa w innych marketach, w których często się zatrzymuję podczas podróży służbowych ???? Z pewnością wrócę, chociażby zobaczyć finalny projekt tego budynku, a także zapełnić swoją lodówkę w Waszej EMMIE. Inne MOCNO REKLAMOWANE sieci marketów w Polskiej Telewizji, mogłyby brać przykład – bez wątpienia. ???? Myślę, że opinie są istotne i bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że tak samo u Pań ze sklepu pojawi się uśmiech na twarzy po przeczytaniu, jak mi gdy odjeżdżałem spod parkingu. Pozdrawiam z Wrocławia

Robił ktoś na Przelotowej i by napisał o magazynie parę aktualnych słów? Widzę, że jedna Pani kiedyś tez się nim interesowała. Mnie ciekawią aktualne zarobki, ponieważ już w tamtym roku mieściły się w widełkach liczonych od 4 do 4,6 tys. jakie są tegoroczne podwyżki i standard pracy na miejscu?

Brak Slow Nowy wpis

Ta firma to jakaś padaka, zero ładu i porządku. Ceny od paru dni tak podniesione na niektóre produkty, że głowa mała. Próbując porozmawiać z paniami w marketingu, to zaszczyt???? Jakby tam były za kare, dziwię się ,że ktoś jeszcze tam pracuje i chce współpracować....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. na stanowisko Masarz - Wędzarz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klient

Sklep w Popielowie od jakiegoś czasu totalna porażka. Wędlniy nie są świeże Mięso nie zawsze świeże a drób nawet odmrażany (wiem bo czekajac z tylu sklepu na córke słyszalem przez otwarte okno jak starsza Pani kazała nie zamawiac fileta tylko odmrozić) Ta sama Pani jest bardzo nieuprzejma i ciagle jej cos nie pasje. Jak by za kare tam pracowala. Zaklada po dwie pary rekawiczek a te niebieskie jak podaje w nich wedliny sa widac znoszone od tygodnia. Pisemna skarga wysłana do biura i zostanie tez wysłane zgloszenie do sanepidu. Kupujac wczoraj wedline dzisiaj na sniadanie byla nie jadalna. Smierdziala i byla lepiąca.

Stała klientka
@Klient

Witam Sądząc po pana opini to się panu sklepy pomyliły. Jestem klientka sklepu w Popielowie odkad ten sklep u nas istnieje i nigdy nie miałam tam żadnego problemu z jakością mięs czy wędlin. Wszystko zawsze świeże i bardzo pyszne,a co do obsługi to aż grzech na tak miłe,serdeczne,zawsze uśmiechnięte panie takie brednie wypisywać.

Stały klient
@Klient

Witam. Jak można tak kogoś oczerniać i kłamać! Jestem prawie codziennie w tym sklepie i nigdy nie zostałem źle potraktowany. Obsługa sprawna,miła i zawsze można się poradzić. Wędliny które kupuje zawsze są świeże.

Katarzyna

Czy ostatecznie aplikował pan na ten cały magazyn? Z tego co widziałam na głównej stronie, jest aktualnie oferta jedynie dla sprzedawcy oraz pracownika produkcji. Czy w tym drugim przypadku opowiedziałby ktoś, jak konkretnie wygląda praca przy linii produkcyjnej? Czego wymagają, co muszę umieć?

PRACOWNIK....

Serio naprawdę stare mięso ? Na Popiełuszki w sklepie nie ma mięsa Przestań Ma... gnębić teraz pracowników czyli nas ,jesteś taki ideał taki prawy taki znawca wszystkiego a zapomniałeś o dawnych swoich czasach - w necie nic nie ginie. Zastanawiam się co ma na celu taki człowiek jak Ty ,nie jeden został zwolniony lub sam odszedł , tylko że Ci ludzie umieli odejść z godnością mówi się cześć ,a od Ciebie nie odbiera się telefonów ucieka się na ulicy żeby tylko z Toba nie mieć nic wspólnego . DAJ NAM SPOKÓJ (nie pisz że nie jesteś MA.. o tym już wszyscy wiedzą )

Rysiu
@PRACOWNIK....

Jeszcze trzeba pamiętać, że niektóre telefony potrafią utrwalać rozmowy i robić zdjęcia. A ten Mariusz to niezły (usunięte przez administratora) Rada na przyszłość mniej gadać i nie odbierać telefonów. Nie potrzebnie było to zwolnienie, bo za miesiąc sam by się zwolnił i był by spokój. Tu był kiedyś taki student i powiedział mu wprost, czemu nie znajdziesz sobie innej pracy, nie musiał byś z takimi cy....... mi pracować.

Wojciech
@PRACOWNIK....

Uwaga: Mario wszystkie rozmowy nagrywa. Nie odbierać telefonów.

emma market

Witam zauwazylam ze szukaja do pracy w Opolu Emma Market prosze o informacje na jakie wynagrodzenie mozna tam liczyc i jak ta praca wyglada?

Katarzyna

Dopiero teraz o to pytasz? Po tygodniu chyba powinno wyjść jakieś info?

Naprawdę nie umiesz odejść z godnością jak Mężczyzna ? kobiety obrażasz pracodawcę obrażasz czy to jest twoje motto życiowe . Moja żona u nich przepracowała 25 lat i poszła na emeryturę, do dziś nie powie złego słowa na tego pracodawcę ,widocznie jak Cię zwolnili to równo musiałaś sobie nagrabić .OPOLE jest małe a praca będzie Ci potrzebna

Ich nie trzeba lubieć bo to pracodawca -pracuję ,za pracę mi płaca koniec kropka.

@Marek

Przestań te bzdury pisać. To już chyba większość ludzi wie, że to była robota dwóch Pań, a nie właścicieli. A jedna z nich nawet w tym dniu do pracy nie przyszła. I nikt tutaj nikogo nie obraża. Zrobiły z Siebie pośmiewisko a pracodawcy problemów narobiły. Żeby zwolnić z pracy pracownika, to pracownik musi nie przestrzegać procedur zakładowych. Na drodze dostaniesz mandat jak złamiesz konkretny przepis drogowy. Są odpowiednie organy, które tą sprawę wyjaśnią. A to, że Twoja żona pracowała w tej firmie 25 lat nie ma żadnego znaczenia do rozstrzygnięcia tej sprawy. I jeszcze raz podkreślam, że nikt tutaj nikogo nie obraża.

@Tomek

To jest moje zdanie i nadal twierdze że obrażasz nawet pisząc ich imiona Chłopie żyj własnym życiem bo to co widzę zwolnili Cię a Ty nadal żyjesz ich pracą i uprzykrzasz życie dziewczyną jak i byłemu pracodawcy, pracy jest dużo

Klient

Mam wrażenie że w ostatnim czasie w sklepach firmowych Matejka nie sprzedaje się już wędlin tylko prowadzi się sprzedaż aktywną art.spożywczych. Ostatnio robiąc tam zakupy słyszę ciągle "polecamy kawę ,biszkopty,soczki "itd.zaczyna być to irytujące ja chcę kupić MIĘSO i WĘDLINY masakra,a może właściwy towar już nie ma zbytu?

@Klient

No ale w czym problem? Może chcą więcej zarobić to poszerzają ofertę. Ewentualnie może wystarczy raz a dosadnie powiedzieć, że sobie Pan nie życzy polecenia czegokolwiek i tyle? ;) Raczej na złość robić nie będą

Mariola
@Klient

Nie zgadzam się że jest to irytujące ,ponieważ dzięki temu kupiłam kawę i nie musiałam iść do innego sklepu . Jest to fajna forma sprzedaży jak chcę to kupuję a przy okazji mogę coś więcej kupić nie tylko wędliny w jednym sklepie BRAWO

Sandra
@Klient

W większości sklepów, nie tylko spożywczych, jest sprzedaż aktywna , nikt nikogo nie zmusza do skorzystania z tej formy sprzedaży . Panie kasjerki nie są natrętne ani nachalne więc ja nie widzę w tym problemu. Zawsze można zostać w domu, zrobić zakupy przez internet wtedy nie będzie Pani/Pan narażony na sprzedaż aktywną.

Jan

Czy pracownik, który otrzymał 1 tys. złotych więcej wynagrodzenia za miesiąc czerwiec 2022 zgłosił to pracodawcy?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Jak długo trwa proces awansu w Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.?

Katarzyna

Ale jesteś naocznym świadkiem tego czy skąd o tym wiesz?

Katarzyna

Poważnie piszesz? Ale to chyba nie każdy? I to przychodzenie to na jakiś dzień próbny jest?

Jack

Zgadzam się w 100%. Brak odstepst pracowników od siebie jeden wchodzi na drugiego w małych sklepach tej firmy, klienci przepychają się żeby kupić mięso i wedline muszą wędrować po sklepie gdzie przechodzi obok innych kichających i kaszlących, zero dezynfekcji sklepu w ciągu dnia. Wolę już zrobić zakupy w innym markecie gdzie czuje komfort psychiczny że mam przestrzeń wolna dla siebie. To prawda że rodzinna firma nie patrzy na pracowników a już napewno nie na klienta Byleby się wzbogacić kosztem innych. Zero szacunku.

Peter
@Jack

Przecież nikt nie ciągnie nikogo na siłę ,do robienia zakupów w tym sklepie

@Peter

Jak można dojść do wniosku, że firma nie patrzy na pracownika, bo ten świadomie sobie odstępu wymaganego nie utrzymuje? Z jednej strony to chyba dobrze, że na siłę ich do tych maseczek nie zmuszali? Bo tak to chociaż wybór mają czy chcą nosić czy nie

Elo

Dziwni właściciele , nie zrozumiałe podejście do pracowników

@Elo

To jest ostrzeżenie z Twojej strony czy zakłopotanie w związku z tą sytuacją? :/

Emilia

Zostaw merytoryczną opinię o Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. - Opole

• Jak się pracuje w Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Matejka Joachim Matejka Damian Matejka sp.j.