Opinie o TechniSat w Siemianice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TechniSat. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat w Siemianice

Czy TechniSat zapewnia kartę multisportu?

xentro Nowy wpis

Mamy Medicover Sport

Były pracownik Nowy wpis

Strata czasu, marne pieniądze i zero szacunku ze strony przełożonych oraz ojca dyrektora

Czy można liczyć w TechniSat na prywatną opiekę medyczną?

Transport Nowy wpis

Nie można liczyć.

Transport

Ochrona w tej firmie to totalne dno. (usunięte przez administratora) która tam pracuje jest opryskliwa i nie zna się na swojej pracy.

Iwona
@Transport

Czemu ochrona jest Twoim zdaniem dnem? Może warto było tej pani zwrócić uwagę ?

Transport
@Iwona

Byłem w tej firmie klientem. I to świadczy o firmie jakich ludzi zatrudnia. Kobieta myśli ,ze wszystkie rozumy pozjadała (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TechniSat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Krystyna

Dałby ktoś znać jak aktualnie z pracą jako magazynier u nich? Na stronce mają info, że szukają i się zastanawiam jak w praktyce to wygląda. Socjal określili, kartę żywieniową też ale co z podstawą? Ile można zarobić i czy są jakieś premie?

Aplikujący

Czy w TechniSat na stanowisku Serwisant Elektronik można zarobić jakieś sensowne pieniądze ? Czy może ktoś podać przybliżone zarobki ?

Przestroga

Szkoda czasu na nich odradzam zdecydowanie top najgorszych prac w okolicy. Nie idźcie tam! Nie wysyłajcie CV bo gromadzą dane.

Jakie są szanse, że odezwą się do mnie z technisatu w sprawie pracy na magazynie? Jestem z Obornik i mam zamiar sprawdzić się w tym zakładzie pracy. Mam też już przygotowany rower w celu dojazdòw. Proszę o odpowiedź.

Jak chcesz być szmatą do podłogi za 2000 zł to możesz śmiało aplikować. Szybko się przekonasz że nie warto dać się tak poniewierać, kasa mała a nerwicę będziesz miał w pakiecie:). Ostatnio nic dobrego się nie dzieje i ludzie uciekają jak mogą jeśli mają tylko gdzie iść. Stąd tak duża rotacja w firmie, nowa osoba przychodzi popracuje max miesiąc i się sama zwalnia lub ją zwalniają za byle co i tak jest na wszystkich działach. Ja tez podziękowałem ostatnio tej firmie, każdego dnia idąc do pracy bałem się czy mnie nie zwolnią. Teraz mam nowa pracę gdzie pracuje się spokojnie i bez stresu a kasę mam taką samą. Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki.

Elunia
@były pracownik

Ta firma to jakaś pomyłka. Szeroko rozumiane zasady GHP nie mają tam miejsca. Kto bliżej Lidera tym bezpieczniejszy. (usunięte przez administratora) pracowników przez innych pracowników. Masakra. Kupa nerwów na śmieszne pieniądze. Praca dla mało ambitnych lizusów

Jaki dress code obowiązuje w TechniSat?

pracujący w TS

Nie wiem jak w biurach ale na produkcji dostajesz koszulkę albo fartuch. Krótkie spodenki, spódnice, sukienki. Wszystko to można dostrzec na produkcji. Utrzymanie ruchu i kilka stanowisk ma spodnie robocze wynikające z BHP Tematu pewnie nie wyczerpałem ale pytanie zbyt ogólne.

Igor

Czy firma funkcjonuje normalnie? Przestaliście pisać z powodu?

eryk

Franku, takich rzeczy na forum to się nie dowiesz :) na szczęście, bo to chyba mało odpowiednie miejsce na pozyskiwanie takich danych firmy

franek

hej potrzebuje mail wewnetrzny do menago serwisu technisatu, ktos mi moze pomoc?

Kasztanka

Ja podziękowałam tej firmie ok. 2,5 roku temu. I jest to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jeszcze trochę i kalectwo miałabym murowane. Ból rąk po nocach nie do wytrzymania. Presja, pośpiech, praca świątek piątek i niedziela. Marne pieniądze. Takie mam wspomnienia. Szczerze odradzam! Nawet pakiet socjalny jaki "niby" firma gwarantuje - nie jest zupełnie żadną atrakcją.

On

telo Ja 10 lat temu zarabiałem 1800 zł na rękę pracując na produkcji na dwie zmiany, gdzie wszystko było tańsze i nie byłem tak poniżany jak w technisacie. Jeśli dla Ciebie 2000zł to dużo pracując na trzy zamiany, świątek, piątek i niedziela to jak najbardziej się tam nadajesz. Takich jak ty właśnie tam szukają!

TSP

Rekrutacja juz zakończona, spóźniłeś się

tolo

coś mi śmierdzi że te same pozytywne wpisy umieszcza ktoś z działu kadr.Może by podał jeszcze adres mailowy albo telefon do ego specjalisty co zarabia te 3 koła na rękę ?

j23

Nie pchaj się tam - poszukaj sobie innej roboty.

erdyk

same wiochmeni pracuja w technisadzie wiesniaki z pobliskich wioch ktorzy smierdza gownem a najwiecej wiesnian pracuje w dziale testow a najwieksza anna h.

Do Andz: jestem byłym pracownikiem tej firmy - na szczęście. Odeszłam sama, bo znalazłam inną pracę. Powiem tak, jeśli nie masz żadnej pracy to tak na przetrwanie możesz spróbować chwilę popracować. Szukaj na siłę czegoś innego, bo zostaniesz po kilku latach pracy w tym kołchozie "garbata i schorowana". Tutaj jak pracujesz jest ok. ale jak zaczniesz chorować to wylatujesz przy pierwszej lepszej okazji. Ludzie tam pracujący w większości są fałszywi - więc nie zawieraj żadnych głębszych przyjaźni. Koleżanki, które razem pracują na linii, potrafią się sprzedać za kilka % premii. Zastanów się czy warto :) Pozdrawiam i życzę duuuuużo siły do pracy w Technisacie, bo będzie Tobie bardzo potrzebna.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat - Siemianice

• Jak się pracuje w TechniSat?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TechniSat