Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Znalazłem pracę w zakladzie"X" pierwszy dzień i już 4 byłych itończyków spotkałem, haha, zarobki na 3zm takie jak w eatonie na 4 pozdrawiam.

Jhon

Ten zakład "X" to tak mniej więcej co i gdzie? Może czas na zmiany.

Leonsio

Na akt wyzwolenia (usunięte przez administratora) musiał dobrze pracować, aby pan mu dał wolność…a ty się tak po prostu pytasz. To jakaś kpina!

Ironic

Tak samo jak eatona. Z dwojga złego wolę PM.

@Ironic

a idzie tam wyszarpać coś więcej? Tylko szczerze.

Jose

Ta firma to jakaś kpina, premia na zaworach za listopad znowu 0 zł.

@Jose

To nie jest kpina. To jest zwyczajne (usunięte przez administratora)ludzi od 2 lat i to w majestacie prawa !!

Stachan

Jak 3/4!? Tydzień temu mówili że początek roku jest załadowany na max. Linie mieli uruchamiać!

Vv
@Jose

Bądź przedsiębiorczy, bierz przykład z innych, bierz premię w złomie i zużytych narzędziach.

Fajny był wątek o zatrudnieniu 70-nowych za 4200pln, a tu skasowany.

Firmie eaton wydaje się że rynek pracy w Bielsku Białej jest taki jak 20 lat temu i wymagają cudów na kiju

byly

a durny naród myśli że ziemia jest plaska i kończy się przy ogrodzeniu.

@byly

milicja może tyle co prezydent w kraju !!! Haha sczeliwy bogaty Polak hahaha

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

operator

Ee tam narzekacie. Jak chcecie więcej zarabiać jak co "enty" pracownik z rana wstawiony przychodzi (przyjeżdża do pracy). Przecież gdyby raz zrobili kontrole 100% to "enty" procent z naganą by skończył :) Więc nie narzekać tylko robić swoje.

Vv
@operator

Niestety, jest ciche przyzwolenie, ludzi nima można przyjść na bani i nikt Ci nic nie powie,,,, własne doświadczenie.

kiosk

Porażka! Firma wydaje krocie na jakieś dwa robociki, z którymi są co chwilę problemy, a głupiego infokiosku nie mogą zrobić żeby po prostu działał!

Dzidek

Firma bardzo dziwna jest, bardzo. Nie ma dla ludzi pracy ale jednoczesnie utrudnia odejście pracowników. Przerywa pracę i nie płaci za dni wolne ale nie wysyła na urlopy bezpłatne (bo nie ma do tego prawa) Balansują na granicy prawa. Wg mnie powinna pozwolić odejść ludziom, których nie ma czym zająć. Informacje spływają szeptami, plotkami Zero przepływu informacji. O zmianach dowiadują się ludzie w zasadzie po fakcie czyli już po zaistnieniu. Jestem mocno zniesmaczony zachowaniem się zarządu, kierownictwa i osób decyzyjnych. Jedyna odpowiedź jaką słychać to "Jak się komuś nie podoba niech się zwolni" ale tego też łatwo zrobić nie pozwalają. Znalazłem inną pracę w trzy dni za te same pieniądze bez sobót i niedziel. I w dodatku nikt nie patrzył na zababrane świadectwo. Mile wspominam zespół, bardzo niemile kierownictwo od leaderów wzwyż

No brawo ty , zawsze uśmiechnięty he he

@Dzidek

W pełni się z Tobą zgadzam. Lepiej ująć sytuacji w tym chorym zakładzie nie można.

@Dzidek

Święta prawda.

Hgvvnnjj

Zaczynamy ruszać pełną parą. Jo już się ciesza

Nostradamus
@Hgvvnnjj

Słyszałem że robimy między świętami.

Jackowski
@Nostradamus

Ja tysz.

Cyganka
@Jackowski

Wszystko na zapas po starej cenie, przed podwyżkami w nowym roku. Zobaczycie w styczniu będzie halt.

Wróżbita Maciej
@Cyganka

Karty mi mówią to samo.

Ankieter

Jórek czy Jeży ? Oto jest pytanie.

@Ankieter

Ja bym jeszcze inaczej nazwał tego pana , dobrze że już go nie ma to związki zaczynają nowe życie.

cygan

od nowego roku po 10 ciu w ałcie bedziem dojeżdżać.bagażnik bilet ulgowy.

Coraz gorzej

Nie ma premi świątecznej w tym roku hahahaha to jakiś kabaret.

Gruby
@Coraz gorzej

Jak nie będzie? Skąd takie info???

Chudy
@Gruby

Normalnie, nie będzie, info od dyrektora

@Chudy

Ciekawe jakie oni premie zgarną z korporacji na koniec roku za oszczędności na pracownikach ,trzeba już się zawijać z tej firmy

@Coraz gorzej

Jaka wieś! Znów ci się coś należy? Na tartaku byś coś dostał w łapę od pana-właściciela?

Ciekawe jak się obudzą z ręką w nocniku że niema kim robić he he ????

Oświecony mużyn
@Janusz

Pracowałem w tym zakładzie 11 lat, etyka to ściema, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, na brygadzie są ludzie rozdający karty, robią nagonkę na pionka żeby uchronić siebie, kłamstwo oszczerstwa gonitwa.paczka relanium przed pracą pozwoli Ci wytrwać w pracy.

Wladek
@Oświecony mużyn

Kiedy wróci system czterobrygadowy w całym zakładzie? Pytam,bo tyle co obecnie zarabiałem 6 lat temu.

@Wladek

Ciesz się jak wrócisz do roboty! Nikt nie chce silników spalinowych, te nasze zawory i popychacze to se możemy wsadzić w cylinder w tylnej części ciała.

wjym
@Coraz gorzej

Plotki hodzom ze ma byc po osiemset złotych.Ale nie wjym ile w tym prowdy.

Maciej

Dzień dobry wszystkim. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Eaton Automotive Systems? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Maciej

Robert

Witam Pani Dagmaro. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Hemmersbach, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Roman
@Maciej

Trudno zrozumieć co stało się z tą firmą w ostatnich 2 latach? Kiedyś „perła podbeskidzia”, a teraz wstyd się przyznać, że tu pracujesz…i nie pisze tu o zarobkach, bo były one zawsze trochę lepsze niż w okolicy, i nadaj są, choć trzeba dodać, że standardem była praca w systemie 4-brygadowym i każdą sobotę…piszę tu raczej o kulturze tej firmy i podejścia przełożonych do pracowników…jadowita, agresywna kultura i do tego olej z maszyn w każdej części ciała, temperatura latem na hali w okolicach 40st. Czasem chyba lepiej za 2-3 stówki w innej firmie…smutne.

Rudy grt
@Maciej

Maciku, w klanie szukają dublera, to lepsza opcja niż iton

Aplikowaliście na stanowisko Inżynier w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

OCoChodzi

Firma chyba zwalnia obecnie, a nie rekrutuje.

Moze

Chciał bym z tego miejsca serdecznie pogratulować prezesowi rekordowego wyniku finansowego. Jestem niezmiernie szczęśliwy że mogłem oddać połowę swojego wynagrodzenia aby zarząd mógł sobie wypłacić milionowe dywidendy. Good Job.

@Moze

W przyrodzie nic nie ginie - czego nie dostaniesz Ty dostanie ktoś inny. Za takie "zarządzenie" należy się odpowiednie wynagrodzenie, w końcu firma wyszła cało, a że na twoich plecach.

Mse
@Moze

Masz to na własne życzenie. Nie pasuje za bramę, haha.

Bob
@Mse

Podziwiam ludzi, którzy za tą wypłatę funkcjonują przy dzisiejszych cenach i są w stanie jakoś żyć. Bear Grylls przy Was to przedszkolak survivalu.

Hobbysta
@Bob

Weź pod uwagę że nie wszyscy pracują tu dla pieniędzy, a szczególnie na produkcji. Większość to pasjonaci obrabiarek, hobbyści procesów, specjaliści wielbiący pracę na nocnej zmianie. Gdyby nie to podejście, praca tam byłaby nie możliwa. Hołduje domenie, rób to co kochasz a pieniądze same przyjdą.

Bob
@Hobbysta

Do swojego hobby mogą pomału dopisać survival. Pytanie co wygra - hobby, czy biedniejąca rodzina?

wwe
@Moze

dalem plusa,i teraz ruszy się wszystko na lepsze ....bałwany

Przodownik

To jadziem, 300% normy.

Zawór
@Przodownik

Witam,jaka jest przewidywana nagroda świąteczna?

Piniądze
@Zawór

Słyszałem, że ma być 800pln

@Piniądze

No to po nowym roku ciekawe ile wartościowych pracowników zostanie , no chyba że kierownicy zakładają rękawy ?

@Piniądze

Żartowałem z tym 800pln, nie pracuję u was, ale fajnie się was czyta, a czasem komentuje :)

Rts
@Zawór

Będzie 20zł premii produkcyjnej, buehehehe

Nieokiełznany

Więc tak, brygadzistą (usunięte przez administratora) 2+2 liczy na palcach,Yyyyyy nie współpracujesz, masz swoje zdanie, (usunięte przez administratora)nie odzywaj się, kiwaj głową będzie dobrze, jak się postawisz,(usunięte przez administratora), prawda jest taka:nie (usunięte przez administratora)trzymcie sumę karierowicze, buehehehehe

Roboeaton

Kiedy podwyżka inflacyjna w Eatonie?

Noob
@Roboeaton

A co to podwyżka inflacyjna? Tutaj nikt o tym nie słyszał :O

Apel

Ufam że wszyscy obecni tu krzykacze wezmą sprawy w swoje ręce i założą związki zawodowe. Wtedy się okaże ile jesteście warci. Wtedy będziecie mieli okazję "uświadamiać" innych. Pokażcie jeden z drugim jak należy działać . HR be , Jurek be , związki be ... To poraz na Was. Pokażcie co potraficie. Wtedy życie realne Was zweryfikuje . Tymczasem z pełnymi gaciami nie robicie nic poza zaśmiecaniem internetu.

Jerzyk
@Apel

Niech mały jórek weźmie się do roboty, a nie promuje swojej osoby nagrodami dla derektora.

Pedro
@Apel

Co ty chłopie gadasz? Po co zakładać coś co nie ma żadnego sensu, co widzimy na każdym kroku. A to miejsce jest od tego aby każdy mógł się merytoryczne wypowiedzieć. I przestań zaśmiecać internet swoim płaczem.

Zapewne
@Jerzyk

Ależ ty ciemniak jesteś ???????? Jeszcze zatęsknisz za Jerzym i to szybciej niż myślisz ????. Zastanawiające jest to że ludzie robią to całkowicie za darmoszke może jakiś chętny na jego stanowisko haha nic za to nie dostaniesz . Ale fala hejtu i krytyki jest bardzo duża . To jest właśnie CV szarej myszy w firmie a jak przyjdzie do konfrontacji dlaczego brak pytań do dyrektora bo przecież można się tutaj wykrzyczeć w internetach . Ale po co się wychylać jak można Jerzego winić za wszystko przecież to jego wina hehe a na składkę szkoda po co się angażować jak można narzekać , nawet nagroda przeszkadza brak słów a za składkę flaszkę z biedry w promocji kupić . To nie jest promowanie Jurka tylko zakładu który Ciebie karmi , grającego na telefonie chowającego się po kiblach wiecznie zmęczonego .

Operator
@Zapewne

Dokładnie jak jest spotkanie z dyrektorem to większość siedzi po cichu żeby czasem nie podpaść bo mają kredyty itd. ale na hali to pierwsi nadają i mają dużo do powiedzenia.

Gall

Starożytne przysłowie mówi że "gdy masz pracę a na nic cię nie stać, prawdopodobnie jesteś (usunięte przez administratora) Miłego dnia XD

Janusz

Siema, czy w październiku znów pracujemy na 80% i kiedy który tydzień będzie wolny?

Tyś widział
@Janusz

Zapewne tutaj się tego dowiesz ????????????

No name

Chłopie musiałeś mieć strasznie smutne dzieciństwo, skoro prężysz się za plecami anonimowego forum. Wiesz jak na takich mówią? " Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie". Chętnie spotkał bym się z tobą w jakimś zacisznym miejscu, "face to face" i postarał bym się wybić Ci z tej pustej głowy to (usunięte przez administratora) i pogardę do drugiego człowieka. Pozdrawiam ;) aha i pamiętaj " wzgórza mają oczy" :)

jejkej
@Janusz

to juz tak bedzie do psssyssslego roku.

Szef
@No name

Wcześniejszy wpis niestety usunęli :( Wiec jeszcze raz. Zmienia się rynek pracownika na Pracodawcy. Okażę ci wiec moją wspaniałomyślność, przyjdziesz ucałować w rękę, to ci może wybaczę i przechowam cię do Bożego Narodzenia. Pa…

Hehe
@Szef

Rynek Ci się zmienia.... Hehehe może w samochodówce, ale reszta branż furczy, ale jest jeden warunek: godna płaca. Biznesy z minimalnym przyciągną tylko patologie, ale każdy ma takiego pracownika za jakiego płaci.

Ironic
@Hehe

Znaczy, że eaton też minimalne płaci, ile u nas się (usunięte przez administratora)przewinęło???

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.