Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

xyz

Pracuję w tym Eatonie już dość długo i nie widzę tu dalszej przyszłości ukry są lepiej traktowani od polaków myślę że ten zakład padnie tak jak inne zakłady Eatona w ciągu najbliższych lat.

@xyz

Jedną z kluczowych wartości, jaką kierujemy się jako organizacja, to przestrzeganie zasad równości i respektowanie różnic kulturowych wśród naszych Pracowników. Nie tolerujemy prześladowania i dyskryminacji w miejscu pracy. W związku z tym, systematycznie poruszamy tematy etyczne i szkolimy Pracowników, przypominając im przy każdej okazji, że jeśli są świadkami zachowań, które ich niepokoją lub czują, że są niewłaściwie traktowani, to mogą to zgłosić na kilka sposobów m.in. poprzez kontakt z naszym biurem ds. etyki zawodowej, które jest czynne 24/7. Możemy reagować tylko na takie sytuacje, o których wiemy.

Xxc
@Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Że swojego doświadczenia nie polecam zgłaszania jakich kolejek problemów .Nie liczcie na pomoc brygadzisty ani kierownika jeśli będziecie mieć problem wszystko zostanie zamiecione pod dywan a osoba która przyszła po pomoc będzie ukarana - nie warto

Adidas

Witam.Chcialem zapytać ile można zarobić na początku na zaworach,jaka jest stawka,czy praca jest ciężka i czy są jakieś dodatki socjal w firmie?Ile one wynoszą?

@Adidas

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Proponujemy rynkowe stawki na analogicznych stanowiskach oraz atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dokładnie przedstawiamy wszystkie warunki finansowe razem z dodatkami, a także kandydat jest oprowadzany po obszarze z kierownikiem produkcji, aby lepiej poznać specyfikę danej pracy i stanowiska. Zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym rekrutacja2@eaton.com lub do bezpośredniego aplikowania poprzez portale: https://www.aplikuj.pl/pracodawca/229/eaton-automotive-systems-sp-z-o-o-/oferty-pracy oraz https://www.pracuj.pl/praca/eaton;kw/bielsko-biala;wp

3800 stawka brutto

Teresa
@Anonim

to jest stawka juz obowiazujaca w 2023 roku czy jeszcze z poprzedniego roku masz informacje ?

C
@Adidas

Są dużu lepsze opcje pracy w BB.

Kowal
@C

Napisz tylko gdzie a już mnie tu nie ma

@C

Tak zgadzam się. Wiele zakładów w BB zdecydowanie więcej oferuje na start. Wiem bo właśnie robię rozeznanie w tym temacie.

Pytajnik

Gdzie na przykład?

Kowal
@Prawdziwy

Podaj choć jeden bo także poskładałem dużo cv i może było kilka zakładów co dawali więcej no ale.... W jednym akord w drugim pracowało się po 12h itd. A nie chodzi o to żeby pracować więcej żeby więcej zarobić. Tutaj można sobie odpocząć z telefonem w ręku

@Kowal

Nie podam nazw zakładów gdyż nie można na forum takich rzeczy publikować chroniąc dobro Eatona a dwa nie chcę aby ktoś za mną szedł i miał się też tak dobrze jak ja.

Rafał

Witam Eaton rekrutuje na stanowisko specjalisty ds. Logistyki - jaka jest atmosfera pracy w biurze? Jak wyglądają zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

@Rafał

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem na stanowisko specjalisty ds. logistyki, jednak proces ten jest już zamknięty. Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszych pozostałych ofert pracy na portalach https://www.aplikuj.pl/pracodawca/229/eaton-automotive-systems-sp-z-o-o-/oferty-pracy oraz https://www.pracuj.pl/praca/eaton;kw/bielsko-biala;wp

Des

Dramat czas najwyższy pakowac walizki więcej aplikacji więcej chaosu na pewno takie działania podniosą morale w zespole....

C
@Des

6 rok się już pakujesz hahaha.

@C

szósty? od tylu lat warunki tu się pogarszają czy jednak nie jest tak źle? chodzi mi o to, że skoro ludzie wciąż pracują to coś ich tu trzyma, a wiadomo co?

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Ona

Dlaczego szkolenia są organizowane w dniu kiedy mamy wolne? Rozumiem, duża ilość zamówienia itp. Ale co nas to interesuje skoro to nasz dzień wolny, dla rodziny i swoich obowiązków z nią związanych. Ja osobiście na tym szkoleniu się nie stawię i nie czuję potrzeby aby się z tego tłumaczyć.

@Ona

W dziale personalnym zapytaj. Tu nikogo nie obchodzą Twoje problemy.

Beata

Mnie tak trochę zainteresowały jednak. Czemu tak to wtedy zorganizowali, była rekompensata? Ciekawa też jestem co mogło grozić za nieprzyjście skoro zapowiedziała, że się nie uda na nie?

Ello

Jak tam itończyki? Meczyki w pracy ogladacie?

Przyjazny

Jak tam nowy Pan Dyrektor? Pewnie się wdraża. Z czasem jak się wdroży to rozbije te układy na VA -główny menager - kierownicy i brygadziści. Facet jest konkretny więc pewnie zrobi porządek i układy się skończą. Ci co myślą że są nietykalni i cały czas sie udawało teraz niech przejrzą na oczy. Skończy się zamiatanie smrodów pod dywan. Właściwy szef na właściwym stanowisku. Eaton to bardzo dobry zakład pracy i nie może sobie pozwolić na zepsucie renomy jak inne zakłady ,więc po coś tu taki szef z odpowiednimi kompetencjami trafił. Kwestia czasu a przypuszczalnie to rozpracuje i zobaczy co tak naprawdę w trawie piszczy.

Odp.
@Przyjazny

Jak on tylko na chwilę. Co będzie zmieniał?

Obserwujący

Dlaczego na dziale VA brygadziści nie pracują tylko siedzą za biurkami przypuszczalnie grzebiąc w internecie większość zmiany ,a brygadziści z zaworów pracują w linii ? Przecież to jeden zakład . Proszę o wyjaśnienie gdyż tego totalnie nie rozumiem . ???

Eee
@Obserwujący

Ty buła pilnuj jakości, a nie się ludzkimi tragediami zajmujesz. Nie pasuje, wek

Obserwujący
@Eee

Pilnuję jakości Panie Eee.. Poprostu przedstawiam jak to wygląda. Dbam o standard zakładu aby było jednakowo wszędzie. Albo jako przełożeni wszyscy pracujemy albo wszyscy ręce czyste i siedzimy większość zmiany grzebiąc w komputerze i nie pomagamy pracownikom w linii choćby się nagliło , paliło. Przemieszczam się po zakładzie poszczególnymi więc widzę rozbieżność pomiędzy wydziałami. Sorry...

olo
@Obserwujący

Jak tam maja lepiej to sie tam przenies,chetnie zajme Twoje miejsce biedaczku.

Jaca
@Obserwujący

Nie wszyscy siedzą bezczynnie są i tacy co ciężko pracują dłubiąc w nosie i jedząc kanapki ???? wiadome kto

Bo VA to inna firma .

VA
@Obserwujący

Byc moze dlatego ze mają wszystko poukładane, a jak zajdzie taka potrzeba to nie boj nic , robią na lini jak kazdy

V
@VA

Zgadza się. Ci na zaworach uciekają do pracy fizycznej, bo nie radzą sobie z problemami…

Wiem

Tak rządzi dalej ale pytanie do Pytający co Ci zrobił ten wielki ale mały przesiąknięty korporacją czlowiek:) ???

@Wiem

Trzeba przeżyć to na własnej skórze jak ja by coś powiedzieć o tej osobie napewno ma dwa oblicza .Brak empatii , potrafi zniszczyć zdrowie i życie

pic na wode

A ja mam inne pytanie. Nadal można na "bani" przychodzisz czy teraz sprawdzają na wejściu?

J.J.

Czy ktoś może wyjaśnić sytuację z nowym Dyrektorem, który miał przyjść, a jednak nie przyszedł ?

Mimik
@J.J.

Dowiedział się jaki (usunięte przez administratora) i się rozmyślił :) poza tym zajmij się pracą, a nie plotkami

Odp
@J.J.

Co się zmieni jeśli się dowiesz teraz kto będzie dyrektorem ? Podobno Mioc ma wrócić .

CzarnoToWidze
@J.J.

Coś w tej firmie jest dziwnego; teraz dyrektor rezygnuje, wcześniej w jakości. Jak to możliwe, że ludzie w okresie wypowiedzenia z poprzedniej firmy rezygnują? Może przychodzą tu tylko desperaci wywaleni z innych firm? Jak tu ma być dobrze i odpowiednia kultura firmy?

Abcdefgh

Jakie opinie o narzedziowni

Abcdefgh

Jakie opinie o narzedziowni?

Tłoczasz

(usunięte przez administratora) młotkii miedziane i stemple wynoszą, wszyscy widzą nic nie mówią. Do ciebie mówię śmierdzi uchu.

@Tłoczasz

Widząc wpis wątpię by był prawdziwy .Lekcje języka Polskiego się kłaniają.

Beata

Czyli tak naprawdę nigdy nic nie zginęło jeszcze?

Nostradamus
@Beata

No pewnie że nic nie zginęło. Tylko zmieniło właściciela :-D

kac

Dobre żarty, eaton potrzebuje zatrudnić ponad 70 pracowników! BUhahaha, najpierw to dajcie konkretne podwyżki, a potem przypominajcie o programie poleceń. Proponuję wszystkim to czytającym obecnym pracownikom nikogo nie polecać do eaton, przynajmniej do czasu podwyżek na miarę obecnej wszędzie drożyzny i inflacji! Jak tak dalej będziecie zarządzać to bez strajku się nie obędzie.

Nono
@kac

Tylko tylu? Czyli mają jeszcze kim robić, a podwyżki to zobaczymy taaakie, że nie będzie wiadomo co z tym zrobić. Znajdą się gotowi strajkować i zatrzymać ten zakład? Zobaczymy.

Działacz
@Nono

Uda się, bo nie mamy nic do stracenia.Czasy gadania już są za nami. Pieniądze są tak daremne że zwolnienie za strajk nikogo nie wystraszy. Zostaliśmy pozbawieni wszelkich grantów, imprez itp a 80% wygląda na nowy zwyczaj. Nie wspomnę o atmosferze która daje Ci do zrozumienia że jesteś bardziej zbędnym kosztem niż cennym zasobem. Życzę wszystkim zdrowia i siły w tych ciężkich czasach.

Vv
@Nono

Strajk w Itonie, buehehe hehe,ofiary losu będą siedzieć cicho i liczyć na lepsze dni.

Z
@Nono

X i Y cisną na 200% więc tylko 70.

Eee
@Vv

W Ti po sąsiedzku zastrajkowali, jak oni mogą to my też.

Teodor
@Eee

No właśnie nie, po której dawce jesteś biedny itończyku.

Ktoś
@Eee

Brawo Karol! Trzymamy kciuki za grafik.

@kac

Jak przyjmują nowych za takie stawki jak kilkuletni operator, to szybko te 70os. znajdą. Zobaczysz.

Jakie stawki , te 3600 brutto?!!! Już widzę te stosy CV

Nono
@Nowy

(usunięte przez administratora) kasy, polmotors za miedzą daje 3900-5500 brutto więc faktycznie jesteśmy na szczycie płac. Ten zakład zdziadział jak sąsiedzi z H

bocian
@Nowy

chyba za biedronką,ludzie gdzie wasza godność,polecam terapeutycznie zmianę pracy,kto chce ten znajdzie,kto ma ślub z eatonem niech placze.

@Nowy

A kto ci powiedział, że dostałem 3600? Jak przychodzisz z doświadczeniem do dadzą ci ile chcesz ????

BoB
@Nowy

fakt z doświadczeniem dostaniesz ile chcesz, ale w Euro na zachodzie. Swoją drogą ile od nich chciałeś, że dostałeś? 3700?

Hudy
@kac

Zwrócić uwagę na częstotliwość ogłoszeń. Jeśli firma ogłasza się często, to znak że jest tam spory przepływ kadr.Czyli dobrze nie jest .Firmy najlepsze w warunkach dla pracownika ,praktycznie się nie ogłaszają. Nie muszą, ludzie trzymają się takich firm

Hudy
@kac

Problemem tego zakładu jest to że od pewnego czasu na stanowiska kierowników zostali nominowani brygadziści a w takim układzie nie powinni oni zarządzać i być przełożonymi swoich kolegów powinna być rotacja na całkiem inne działy bo w wyniku takich (usunięte przez administratora)robi się (usunięte przez administratora)i nie miła atmosfera

Z

Są przyjęcia?

Radek

Witam czy są przyjęcia.

Aleksander

Czemu tyle osób szuka nowej pracy? Płacą tu kiepsko czy atmosfera nieszczególna? Weź wyjaśnij powody.

Nostradamus

Zwalniają się ludzie z wieloletnim doświadczeniem powód nie doceniają starego dobrego pracownika bo wola zatrudnić młodego i mniej zapłacić.

Aleksander
@Nostradamus

To ile dają nowym pracownikom na start skoro więcej niż starym? Aż takie są rozbieżności że ludzie się burza i chcą zwalniać?

@Aleksander

Nowi są faworyzowani

Byly

Bo to prawda

Byly

Bo to prawda

@Byly

Brak chętnych do pracy może trzeba się zastanowić jak są traktowani przez kierownictwo staży pracownicy wiadome jak taka osoba się zwalnia to nikomu nie poleci pracy w której jest się traktowanym jak śmieć i prześladowanym .A nowy pracownik jest klepany po plecach przez kierownika i może gnoić starych pracowników

Bereal

Tylko mówią że szukają, chcą w ten sposób (usunięte przez administratora)na włodarzach podwyżkę, żenujące.

Ciekawski

Jak upał na hali daje się we znaki? Pot z czoła kapie? Ile Celsjusza na hali?.

Cocojumbo
@Ciekawski

Na Axle 37stopni ale to nic z panującym ciepelkiem w szatni.

Natalia
@Cocojumbo

nie ma żadnej klimatyzacji ? albo chociaż wiatraka ?

wd
@Natalia

lody dla ochlody

Elżbieta
@wd

A czy te temperatury są zgodne z normami BHP? Ktoś to sprawdzał?

Behapowiec
@Elżbieta

Nie ma takich norm, to kultura firmy i empatia zarządu w stosunku do pracowników decyduje jak cię traktują

Rutka

173 netto podwyżka krajowej,ciekawe ile będzie,u nas?

Zawiedziony

Strzelyłeś pan ,Bull,s eye po amerykańsku,mobbing na porządku dziennym.zobaczymy oceny pracownik po 13 latach ocena podwyżka jak gamonius po 3 miesiącach.

K

Dzięki za wpis,już miałem składać CV,znajomy gruszki na wierzbie obiecywał.

Janusz z nibylandii

I jak się skończyło?,haha

@Rutka

176 tylko ze brutto

Philo

Po pierwsze: nie używaj słów, których znaczenia nie znasz lub nie rozumiesz. Sprawdź w słowniku co znaczy oportunista. Po drugie: zasady pracy są i wynagradzania, bądź premiowania dla wszystkich takie same. Jak miałeś problem trzeba było iść do sądu pracy. Umiecie wszyscy szczekać na go worku, ale żeby coś zrobić sensownego w swojej sprawie to nie ma odważnych. Pozdrawiam

arek.macura@interia.pl

Byłem na rozmowie kierownik był beszczelny odradzam

Xyz

Dalej tam tak źle?

byly
@Xyz

nie klej glupa trolu przeciez dalej tu robisz,haczinson wywalczyl 3,7 podwyzki do godziny,hahaha ciemniaki

eed

lipa

Zuzanna
@Xyz

Jak dalej? Co niby takiego miałoby tam być źle, czy to kiedyś czy teraz?

Co rekrut

Żart chyba,gorąco jak w piekle,na rozmowie klima uśmiechy,jak weszłam na halę nie mogłam złapać powietrza,dziękuję.

Niedoszły

Kocham firmy, ktore do zaaplikowania wynagaja: - zalogowania sir na ich platformie - uzupełnienia miliona danych, które sa widoczne na CV, ale co tam wpiszmy wszystko na nowo - wymagaja wysłania CV za pomoca dropboxa, albo innego gów... (Ewentualnie moge podpiąć CV z ostatniej aplikacji sprzed 2 lat) Z tak żenującym systemem tracicie 50% kandydatów na starcie

Lizus
@Niedoszły

Teraz patrz hahah jak podobno się chwale hahah

ee
@Lizus

za co

kandydat

jakie sa warunki przyjecia?

tr
@kandydat

zadne

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.