Torimpex Trade sp. z.o.o.

Opinie o Torimpex Trade sp. z.o.o.

Kacper

Podziwiam brak przeszkolenia personelu jeśli chodzi o higienę w miejscu pracy!!! Co można zauważyć, otóż pracownice na dziale piekarniczo-cukierniczym zaopatrzone w rękawiczki lateksowe dosłownie robią nimi wszystko a potem bez pardonu tymi samymi rękawiczkami podają pieczywo czy wyroby cukiernicze!!! A gdzie rękawiczki jednorazowe foliowe? Na chwilę obecną sprawa dotyczy sklepu na Dziewulskiego i Ligi Polskiej! I czemu Torimpex Trade nie posiada Biura Obsługi Klienta i adresu e-mail do kontaktu dla klienta? Sprawa zgłoszona do Sanepidu za brak higieny i do UOKiK za brak kontaktu dla klienta. Wstyd, firma z tradycją a podstawowa wiedza w lesie!

@Kacper

Dzieci dobry, Informujemy, że zgodnie z wymogami prawnymi funkcjonuje w naszych sklepach system bezpieczeństwa żywności (HACCP - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), który poprzez monitorowanie wyznaczonych punktów krytycznych i kontrolnych w procesie sprzedaży zapewnia sprzedaż żywności w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Ponadto w ramach systemu obowiązują instrukcje i procedury (Dobra Praktyka Higieniczna) związane z zachowaniem odpowiedniej higieny, odnoszące się także do zasad, które pracownicy są zobowiązani stosować podczas wykonywania czynności służbowych związanych ze sprzedażą żywności. Wiedza i umiejętności personelu w w/w zakresie są systematycznie aktualizowane. Nadmieniamy, że jesteśmy także regularnie kontrolowani przez organy nadzoru nad bezpieczeństwem żywności (PSSE) w zakresie higieny sprzedaży. Za powstałe uchybienia przepraszamy i dołożymy wszelkich starań aby opisane przez Panią/Pana sytuacje nie miały miejsca.

qjava

Chciałem serdecznie pozdrowić wszystkie Panie że sklepu na Fałata. W sklepie panuje atmosfera "mojego osiedlowego sklepiku" Panie są przemiłe, zawsze pomocne, cierpliwie ( co bywa trudne) zarówno pieczywo jak i wędliny podawane zawsze sprawnie i czysto. Szanuję też za coraz częściej pojawiające się piwa rzemieślnicze. Od czasów ustawienia dezynfekatora do rąk nie zdążyło się, żeby nie było w nim płynu.

@qjava

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i przesyłami pozytywny komentarz na Fałata. Jako firma z tradycją i długą historią staramy się stawiać na regionalne i wysokiej jakości towary. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Będziemy starali się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć i odpowiadać na merytoryczne zapytania. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji.

Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy w codzienności dokładają wszelkich starań do prawidłowości w funkcjonowaniu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum (często wysyłane z powtarzającego się IP), obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl., Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Firmy Torimpex Trade Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste osób  i pracowników jak i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, czy uzyskania odpowiedzi prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem: kadry@torimpex.pl abyśmy mogli sprawie i merytorycznie do nich się odnieść.

Pozdrawiamy

Torimpex Trade Sp. z.o.o.
Bywalec (coraz żadziej )

Proponuje wszystkim odwiedzić sklep na Bartosza Głowackiego panie miłe atmosfera też ale co z tego jak towar w nabiale (serki twarożki )często po terminie a wędliny z lodem w środku wiec mrożone żeby się za szybko nie psuło często widzę jak pani jedna czy druga kroi mięso surowe a po chwili wędliny w tych samych rękawiczkach ,że tu sanepid nie zagląda .Często przy kasie cena jest inna niż na produkcie albo na produkcie brak ale jakoś się kreci .

Kupujący
@Bywalec (coraz żadziej )

Naprawdę polecam sklep na Ligi Polskiej. Tam lodówka z nabialem zawsze w dobrej kondycji. Naprawdę nie zdarzyło mi sie nigdy nic po terminie kupić. Poprzeceniane to co juz z terminu wychodzi. Ladnie ułożone tematycznie rządkami. Łatwo znaleźć dany produkt. Mila ekspedientka Sylwia zawsze pomoże i zaopatrzy w towar pod klienta. Osoba na wlasciwym dziale ktora wklada ogrom pracy by pieknie wyglądało.

@Bywalec (coraz żadziej )

Dzień dobry, Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się Pani uwagom. Możemy zapewnić natomiast, że wszystkie kontrole przeprowadzane przed Sanepid oraz inne instytucje przechodzimy w każdym ze sklepów bez uwag. Z całą stanowczością możemy zapewnić również, że nie są mrożone żadne produkty z działu wędliny ponieważ od lat bardzo dbamy o jakość sprzedawanych produktów, a dział mięso/sery/wędliny jest wyjątkowo istotny dla każdego z naszych sklepów. Świadczy o tym bardzo duża rotacja towarów oraz ogromne zainteresowanie klientów. Pozdrawiam serdecznie

Jestem klientem sklepu przy Kaliskiego...od jakiegoś czasu pracuje tam dużo nowych osób ALE jedna Pani wyjątkowo zwraca na siebie uwagę i to nie tylko moja :) Pani Dominika :) Młodziutka inteligenta osóbka która zawsze choćby nie wiem co robiła pomoże zawoła do kasy itd...ma nawyk który niektórzy uznają za dziwny i czasochłonny ale dla mnie szacunek....zawsze podchodzac na stoisko monopolowe zresztą widzę ja tam ostatnio bardo często MYJE RECE . Zawsze ja obserwuje ....nigdy nie widziałem by jedna rękawiczka nakładała ciasto kilku klientom co jest na plus :) a czego nie robią wszystkie Panie... Nie wiem skąd bierzecie takich ludzi ale cieszę się że mogę być obsługiwany przez kogoś kto widać lubi swoje zadanie. Dlygo myślałem o Tym czy napisać te opinie ale jeśli faktycznie ktoś to czyta to powinien wiedzieć jaki skarb ma w sklepie. Chciałbym osobiście jako pracodawcą mieć taki personel...oczywiście inne kobitki tam też są mile sympatyczne ale ta akurat Pani wyjątkowo przykuła moja uwagę te jej dzień dobry z daleka świadczy o dobrym wychowaniu i mimo ze to ja wchodzę do sklepu i powinienem pierwszy się ukłonić czasem poprosti nie zdążę :) Może to te czarne dwa węgielki dodają tej Pani uroku ale nie ważne..Ważne że na naszym malym wielkim osiedlu krąży wieść że w torimpexie jest faja babeczka a to dla Was dobrze ???? Pozdrawiam i życzę sobie dalszych udanych zakupów

@Anonim

Bardzo dziękujemy za miłe słowa dla całego personelu w tym oczywiście Pani Dominiki :) W imieniu całego zespołu zapraszamy oczywiście ponownie

Stała Bywalczyni..

Oj tak ma Pani.racje Pani Ewo. Facet za kasa na Ligi Polskiej, a dziewczyny ciągną ciężkie paleciaki, dźwigają skrzynki itp.. A Facet sobie stoi żeby sobie rączek nie poprudzic. Co za Polityka w tym sklepie. A kierownictwo nie lepsze krzyczą, popisują się nawet im to nie Pasuje powinny się Panie zastanowić co Robią bo to wpływa źle na ich sklep. Pozdrawiam.

Na Ligi Polskiej to wogole jest dziwna polityka. Chłopak na kasie a dziewczyny dźwigają skrzynki z piwami i wózki z towarem. Pani kierownik (starsza, ciemne włosy) zamiast podejść do pracownika to krzyczy przez pół sklepu jakby nas klientów interesowało co ma do powiedzenia pracownikowi już nie wspominając że maseczkę nosi na brodzie.

@Ewa

Pani Ewo, dziękujemy za komentarz. Pani informacja zostanie przekazana do sklepu na Ligi Polskiej. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Stała Bywalczyni..

Boże Święty byłam dziś w Sklepie na Dziewulskiego-co tam. Za atmosfera panuje kierowniczka krzyczy na Personel niech sama się weźmie do Pracy, nie dziwię się dlaczego te Panie są takie zestresowane. To Cyrk ????‍♂️ nie praca, to samo na Ligi Polskiej dzika atmosfera chodzą po sklepie Panie w czarnych koszulkach i podsłuchują co kto powie. Jestem w podeszłym wieku i to mój jedyny sklep w pobliżu ale robię szybko zakupy i szybko wychodzę. Bo jak patrzę na te gradowe miny Pan z biura to się odechciewa wszystkiego. ????

Agata

Dziś na Mięsnym była moja ulubiona Pani Justynka. Zawsze uśmiechnięta, doradzi, pomoże w wyborze. Nie widzę jej koleżanki P. Karoliny czyżby ją zwolnili?. Może ktoś przyjdzie Uprzejmy. Kobitki na Ligi Polskiej wciąż się zmieniają, wciąż Nowe Twarze. Ale to widać od Kierownictwa zależy że nic sobie nie Robią z tych Pan brak szacunku byłam światkiem jak kierowniczka krzyczała na swój Personel przy Przedstawicielach i klientach nic sobie nie robi z Pracownika. Najgorsze Kierownictwo na Ligi Polskiej.

niktWielki
@Agata

Takie samo podejście kierownictwa jest również na Dziewulskiego, widocznie to standard tej firmy. Kierowniczka non stop drze się na personel, widać, że są zestresowane i jest im po prostu wstyd, że są tak traktowane. Na przedstawicieli też Kierowniczka krzyczy

Zgadnij kto to
@Agata

Niestety, ale kierowniczka na Ligi Polskiej to taki typ człowieka, który musi się popisać przed innymi (w tym przypadku przed przedstawicielami) i pokazać, że ona tu rządzi ;) Może jak będzie parę złych komentarzy na kierownictwo, to kadry coś z tym zrobią, bo jak na razie to wolą czepiać się dobrych pracowników, a prawdziwego problemu nie widzą ;) Uśmiechy ironiczne.

Klient
@niktWielki

Widocznie w umowie tak mają zapisane żebym pracowników tak traktować, krzyczeć i mieć pretensje przy klientach.

@Zgadnij kto to

DLACZEGO SA WATKI USUWANE, KAŻDY MA PRAWO SIĘ WYPOWIEDZIEĆ. NO NA LIGI POLSKIEJ TO JEST (usunięte przez administratora)

@Kasia.

Pani Kasiu, Portal archiwizuje wiadomości, które zawierają wulgaryzmy, naruszają dobra osobiste lub się po prostu powtarzają. Pozdrawiamy serdecznie

Stały klient

@Torimpex Nie wiem czy to wina covida taka sytuacja jest od zawsze z tymi kasami...niestety zle dobrany personel robi swoje...nie widzę jyz kilku lubianych twarzy za To same nowe osoby...co nie świadczy dobrze o firmie...jakość podejścia Pan kierujących tez do najlepszych nie należy dziewczynki biegają poty z siebie wydobywają a nie raz bylam świadkiem złego odnoszenia się Pan w ciemnych ciuchach do ekspedientek..czy to teraz za nowych czy dawniej sytuacja jest taka sama...fakt nie przypominam sobie bt kiefys były 3 dziewczynki na sklepie a teraz To standard. Niestety ale mimo super wyposażonego sklepu macie wielkiego minusa za traktowanie kobiet ciężko tam pracujących

@Stały klient

Dziękujemy za komentarz, Postaramy się zwrócić uwagę na opisany sklep i zdajemy sobie sprawę, że wiele musimy poprawić. Zwracamy uwagę jednak, że jako toruński pracodawca jesteśmy obecni w Toruniu już przez 30 lat. Posiadamy załogę 200 osób z czego ponad 50% pracuje ponad 5 lat. Pozdrawiamy serdecznie

Kasia.
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

No tak Stare pracownice Pracują , a co z Nowymi wciąż Nowe Twarze. Bo zwalniacie, nie przedłużacie umów. Co z tego że 30 lat prosperuje na Rynku.. Jak sobie nic nie Robicie z Pracownika!.. A już na Ligi Polskiej, Dziewulskiego to Najgorsze Kierownictwo jest myślą że jak są Kierowniczka to wszystko im. Wolno.. Żenada.

Dnia 27.03.2021 w sklepie na Głowackiego byłem świadkiem jak Pani na piekarni myla lodówki płynne po czym podeszła klienta i nawet nie raczyła zdjąć rękawiczek OD PŁYNU no ludzie gdzie higiena? Kolejka na monopolu ogromna A Pani jeszcze problem żeby obsłużyć? To po co te kobiety tam pracują skoro mają problem ? Mowa o zmianie popołudniowej

@Marek

Panie Marku, Dziękujemy za Pana komentarz. Postaramy się, aby jakość higieny i bezpieczeństwa był na najwyższym poziomie nawet w tak trudnych czasach. Pozdrawiamy serdecznie

Stały klient

Kasy na Kaliskiego nie działają bo nie ma ludzi...kasjerka mysi przygotować sklep na rano dołożyć towar warzywa i uwaga zamieść i umyć sklep mopem gdzie są 3 dziewczynki na zmianie...jest tam nowa Pani młodziutka blondyneczka Daria Dominika nie przyjrzałam się bez okularów...mila ? Nie ona jest za miłą osobą.na tak niewdzięczny zawód jaki wykonuje ludzie tam nie zawsze są mili a dziewczyny ciągle w ruchu mimo dużej rotacji ta akurat kobitka się trzyma ...i dobrze niech będzie bo aż chce się wchodzić do sklepu jak ja widzę ???? nie wspomnę o innych dziewczętach Pani Iwonka zawsze przemiła dziewczyny na monopolu dają dużo do życzenia ale może jest to spowodowane dużą ilością pracy...pozdrawiam ☺

@Stały klient

Dzień dobry, w maju tego roku sklep przejdzie remodeling, który poprawi warunki pracy, wprowadzi kasy samoobsługowe oraz stoisko ze świeżym wypiekiem. Miejmy nadzieje, że również poprawi się sytuacja covidowa i będziemy mogli poprawić również jakość obsługi klienta. Pozdrawiamy serdecznie

Klientka

Dnia 22.03 2021 w sklepie na Głowackiego byłam świadkiem jak Pani na stoisku piekarniczym sprzatalam (zmiatała) podłogę po czym nawet nie umyła rąk i podeszła do klienta bardzo nie higieniczne była również poproszona O zmiane rękawiczek bo były strasznie brudne i pęknięte... ranna zmiana. Nie pozdrawiam

@Klientka

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Jakość obsługi klienta jest dla nas bardzo istotna dlatego na pewno zwrócimy na to uwagę i przekażemy uwagę kierownikowi na Bartosza Głowackiego. Zapraszamy mimo wszystko ponownie

????????????????????

A ja jestem bardzo zadowolona z z obsługi jak i Pan pracujących na dziewulskiego zawsze milo się tam wchodzi i robi zakupy kobitki pomocne pozdrawiam stała bywalczyni

Luki

Witam. Co jakiś czas przyjeżdżam do Rywala bo mają dobre wędliny w przystępnych cenach, ale przede wszystkim ze względu na miłą obsługę. Dziś to już w ogóle byłem mile obsłużony. Uprzejma Pani Sylwia doradziła mi pyszne wędliny marki Sobolewski. Kolejka była nieziemska, ale opłacało się czekać. Na koniec mile zaproszony na następne zakupy. Na pewno przyjadę. Gorąco polecam ten sklep. Panie szybkie i kompetentne. Nie wiem jak ktoś może narzekać. Obsługa na medal.

@Luki

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jest to zastrzyk motywacji dla całego zespołu. Zapraszamy oczywiście ponownie :)

Klient

Jestem klientem na Ligi Polskiej i z obsługi Pani Karoliny jestem bardzo zadowolony. Zawsze uprzejma i zawsze dobrze doradzi. Tak to prawda widać ciągle nowe twarze na sklepie. Dziewczyny latają po sklepie jak szalone ciągle szybko i w biegu. Nie raz słyszałem jak kierowniczka przy zamawianiu towaru przy przedstawicielach zwraca uwagę niestosowanie personelowi. Jak te Panie wtedy mają się czuc. Mi samemu zrobiło się przykro, a co tej pracownicy. Szkoda bo klient się przyzwyczai się do nowych osób i są fajnie a zaraz ich nie ma. Szefowie powinni bardziej doceniać swój personel. Bo w tych czasach ciężko o dobrego pracownika. Jako klient jestem zadowolony z obsługi tych dziewczyn. Proszę je docenić.

Kasia.

Święta Prawda Pracownicy się wdrożą w dana Pracę. Pracują jak inne i są Zwalniane bo nie Pasują, bo są za wolne, bo w Torimpexie pracuje się na akord a już na Ligi Polskiej to już Żenada jest wciąż Nowe Twarze i za pewien czas znów inny Personel. Może by było trzeba zmienić Kierownictwo!. Bo sobie nic nie robią z drugiego człowieka.

Zniesmaczony...

Jeszcze dodam Nikt przy tej rozmowie nie był jak Ta Pani Pyskowala mojej Mamie. To tak na marginesie bo Mama nie chciała rozmawiać z Tą Panią a Ona jeszcze dyskutowała to się pytam gdzie Kultura i Szacunek?. A po za tym ktoś napisał że maszyna do Cięcia mięsa coś tam jest popsuta Inne Ekspedientki tną o Co się je tylko poprosi tylko P. Karolina nie potrafi więc brak słów.

Y

Klamczuszek z pana

@Y

Y.. Nigdy nie kłamie.. Nie znasz. Nie Oceniaj..

Y
@Zniesmaczony...

A jednak klamiesz i sam oceniasz a nie znasz

Ktoś

Witam po co te Przepychanki, złości itp. Widać jedni się nadają drudzy Nie.. Ta Pani widocznie Nie. Wielki Szacunek dla P. Justynki i P. Iwony.. To są kobitki. Na 5 +. Pozdrawiam.

Zniesmaczony...

Panie OLINEK Kimkolwiek jesteś nie ma Pan racji. Torimpex zawsze twierdzi, że Klijent Nasz Pan więc niech robi wszystko pod tym kątem. Proszę przenieśc w takim razie P. Karolinę na inny sklep bo tutaj nie pasuje, może dla Pana jest miła. Ja się z tym nie spotkałem i odpowiada klientom jak by pracowała za karę. Bardzo nie Przyjemna, Nawet nie potrafi przeciąć mięsa i opryskliwa, ostatnio kłóciła się z Moja Mama starsza Osoba gdzie ta Pani ma Kulturę żeby tak się kłócić. Inne Kobietki Przemiłe, kulturalne. A Ta jakby się urwała z księżyca. Proszę nic nie zmieniać nie wymazywać Imion niech inny widzą bo nie tylko ja jestem zniesmaczony.

Ktoś
@Zniesmaczony...

Droga Pani "KLIENT NASZ PAN " .... Na szczęście czasy niewolnictwa i PANÓW już dawno za nami!!!! Ekspedientki/kasjerki kontra klienci???? Co to ma być? Pole bitwy?? To jest transakcja wiązana-klient płaci, ekspedient obsługuje.SZACUNEK SZACUNEK I JESZCZE RAZ SZACUNEK- to musi wypływać z obydwu stron! Nie poniżać, skarżyć jak w przedszkolu... Jesteśmy dorośli-w oczy można zwrócić uwagę, zapytać dlaczego np. Pani ekspedientka nie może przeciąć mięsa z kością-byc może jest to w tym momencie niewykonalne ze względów bezpieczeństwa, lub maszyny.... Najlepiej wystawić opinie. Najlepiej KAZAĆ kogoś zwolnić! Zabawa w Boga???Pomyślała Pani jak Pani opinia może wpłynąć na daną osobę? A jeśli rzeczywiście zostanie zwolniona? Będzie Pani usatysfakcjonowana? Jeśli tak to gratuluję-należy się statuetka, nagroda i podium na 1miejscu za brak człowieczeństwa! TROCHĘ WIĘCEJ WYROZUMIAŁOŚCI A ŻYCIE BĘDZIE PIĘKNIEJSZE!!!

Swiadek
@Zniesmaczony...

To co pan pisze jest żenujące i mija sie z prawda ,bylem swiadkiem tej sytuacji. Naprawde jakim trzeba byc czlowiekiem zeby takie zeczy wypisywac bo pani ekspedientka zwróciła uwagę ze koszyki sa obowiązkowe i ze nie wolno klasc zakupów do swojej torby. Widzialem zachowanie pana mamy i nie dziwi mnie jak pan sie zachowuję. Czlowieku jestes smieszny. Mam tylko nadzieje ze torimpex stanie murem za swoimi pracownikiem bo ja prowadzac firme usługowa zawsze jestem za swoimi pracownikami

Zniesmaczony
@Swiadek

Co tutaj za oszczerstwa są wypisywane.To nie kijenci piszą tylko Personel taki mądry jest Ręka Rękę kryje. Sami oszołomy. I Proszę nie pisać że ja Taki czy TAKI.Nie znasz mnie nie Pisz. Ja tylko stwierdzam Swój Fakt czy to się komuś podoba, czy nie. Ta Pani jest nie Uprzejmą Osobą. I zdania nie zmienię każdy może się wypowiedzieć, a że kierownictwo nic sobie nie robi z tego co się Pisze,bo wszyscy mają w Nosie opinie innych.

@Ktoś

GŁUPOTY PISZESZ CZŁOWIEKU!!!!

Swiadek
@Zniesmaczony

Czlowieku oszolom to ty i twoja mamusia . Piszesz kilka kometarzy podpisujac sie inaczej i myslisz ze nikt tego nie widzi . Myslisz ze ktos bieze powaznie anonimowe opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Torimpex Trade sp. z.o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torimpex Trade sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Torimpex Trade sp. z.o.o.