Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

W zależności o jakim stanowisku mówimy, są dwa rodzaje awansu. Zależy to od poziomu wiedzy i stażu pracy. Oceniana jest wiedza ze znajomości towaru, znajomości standardów firmy, inicjatywa, zdolności zarządcze, i zdolności do nauczania innych. Szczegóły są zapisane w regulaminie wynagradzania pracowników i metryce kompetencji.

Odpowiedż
@Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.

Teraz na wszystkie pytania będzie odpowiadał Pan Prezes ????

@Odpowiedż

Szanowny Panie - postaram się udzielić odpowiedzi na wszystkie merytoryczne pytania. Z chęcią udzielę odpowiedzi osobiście lub przez telefon (604 103 909). Pozdrawiam Maciej Świątek - prezes zarządu.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Firmie Przedsiębiorstwo handlowe JETA Sp. z o.o.

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo nową platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi. Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się opiniami o pracy w naszej firmie.  Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. Na tym szczególnie nam zależy.

Zainteresowanych naszą firmą zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel. 62 735 21 41 lub mailowo na adres kadry@jeta.pl
Brak Szacunku

Żeby na Obecnych i byłych pracowników fizycznych na syłać Policję. Stanowczo nie polecam tam pracy.

@Brak Szacunku

Szanowny Panie Dominiku, Czytam Pana opinie od lutego br., od czasu zakończenia Pana pracy. Jest mi przykro, że obrzuca nas Pan błotem, pomimo, że zawsze mówiliśmy sobie dzień dobry i w każdym przypadku mógł Pan liczyć na moją pomoc i wsparcie. Szacunek do Pana osoby jak i do każdego pracownika jest i będzie zawsze. Niestety w tym roku ujawniliśmy braki towarowe na magazynie, za który także i Pan był odpowiedzialny. Jako osoba nadzorująca spółką byłem w obowiązku zgłosić fakt kradzieży na policje i wskazać osoby odpowiedzialne w tym okresie za powierzone mienie. Fakt podpisanej odpowiedzialności za towar był przyczynkiem do wezwania w charakterze świadka na policję. Przepraszam Pana, że naraziłem Pana na stres związany z przesłuchaniem. Pozdrawiam serdecznie Maciej Świątek - Prezes zarządu JETA tel. 604 103 909

Kat

Się nic nie robiło premii nie dostało i umowa nie została przedłużona to teraz się pisze co nie? Zawsze można papiery założyć do Mzo i dostawać wstydliwie taka premia Ci się należy filozofię.

Obiektywnie
@Kat

Byli pracownicy raczej piszą o braku kultury przełożonych. Szacunek do drugiego człowieka to chyba niezbyt wielkie oczekiwanie pracownika.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Kat2

Nawet w tym MZO lepiej szanują pracowników a już nie wspomnę o kulturze osobistej,masz rację wszędzie jest lepiej.

Opinia2

A tam są normalni pracownicy?, jeden na drugiego donosi a jak są razem to najlepsi koledzy. Śmiechu warte

Opinia 1

Jeśli będę w kościele to poświęcę chwilę,i po modlę się za Kierowników,a żeby Pan Bóg uczciwie was Rozliczył,skoro pan Prezes nie ma na to czasu. Życzę dużo zdrowia normalnym pracowniką.

Opinia

Brak organizacji, wielki haos,brak kultury wobec pracowników. To są realia tej firmy łatwo to udowodnić:bardzo często nowi pracownicy się z mieniają w tym roku było ich sporo

Współpracownik

Miałem przyjemność współpracować z firma przez kilka lat. Wrażenia jak najbardzie pozytywne. Firma solidna u podstaw z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Kompetentny zarzad z bardzo cieplym i co najważniejsze nie przedmiotowym podejsciem do kadry pracowniczej. Przyjazna atmosfera oraz mozliwości rozwoju to kolejny atut o ktorym warto wspomnieć. Firma godna polecenia. Pozdrawiam F.S.

Qwert
@Współpracownik

Poprostu napisz ile Ci za to zapłacili.. Albo dlaczego skoro było tak och i ahh to odszedłes. No ale cóż, zawsze trzeba te negatywne opinie przemuc jakąś pozytywna.

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 15 czerwca kilka ogłoszeń.

Qwert

Tak możemy pomóc.. Szukaj innej pracy gdzie premia jest wypłacana a nie tylko obiecywana. Gdzie wiesz na co i za co pracujesz a jeśli lubisz totolotek i wielkie niewiadome to tak, to coś dla Ciebie.

Hahahaha

Najlepszy, ? Jestem bardzo ciekawy w czym??? Siedzeniu chodzeniu czy ubliżaniu innym. A może w przeszkadzaniu innym w pracy

ZU

Polecam - firma wymagająca ale uczciwa.

Chłop
@ZU

Uczciwa??? Tak uczciwa że jak przez niewiem jak długo byś pracował i strzaskał 3plytki lub 10 płytek to ci tak premię a potem wypłatę odciągną że Uczciwość wyjdzie ci każdą dziurą. Dziękuję i pozdrawiam Kierownika.

@Chłop

Chłopie jak nie szanowałeś cudzej własności to ja się dziwię, że tylko z premii ci potrącili.

Prawda

No i znowu ktoś zaczął pisać smutną prawdę. I niestety nadal trzymają tego (usunięte przez administratora) w firmie. Coś niezrozumiałeg. Ale żeby pan prezes mógł nosić białe rękawiczki potrzebny jest ktoś do brudnej roboty.

Old school boys.
@Prawda

Tak masz rację!!! Czasem się wydaje że to jakaś chlewnia. Jak ja tam pracowałem to tylko 5 Młodych Pań było uśmiechniętych i życzliwych. A reszta jak by spod rzeźnika uciekła!! Ale ale kierowników to już nikt nie pobiję :) Chyba komuniz się na nich odcisną ???? I każdy były pracownik zadaje sobie pytanie dlaczego Pan prezes to toleruję ????

Fajne godziny pracy. Możliwość awansów. Przyjazna atmosfera w miły gronie wszystkich pracowników. Polecam

Bardzo miła atmosfera pracy. Uczciwe warunki dla pracowitych osób. Polecam wpółprace z tą firmą.

Wujek dobra rada

Szukacie ludzi? Zwolnij kierowników za te pieniądze z ich wypłat,daj robolą na magazynie i nie będziesz musiał szukać!! A jak będzie potrzeba szukania to za taką kasę przyjdą. Bo za dużo tam ludzi robi!!!

Eee

(usunięte przez administratora) Bardzo Wysoka Kultura osobista Pracowników jest tak wysoka że zapomnieli co oznacza wyraz Kultura.

Pan Tadeusz

Nie Polecam tam Pracy. Proszę się zastanowić głęboko. Pozdrawiam Kolegę J.

Nie znani sprawcye

(usunięte przez administratora) Mijają lata a tam nic na lepsze. Proprostu NIC !!!

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie PH "JETA" sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowe JETA Sp. z o.o.