RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

smutny pracownik RGIS

Ja wciąż pracuje w tym zasmarkanym RGIS w niemczech i muszę powiedzieć ze jest to okropna firma, jeden wielki syf, mają straszny burdel w papierach, nie ma Cie w domu 12-14 godzin a "zapłacą" Ci za 5-6 godzin, nie wyplacaja nadgodzin, z normalną wypłatą standardową tez mają problemy z wypłacaniem, zawsze czegos brakuje, ogolnie trzymać sie z dala radzę, sam stąd niedługo spierdzielam. Dziękuje dobranoc.

zbyszek

Jakie jest tempo liczenia w tej firmie?

@zbyszek

zależy od osoby i sklepu na jakim obecnie liczysz, nie ma minimalnej wartości którą MUSISZ wyrobić, są tylko założenia jakie powinny być na danym sklepie ale nikt nie wymaga tego tzn. wymagają i srają się do Ciebie jak za wolno liczysz ale nie mają takiego prawa bo w umowie nie masz nic na temat prędkości liczenia.

dziki092

no chyba ma się kontakt na każdej inwentaryzacji z żywnością nawet w takim empiku (trzeba wyrobić)...ale przy sobie nigdy nie musiałem mieć i okazywać...tylko skana na maila

Laura

Witam, orientuje się ktoś może czy w RGIS na każdą inwentaryzację wymagają książeczki Sanepidu?

@Laura

Gary jest szefem w tamtym regionie monachium

@kudlaty

Raczej był...

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Swietokrzyskie

Ło matko boska łaskawa co wypiszecie co niektórzy Byłem w Utting nie narzekam. Dostałem własną ochronę i był własny bus chodź jeden kierowca dupek. Fakt musiałem się prosić by zapłacili za kilka dni z lutego i teraz szanowna pani B. nie odpisuje a ponoć nadgodziny płacą. Ja dam wam taką radę jeśli gdzieś jedziecie do pracy piszcie sobie gdzie, kiedy i ile godzin pracujecie bo nie jeden pracodawca was w... na tym. Każdy patrzy tak naprawdę jak upchać sobie kieszenie. Na warunki mieszkaniowe nie narzekam zależy gdzie się trafi. A ja zamiast czekania na pierwsze zlecenie poszedł bym na waszym miejscu do innej pierwszej lepszej roboty bo tu fige mogą pokazać.

rgis

zbierają dane osobowe, takie dane są bardzo cenne na czarnym rynku $$$

mar
@rgis

A nie wiesz o tym, że inwentaryzacji nie ma codziennie? Tylko są okresy gdzie jest więcej i okresy gdzie praktycznie wcale nie ma inwentaryzacji?

pracuś

ile czasu czeka się na pierwsze zlecenie od RGIS? jestem dwa tygodnie od podpisania umowy odesłałam dwa grafiki mojej dyspozycyjności i nic???czy to jakaś poczekalnia do pracy?nie wiem co o tym myśleć?

aha

znajdz RGIS w twoim Regionie lub miejscowosci gdzie bys chcial zaczac i poprostu do nich zadzwon.

Sajmon86

Nie byłem jeszcze w Monachium w Rgis-e ale póki co jestem zadowolony jestem tu od wakacji z malutkimi przerwami i nie narzekam jeśli chodzi o zarobki jest ok adekwatnie do roboty jaką się tutaj wykonuje. Prosta robota i nie trzeba się wychylać czasem wystarczy troszkę znajomość języka może bajerka i da się tutaj ustawić. w Limburgu mogę chodzić z założonymi rękami bo są spoko team leadery:) Obecnie jeździmy na inventurę do Szwajcarii a więc i pozwiedzać można w mniejszych ilościach bo czasu nie ma za dużo ale da się wystarczy dobrze dobrana grupa. Ale kto co lubi...pzdr

V

pracowałem w RGIS Wrocław i oto plusy i minusy: A mianowicie plusy takie 1.kontakt z managerem bez zarzutu 2.dojazd poza Wrocław i dodatek za wyjazdowe inw. premia za inne wojewodztwo, 3.oplata podrozy chyba 5żł/h jezeli podroz trwa ponad 1 czy 2h 4.praca dość lekka jeśli lubi się liczyć i ustawiać towar na półce to sama przyjemność 5.można pojeździć po całej POlsce, choć na zwiedzanie nie licz Minusy: 1.dyspozycyjność trzeba określić na kilka tygodni przed i maks. 7 dni przed inwentaryzacją trzeba zgłosić niemożność uczestniczzenia w niej, inaczej traktuje się to jako nbieobecność nieusprawiedliwioną (nawet jak jest) są też kary umowne (ja nigdy nie dostałem) i za trzy zgłoszenia po terminie - zakończenie RGISowskiej współpracy 2.zlecenia jak było uprzedzone przez RGIS są dla osób dorabiających, są bardzo nieregularne i stosunkowo rzadkie, w niektórych miesiącach mało - praca dla studencików i dzieciaków żyjących na garnku mamy bo z tego nie da się utrzymać, można zarobić na drobne wydatki, rower, motocykl, imprezę, podróż czy ciuchy ale nie na opłacenie lokum tym bardziej nie regularne. 3.zlecenia dla osób z stałą i znaną dyspozycyjnością z powodow opisanych powyżej, nie będzie wam łatwo pogodzić innych prac z nieregularnymi zleceniami gdzie dyspozycyjność powinno się znać. Pracowałbym gdyby nie fakt, że utrzymuję się sam a ta praca nie daje mi takiej możliwości, dotychczasową wspołpracę uważam za dość udaną i polecam ludziom którzy chcą dorobić (jako praca dorywcza jest niezłym źródłem dochodu).

prescom
@V

RGIS oszuści. 60dni i nie mam rachunku ile pracowałem i ile dostałem, a trzeba podpisać i odesłać. 14dni i co prosi sie Świna ! bo tez nie dali, nawet świadectwa pracy nie dostałem co lepsze proszą mnie w sms o pilne przesłanie umowy i zus, bo moją umowę chyba w toalecie papier skończył się ze użyli wtedy i nie posiadają. Co lepsze rozwiązałem umowę z nimi to bezprawnie dali mniejsze wynagrodzenie o 200zł i nie raczą Ci nić napisać. Z ZUS to nie lepij, nie mam uprawnienia do świadczeń ... mimo ze odciągali... spamują sms. traktują cie jak swoja własność. Czy można polecić komuś ??? niech sam pomyśli ile godności ma i czy ma dość sił walczyć o swoje potem ! PS BEZ KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ ZATRUDNIAJĄ ! I POTEM TY IDZIESZ NP DO AUCHANA I JEDZENIE KUPISZ ! SKANDAL !

niutanala

rganizacja do(usunięte przez administratora) możesz dać im w grafiku wszystko na tak a sie nie odzywaja... po 2msc zero odp na grafiki zadzownili że mam przyjśc na szkolenie a wcześniej już jeździłam z tej firmy... strach pomyśleć jaki syf w danych maja... lepiej Job impulse albo invent jak chcesz dorabiać na inwenturach w jobie zapisujesz się przez neta na liste podstawową i wiesz że jedziesz... w invencie 1msc-2msc przed grafik i tam gdzie możesz tez wpisujesz i jedziesz... a tu planujesz i w dupie Ciebie maja ;) przykładów negatywnych mogłabym opisać wiele :) jeżdze od 2 lat na inwentury ludzi się zna i jeździmy w różnych firmach. Nie wspomne o tym że zakończyłam współprace z tą firmą w grudniu zeszłego roku a Pani do mnie w połowie stycznia pisze że mnie zwalnia xD Odpisałam powodzenia skoro już nie mam podpisanej z nimi umowy :D i błagam nie podawajcie nr jak macie na abonament bo sms są wkur.... jakbym wiedziała kupiła starter na karte i zauważe że pani napisała mi czy chce jechać na jakąś inw. 5min nie odpisałam tu drugi sms że nie chce to moja sprawa i najazd.. No porażka czasem 4 esy dziennie pomyłkowych ze 2 więc trzeba jeszcze mieć pakiet sms żeby ciągle odp. ;p no już nie chce mi się więcej na nich smarować

liczenie

Ten test jest... miałem 90% z matury rozszerzonej z matmy, a tego testu nie przeszedłem... śmiechu warte 40 pytań (musisz odpowiedzieć na 21) z czego jak robisz po kolei to Cię nie wezmą, bo nie zdążysz. Trzeba patrzeć gdzie jest mniej do policzenia a resztę omijać. Widziałem jak osoby na (przykładowym pytaniu )mające 9 kupek po 8 kropek liczyły ile to jest ręcznie (8*9) i poprzechodziły, bo na właściwym teście wybierały co mniej liczenia. Po prostu brak mi słów.

martuś
@liczenie

hmmm... ja mam kiepskie wspomnienia z pracy w Rgis, ale akurat test.... no sorry, zawsze byłam kiepska z matmy, ale ten test to formalność....

dziki092
@liczenie

mmm 90% z matmy prędzej 9% jak nie potrafisz liczyć dobrym tempem

Iwona94

Witam , jutro mam zgłosić sie na szkolenia w tej firmie w Chorzowie ale po tych komentarzach odechciewa sie.

mała

a czy ja napisalam że dalej tam pracuje?? raczej nie

mała...

Firma RGIS powinna mieć nazwę Jedno wielkie oszustwo. nie wypłacają wogóle nadgodzin. w tym sezonie grupa RGIS z Monahium oszukała prawie 30 osób, nie wypłacając wogóle pieniędzy. Mają gdzieś ciebie i twoje potrzeby. ja o swoje upominam sie od listopadqa. Gary to jeden wielki.... brak określeń. Idżcie do innych oddziałów. ale tylko nie do Monahium. werbują najpierw ludzi a co do pieniedzy to mają cie gdzieś. z poważaniem

ha ha
@mała...

to jesli chodzisz za swoimi pieniedzmi od Listopada to po jakiego hu..a pracujesz tam dalej??

kudlaty

Zaś atmosfer pod koniec zaczęła się delikatnie psuć ponieważ był większy nacisk na szybkość liczenia. Nie mniej jednak praca przyjemna i lekka ( chyba że liczysz opony samochodowe czy żarówki :D )Pensja wypłacana na czas, co do grosza. Pozdrawiam Rgis Chorzów. Dominik, 13 miesięcy w RGIS

aska
@kudlaty

UWAGA NA RGIS W MONACHIUM GARY ALKOHOLIK I DWA (usunięte przez administratora)A FIRMA TO SZAJS Z DALA OD NIEJ

Swietokrzyskie
@aska

Aska RGIS w Monachium czyli to Utting czy sie myle i kto to Gary bo ja byłem pzreciez cały Styczen. No i powiedz mi czy majac nadgodziny wypłacili ci już bo mnie nerw wezmie i ich spale :D

kudlaty

Jako praca dorywcza - ok , jako źródło utrzymania - nie ok. Szkolenie jakiś czas temu wyglądało następująco - wprowadzenie , bla bla bla RGIS jest spoko bla bla. Test. Liczenie na papierku wirtualnych figur w 3 wymiarach. Banał. Następnie dostaje się maszynkę do ręki i podejście do ściany i liczenie towaru z plakatu. Na 30 osób - 4 odpadło na liczeniu na papierze i 3 na maszynce. A teraz sama praca. Stawka jak za taką robotę na początek ok. Około 9pln netto. Dostawało się grafik , zakreślało się w które dni można jechać i na dwa dni przed planowanym terminem inwentaryzacji był telefon do biura czy jest ten inwent i prosiło się o zapisanie. Sam inwent był spoko. Wejście na sklep, krótkie podsumowanie i jazda do pracy. Po 4h przerwa -15min i kolejne 2h i do domu - średnio to tak wyglądało.

Nowa

Mam pytanie do osób pracujących lub które pracowały w RGIS. Byłam u nich na szkoleniu, podpisałam umowę i wysłałam liderce grafik dyspozycyjności około 2 tygodni temu. Ale nie dostałam żadnego grafiku ani innej konkretnej odpowiedzi. Teraz przyszła kolejna tabelka do uzupełnienia. Również ją odesłałam i nadal zero odzewu. Czy to zawsze tak wygląda od strony organizacyjnej ?

byly nowy
@Nowa

mialam tak samo jak bedziesz potrzebna to może laskawie zatrudnio po miesiacu okazywania dyspozycyjności dalam sobie spokoj

@Nowa

Jeśli lider ma do dyspozycji faceta ze stażem 6 miesięcznym a nowicjusza - to logiczne że wybierze faceta którego zna i wie że 2456 zapachów samochodowych policzy w czasie godziny i to bardzo dokładnie, a nie w czasie 3 godzin z błędem wynoszącym 30%. O Tobie nie wie nic dlatego trzeba być upierdliwym i ciągle się pytać czy jest miejsce dla Ciebie na danym inwencie.

Patryk

Na mojej pierwszej inwentaryzacji było spoko trafiła mi się miła i sympatyczne liderka, nikt nie stał mi nad głową i na gapił się na ręce... @@ Karalajna Ja miałem szkolenie jedno dniowe (wszystko za jednym zamachem) Skanery jak to skanery czasem nie chcą łapać kodu kreskowego trzeba kombinować a to w pionie a to w poziomie tzn. Są sprawne z tym, że trzeba wyczuć odpowiednie nachylenie urządzenia względem kodu dlatego nie przejmuj się jeżeli nie będziesz mogła na początku zeskanować kodu Pani za szkoleniu pokaże Ci jak trzymać skaner a później sama przywykniesz. Ogólnie nic skomplikowanego nie masz się czego bać :) Jeżeli miałaś dobry wynik na teori to w porządku, wiadomo, że każdy musi się obyć z tym urządzeniem i nie mogą narzucać zaraz profesionalizmu :). Miałem kilka błedó przy liczeniu ale Pani na szkoleniu jest bardzo wyrozumiała.

Karalajna
@Patryk

Dzięki :) udało mi się przejść dalej :) u nasp Pani na szkoleniu też bardzo miła i pomocna, póki co nie mam zastrzeżeń, do zobaczenia na inwentaryzacjach :)pozdrawiam

pra

Hej, szkolenie skanerach nie jest takie trudne, jesli przeszles testy w wersji papierkowej to na skanerach tez daszsobie rade :)

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.