ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK

Gliwice

Opinie o ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK

mam mydło na oczach 2015-01-21 07:28
Kotka która jest suką,ludzie to małpy,szef nieobliczalny jak awionetka - potrafi jeździć na łyżwach po śląskich chałdach.
Jeśli lubisz klimaty mołdawskich komedio-dramatòw,polanych gejowskim sarkastycznym sosem to z pewnością się tam odnajdziesz.
uk.al. 2015-06-25 12:43
Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy.Gdyby nie tak niskie zarobki to z pewnością bym tam pracował nadal.Pensja na czas,miła atmosfera,fajna załoga.
Hajok 2016-11-06 20:31
A deloch tam robi albo nie
Jajo 2016-11-09 03:25
Napisanie, że ten zakład to dziura to obraza dla dziury
szlifierz 2016-12-29 00:15
Ciężka praca na szlifierni,umowa śmieciowa bez prawa do płatnego urlopu i chorobowego w razie wypadku lub choroby.Śmiesznie niska stawka godzinowa,miesiąc roboczy przymusowo grubo ponad 200 godzin.Wszystkie soboty pracujące.Przepisy BHP i Prawo Pracy nie istnieją ,a PIP omija ten zakład dużym łukiem więc jednak czary istnieją.
byly 2017-03-06 10:03
nie polecam. wyzysk straszny
Mario 2017-10-09 15:21
Ciekawe jest to ze w firmie Klonek pracuje dużo ludzi a większość to stała ekipa nikt nie pisze tu negatywnie. Tylko ci co pewnie byli przez krótką chwilę i odpadli z wiadomych względów. Czyli wychodzi na to ze wiekszosc tu komentujących to ci ze statusem nierobocia. Ja uważam że jest spoko. Ludzie fajni i klimat fajny. Jak robisz co masz zrobić tez nie można narzekać na kasę. Pozdro
Mateusz 2017-10-18 14:12
Warunki pracy straszne , brak miejsca żeby się umyć ,pseudoszatnia w piwnicy to jakieś nieporozumienie , praca bardzo ciężka nie adekwatna do zarobków ,przełożony Jurek pracoholik rodem niczym Hitler odradzam wszystkim zastanawiającym się czy podjąć tam zatrudnienie , ludzie przychodzą pracują parę dni i odchodzą widząc co dzieje się na miejscu ,dzięki czemu oferty pracy nigdy nie znikają
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD ŚLUSARSKO-GALWANIZACYJNY JOACHIM KLONEK