Klonek Joachim Klonek

Jestem zadowolony z pracy atmosfera bardzo w porządku dobry pracodawca

Mak

Firma bardzo dobra godna polecenia ! kasa na czas wszystko wporządku

Ciekawy Nowy wpis

Czy w tej firmie jest możliwość umowy o pracę?

Kaczor Nowy wpis

Polecam firmę

Renia Nowy wpis
@Kaczor

Hej, piszesz jako pracownik? :) Mój chłopak chce się tu przyjąć na produkcję, ja też bym chciała spróbować, ale czy przyjmują kobiety? Pisza tutaj o dobrej atmosferze w zakładzie i pacy na dwie zmiany, też tak myslisz? Ile na rękę może dostać pracownik produkcyjny? Planuje firma jakieś podwyżki w tym nowym roku?

TeDe

Fajna atomsfera i super jestem traktowany serdecznie polecam!

Mówisz? A napiszesz cos więcej o atmosferze podczas operowania laserem? Właśnie widziałem ze na takie stanowisko kogoś szukają. Opisane jest w wymaganiach doświadczenie, ale pytanie ilu letnie? Nie ma szczegółów, ja specem nie jestem, wiec pytanie czy jakieś próbki są teraz na rozmowie?

Dopiero co rozglądali się za pracownikami produkcyjnymi. Podobno jest przyuczenie i możliwość nadgodzin. Ktoś wcześniej pisał o premiach. Teraz też płacą? Jak tak to w jakiej wysokości?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Klonek Joachim Klonek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Witam wszystkich. Jestem operatorem pras krawedziowych( znajomość rysunku i programowania). Pracuje ale rozglądam się za czymś nowym. Czy w Państwa parku maszynowym są prasy krawędziowe?

Jak godzinowo wygląda praca tutaj na zakładzie? Ktoś tu podał info, że są dwie zmiany i ciekawią mnie szczegóły. W ogóle czy dla spawaczy przewidziane są tu jakieś kursy itp? Czy takie rzeczy to na własną rękę się robi?

Renata

Znajomy szuka pracy jako spawacz. Polecano mu tę gliwicką firmę, czy ktoś z was, kto obecnie pracuje, może mi powiedzieć, ilu zmianowy jest etat? Czytam niżej, że to praca na akord. Można liczyć na premię?

Pomocny
@Renata

Praca jest na 2 zmiany premie są a system jest normowany akordu nie ma

Yimi

Najlepsza Firma! polecam

MaX

Jestem zadowolony z pracy atmosfera bardzo w porządku dobry pracodawca

Bartek

Na forum pracowniczym nikt nie poda prawdziwych zarobków ponieważ to bardzo indywidualna część umowy.

Karola

Jakie są zarobki dla poczuatkujacych

Drama

Firma dna niby kasą na czas ale jakie wymagania NIE POLECAM

Halina
@Drama

Wypłata na czas to absolutna podstawa. Gdzieś słyszałam, że Klonek jest zakładem ślusarsko-galwanizacyjnym z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży - działa nieprzerwanie od 1904 roku. Myślałam, że pracodawca z takim doświadczeniem dba o pracowników. To jakie są konkretnie wymagania? Możesz je wymienić?

@mak a jaki socjal ta firma zapewnia?

Mak

Firma bardzo dobra godna polecenia ! kasa na czas wszystko wporządku

Dobra firma ale nie każdego bo trudno o dobrego pracownika!

Bolek

(usunięte przez administratora).Daje ogłoszenie i nie pisze że trzeba w akordzie spawac za marne grosze zmuszanie do pracy w soboty a warunki to szok dla normalnego człowieka.Żadnej łazienki warunki socjalne(usunięte przez administratora)Takie firmy powinno sie zamykać.(usunięte przez administratora)

Wiesiek

Idealnie może nie jest ale przesadzacie z narzekaniem!

Jerzyzbialowieży

W firmie nie ma żadnego (usunięte przez administratora)który pracuje 3 lata... Jedna osoba pracuje 4 lata reszta poniżej roku albo kilka dni, (usunięte przez administratora)za tak niską stawke. P(usunięte przez administratora) Nie polecam firmy osobom które mają jakiekolwiek ambicję w życiu.

Darek

Nie polecam najlepiej omijac szerokim lukiem no praca bardzo ciezka za smieszne pieniadze

Kruk
@Darek

Praca dla ludzi chcących pracować a pieniądze zależne od zaangażowania

Praca dla ludzi którzy chcą pracować pracujesz zarabiasz proste pracuje już 3 rok i jestem bardzo zadowolony kwestia podejścia do pracy

Kazimierz
@Marek

Twoja opinia, chociaż pozytywna, to jest bardzo krótka. Na forum GoWork.pl wymieniamy się rzetelnymi opiniami i wartościowymi informacjami na temat warunków pracy. Zachęcam Cię do opisania wysokości wynagrodzenia i atmosfery w firmie. Jak byś ocenił atmosferę panującą w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Klonek Joachim Klonek - Gliwice

• Jak się pracuje w Klonek Joachim Klonek?

Zobacz opinie na temat firmy Klonek Joachim Klonek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klonek Joachim Klonek?

Klonek Joachim Klonek