Dach-System

Zielona Góra

Opinie o Dach-System

robotdachowy 2016-04-12 08:11:37
Nie licz na to że otrzymasz to co obiecują jak Cię przyjmują do pracy. Nie otrzymasz obiecanego zarobku 2400 to bujda a jeszcze obetną to co uczciwie zarobiłeś.Co to za umowa zlecenie wyślą Cię do Warszawy gdzieś na zadupie szukaj sobie jedzenia nie licz na delegacje.Kup sobie ubranie robocze -w firmie nie dostaniesz. Masz zarabiać ale na właściciela on chce wykorzystać do maksimum za minimum. Gdzie w tym kraju prawo, PIP?????
robotdachowy 2016-04-12 08:12:08
Zostaw swoją opinię o Dach-System - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-System