Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

hgdrtdt

ile wynosza zarobki w tej firmie??

Wioletta

Powiedzcie mi jak to jest z tym podbiciem punktu 6...wiem,że na wsi nie ma z tym problemu i podbija sołtys...ja mieszkam w mieście i gmina mi tego nie chce podbić...byłam też u dwóch notariuszy i właściwie obaj mi powiedzieli to samo,że nie mogą mi tego podbić bez podstaw,że jestem gospodynią domową...jedynie co mogą zrobić,to na osobnym oświadczeniu muszę napisać,że jestem gospodynią domową i wtedy oni mi to oświadczenie podbiją...czy mogę tak zrobić bez pieczątki na dokumencie,a z osobnym podbitym oświadczeniem wysłać im te papiery...przyjmą mi takie coś???...ktoś z was tak też zrobił???

ala
@Wioletta

OCZYWISCIE MOZESZ TAK ZROBIC TO TAK NAPRAWDE NIE MA ZNACZENIA BYLE PIECZATKA BYLA TAK WIEC NIE MARTW SIE I PODBIJAJ GDZIE SIE DA

@Wioletta

ja tez jestem z iasta i bylam w urzedzie miasta. pani tez mi pow ze mi nie podbije tak poprostu tylko za oplata (ok 17 zl u mnie) dostalam zaswiadczenie czy wyciag z urzedu ze jestem na stale zameldowana pod danym adresem(no bo w zoltym formularzu pisza o zameldowaniu) i na tej kartce z urzedu jest pieczatka prezydenta miasta i pracownika urzedu i mysle ze to musi wystarczyc. druga sprawa to powinni jakos to sprawniej dołączyc do dokumentow bo co miasto co urzead to wieksze problemy.a i tak nie mam 100% pewnosci ze to napewno o to chodzilo.

ola
@zaglebie

Zgadzam się tu z opiniami innych byłam w zeszłym roku tam pierwszy raz pracowałam na hali i byłam bardzo zadowolona pełna kultura mili ludzie z zarobków też byam zadowolona jak komuś byle co przeszkadza to zawsze będzie biadolił że ciężko i mało zarobił warunki socjalne też do najgorszych nie należą jeśli przyślą mi papiery w tym roku to też pojadę iwcale się nie będę zastanawiać.

@zaglebie

Mi w gminie babka podbiła ten pojedynczy papier o zameldowaniu...chociaż i tak pieczątka jest w połowie,a nie na końcu tam gdzie jest miejsce na pieczątkę i dopisała też,że potwierdza moje zameldowanie...z ciężkim bólem,ale mam te podbicie chociaż też nie wiem,czy tak może być w połowie świstka...ale chodzi mi o ten podwójny papier,gdzie ma być podbicie punktu 6 o gospodyni domowej...bo tu mam problem...notariusz może mi podbić,ale tylko osobne oświadczenie przeze mnie napisane,że jestem gospodynią domową,a nie na dokumencie i nie wiem,czy takie coś może być...bo po co mi płacić u notariusza,jak może tego wogóle nie wezmą pod uwagę

@Wioletta

no rozumiem:) Tobie chociaz babeczka podbila osobna kartke a mnie nawet tego nie chciala...jak czytam opinie to pisza ze wystarczy by byla pieczatka z urzedu lub od soltysa a w jakiej formie czy na kartce czy nie to nie robi roznicy. w ogole dziwne zeby za to placic. moze sprobuj jak ja poprostu w urzedzie miasta wyciagnac zaswiadczenie o zameldowaniu i wtedy bd miesz pieczatke-im chyba chodzi o pieczatke a w jakiej formie ona widnieje w dokumentach to chyba nie ma znaczenia. w pn wysylam dokumenty pod znakiem zapytania :(

@zaglebie

Nie wiem,czy mnie dobrze zrozumiałaś...potrzebne są dwie pieczątki na dwóch dokumentach...pierwsza to na pojedynczym papierze o potwierdzeniu zameldowania,to tą mam(może nie w tej rubryce,co oczekują no ale mam),a druga na tym podwójnym papierze,że jest się gospodynią domową...to są dwie osobne sprawy,a ani urząd, ani notariusz nie chce mi tego podbić bezpośrednio na dokumencie...myślałam,że może ktoś wie i odpowie mi z tych co już tam byli u Thiermana i też wysyłali im w poprzednich latach tylko oświadczenie potwierdzone przez notariusza bez podbicia dokumentu i im to przyjęli...no ale chyba spróbuję tak zrobić i jak przyjmą to przyjmą,a jak nie to trudno...dzięki zaglebie za szybki odpis:)

@Wioletta

Nie no rozumiem ale dlatego pisze ze mi w urzedzie nie byli w stanie dac 1 pieczatke na osobnej kartce bo nie chciala mi podbic ani w pkt 6 ani na pojedynczej kartce. Dlatego wysylam tak jak mam

@Wioletta

Sorki. Byli w stanie dac mi tylko 1 pieczatke i tak wysylam bo notariusx 50 zl co juz za duzo zeby isc ppracowac...

@zaglebie

Akurat siedzę przy kompie,to też ci szybko odpisuję haha...ja też pójdę jeszcze raz do notariusza,napiszę to oświadczenie,podbije mi i wysyłam papiery bez podbicia punktu 6...co będzie to będzie...Pozdrowionka

@zaglebie

No to tak jak u mnie...mam tylko pieczątkę o zameldowaniu...a notariusz u mnie za podbicie oświadczenia bierze 24.60

@Wioletta

:)) Tymbardziej ze pytalam pani z biura thermana i powiedziala ze w urzedzie powinni mi to podbic ..no to podbili ale po swojemu:) wiadomo ze co urzad to inaczej.chyba ze ktos ma znojomego to tak:) w pn zadzwonie do biura raz jeszcze i zapytam czy jedna pieczatka moze byc...w pn bd wysylac dokumenty. dam znac

marek

ja wam powiem jak oni robia co niektory dostanie telefon gdzies tak 5,10 maj jak juz bedzie po najlepszym wysypie tak jak ja w tamtym roku pozniej pytali mnie sie dlaczego nie przyjechałes 2 tygodnie szybciej tylko na ochłapy

gonia

hej ja mam termin na 14 kwietnia ,czy ktoś jest z zachodniopomorskiego z takim terminem..

Serwisant

OK

Różne

kapeć

przecież oni i tak wszystkich nie mogą zatrudnic ludzie pomyślcie troche tam w sezonie jest potrzebnych z 1500 osób a jak zglosi sie dajmy na to 5 tysiecy albo wiecej to gdzie oni was przyjmą ?hehe wyslą zaproszenie do tych powiedzmy 2tysiecy zeby miec jakieś zabiezpieczenie.NIE BADZCIE NAIWNI BO POLOWA NIE POJEDZIE

jk

Prawie miesiąc temu wysłałem im podanie przez stronę i napisałem ze chce na lipiec.Zaczynam się niepokoić bo jeszcze nie mam żadnych papierów.Ktoś już dostał termin na lipiec czyli borówkę ?

marek

kto ma termin na 31 03 ja z kujawsko pomorskiego marek

wojtek

a kiedy można spodziewać sie tej umowy?orientuje sie po jaki czasie wysyłają?i jeszcze jedno jest szansa że dostaną sie tam wszyscy którym przyszły wstępne terminy?czy mogą zrobić tak że wszystkim nie wyślą?

Kasi;)

Witam ja w tamtym roku bylam pierwszy raz u thiermanna pracowalam na hali i wspominam bardzo dobrze a zarobki byly adekwatne do pracy. A czy ktos ma termin na 15maja b.r

Czy możliwa jest zmiana terminu wyjazdu do pracy na wcześniejszy , czy będą z tym problemy? Z góry dziękuję za odpowiedz.

zaglebie

z chlopakiem dostalismy terminy rozne do roznych gospodarstw:/ wiem ze z nim pracowac nie bede ale chcielismy razem jechac by czuc sie pewniej. mial ktos z was podobna sytuacje? jesli tak to napiszcie bo nie wiem czy jest sens dzwonic do biura i prosic o ten sam termin w to samo miejsce... z gory dzieki

ramona

byłam u Thirmanna w tamtym roku pierwszy raz i byłam bardzo zadowolona. czekam teraz na papiery. lubelskie

Domi
@ramona

A w tym roku. A co się wybierasz?

ramona
@Domi

chciała bym pojechać na borowkę pod koniec czerwca.

iwona

jest tylko nie wiem czy jedna kwota dla wszystkich kancelarii czy kazda kancelaria nalicza swoje oplaty u mnie to ok 23zl

iwona

Ja ide do notariusza i jesli chodzi o podwojne gospodarstwo on mi to podbije

@iwona

ale to jest płatne?

Wiola

jestem z kujawsko-pomorskiego,dostalam papiery z terminem 31.03 i nie mogę odesłać tych papierów bo Urząd Miasta nie chce mi ich podbić. Co mam zrobić? Skąd wziąść te pieczątki? proszę o podpowiedż

pati
@Wiola

witam ,mogę Cię zapytac jak długo czekałaś na papiery , po jakim czasie oczekiwania otrzymałaś dokumenty..? Jestem z kuj-pom

kujawsko pomorskie
@Wiola

Jeżeli mieszkasz na wsi idż do sołtysa on podbije ja tak robię od kilku lat W zeszłym roku byłam w gminie i też nie stwarzali problemów i podbili i jeszcze jedno bez żadnej opłaty

@pati

Zgłoszenie do pracy wysłałam w połowie listopada a papiery z terminem wyjazdu dostałam 11-tego lutego,czyli po trzech miesiącach

alex

czy ktos moze ma termin na 22 luty na folie i czy cos o tym wyjezdzie wiadomo

haha

nie, masz umowe z nimi ale to "smieciowa" jestes tylko ubezpieczony

Asia
@haha

A z pieniedzy zarobionych tam trzeba sie rozliczac w polsce w skarbowce na podstawie tej umowy czy nie

mariola

WITAM mam pytanie pierwsze zaproszenie dostałam na 31.o3, odesłałam już papiery kiedy przyślą mi umowę i czy w ogóle przyślą czy teraz będą się tylko kontaktować telefonicznie

ania

Wie ktos moze czy zmazanie korektorem bledu na kwestionariuszu i wpisanie poprawnie informacji o kodzie pocztowym stanowi ten kwestionariusz niewaznym?

mega

witam a ktos moze jedzie do Salem na zbiory szparagi?dostałem z tamtad papiery

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG