Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

czester

mam pytanko jak mozna przeslac pieniadze tam zarobione co miesiac do polski ponoc firma nie robi zadnych przelewow

saleta

Witam jak złożyłem podanie na początku marca to kiedy można spodziewac się wyjazdu

tak po za tymi kaloszami to co jeszcze najlepiej wziasc ? Opti napisz mi tego meila albo podaj swojego..

harcerka
@Paweł

myślę,że na pewno adidasy albo jakieś trampki bo jak ciepło będzie to w czym będziesz chodził a nawet 2 pary adidasy i trampki a może sandały pomyśl jak będzie gorąco to noga nie wytrzyma w gumofilcach ,rękawiczki porządne,klapki pod prysznic,maście na kręgosłup na zakwasy,na pewno ubranie przeciwdeszczowe kurtka i spodnie można kupić w obi bo jak pada to też się pracuje.nA PEWNO CZAPKA Z FASZKIEM ,krem z flitrem na słońce

dominik

hej , jakie buty najlepiej wziasc na zbior szparagi??

MERRELL

Różne

ren

ok

nowa

Witam czy ktoś może wie więcej na temat zakazu przywozu mięsa? Czy ewentualnie jakieś konserwy można ze sobą zabrać. Dla mnie ten zakaz jest trochę dziwny pierwszy raz się z takim czymś spotykam. A jeżdżę za granice już jakiś czas poza tym wiele moich znajomych w tym roku pojechało do prac sezonowych i nigdzie takiego zakazu nie ma tylko u Thiermana.

@nowa

odpowiedz jest prosta - po pierwsze chodzi o to aby kupowac w niemczech -a po drugie niby o choroby przenoszone wyrzucaniem resztek jedzenia -przywiezionych rzeczy i zjedzonych u nich co przyczynia się do chorób zwierząt gospodarskich na kiedy masz termin przyjazdu ?

@opti

Termin mam na 31 marca teraz czekam na telefon ... Zawsze jak wyjeżdżałam za granice brałam swoje jedzenie którego wystarczało mi na miesiąc wiadomo zawsze coś tam się jeszcze dokupiło na miejscu, ale to naprawde kilka rzeczy a teraz zakaz.

@nowa

Ja tez mam ten sam termin jade autem z podkarpackiego -jak chcesz to możesz jechać ze ,mną ....,dogadamy co do kosztu.

@opti

Chętnie bym skorzystała ale jestem z mazowieckiego a poza tym tak sięzłożyło że oprócz mnie jedzie jeszcze 3 znajome. mamy zamiar jechać allstarem dowoża na miejsce

szpargielka
@opti

Ja też proszę o wiadomości na temat przywozu w 2014r. wędlin. Czy po stronie niemieckiej odbywają się w podróży jakieś kontrole? A jeśli tak to czy będzie kara pieniężna?

kapeć
@szpargielka

przecież przyszła Ci umowa tak?i tam wraz z nią masz kartke odnośnie przywożenia żarcia,więc przeczytaj sobie pozdro;]

dari
@nowa

Witam:-) ja tez mam termin na 31.03 i jade po raz pierwszy na hale,a ty nowa?

@dari

Hej do tej firmy jade pierwszy raz tak jak pisałam termin mam na 31.03 jestem z okolic radomia a ty?

@dari

Dana

Nie wiem dlaczego mam zablokowanego e-mail to jest moj tel 608-266-052 na borowke mam na 7 lipca

ddz
@Dana

A skąd jesteś pytam bo tez sie wybieram w zblizonym terminie, jestem z lubelskiego a Ty?

czester

a jak z kasą można po miesiącu przepracowanym wziąć pieniądze do ręki czy trzeba czekać na koniec zjazdu żeby wypłacili, nie chodzi mi o zaliczki tylko całą wypłatę?

opti

witam dostałem dziś informację pocztową - zeby nie przywozic art spozywczych do niemiec -mięsa.Mam pytanie czy oprócz tego przyjdzie jeszcze wstępna umowa? czy tylko mam czekać na telefon ? mam TER na 31-03- jade autem z podkarpacia jak by ktoś był chętny...

@opti

Opti a jedziesz moze autostrada A4, Odebralbys mnie z wrocka ? I ile chcial bys za przejazd ?

@Paweł

Pewnie -dlaczego nie dogadamy się zawsze w osoby rażniej- tylko czekam na potwiedzenie od nich -tel czy tą umowę -mozemy jechac jak masz ten sam termin na 31-03 -podaj swoj nt telefonu

@opti

theshadows18@gmail.com napisz tutaj swoj nr tel albo podaj mi swojego maila to Ci wysle numer

kuba

A ILE TAM NAJLEPIEJ ZABRAC KASY?ILE EURO?NIECH KTOS DOSWIADCZONY SIE WYPOWIE I CO DO JEDZENIA?

harcerka
@kuba

pieniędzy nie ma co brać bo na dzień dobry dają 50 euro a po 2-ch tygodniach 100euro.Do jedzenia sery żółte,topione pasztety,2-3 chleby na początek,póżniej jeżdzi polak to można kupić polski chleb za 1 euro .Można parę zupek chińskich ,kawa,herbata,cukier,ktoś tu pisał ,że puszek z mięsem nie wolno przewozić pierwsze słyszę

kuba
@harcerka

DZIĘKUJE HARCERKA A JESZCZE JEDNO BO SŁYSZAŁEM ZE TO 50 e DAJĄ TO TRZEBA ZA TEN DOJAZD ZAPŁACIC TAK?TO PEWNIE WIELE NIE ZOSTANIE Z TEGO?I CZY TO PRAWDA ZE TAK CZESTO LUDZI WYMIENIAJĄ CO TYDZIEN CZY TAM 2 TYGODNIE?BO JESLI TO PRAWDA TO PRZECIEZ PRZEZ TE DWA TYGODNIE NIC NIE ZAROBIE..

dawid

pomoze ktos odnosnie tych papierow jesli ktos niedawno je wypelnial.

jacek

czytam te komentarze od dluzszego czasu i szczerze powiem ze wiekszosc komentarzy negatywnych jest prawdziwa.wydaje mi sie ze te pozytywne to pisza ludzie ktorzy chca sciagnac do thiermanna jak najwiecej ludzi.nie wiem czy wiecie ale on bierze za kazdego czlowieka od uni ok 600 do 900 euro.tam jest przemial ludzi straszny.codziennie nowe autobusy przyjezdzaja a inne odjezdzaja.....jesli ktos nie ma pracy w polsce to lepszy rydz niz nic,ale jak ma robote to niech tam do thiermanna nie jedzie wogole bo wroci bez pieniedzy....

Asia

witam wszystkich, zapisałam się na borówki we wrześniu ale nie dostałam żadnych papierów... Myślicie, że jeszcze przyjdą? :(

@Asia

A ja myślałam,że to tylko my nie dostałyśmy,węc spokojnie czekajmy pewnie przyjdą ja wysłałam w połowie stycznia-pozdrawiam

byłem tam

byłem tam u thiermana ludzie odradzam tam wyjazd chyba ze sytuacja jest katastrofalna..(usunięte przez administratora)kazdy kto tam przyjedzie jedzie spowrotem do domu za tydzien ...nie pchajcie sie tam przykonałem sie na własnej skorze nigdy wiecej do THIRMANNA obuz zobaczycie przeszczegam tych napalonych do pracy za 25 euro na dzien....

bulik

A CO TAM POLECACIE DO JEDZENIA ZABRAĆ?BO JEDNAK TE WYJAZDY DO SKLEPOW SA CO TYDZIEN LUB CO DWA.WIEC CO POLECACIE ZABRAC NA PIERWSZE DNI?DZIEKI POZDRO ;]

kaska

Czy ktos kto ma termin na 12 04 dostal juz umowe? Pozdro

kasiulka
@kaska

Heinrich Thiermann

dawid

witam, wypelnial ktos ostatnio papiery do thiermana bo mam pytanie . Jesli tak to moj mejl : dawid146@op.pl i prosil bym o kontakt

seba

jak jest z wypłatą jest mozliwosc przesłania na konto w Pl przez firme bo chciałbym co miesiąc wysyłać pieniądze

tyk
@seba

i taak jak dluzej niz miesiac nie posiedzisz tam

kolo
@tyk

to sie nzywa motywacja ;D

sebek

mam parę pytań odnośnie wyjazdu na szparagi do scharringhausen jest ktoś życzliwy kto był już tam i wie jak tam jest i w ogóle, mój e-mail sebastopol1@tlen.pl proszę wysłać nr tel. ja zadzwonie

goska

hej czy ktos ma termin 14 kwietnia z zachodniopomorskiego i jedzie swoim autem z checia bym sie zabrala oczywiscie dołoze sie do paliwa,prosze pisac na e-meila goska280372@o2.pl.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG