Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

bakus

mam zaproszenie na 14.04 ,moja zona na 31.03.martwi mnie ze wyjazd moze opoznic sie nawet o 2m-ce(z tego co niektorzy pisza) ;( czesto sie to zdarza ? czy dzwonienie do firmy pomóc moze choc w tym by w przyblizeniu dowiedziec sie o prawdziwy termin wyjazdu ?

gacek

som tam jakies dyskoteki lub dziewczyny w poblizu??bo gdzie mozna pobawic sie po cienzkim dniu pracy?ile euro zabrac skont odjerzdza autobus?

bart
@gacek

na dyskoteki i dziewczyny raczej nie masz co liczyć. na start dadzą ci 100euro.

ciekawy

A jak wyglada jeden dzien z pracownika thiermanna ( o ktorej zaczynamy/konczymy prace) zazwyczaj, opisze ktos :> ?

bart
@ciekawy

wstajesz rano koło 5 zależy czy daleko jedziesz na pole czy masz blisko no i ogień :) dymasz w polu do 12 i jedziesz na obiad. Zjesz i dalej dymasz do 6 7 zależy jaki dzień i ile towaru w polu. I nawet jak obrobisz pole do 5 to i tak masz pewne że robisz komuś wjazd na pole żeby pomóc jak jakąś grupa nie ogarnia. To tak po krótce :)

ciekawy

scharinghausen to dobre pole na zbior szaparagów ? Na jakiej wogole zasadzie przydzielaja na dane pole a nie inne ?

Serwisant

OK

Różne

ŁUKASZ

to była odpowiedz na Kamil

ŁUKASZ

ja jeszcze nie mam busa,ale myśle że jakieś miejsce sie znajdzie bo choć bym chciał zamówić wcześniej to nie zmam dokładnej daty.

Mona

Prosze piszcie jesli ktos jedzie na 14 kwietnia na szparagi tylko do do Motzow.

km

Dzieki moni za sparcie popieram wszystko pisze nawet opisane jedt wszystko na 2 stronach a tu dalej to samo masakra

miko

ja w tamtym roku miałem termin na 25 marzec pogoda była do bani poprawiła sie 15 ja pojechałem 6 maja dopiero przyjechałem pytali mnie sie dlaczego tak puzno przyjechałem mowiłem ze dopiero dostałem tel od firmy 2 tygodnie spokojnie mogłem szybciej jechac a nie w połowie sezonu..wiecej sie do tego syfu nie pcham i ci co pierwszy raz jada dniowki powychodza 15,20 do 40 euro konkretny obuz pracy ,,,cały dzien sie najeb111za pare groszy..

@miko

Nie byłem tam jeszczę ale jakos nie wydaje mi sie ze zarobisz 20-40 Euro dziennie. Chyba ise musiales opierniczac niezle ; )

miko
@Paweł

tam nie płaco za przewalanie folii tylko akord wiec jak nie ma szparagi to musisz itak te pola wszystkie do wieczora przewietrzyc tam sa takie pola nie wydajne ze swiat stare i puste w scharinghausen.

seba

jade pierwszy raz dlatego pytam nic w tym dziwnego ,ze chce sie dowiedziec.

moni
@seba

Rozumiem Cie tez kiedys mialam ten pierwszy raz (bez skojarzen) ;) i rozumiem , ze chcesz sie jak najwiecej dowiedziec ale....Seba do jasnej ch.olery tysiac Twoich pytan mimo ze wyzej masz odpowiedz na nurtujace Ciebie pytanie a Ty mimo to pytasz pytasz... czytaj chłopie uwaznie forum i nie smiec no chyba, ze chcesz zostac gwiazda tego forum aa......... jeszcze xxx tez ma ten sam problem co seba pyta mimo tego ze wyzej widnieja dwa wpisy o mieszkaniu razem k+m

km

Ale wam sie czytac nie chce tylko te same pytania tu wszystko pisze tylko trzeba ostatnie 2 strony przegladnac juz nawet nik nie chce odpisywac na te same pytania nie mozna zostac dluzej wywalaja odrazu jak sie sezon konczy te terminy sa tak na niby podawane to zr ktos ma na marzec nie znaczy ze w marcu pojedzie tylko np w maju ja nie wiem jak oni wybierajo osoby czy losow ale na te terminy to nie trzeba patrzec i czytajcie forum

seba

ja tez mam termin na 21 kwiecien ale zaznaczylem ze interesuje mnie szybszy wyjazd. Mam umowe na 6 tygodni . Mam pytnaie mozna tam dluzej zostac?

xxx

Razem z chłopakiem wybieram się po raz pierwszy. Chciałam zapytać jak to w końcu z zakwaterowaniem. Będziemy rozdzieleni czy jest możliwość mieszkania razem?

nowa

hej, mam termin na 21 kwietnia i jade z radomia, szczerze to nie orientuje sie w dojezdzie bo jade 1 raz, napiszcie czym moge stad dojechac i jaki jest orientacyjnie koszt jakiegos busa

piotrek

hej jezdze na szparag juz 6 rok jesli ktos ma jakie kolwiek pytania piszcie piotrek110388@wp.pl

seba

hmm mysle o internecie bo zostawiam swoja corke kotra ma 8 miesiecy . I trudno sie rozstac ale zycie do tego zmusilo niestety..

Ja Jade pierwszy raz. Jak bedzie okazja to z internetu skorzystam, a jak bede zmeczony to pojde spac. Nie ma co sie przejmować. Uczciwym byc, robic swoje i tyle.

kkk-d

Matko kochana az strach czytac waszych wypowiedzi .Gdzie wy ludzie jedziecie na wczasy?To sezonowa robota i o internecie nawet nie ma co pomarzyc a,jesli nawet by byl to watpie czy ktorys z was mial by sile aby serwowac po sieci naprawde

Dana

Dlaczego ludzie ciagle pytacie o internet /nie ma/ przyjedziecie z pola zmeczeni chcecie sie umyc i odpoczasc - myslicie ze jedziecie na wczasy czy do pracy zejdzcie na ziemie i kto pali papierosy to lepiej niech mie jedzie /chcecie duzo pieniedzy tylko nie chcecie pracowac/ Pozdrawiam

lessi

czy po szparadze mozna zostac na dluzej na borowce lub truskawce

hgj
@lessi

maksymalnie do 25 czerwca a nastepnie wszyscy wypad nieladnie ale prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG