DSV

Opinie o DSV

obserwator

Tu nie chodzi o to, żeby opisywać romanse, kierowników i kontrolę na forum, ale o to, że My tam przychodzimy się napracować i chcemy adekwatnej zapłaty za wykonywaną pracę.Wiadomym jest, że jak by była inna praca to kierownicy i kontrola sami by wykonywali tą pracę.Z jedną tylko prośbą - żeby Im zapłacili z akordu.

obserwator

może jest w tych wypowiedziach część prawdy.Co do kontroli to fakt pani [usunięte przez administratora] jest kompetentną osobą i nie przepuści żadnego bubla ,za to ją chwale.A pani [usunięte przez administratora]. powinna wziąć się do roboty.Wszysccy wiemy że [usunięte przez administratora] wyleciał za romans z[usunięte przez administratora]..ale nie czekaliśmy długo na następny romans nowego kierownika [usunięte przez administratora]

obserwator

Nie jest dobrze, jest gorzej niż źle.Stawki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Śmieszne zarobki, a praca w pocie czoła.

nick;)

w DSV jest super;) Kierownik spoko kontrola oczywiscie tez;)Nie trzeba nic przynosic zeby miec dobrze;) No wazelinka troszeczke tam donosi ale i tak ja KOCHAMY;))) pozdro dla wszystkich:*****

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DSV spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
obserwator

Dziwi mnie cała ta sytuacja , jezeli komuś sie nie podoba praca niech odejdzie !!! jeżeli chodzi o [usunięte przez administratora] to ktoś pomylił pojęcia , zapomniała jak się nadstawiała panu [usunięte przez administratora].żeby dostać dobrą pracę . Pan [usunięte przez administratora] odszedł a pani [usunięte przez administratora] została, kasa zmalała . Więc olejmy tą panią i nie dajmy się wciagnąć w jej gierki .

nick

Po co wypisywane są takie bzdury o pracy w DSV. Pani lub panie które to wypisywały nadal tam pracują i nie mogą się pogodzić z tym, że praca jest równo dzielona na pozostałych pracowników. Były kiedyś wystawione na piedestał i szybko z niego spadły. Przestały rządzić.A jeżeli chodzi o nowego kierownika [usunięte przez administratora].To jest sprawiedliwy i wszystkich traktuje jednakowo. Pani [usunięte przez administratora] w kontroli dobrze wykonuje swoją pracę i ma dobrego zastępcę. A jeżeli chodzi o słowo mobing to niech panie dobrze zapoznają się z tym słowem bo w pracy nie ma takie czegoś.

Stary pracownik

Ale bzdury!!! Jeżeli chodzi o ścisłość to pisz prawdę, bo dopiero teraz jest sprawiedliwość w dzieleniu pracy!!! Nikt z pracowników nie dostaje pracy za inne umiejętności jak np. pani [usunięte przez administratora]. jak za czasów byłego kierownika [usunięte przez administratora] Jeśli komuś praca nie odpowiada nie musi tu pracować.

kizy4

zarobki fatalne od kiedy ceny nowych akcji ustala nowy kierownik [usunięte przez administratora].ciekawe czy on sam chciałby pracować za takie pieniądze?nie mówiąc o atmosferze jaka jest-[usunięte przez administratora],a wszyscy z biura udają,że o niczym nie wiedzą.Dobrze maja ci,z których kontrola lub kierownictwo ma korzyści,coś przynoszą tzw.[usunięte przez administratora],lub dobrze donoszą na innych,a w zamian stawiani sa na dobrych akcjach.

m

super praca i płaca

Zostaw merytoryczną opinię o DSV - Gnatowice

• Jak się pracuje w DSV?

Zobacz opinie na temat firmy DSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV?

DSV