PPZ Nicromet

Opinie o PPZ Nicromet

Zenek

Firma zatrudnia ok.400 osób i przy tych ilościach zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PPZ Nicromet?

Anetka Nowy wpis

Nie w Nicromecie tego niema. Jest za to ogólne nie poszanowanie pracownika. Dzisiaj jesteś ty a jutro kto inny.

Jak długo trwa proces awansu w PPZ Nicromet?

ij Nowy wpis

czasami 3 miesiące, czasami pół roku, czasami 10 lat. Zastanowił bym się natomiast czy na pewno chcesz tu pracować awansować ;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPZ Nicromet?

Mnmkiy

Nigdy nie wiesz co sobie wymyśli gówna kadrowa. Na ogół to jakieś śmieszne pytanka, o ile nie zostanie zaproszony na rozmowę ktoś kompetentny. Nie polecam

Daniel

@Radca I to jest uczciwe według mnie. Polecam firmę i pracę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPZ Nicromet? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy firma PPZ Nicromet w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Radca

Tak, ale masz podpisana lojalke na 3 lata około tzn.( jak się zwolnisz nalicza ci proporcjonalny koszt szkolenia)

Co wiecie o pracy na stanowisku elektryk w oswiecimu, placa, warunki, godziny pracy ?

Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl Na forum nie podajemy danych osobowych pracowników firm. Ponadto, forum GoWork.pl jest forum na temat warunków pracy. Nie dokonujemy tutaj oceny konkretnych pracowników.

Hanna

Trzymajmy się proszę tematyki forum, czyli warunków pracy w PPZ Nicromet. Długo pracujesz już w tej firmie, jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Napisz proszę coś więcej.

Iza

@Ss, twoja opinia jest bardzo krótka i opiera się wyłącznie na haśle. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego negatywnie oceniasz warunki pracy w firmie PPZ Nicromet? Czy miałeś na myśli poziom organizacyjny, a może atmosferę? Warto to wyjaśnić, ponieważ ogólne opinie są odbierane jako mniej wiarygodne.

Zenek

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w PPZ Nicromet w kwestii wynagrodzeń?

HEVERK

Szkolenia?! Samo przebywanie w takich warunkach to "szkoła przetrwania". Niektórzy pracują w trybie zmianowym, niektórzy nie. Jednak w każdej chwili można się spodziewać że przyjdzie"odgórne polecenie" i będzie trzeba jechać do Skawiny czy Oświęcimia o dowolnej porze dnia czy nocy, (usunięte przez administratora)

Iza

@HEVERK czyli PPZ Nicromet terminowo wypłaca wynagrodzenie? To bardzo istotne, z punktu widzenia pracownika. A jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity?

HEVERK
@Iza

Warunki zatrudnienia standardowe, trzymiesięczny okres próbny a potem umowa na czas nieokreślony. Pod względem formalnym nie można mieć zastrzeżeń. Benefity... proszę wybaczyć ale traktuję pytanie jak żart. Chyba że weźmiemy pod uwagę butelkę mineralnej, której faktycznie nie brakuje. HEVERK

endriu
@HEVERK

syf i nic wiecej zadnego socjalu,marne zarobki jak za taka prace.kto chetny zapraszamy do alumpolu 2600 na reke praca w czystosci i luznej atmosferze.

fart

hej, a wiadomo czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo zalezy mi na doświadczeniu.

Loszka

Witam

Jakie zarobki jako wytapiacz?

obserwator

co dobrego w nicromecie zlapali za 500 jakiegoś czarnucha czy lesio pszesio i kszysio pojadom za morze żeby kupić jakiegoś czarnucha

obserwator

ale ciebie zwolniom jak zrobili z innymi

panie ciekawy warto firma stablina , polecam elektryka nam trzeba na bestwince spróbuj zawsze mozesz zrezygnowac ale watpie zebys sie zwolnił ;)

ciekawy

elektryk ponoć poszukiwany- oferty sa na stronie i jest ich sporo, myślicie że warto ? http://www.nicromet.pl/praca.html

fucha

czy jest wolny etat elektryka w bestwince

Zostaw merytoryczną opinię o PPZ Nicromet - Bestwinka

PPZ Nicromet