PPZ Nicromet

Bestwinka

Opinie o PPZ Nicromet

rr 2009-11-17 20:06:59
az tak zle w tej firmie ? a ja starałem sie o prace tam, ale chyba dobrze ze uznali ze mam za male kwalifikacje .
karamba 2010-02-10 00:37:06
dokładnie jest tak jak piszecie ale to ustala góra,
wolbron 2010-03-24 23:00:20
Praca nie jest taka zła jak w kazdej firmie nie przesadzajcie
xxx 2010-04-13 15:13:12
co jest grane
anonim 2011-10-23 13:25:06
karamba - 2010-02-10 00:37:06

dokładnie jest tak jak piszecie ale to ustala góra,

a jak jest ze szkodliwością , oddziaływaniem na zdrowie nie chodzi mi o psychiczne aspekty tej roboty bo to już wiem po wcześniejszych wypowiedziach ale w procesie przetopu musi być nie miło czy szef zapewnia jakąś ochronę, płaci szkodliwe czy coś bo w bestwiące powstała nowa hala jakieś filtry ku uciesze sąsiadów zapewne czy poza szefem da się tam pracować ?
SZARY CZŁOWIEK 2012-01-27 10:38:51
PRZESTAŃCIE (usunięte przez administratora)... NIE MACIE NIC LEPSZEGO DO ROBOTY NISZ UŻALAĆ SIĘ NAD SOBĄ!! ? NIKT TU NIKOGO NIE TRZYMA !!! NIE PODOBA SIĘ ? FIRM NIE BRAKUJE BY WYSŁAĆ CV . ZACHOWUJECIE SIĘ JAKBY ZA KARE KAZAŁ WAM TU KTOŚ PRZYJŚĆ ALE ZAPOMINACIE ZE TY WY WYBRALIŚCIE TĄ FIRMĘ , JEST JAK JEST , ŁATWO NIE JEST .JA TU ROBIE DLA PLN BYLE DO DZIESIĄTEGO .I MAM (usunięte przez administratora) CO KTO OKIM . POZDRAWIAM
Ja 2012-02-02 20:07:27
Love Nicromet:))
szybki 2012-02-10 16:13:10
a jak myslicie czemu jest tyle ofert pracy co miesiac!!!??
bo po miesiacu ci co sie niezwolnili po paru godzinach lub dniach jak zobaczyli te wspaniałe zdrowe i ekologiczne warunki jakie tam panoja i z ktorymi nic sie nie robi to podziesiatym jak widza wypłate za prace w tych radioaktywnych warunkach to wieja jak najdalej od tej firmy
GIENEK 2012-02-14 21:45:04
PRACOWAŁEM KIEDYŚ W TEKSIDZIE odlewni na Komorowickiej mimo pełnego sociala i szkodliwego olałem tą prace nie było tam wytopu ze złomu i innych syfuw codzienne kopanie słabiłomne nagar to ja miałem w nosie na stółuwce dawali wysoko kaloryczne jedzenie żebyś czasen nie zjechał no ite kamery żebyś nie wzioł czasem jakiegos opiłka aluminiowego teraz przejerzdzam kolo tego zakładu żal mi tych ludzi bo wyglądają jak męczennicy 21szego wieku a do emerytury cięzko będzie dotrwać .A w nikromecie jaki rozwój oni tam proponują może wózek i zbieranie złomu.
Kali 2012-03-23 20:11:44
Jeżeli chodzi o Teksit a obecny Nemak to uważa, że kolega jest w błędzie. W pracy jest raczej luźna atmosfera. Nie jest to praca lekka ale dlatego nazywa się to pracą jak każdą inną. Jedynym minusem są tzw. firmy podwykonawcze, zatrudniające pracowników i czerpiący na nich niemałe zyski. Jeżeli chodzi o Nicromet to się nie wypowiem bo z tym zakładzie nie miałem przyjemności zawitać. Pozdrawiam
NICK 2014-04-08 20:52:14
socjalu kolego to tu nie ma żadnego i praca w oparach pyłu i gazu pozdrawiam i miłej pracy
PIECUCH PRZEMUŚ 2014-04-10 18:12:32
W tej manufakturze cały czas kogoś szukają a najlepiej żebyś pracował dwie zmiany i o pieniądze się nie pytał...idź do ochrony zapytać o etat, tam na pewno miejsce się znajdzie , ponieważ kamer na zakładzie jest więcej niż ludzi w tej pseudo firmie a i pan lecho pewnie chętnie cie przyjmie jak tylko będziesz dobry w budowaniu się a ludzkich kościach...pozdrawiam piecuch..
fulda... 2014-05-05 18:44:30
Lecho sie musi budować na ludzkich kościach bo gdzie pójdzie robić ...pomyśl tak samo ten z OSW
kameleon 2014-10-01 22:01:04
a co wy tam gadacie z brednie,jak masz troche siły i checido pracy to bedziesz pracował.Ja juz pracuje 3 miechy i 2400 ponad zawsze jest,jak komus nie pasuje to won do kani
york 2014-12-24 23:39:57
fakt,faktem nie ma kokosów nie jest żle ale jest dobrze, a ponoć po nowym roku ma być lepiej.To trzymajcie sie tego.?Ziajka was doceni za wasza prace.
ruda... 2015-01-07 18:09:25
Pozdro dla ślepego...miazga gosciu:)
ryszardo 2015-03-17 15:57:43
zapotrzebowanie jest zawsze jeśli jest tylko popyt - takie jest moje zdanie. Poza tym wydaje mi się, że jednak jak masz dobra ofertę pracy to zależy samej firmie na dobrych pracownikach i zalezy im jednak na tym, żeby firma się rozwiajała sama. Zastnawiam się jeszcze nad tym co można zrobić, żeby zwiększyć u nich szanse na zatrudnienie?
fiolet... 2015-03-25 22:51:49
a coś więcej w tym temacie?
zainteresowany 2015-09-11 13:13:36
Ja z zapytaniem.Jakie są ogólne warunki(chodzi mi o system pracy między innymi)?Posiadam szereg uprawnień jeśli chodzi o hutnictwo (suwnice lejnicze kabinowe i z poziomu roboczego,wózki widłowe,wytapiacz - odlewacz metali nieżelaznych,sanitariusz-pierwsza pomoc,eliminacja materiałów radioaktywnych i wybuchowych itp.)
Jeśli jest możliwość jakiejś odpowiedzi tutaj i na kierunkowania to będę monitował to forum.
kiero 2015-10-15 16:01:32
mam pytanie odnosnie pracy w tej firmie na stanowisku kierowcy ciezarowki. ktos cos moze napisac w tym temacie?
fucha 2016-04-07 09:45:12
czy jest wolny etat elektryka w bestwince
ciekawy 2016-04-15 17:41:38
elektryk ponoć poszukiwany- oferty sa na stronie i jest ich sporo, myślicie że warto ? http://www.nicromet.pl/praca.html
pracownik 2016-04-17 18:40:37
panie ciekawy warto firma stablina , polecam elektryka nam trzeba na bestwince spróbuj zawsze mozesz zrezygnowac ale watpie zebys sie zwolnił ;)
obserwator 2016-04-19 07:41:22
ale ciebie zwolniom jak zrobili z innymi
obserwator 2016-05-26 08:26:24
co dobrego w nicromecie zlapali za 500 jakiegoś czarnucha czy lesio pszesio i kszysio pojadom za morze żeby kupić jakiegoś czarnucha
Zainteresowany 2016-05-26 21:49:25
Jakie zarobki jako wytapiacz?
Loszka 2016-08-02 23:53:48
Witam
fart 2016-08-03 19:11:07
hej, a wiadomo czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo zalezy mi na doświadczeniu.
Zostaw swoją opinię o PPZ Nicromet - Bestwinka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPZ Nicromet