Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Gonia

I jak tam? Dzwonili do kogoś? Czy nadal nikt nic nie wie?

takos

Dzień dobry! Ile +/- można zarobić (netto na godzinę) na budowie w Austrii, czy Niemczech? Ktoś będzie łaskaw podzielić sie ta wiedzą? Pozdr!

op

I wie ktoś już coś. Jest ktoś już pewny że jedzie? Bo ostatnio cisza na opiniach;P

kto$

I jak? Dzwonili do kogoś?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
marta94

weszlam tu, bo chcialam sie zorientowac co i jak (dzisiaj dzwonili do mnie z propozycja pracy we freiburgu) i widze, ze ktos tu ostro swoje frustracje wylewa...

Celestyna
@marta94

Witaj (usunięte przez administratora) ja tez dostalam propozycje pracy w tym miescie do pakowania zabawek. Dzwoniono do mnie okolo 2.02.13. Mozemy sie jakos skontaktowac ? Pozdrawiam

basia

Przeczytałam wszystkie opinie na temat tej firmy.Widzę,że tylko zaledwie dwie sa negatywne.Może mi ktoś z Was napisać czy przyjmują do pracy kobiety po 50 ?!

karii

nikt , czekam na odpowiedz mają dzwonic kto jedzie tak samo jak u was jedynie jestem pozytywnie nastawiona ;p

8331302 moje gg (gonia) odezwij sie

8331302 moje gg (gonia) odezwij sie

Gonia

No ja jeszcze nie jadę, powiedzieli mi, że niemiecki pracodawca wybiera osoby, które będą mu odpowiadały, rozmawiałam z jedna dziewczyna i jej powiedzieli, że odpowiedzi można się spodziewać po 15 lutego. Ale pytam po prostu, czy jest ktos z moich okolic, kto się tam zgłaszał. Nie nastawiam się na razie na nic, bo nic nie wiadomo.

Wiki

Dziewczyny kto wam powiedział, że na pewno macie wyjazd? bo tak jak layla i eve napisały mnie też tak poinformowano, że nikt jeszcze nie jedzie dopiero będzie selekcja osób rekrutowanych... Kari, Gonia kto wam powiedział, że jedziecie???

nom racja..

lucy

w sumie nikt mi nawt nie powiedział na ile dostaje sie tą umowe i na ile bedzie praca,mam troche dylemat bo boje sie zostawic prace w Polsce...

EVEE
@lucy

ale nikt nawet nie wie czy pojedziesz....

eve

Mi powiedziała Pani że wszystkich będą informować do dwóch tygodni. Także nie pakujcie się dziewczyny jeszcze, bo widzę że niektóre to już pojechały

może bym się zalapała;)

karii

gonia ja mieszkam niedaleko cb

kariii

Ja też mam jechać , mam wolne miejsca, ktoś chętny??

@kariii

kariii a kiedy dokładnie wyjeżdżasz

layla

Ja dziś dzwoniłam i Pani poinformowała mnie,że decyzje podejmuje pracodawca niemiecki i trzeba poczekać dwa tygodnie w każdym razie dają znać czy odpowiedź jest pozytywna czy negatywna

Ewusia

Moje GG 49919272

op

No właśnie nikogo niema tu na "forum" co jest już na miejscu?

wiki
@op

a ty z kim jedziesz do Niemiec? dostales umowe>? ktora Pani do Ciebie zadzwonila

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora