Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Justyna

Chyba wszyscy czekają. Do mnie dzwonili dwa razy czy nadal jestem chętna na wyjazd. Ale to było dosyć dawno. Praca jest dopiero od początku sierpnia, więc trzeba czekać cierpliwie :)

jat

Odezwała się do kogoś euro-labora w zwiazku z pakowaniem w buggingen? dostał juz ktos tą robote?

paula

sorry za pomyłkę Fryburga*

paula

Witam. Moi znajomi tam pracują i sobie chwalą. Ja wysłałam swoje CV i zdjęcie sylwetki,tydzień temu do mnie dzwoniono z ofertą pracy pod koniec lipca- początek sierpnia do Fraiburga. Z tego co wiem ma jechać większa grupa ale decyzję kto pojedzie podejmuje niemiecki pracodawca ,odpowiedź mam dostać w przyszłym tygodniu także trzeba być cierpliwym.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
nowa

Ja również mam propozycje wyjazdu do Fryburga na początku sierpnia, i tez wydaje mi sie to dziwne z tymi zdjeciami. Ja wyjeżdzam z Kielc

Xavi709

Bedzie jechal ktos z Krakowa do Fryburga??

Ramona

Mam propozycje wyjazdu pod koniec miesiąca do Fryburga na pakowanie, nikt mnie nie prosił o zdjęcie sylwetki; chyba się zdecyduje, będę jechała z kielc prawdopodobnie z omnią; czy jedzie ktoś?

Xavi709

Wlasnie dzwonila do mnie ta Pani i tez prosila o zdj calej sylwetki na tle drzwi albo sciany, co ciekawe otrzymala ode mnie wczesniej dwa zdj, ale oczekuje innego. Troche to podejrzane...Sama nie wiem co o tym myslec

praca Freiburg

dostałam ofertę wyjazdu do pracy do Freiburga, zaniepokoił mnie fakt iż poproszono mnie o zdjęcie całej figury na tle drzwi. Po co komu takie dane wystarczy podanie wysokości i wagi przeciez ty tylko praca na magazynie przy pakowaniu... Czy ktos wie cos na temat tych wyjazdów? czy ktos pracował już rzeczywiście w tym mieście przy pakowaniu?

adam86

Witam, szukam pracy jako operator cnc eurolabora ma kilka ofert do berlina oraz hamburga, pracuje ktoś?

wawa

niestety odradzam, nie to co obiecane.

Młody

Czy jako cieśla pojechał ktoś? Proszę o jakieś informacje z góry dziekuje

fib

Z całym szacunkiem nie polecam. Pieniążki nie adekwatne do pracy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy!

olo

daj namiary

do mejk
@olo

DAJ TY TEL

gość

Dlaczego posty negatywne są usuwane przez administratora?

Witam Ktos pracuje przez ta firme w Buggingen? jak tam wyglada praca? Konkretnie? jakis namiar na kogos? kto tam jest byl?

emi

Ja również czekam na kontakt w sprawie Buggingen. Mam nadzieję, że będzie jeszcze nabór.

Ela

Czesc Kto jedzie do pakowania do Buggingen ?

Oferty Pracy

Operator wózka widłowego 2014-05-07 Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Dla swojego niemieckiego partnera poszukujemy osób na stanowisko:Operator wózka widłowegoMiejsce pracy: Niemcy-IngolstadtNr ref.: LOG/2014Zakres obowiązków:praca na magazynie obs

Iwona89
@Oferty Pracy

Edi moj mail iwona.strauss@gmail.com

edi

Hej no i czekam na kontakt z Waszej strony odnosnie wyjazdu....

edi

Sorki!!! edytabryla@interia.pl czekam na kontakt z Waszej strony....

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora