Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Opinie o Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Jula

Pracuje w DAX od ponad 5 lat i generanie polecam. Wiadomix, zdarzają się gorsze i lepsze dni. Szef ciśnie ale bez przesady, pensja na czas i premie pomimo korony są.

Stanley

Bo to opinia słupa

Inka

Pracuję w Dax od kilku lat ,jest bardzo fajna atmosfera, ludzie są pomocni i życzliwi.Dobra kasa i benefity. Przez te kilka lat dużo się nauczyłam i rozwinęłam w kierunku,ktory mnie interesuje.Bardzo polecam jeśli ktoś szuka pracy na dłużej????

karolina

W Daxie pracowalam 5 lat firme polecam. Płatności są na czas możliwości rozwoju duże atmosfera przyjazna.

Karen
@Geko

Zgadzam się z powyższą opinia,najgorzej tam mają w(usunięte przez administratora)u,oczekiwane i wymagane siedzenie po godzinach(usunięte przez administratora) ani możliwości odbioru nadgodzin,brak jasno określonej ścieżki kariery, zero możliwości rozwoju.

kaaara
@Filifionka

Asystentka Zarządu dlatego znam ta firme od strony każdego działu

Prócz magazynu to jak teraz wygląda praca w biurze? dziś dodano ofertę dla E-commerce Account Managera, jak na razie wstępnie chce się rozeznać w warunkach. widełki nie są podane, nie wiem czy je znacie? Jeśli tak to byłoby bardzo pomocne. Do tego jak oceniacie pracę na dziale? jak jest duży?

Kik Nowy wpis

Jak wyglada praca na magazynie ?

Administrator Nowy wpis

Dax Cosmetics Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Konserwator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dax Cosmetics Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień dobry, Proces weryfikacji umiejętności kandydata w Dax Cosmetics, uzależniony jest od stanowiska na które aplikuje, z reguły jest to proces dwuetapowy, pierwsze spotkanie jest online, drugie stacjonarnie w siedzibie firmy, wówczas weryfikowane są również umiejętności praktyczne kandydata. Gdyby pojawiły się pytania dotyczące konkretnego procesu rekrutacyjnego, który właśnie prowadzimy, zapraszamy do kontaktu.

Słabiutko

Niestety nie polecam pracy w Dax, marne zarobki a wymagania spore. Stanowiska kierownicze obejmowane przez osoby bez kompetencji, przez co w firmie panuje jeden wielki chaos a atmosfera wprowadzana przez kadrę zarządzającą mocno toksyczna. Brak perspektyw na lepsze zmiany i rozwój, lepiej uciekac. Zdolni ludzie marnują tu swój potencjał.

@Słabiutko

ciekawa byłabym podstaw do stwierdzenia, że brak kierownictwu kompetencji. to jak ja bym chciała np., awansować to czym musiałabym się wykazać i jak długo popracować, żeby się dostać na takie stanowisko?

Krystyna

pytanie tylko z jakich przyczyn ktoś może być niezadowolony? Ale jeśli coś tu uznane zostało za niezbyt prawdziwą informację to jest szansa na odniesienie się do tego całego rozwoju? jakie są realne perspektywy na chwile obecną?

Słabiutko
@Krystyna

Dobre pytanie, na pewno trzeba lubić się z wyższym kierownictwem, dzielnie znosić humorki i dziwne pomysły a to nie lada sztuka...

Czy w Dax Cosmetics Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

ELO

Nie ma takiej opcji

Czy pracownicy Dax Cosmetics Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie ma integracji wewnątrz firmowych

@9878

:( a można się dowiedzieć dlaczego? Ludzie jakoś za sobą nie przepadają czy sami po godzinach się organizują? Jaka jest obecnie atmosfera?

@Krystyna

Bo nie są organizowane, po prostu. Atmosfera w zależności od działu, w jednym lepiej w innym gorzej :)

@9878

i jak podpytam, który pod względem atmosfery polecasz a który już niekoniecznie to powiesz? zawsze dobrze wiedzieć na co człowiek może się nastawiać... co z rotacjami, jakie obecne są?

Niestety pracownicy na stanowiskach kierowniczych bez kompetencji do ich wykonywania. Brak elementarnej wiedzy dotyczącej funkcjonowania produkcji, procesów produkcyjnych, co ile czasu zajmuje oraz podstaw kodeksu pracy. Premie przyznawane w sposób losowy, w zależności co się Panu Dyrektorowi podoba. KPI wobec pracowników co roku podwyższane, bez znaczących zmian w ciągu produkcyjnym, ani usprawnień technologicznych

Wąski

Od początku. Przyszedłem z firmy kosmetycznej do kolejnej firmy kosmetycznej jako mechanik maszyn. Rozmowa kwalifikacyjna w porządku. Lecz tu już kończy się pozytyw. Pierwszy dzień - przełożony miał mi pokazać jak ustawia się maszyny ponieważ okazały się bardzo skomplikowane niż w mojej poprzedniej pracy kosmetycznej. Zostałem postawiony - " Masz maszynę to ustawiaj a ja ciebie zostawiam ". No halo pierwszy dzień w pracy, jak mam to zrobić. Nie zapomnę gdy musiałem chodzić i pytać się kobiet jak mam to zrobić a i tak wszystko nie wiedziały. No i ciągle chodzenia do przełożonego żeby znalazł dla mnie czas i pokazał jak w końcu to zrobić, tak przez dobre kilkanaście dni. Postanowiłem że zrezygnuje, nie zapomnę jak dzwonili do mnie z firmy " pośredniczej " którzy prosili żebym został i która zapewni mi osobę " Mentora " śmiechu warte, nie było przecież nikogo z mechaników.

@Wąski

Szkoda że nie było żadnego szkolenia które pozwoliłoby ci się wdrożyć do pracy. Każdy z nowych pracowników był tak zostawiany bez pomocy czy tylko tobie się to przytrafiło?

Czy Dax Cosmetics Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, godziny pracy są odgórnie narzucane

Magdalena
@9878

ale zakładam ze jak sie jest na etacie to standardowe 8h i tyle?

@Magdalena

tak

Kombucha

Po dwoch rozmowach kwalifikacyjnych brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej.

Renata
@Kombucha

a możesz powiedzieć coś o tym jak było? O co pytali itd. jaka oferta ich

Kombucha
@Renata

Rekrutowany bylem na stanowisko zakupowca, same rozmowy w milej atmosferze, pytania o doświadczenie, analogiczny proces w aktualnej firmie itp. Na koniec oczywiście gadka ze niezaleznie od wyniku rozmowy skontaktuja sie aby przekazac informacje... I prawdę mówiąc gdyby nie to to pewnie mialbym dobre zdanie o tym procesie, ale takie traktowanie kandydatow na zasadzie nie musimy dawac feedbacku bo i tak cie odrzuciliśmy jest niskie i pokazuje zwyczajny brak szacunku.

Helena
@Kombucha

A może przypomnij się im o sobie? Może wtedy dowiesz się coś o swojej rekrutacji

Pozytywka

Co myślicie o pracy na magazynie, tam się coś zmieniło ostatnio?

Elżbieta
@Pozytywka

A ty tam pracowałeś może? Jak było, gdy tam działałeś?

zaniepokojony

może pora pomyśleć o zmianach w kierownictwie wyższego szczebla działu który powinien być motorem firmy.... Tu potrzebna jest osoba decyzyjna, nie ktoś kto unika odpowiedzi na istotne pytania stawiane przez podległy personel odpowiadając na te z którymi nie wiąże się żadna odpowiedzialność. W końcowym efekcie decyzja podejmowana jest przez zarząd... ale czy o to na prawdę chodzi??? Jaki jest efekt.... chyba większość współpracowników z pozostałych działów to widzi ... nawet najprostsze zadania przeciągają się w czasie .... A było tak pięknie,.... naście miesięcy temu...

ja tu tylko sprzątam
@zaniepokojony

Chciałbym zapytać czy człowiek o którego chodzi, to osoba kierująca produkcją od kwietnia 2019, która jakoś niedawno (koniec 2021/początek 2022) skończyła współpracę w firmą?

zaniepokojony
@ja tu tylko sprzątam

tu się nie wypowiem, ale dział odpowiadający za kreowanie wizerunku firmy i wdrożenia nowych produktów to.......

@zaniepokojony

Coś widzę ci podpadli. Pracowałeś tam i stąd takie wnioski że tak wolno wszystko idzie i nie ma komu podejmować decyzji?

Praca w Dax Cosmetics w sprzedaży w rynku tradycyjnym to parodia uczciwości rozliczeń, w zależności w którym regionie się znajdziesz.

Premie
@Jula

Ludzie w firmie są premie! Jula może podzielisz sie z nami informacja w jakim dziale no i jakie stanowisko trzeba piastować aby dostapic tego zaszczytu. A może po prostu masz sprawnego i trzezwo myslacego managera ktory dba o swoich podwładnych. Jak widać po wpisach nie jest to standard. Chyba że sama czerpiesz korzyści z wyzysku swoich podwładnych. Otwieramy szampana Jula bierze premie!!!

Zofia
@Jula

Premię na czas ? Domyślam się , że mówisz o tych ochłapach,które nam przelewają.Mamy przykład po tej ostatniej premii, zastanów się co piszesz. Co nazywasz pracą ? (picie kawki i plotki w godzinach pracy czy relaks na trawniku w porze letniej) Gdzie tu równe traktowanie pracowników. Widział tam ktoś pracownika produkcji w godzinach pracy ? NIE ! Popracuj nie 5 a 10-20 lat to porozmawiamy. A może za pisanie tych bzdur dostałaś faktycznie piękną premie :)

@Zofia

jak Ci tak źle po 15 latach to zmień prace a może jednak nie jest tak zle że siedzisz w Dax 15 lat? ja jestem wdzięczna za pracę i premie które lepiej mieć jak nie mieć . z imprezami tez nie oszukuj jesteśmy zapraszani na każdą i wiekszosc na nie chodzi

@Premie

biore premie jak i reszta na produkcji. moze zmien prace jak ci tak źle a nie (usunięte przez administratora) tu do swojego gniazda

premie
@Jula

brawo Jula! Zważ tylko, że ze względu na bałagan i brak poszanowania nie każdy dostępuje tego zaszczytu, choć wiele osób bezsprzecznie zasługuje. Nasza przyszłość zależy od współpracy między działami, pomyśl. Życzę Tobie i pozostałym jak najlepiej bo dzięki temu możemy zyskać (lub w innym przypadku stracić) wszyscy. Pracujmy razem, wspomagajmy się, eliminujmy najsłabsze ogniwa, a wszyscy będziemy zadowoleni. Poczytaj wszystkie wątki, otwórz oczy, czy Twoim zdaniem wszystko jest ok? Wyjdź poza myślenie o swojej premii, może to przesłania ogólny obraz.... zdrówka życzę i wytrwałości

Darek
@Jula

popieram Cie w 100% jak po tylu latach ktoś nie cche pracowac niech zmieni firmę a da szanse nam młodym, jak się słucha i czyta to co niektórzy wypisują to az się słabo robi, robota to robota robisz wychodzisz do domu i po robocie

???
@Darek

No cóż nie każdy ma taki komfort, może produkcja. Pewnie obce są Wam przymusowe urlopy wraz z laptopem służbowym...i rozliczaniem efektów pracy. Pewnie obce są Wam zadania które musi wykonać jedna osoba w terminie podczas gdy pracuje za 4 osobowy zespół ze względu na obecną sytuację, a manager nie potrafi ustalić priorytetów. Pewnie nie słyszeliście, choć można było to wczoraj usłyszeć bo pękła cienka nić i wiele się niosło po korytarzach budynku. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo wiele dramatów dzieje się za kulisami. Może w końcu byliście obarczeni błędami systemu i innych działów na które nie macie wpływu, a nawet więcej wiedzy o tym, że coś jest przez nie procesowane.... Cieszy to, że Ty możesz wykonywać swoją pracę od godziny xx-do godziny yy, a potem trzasnąć drzwiami i o wszystkim zapomnieć. Nie każdy ma ten komfort. Oczywiście nie wiem czy podobne sytuacje nie mają miejsca również na produkcji ale najwidoczniej nie dotknęły nigdy Was bezpośrednio.

Sara
@Darek

Dariuszu może przeczytaj dokladnie to co mapisałeś .Dla nas praca to coś więcej niż 8h i do domu my chcemy pracować i zarabiać konkretne pieniążki, cytuję robota to ronota ,tak mógł napisać tylko ktoś mało odpowiedzialny i ograniczony w tym co robi.

x

wpisy są tworzone przez HR

Stanley

Bo to opinia słupa

byly

stary kierownik HR byl spoko. gdzie sie podzialy te czasy. Szef logistyki, szef hr, nawet sprzedz inaczej wygladala.

@byly

kiedys to bylo, teraz to nie jest. Stare przyslowie. Nowi tez sa spoko

Kamila
@byly

A czy firma dała podwyżki dla pracowników w związku z Inflacją? Jakie zmiany weszły po zmianie kierownika HR?

Obecny

Niestety nie. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek podwyżki w związku z inflacją. Firma nie zważa na takie rzeczy

Obecny
@Kamila

Zmiany niestety dość duże. Dużo większe ciśnienie w pracy i cięższe rekrutacje.

@Obecny

Co trudniejszego jest w aktualnych rekrutacjach? Wymagania wobec czego konkretnie zwiększyli, że są teraz cięższe?

znajomy znajomych
@Kamila

polski lad nie jest wina pracodawcy, wiec traci kazdy od produkcji na prezesa. infllacja tez nie jest wina firmy.

Frodo
@byly

Stara gwardia uciekła teraz została nie korporacja a tylko kurnik. Firma długo nie pociągnie ludzie uciekają . Zarobki poniżej średniej w okolicy a wymagania bardzo duże.

placa na czas, nie ma obaw.

firma w której można się dużo nauczyć.

Jak szefostwo w Dax Cosmetics Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

szefostwo

w niektórych działach ok, w innych..... nok jak w każdej firmie. Obserwując z boku odradzam marketing, w pozostałych działach w zasadzie jest współpraca z przełożonym wynikająca z wzajemnego zrozumienia i szacunku do człowieka i jego pracy. Współpraca i szacunek przekłada się na efekty, aż chce się pracować. Wiadomo raz ciężej raz lżej ale gdzie jest inaczej?

Beta
@szefostwo

Na produkcji nie ma źadnego szacunku dla pracujących tam cięźko pań.

Gordon
@Beta

Potwierdzam niestety. firma powinna wszystkich pracownikow szanowac i doceniac.brak szacunku,empatii,nahlepiej sie niebwychylac i byc malomownym bo inaczej mozesz stracic robote,jednym slowem jaki nie podlizujesz sie, nie latasz na ploteczki na fajeczce z kierownikiem to nie masz szans ani na awans ani na podwyzke ani nawet na szacunek.Przykre ale prawdziwe!

@Gordon

Szanowni Państwo, jesteśmy zaniepokojeni negatywnymi opiniami, wobec których nie chcemy pozostać obojętni. Brak szacunku jest poważnym zarzutem. Jedną z wartości naszej firmy jest wzajemny szacunek i zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one bezwzględnie przestrzegane. W związku z tym, prosimy o dokładny opis sytuacji, które miały wpływ na Państwa negatywną opinię i bezpośredni kontakt pod adresem: dax@dax.com.pl. Dzięki temu, będziemy mogli w lepszy sposób przyjrzeć się sprawie i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół HR Dax Cosmetics

Zaniepokojony
@Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Smutne jest to co widzą moje oczy. Bardziej dobitnie nie można opisać sytuacji niż zostalo to zrobione kilka miesiecy wstecz. Nazywajac wprost brak decyzyjności w dziale marketingu rzutuje na pracę wielu działów. Aż złość wzbiera kiedy otrzymuje się info zwrotne że coś jest gotowe ale od wielu dni zawieszone bo brak decyzji. Jak ma działać sprzedaż, jak mają działać zakupy, technologia.... obserwujac kolegow wspomnianego działu widać ze co do zasady jest chec i gotowość ale.... swoje plany zawalają po drodze wszyscy z każdego dzialu. Trudno wszystko organizować na ostatnią chwilę. To jest wlasnie brak szacunku, podobnie zresztą jak praca odkladana przez niektórych na później czego efektem czesto jest fakt, że część z kolegów robi swoją i cudzą robotę, a wszystko za wiedzą i zgodą pani dyrektor. Pamiętam lepsze czasy i chyba pora rozważyć zmianę, a wtedy wszyscy odetchniemy. Podstawą szacunek dla pracy to podstawa, a tu ewidentnie coś nie gra.

Gordon
@Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Tylko jestescie zaniepokojeni....dziwne,ze nie odniesliscie sie do wszystkich zarzutow.Ja na waszym miejscu skupilbym sie na pracy u podstaw a nie szukania wyjasnien w Internecie.Polecam zmainy zaczac od siebie,moze troche zmian (usunięte przez administratora)Hmmm kto dalej?produkcja,pakownia,magazyn i mily chlopak z broda...docencie tych ludzi i wynagrodzeniem i uznaniem bo bez ich ciezkiej pracy za marne pieniadze nie mielibyscie swoich dobrze opłacanych stołków,pochylce sie czasem nad wszystkimi,ktorzy ciezko pracuja aby "managerowie" mogli spijac smietanke i poklepywania pani prezes, to takie przykre ale jakie prawdziwie????

Zofia
@Zaniepokojony

Smutne jest to ze ludzie boja sie mowic prawde w firmie wiec pisza ja tutaj bo sa anonimowi i nic im nie grozi...dzial hr zaprasza wyjasniac ssytuację...kpina...chyba po to zeby miec potwm o czym plotkowac przy porannej kawie.Zaniepokojony..popieram kazde zdanie ktore tu napisales

Zart
@Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Wyciagnac wnioski na przyszłość?!?!?! (usunięte przez administratora)Pani przejrzy na oczy jakimi managerami sie Pani otacza,ma Pani tyle doswiadczenia,glowe na karku,naprawde Pani nie widzi tego co sie dzieje?!?!?! (usunięte przez administratora)to nie byl dobry wybor rekrutacyjny....ma Pani lepszych managerow na rynku pracy

Zaniepokojony
@Zofia

Skoro jest zgoda co do poruszanych kwestii to należy zrobić z tym porzadek. Widać frustracja rosnie wśród wielu ludzi, a zakładam, że wszystkim leży na sercu dobro firmy! Nie zamiatajmy dłużej spraw pod dywan, bo w niedalekim czasie przestaniemy się potykać o utworzoną górkę, wywracając się definitywnie!

Ewka

No własnie wiele pań na produkcji dostało po raz kolejny angaż na najniższą krajową po kilkunastu latach pracy, więc są ,,spoko" traktowane.

sama prawda
@Zart

To się ucz, żeby zastąpić panią dyrektor jak jesteś taka cwaniara. Czerwony dywan dla Pani przygotować przed wejściem na produkcję? Denerwuje mnie takie kłapanie. Dowiedz się w czym jest lepsza i ją zastąp jak masz ikrę. Jak nie, to idź grzecznie do pracy lub ją zmień.

Chętna do wyjaśnienia
@sama prawda

Tylko... nie wiadomo gdzie i czego się uczyc bo dyrektor slabo wyedukowana !

Na jakie benefity można liczyć w Dax Cosmetics Sp. z o.o.?

wowo

(usunięte przez administratora) Są tylko wymagania typu dlaczego tak mało. Organizacja pracy poniżej krytyki. Na konfekcji strasznie ciasno obijamy się o siebie i o dostawę opakowań na linię konfekcyjną

@pytanie Szanowni Państwo, Firma Dax Cosmetics oferuje swoim Pracownikom szeroki pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, świadczenia z funduszu socjalnego takie jak: "bony" na święta czy organizowanie wypoczynku dzieci. Dodatkowo Pracownicy mogą skorzystać z 30% zniżki na kosmetyki firmowe. Pozdrawiamy, Zespół HR Dax Cosmetics

Zostaw merytoryczną opinię o Dax Cosmetics Sp. z o.o. - Wiązowna

• Jak się pracuje w Dax Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dax Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dax Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dax Cosmetics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dax Cosmetics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dax Cosmetics Sp. z o.o.