Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

w tej firmie sie nie pracuje w tej \\\"firmie\\\" sie zasuwa, nadgodziny codziennie, a wyplata do niczego, i zbierac trza pieczary 30 dziennie

dzial sprzedaży

Całkowicie zgadzam się chyba żal (usunięte przez administratora) ściska skoro jedyne co im pozostało obrażać pracowników , a najlepiej tych co są robotni w końcu jak oni przy nich wyglądali , " JAK TO ZWYKLI MAWIAĆ - ZAWYŻAJĄ NORMĘ " . No porażka jak oni tak mogą niewyobrażalne . No i całkiem porażka jak już rok przepracują w jednej firmie no to chyba jakiś nienormalny . Że też wszyscy się nie zwolnili jak ICH WYWALI - NIESAMOWITE . Też jestem zbulwersowana !!!!! A ciekawe że już nikt nie pisze że nigdy z nami nie pracował ale wszystko o nas wie i nas ocenia , albo uwierz w siebie !!!!!!!!! pozdr.

a

Ciekawe kto będzie następny na czarnej liście , może ja a może ty ...

!!!!! Uwaga !!!! W tej firmie faktycznie trzeba robić a nie udawać !!!!

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
obecny pracownik

Pozdrowienia dla byłych cwaniaczków i [usunięte przez moderatora]i od obecnych parobków . Ciekawe komu teraz w (usunięte przez administratora) wchodzicie i kogo kantujecie . Tylko pamiętaj i miej do siebie szacunek ale nigdy do innych !!!!!

Co się dziwicie piękna pogoda może by tak w godzinkach pracy w lesie się poopalać a tu kiszka . Drodzy koledzy dzięki za troskę my już jesteśmy po wiosennych porządkach i cwaniaków i [usunięte przez moderatora]już nie ma

Nie dajcie się zwariować Pozdrowionka dla pracowników

....

Faktycznie a to gnoje ale ich musi boleć że ich[usunięte przez moderatora]. W (usunięte przez administratora) szefom wchodzili a teraz bohaterowie . Pozdrowionka dla reszty parobków AZ-eciaków

Tylko nie kumam o co tobie biega z (usunięte przez administratora) Spoko loko chyba ze chcesz kazdego z. . . Bac na forum.

No nareszcie ktos sie obodzil

były kierowca

[usunięte przez moderatora] ciebie nie zwolnią bo ty jest lepszy od hansa klossa.

Widać po słowie co u kogo w głowie.

zgadzam się z wszystkimi co negatywnie wypowiadają się na temat tego [usunięte przez moderatora] Brak szacunku dla pracownika to codzienność w a-z biuro ,gps w samochodzie to prawie jak kajdany nie wiem może p.[usunięte przez moderatora]podnieca się tym jak widzi kierowców w trasie po prostu brak słów aha a[usunięte przez moderatora]to kiedyś ktoś obije pysk jednym słowem żenada odradzam szczerze wszystkim którzy mają zamiar zacząć karierę w tym szambie.Pozdrawiam szefostwo przez kupę gnoju...

a moze powiemy co to jest protokol ? albo o segregacji smieci ?

Roman?

Też miałem kiedyś okazje pracować w AZ (dobrze, że już nie muszę męczyć się z dziwnymi decyzjami szefostwa). Praca jak praca, ale zachowanie właścicieli: poniżanie pracowników, dogadywanie i próbowanie ich ośmieszyć wg mnie jest troche nie na miejscu. Dobrze, że szef jeszcze nie trafił na osobę bardziej wybuchową bo sądzę, że mogłoby dojść do rękoczynu :P Nie wnikam jakie szkoły ukończyli właściciele, ale kulturą osobistą, kultura wobec innych ludzi napewno niegrzeszą. Monitorowanie kierowców hmm no cóż ktoś musiał kiedyś podpaść, ale ze strony firmy to jakby założenie obroży. Kierowcy muszą robić przeróżne polecenie jak wyprowadzanie psa, segregowanie śmieci, odgarnianie śmiegu itp. Dzial sprzedaży. Niektóre dziewczyny chętne do pomocy (przeważnie te które pracują na wystawce, ale niektóre to olewają totalnie prace i ludzi (gdy się o coś prosi to trzeba czekać po kilka dni - nie miała czasu, zapomniała, itd). Handlowcy robić swoje robią, a i tak szef wymyśla ile zrobili targetu i [usunięte przez moderatora] na każdym kroku. Szefowa "prosi" by wyjeżdzali już o 7 w teren, a po powrocie jest zakaz robienia wszystkiego (najlepiej gdyby przyjeżdżali o 16.10, a o 16.15 spisali się i do domu). Czwartkowe zebrania: osobiście współczuję siedzenia przez godzinę albo dłużej i słuchania tego jak szef próbuje poniżyć, ośmieszyć kolegi czy koleżankę (p.[usunięte przez moderatora] żenada), oczywiście czwartkowe zebranie jest bezpłatne czyli Handlowcy pracują jako wolantariusze jakby nie mieli innych obowiazków w domu. Nie można oczywiście pominąć kwestii dyrektora sprzedaży bezpośredniej, który odgrywa w firmie bardzo ważną rolę, gdyby nie on to pewnie cała firma by podupadła. Zebrania środowe: faktastyczne spotkania z właścicielami, gdzie przez cała moją kadencję w AZ temat o śmieciach przewinął się 50x. Oczywiście wolontariat! Jest jeszcze mnóstwo absurdalnych (p[usunięte przez moderatora] trudne słowo) sytuacji, ale lepiej niech każdy przekona się na własnej skórze. Jak to mówiła moja babcia: jak się nie sparzysz to sie nie nauczysz. Amen.

Johny

[usunięte przez moderatora]się w głowe i przemyśl to co piszesz,bo [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) wziął,a może to Ty i naucz się ortografii najpierw

pracownica \"A\"

Uważam, że część wcześniejszych opinii jest obraźliwa i nieuczciwa. Nie wspomnę już o poziomie występujących tam wulgaryzmów. Moje koleżanki Aldona, Marysia, Bogusia, Ewa są w porządku. Dobrze się z nimi współpracuje. Jeżeli ktoś ma dowody na ich złe zachowanie to niech je przedstawi. Jeżeli nie ma dowodów to niech będzie na tyle uczciwy by nie oczerniać - bo to czyni drugiemu krzywdę. To jest właśnie specyfika anonimowego internetu, że nawet tchórz może czuć się odważny. Mnie się w az biuro praca podoba ( oczywiście idealnie nie jest i zawsze coś można poprawić ). Jeżeli ktoś nie chce pracować w az to przecież nie musi ( może przecież znaleźć coś lepszego - polepszy sobie i przestanie oczerniać ). A prawda jest taka, że temu komu się nie chce pracować i ma "lepkie" ręce zawsze będzie coś nie pasować. A tak ogólnie firma az biuro ma dobrą markę, rozwija się i daje ludziom zatrudnienie i to dzięki ciężkiej pracy całego zespołu - szefostwa, kierowców, handlowców i działu sprzedaż. I co najważniejsze POZYTYWNYCH OPINII O AZ JEST WIELOKROTNIE WIĘCEJ NIŻ NEGATYWNYCH ( szkoda że nie na tym serwisie )

Ciekawe czy można coś zrobić ze starymi wpisami ?

Nie rozumiem poco o tym piszecie mieli pisać . W poniedziałek porozmawiam o tym z szefem spróbować zawsze można . Pozdrowionka .

Wiec sobie poczytaj w necie co było do teraz a co dzisiaj uchwali , ale może i lepiej powinni takich wyłapać i już .

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO