Abud Sp. z o.o.

Opinie o Abud Sp. z o.o.

Mega

Mega firma, w porządku zespół ludzi, świetnie się tu pracuje, pozdrawiam :)

Armando

Gazela biznesu?

Norbert

Polecam firmę Abud.

Klient

Polecam ABUD, bardzo szybka dostawa :)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w F.H.U. ABUD rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca kat. C?
Człowiek

Polecam firmę ze względu na rodzinną atmosferę i duże zaangażowanie zarządu. Człowiek w firmie Abud czuje się jak człowiek a nie jak cyfra w excelu.

Czy w F.H.U. ABUD są szkolenia zewnętrzne?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie F.H.U. ABUD? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sycio

Wypłacane w wysokości normalnej stawki godzinowej.

Krystian

Ja pracowałem w tej firmie i uważam, że był to pozytywny okres mojego życia. Nowe doświadczenia, fajni ludzie i czuć było, że firma się rozwija. Pozdrawiam.

Kuba

Atmosfera ok, wynagrodzenia ok.

@Kuba

No dobra, ale ile w takim razie wynosi to wynagrodzenie? Jakieś premie są?

Nie polecam. Do póki kierownictwo nie zmieni się to nie bedzie dobrze. Kierownicy, którzy nie znają się na robocie.

@Anonim

W jakim sensie się nie znają na robocie? Źle wam coś mówią? W sumie to możliwe skoro jednak kierownikami są?

Teresa

Inne spódniczki? :/ Ogólnie to dziwne, bo wcześniej nie zauważyłam, żeby ktokolwiek na to narzekał. To jak sytuacja wygląda między nim a pracownikami skoro podobno nie dba?

Robert

Polecam firmę.

Lidia
@Robert

A coś więcej? Pracujesz tam czy jak? :)

Człowiek Pracy

Firma wydaje się być stabilna jak na niestabilne czasy. Wypłata jest zawsze na czas i na pewno nie dostaniesz mniej niż się umówiłeś. Jak ktoś szuka korporacyjnego trybu pracy to niech szuka dalej. Jak szukasz rodzinnej firmy gdzie nie jesteś cyfrą w excelu to dobrze trafiłeś. Pozdrawiam ekipę Abud.

mixx

Pracował ktoś jako Magazynier / Pracownik sklepu ABUD Systemy Budowlane i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

A co Cię konkretnie interesuje odnośnie pracy? Weź trochę doprecyzuj ;-)

Łukasz
@Marta

Przestań znosić jajaka bo ktoś znosi złote jajaj hahah pod tym złotym numerem !!! Hahah ;-)

mixx
@Marta

Jakie są zarobki na rękę? Jacy są przełożeni i inni pracownicy?

@mixx

Omijać szerokim łukiem:)

@M.

A opowiesz jakieś konkrety? Bo widzę po innych Twoich krótkich odpowiedziach, że chyba dużo Ci się w firmie tutaj nie podoba.

@M.

Kogo konkretnie? Szefa czy wszystkich :p? W każdej firmie jest ktoś w porządku

Romek

Według mnie szefostwo to normalni ludzie. W poprzednich pracach miałem dużo gorzej.

@Romek

Dużo gorzej mówisz? To może porównasz bardziej szczegółowo warunki tu i tu, co aż ciekawa jestem. ;)

Nie udziela.

Czy w F.H.U. ABUD występują paczki/bony świąteczne?

Nie.

Klient

jeśli chodzi o obsługę sklepu działa bez zarzutu, jako klient indywidulany jestem bardzo zadowolony ale jako klient biznesowy, załatwienie czegokolwiek z działem logistyki na patriotow to jest dalekie od jakichkolwiek minimalnych standardów - specjalista to słowo bardzo na wyrost

Radosław
@Klient

Pan Michał wyjątkowo gburowaty. Na pytanie odpowiada pretensjonalnym tonem, oczywiście po ówczesnym zapytaniu innych pracowników bo sam zazwyczaj nie zna odpowiedzi na najprostsze pytania. Ale płeć piękna firmy zawsze uprzejma i pomocna. Kierowniczka sklepu złota kobieta!!! :)

Nie polecam tam pracy , (usunięte przez administratora) wazeliniarstwo od kierownika magazynu placu po szefostwo , otyły pan traktuje pracowników jak parobków wyzywa ich wulgarnie a sam ma dwie lewe ręce

James

Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do pracy w Abudzie. Jest co robić, zespół wydaje się być nieźle zgrany. Pozdrawiam!

swojak

Nareszcie ktoś ogarnięty pojawił się w markecie.chodzi o gościa z dziarą na rękach.ma pojęcie o swojej robocie,co do reszty obsługi snującej się po markecie to nadal porażka.idzie ku lepszemu....

Danuta

Widzę, że pracujesz w F.H.U. ABUD, mógłbyś się więc podzielić na forum swoją opinią na temat pracy, jaka atmosfera, czy jesteś zadowolony z zarobków itp. Natomiast publikowanie sugestii co do konkretnego pracownika z opisem jego znaków szczególnych może skończyć się usunięciem wpisu przez administratora, bo narusza regulamin forum GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Abud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abud Sp. z o.o.