Abud Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Abud Sp. z o.o.

RR Nowy wpis

Kandydat na pracownika

Po rozmowie z ( chyba właścicielem ) , dogadaniu wszystkich szczegółów, dostarczeniem wszelkich dokumentów, dwa dni przed podpisaniem umowy dzwonią i informują że nie są w stanie podpisać umowy. Nie polecam

@Kandydat na pracownika

Dzień dobry, Został Pan zweryfikowany u poprzednich pracodawców. Niestety ma Pan bardzo negatywne opinie.

@kandydatnapracownika Nowy wpis
@Abud Sp. z o.o.

Wszystko jasne :) Wystarczy w normalny i uczciwy sposób o tym powiedzieć. W tym przypadku wystarczyło zadzwonić i powiedzieć jak jest na prawdę a nie mówić inne rzeczy i nikt by nie miał żadnego niesmaku Pozdrawiam serdecznie @Pracodawca

Góral Nowy wpis

Polecam!

Marketowiec John Nowy wpis

Praca na markecie w Józefowie jest spoko. Pracuję w systemie zmianowym, dzięki czemu mam w miesiącu 15 dni wolnych od pracy!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w F.H.U. ABUD rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca kat. C?
Szukam

Mieszkam obok jestem klientem. Aktualnie szukam pracy i ciekawi mnie czemu tam niemal ciągle wisi ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika.

Roman

Ciekawy zespół ludzi.

Polecam

Polecam pracę w firmie ABUD.

Sprzedawca

Bardzo się cieszę, że mam przyjemność pracować w firmie Abud.

Łukasz

Praca w przyjaznej atmosferze.

Iwona

Praca w firmie abud to nie praca tylko przyjemność. :-)

Krzysztof

Firma Abud jest organizacją zrzeszającą wokół siebie bardzo ciekawych ludzi, zarówno pracowników jak i kontrahentów.

Pasażer

Pozdrawiam wszystkich Pasażerów, ELO!

Pracownik roku

Polecam i pozdrawiam. :)

Przedstawiciel

Praca jako PH , podstawa + prowizja od sprzedaży, auto służbowe jest ok. Dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, jest czym handlować. Bez zbędnych raportów po prostu mam zarabiać dla firmy w zamian dostaję %. Jest ok.

Elżbieta

Pracowałam w firmie Abud i nie mam większych zastrzeżeń. Rodzinna atmosfera.

Armando

Polecam firmę, zgrany zespół ludzi.

Nikita

Młodzi i ambitni.

Nikodem

Zrównoważony rozwój, naturalna motywacja to są moje skojarzenia z firmą Abud. Polecam i zapraszam do dołączenia do nas.

Mega

Mega firma, w porządku zespół ludzi, świetnie się tu pracuje, pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Abud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 26 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abud Sp. z o.o.