Elektromont

Wożniki

Opinie o Elektromont

admin 2015-05-22 11:43:50
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Elektromont. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
Ratujcie się 2015-10-12 20:27:48
praca na zasadach pan każe- sługa musi ..... praca po 12 h na dobe i nie wypłacaja nadgodzin ...człowiek jak śmieć
Oszołom 2015-10-31 17:42:37
100% prawdy tak jest w tej firmie szkoda pisać czyste oszołomstwo.
Szczerze odradzam .

s
oszołom 2015-11-10 20:05:38
W tej firmie niema czegoś takiego jak dzień wolnego za nadgodziny,dlatego nie kłam .
oszołom 2015-12-11 21:02:06
Kolego temu damy tyle ,a temu tyle nikt nie wie ile dostanie wypłaty.Płaca niby od przerobu.(pracownik fizyczny)
pracownik 2016-02-05 09:35:50
Praca po 10-12 i więcej godzin dziennie. Często w weeckendy a nawet święta. Naliczanie godzin zawsze zaokrąglane korzyść pracodawcy w dół. Wypłata za nadgodziny ukryta w wypłacie w formie premii, premia uzależniona od widzimisię kierownika, który rozdaje ją głównie swoim starym pracownikom. To co już Ci naliczą po obcięciu wszystkiego co się da wypłacane na czas.
Pracownika ma się za nic, praca jak w obozie koncentracyjnym. Bardzo niski poziom wiedzy kadry technicznej kierowników, inżynierów budowy, poza nielicznymi wyjątkami, wszędobylskie cwaniactwo. Nie ma z kim porozmawiać na poziomie. Szkoda gadać. Jak nie masz żadnej pracy to tu ją znajdziesz, lepiej jednak szukać innej.
elektromont 2016-03-25 22:09:10
tak szkolenia i owszem z typu łopatologia ziemia powietrze na początek. na łopate też trzeba mieć przeszkolenie.
picasso 2016-06-21 07:28:34
Wszyscy narzekają, a nikt się nie zwalnia! Wypłata zawsze w terminie, warunki dobre, a żadna praca fizyczna nie jest łatwa. Ja tam sobie chwalę. A jak komuś nie pasuje, zawsze może poszukać czegoś lepszego...
maly 2016-09-01 13:51:27
Nikt się nie zwalnia? Ty tam pracujesz? niebardzo...
tomek 2016-09-03 22:57:49
Świetnie że zarobki są tutaj na poziomie 5 tysięcy złotych @albert. Przecież o takie stawki teraz dość trudno.
pracuj pracuj pracuj 2016-11-08 21:17:40
5 tysięcy? Tak, ale za dwa miesiące z hakiem.
Zostaw swoją opinię o Elektromont - Wożniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromont