Cross Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cross Poland Sp. z o.o.

top secret

Ciekawe czy piszecie o tym lukaszu sz. O ktorym mysle. Byl moim szefem w ts. Ja pozytywnie oceniam wspolprace z nim. Duzo mnie nauczyl i dal szanse rozwoju i awansu. Po jego odejsxiu wszystko soe zepsolo i odeszlam. Pewnie gdyby on zostal to ja tez. Potrafil wprowadzic mila atmosfere tak ze mimo niskich zarobkow kazdemu chcialo sie pracowac. Jak odszedl ta atmosfera sie zepsola i zespol sie posypal. Z nowa kierowniczka to juz nie bylo to samo a poza tym sprzedaz nam spadla. Wiem ze lukasz poszedl do crossa dlatego pewnie piszemy o tej samej osobie. Nie wiem skad u was takie komentarze bo to byl moj najlepszy kierownik jakiego mialam.

KS

Bylam tym szkoleniu prowadzonym przez regionalnego o ktorym tak piszecie. Wg mnie szkolenie bylo spoko. Duzo nowej wiedzy sprzedzowej o ktorej wiekszosc uczestnikow nie miala pojecia i nawet dobrze zorganizowane wiec nie rozumiem negatywnych komentarzy. Noe slyszalam tez zeby ktos mowil negatywnie o firmie a wrecz przeciwnie kierownicy narzekali na nadmiar pracy i niskie zarobki ale regionalny zaciekle bronil firmy i mowil o niej w pozytywach no chyba ze cos mnie ominelo. A pizze wpierdalali wszyscy hehe. Chyba jestem druga osoba ktora tu pracuje i jest zadowolona ze wspolpracy z regionalnym. Mi duzo pomogl i zawsze moglam na niego liczyc. Poza tym jesli ktos pisze takie rzeczy to niech sie zwolni jak mu nie pasuje albo ja powinni zwolnic za nielojalnosc bo pewnie prosto w oczy nikt by Lukaszowi tego nie powiedzial. Nastepnym razem niech ten madry kierownik co to pisal sam poprowadzi szkolenie albo niech pochwali sie swoimi wynikami bo gdyby byl taki dobry juz dawno bylby na miejscu regionalnego.

natka

Ja tez jestem pracownikiem sklepu. Jest srednio male zarobki i duzo pracy ale z regionalnym dogaduje sie dobrze wiec nic do niego nie mam bo jakby sie postawic na jego miejscu to chyba nokt nke chcialby tego robic byc ciagle w teasie i nie miec zycia prywatnevo no chyba ze zarabja 10tysiecy. Niedługo zmienie prace wiec jak ktos ma probkem to niech zrobi to samo albo dalej sie tutaj meczy.

obecny kierownik

No ciekawe wasze opinie. Szanowny pan regionalny dal nam takie plany ze nikt teraz nie ma premii. To ze siedzi na sklepach po 10,godzin swiadczy tylko o tym ze to on pewnie te premie zabiera. A myslicie ze szkolenia robi za darmo? Wczesniejszym regionalnym moze niw placili dodatkowo za szkolenia wiec ich nie robili. Pewnie opinie o sobie napisal sam bo nikt go nie lubi haha niby wymaga ale co z tego mamy. Od kiedy przyszedl do firmy mamy tylko wiecej obowiazkow ale nic poza tym. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi w tym temacie. Co chwile doklada nowe obowiazki nowe zadania a nie mamy z tego nic. To samo nasz wspanialy VM Puszczaja na sklep malolate ktora nie ma o tym zielonego pojecia pouklada towar i jedzie dalej. To jest kpina i nie wiem po co to jest robione. A jeszcze czesto zrobi wieksze zamieszanie i balagan niz cos by miala pomoc. Ta firma to zart

dekoCross
@obecny kierownik

nadgodziny w firmie Cross Jeans są niedopuszczalne:) co przychodzi co miesiąc w wytycznych grafikowych od regionalnych. Zawsze ta wytyczna jest zaznaczana!!! Tworzenie nadgodzin jest niedopuszczalne!

Kierownik Sklepu

ja też startowalem na kierownika do ursusa chyba czesto nastepuje zmiana kierownika skoro co chwile na stronie wisza ogloszenia, ze mna rowniez rozmowe przeprowadzal jakis gosciu,dla mnie to zmarnowany czas, obiecal ze zadzwoni i nie zadzwonil

gz

Jeśli lubisz, uwielbiasz stan kiedy ktoś (usunięte przez administratora)ciebie w tyłek do granic możliwości to tak praca w cross jeans jest dla ciebie. Tam dadzą Ci pracę na umowę zlecenie! ustalą grafik na 12godzin pracy dziennie! a później zapłacą Ci najniższa średnia krajowa, bo przeciez nadgodziny sa zupełnie za darmo! W międzyczasie straszyć Cię będą kontrolami w wykonaniu (usunięte przez administratora)która nawet nie poznaje pracowników i zadaje to samo pytanie: a ty jesteś nowa?" zarówno jedej jak i drugiej osobie brak jakichkolwiek predyspozycji do pełnienia tej funkcji. Poza tym: pracownik ma dać z siebie wszystko, a w zamian od firmy nie otrzymuje nic! Żałosne i tyle.

Zzzzz

Oto 10 przykazań dla których nie warto pracować w firmie CROSS JEANS a w szczególności w sklepie na ANNOPOLU na jakim kol wiek stanowisku: 1. Wynagrodzenie - bardzo bardzo niska podstawa a obowiązków od groma, o premii tylko się mówi ale bardzo rzadko się ją widzi. Jak już wydaje ci się, że masz szanse ja dostać to biuro już coś wymyśli żeby jej nie przyznać. Natomiast "Gwiazdy" pracujące na Zakręcie(usunięte przez administratora). premie pewnie otrzymują i to chyba nie małe. 2. Kierowniczka - bez kompetencji, nie potrafiąca zmotywować zespołu do pracy, ciągle zmęczona, ciągle mająca jakieś ale do pracowników, wszystko niby wie najlepiej a tak naprawdę nic nie wie potrafi się tylko mądrzyć nic poza tym. 3. Rozwój zawodowy - rozwój żaden zamiast iść do przodu i się szkolić pogłębiać wiedzę cofasz się. Awans zapomnij żebyś nie wiem jak sobie człowieku żyły wypruwał nie otrzymasz awansu mimo twoich chęci. Firma zamiast docenić dobrych pracowników działa w druga stronę widzi tylko same błędy. DNO TOTALNE !!! 4. Zdrowie - jeżeli chcesz je stracić zatrudnij się w CROSS JEANS 5. Jak już wcześniej ktoś napisał ta firma się cofa zamiast iść do przodu 6. Grafik - musisz być bardzo dyspozycyjny najlepiej 24 h/ 7 dni w tygodniu 7. Ta firma to BAKTERIA, która psuje renomę polskich firm odzieżowych 8. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY DLA TEJ FIRMY CROSS JEANS JAK I ZARÓWNO NIE POLECAM PRACY W SKLEPIE NA ANNOPOLU !!!!!!!!!!!!!!

antyhater

bo takie sa realia pracy w handlu NUK ! Pracuje sie prawie we wszystkie weekendy, jeden weekend w miesiacu wolny. Nie podoba sie to idz do ZUS tam wszystkie weekendy masz wolne. Ale czy cie przyjma oto jest pytanie. Boze, gdzie sie tacy zawistni ludzie rodza?! Nie podoba sie praca to ja zmieniamy, chyba ze sie boisz isc na kase do Tesco albo do HM zbierac ciuchy z przymierzalni caly dzien.

LdPZ

opisujesz nie ta osobe. Pracowam tam miesiac i to calkien niedawno. Pracownik na umowe zlecenie

14.10

Bravo! W końcu opinie są szczere i prawdziwe. :)

nuk

potwierdzam

siedlce

Najniższa krajowa, małe premie (jak już się zdarzą) praca po 13 h (płacą oczywiście za 12h), socjal - śmiech na sali - wody EDEN z kranu na 2 miesiące ( do podziału na 7 dziewczyn). Dwie dziewczyny na zmianie muszą zająć się kasą, dostawa, przymierzalnią, sprzątaniem i jeszcze witaniem klientów wchodzących do sklepu. A spróbuj tylko odetchnąć na moment to zaraz reprymenda. I te instrukcję wysyłane z centrali, które należy wykonać do określonej godziny - paranoja - jakby dziewczyny nie miały co robić. A to wszystko w atmosferze zawiści, fałszu i donoszenia na siebie. Odradzam :D

Klient

Jestem stałym klientem Cross Jeans w Annopolu. Powiem szczerze, że obsługa w tym sklepie jest na bardzo wysokim poziomie. Obsługiwał mnie taki wysoki Pan. Miły, sympatyczny naprawdę potrafi doradzić i zająć się klientem. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Obsługę tego sklepu jak i tego Pana oceniam na ocenę CELUJĄCĄ. Jeżeli chodzi o jakość materiałów to są one wysokiej jakości więc opinie na temat produktu są bezpodstawne.

wrrrr!
@Klient

Z calym szacunkiem do Pani i Pani pochwał, ale to forum jest o pracy w Cross a nie o obsłudze klienta. Prosze znalezc sobie takowe albo zalozyc gdzies wlasny watek, gdyz tu pisza ludzie zadowoleni/niezadowoleni z pracy w tym sklepie. Nie dorzucajmy niepotrzebnego watku. Pozdrawiam

Misz81

nie jestem ani obecnym ani byłym pracownikiem,lecz klientem. Określę to mianem byłego klienta. Cross Jeans w Siedlcach to najgorszy z możliwych sklepów odzieżowych! Ciągła rotacja personelu (za każdym razem jak przychodziłem na zakupy, otrzymywałem informacje, ale Pani Jola już nie pracuje, Pani xxx również, a Pan Marcin? Także nie. W dodatku promocje, które są źle sprecyzowane i wprowadzają klienta w błąd. Towar made in China! Zwykły badziew!

nowi

Gosia a gdzie pracowałaś w jakim regionie bo uważam że 7,75 na rękę to nie jest zła stawka,a wyścig szczurów to naturalna rzecz w dzisiejszych czasach!!OMG cóż jak by dawali niskie założenie obrotu to nikt by nie dawał z siebie 100%.. Firma ma fajne produkty zamierzam się do nich wkręcić!!!

ona

miałam do czynienia z tą firmą, ale niestety niezbyt przyjemne. wykorzystują cię jak mogą a następnie wywalają bez skrupułów

witch

To 2500 to i tak przyjazna stawka, sprzedawcy to dopiero mają niskie zarobki!!A wymaga się od nas cudów za najniższą krajową.

esp

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, na stanowisku menadżerskim proponowana kwota to 2500 brutto, a wymagania są powiem delikatnie ogromne.

Umawiają się że będziesz zarabiać 1500zł a po miesiącu płacą 1200 zł i zwalniają umowy na 2 lata ale nikt nie pracuje 2 lata w biurze też beznadziejnie bo możesz zaraz wylądować w sklepie to co obiecują to nie jest prawdą

witch

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) jeżeli chodzi o firmę cross jeans to moim zdaniem wiele zależy od kierowników, jacy są i czy w ogóle nadają się na stanowisko. Od tego jaka atmosfera się wykształci na salonie, czy ekipa będzie współpracować.Ja osobiście bardzo cenie Vm-ów w tej firmie, są pomocni.

miki11

wszystko superr czlowiek zdazy polubic prace zaangazuje sie i coz tej umowyo prace jak i tak znajda powod zeb y cie zwolnic

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cross Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cross Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cross Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cross Poland Sp. z o.o.