Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

mokry

wszystkich was maja gdzies polak musi zaperda ... az padnie a on sie smieja jaki niemiec pojdzie robic na isollait za 6,50 w takim syfie rakotworczym albo na wodach lub tst za 5 a polaczki sami sobie normy podnosza jeszcze nic z tego nie majac tylko tracac zdrowie

@mokry

mokry -polak nie, on umie ułozyc sobie zycie w zyciu nie bedzie ciezko pracowac tylko głupi slazak zapie... i to na polaka

ILS

kolezanka kolezance na pewno nie powie ze dostala premie :-)

Prac

Akurat mam wyksztalcenie wyzsze cymbale. Nie zawodowe tak jak ty. Moja dziewczyna byla tam dlugo szreiberina miala duzo kolezanek i w zyciu nie dostaly one zadnej premii. Ty wogole wierzysz w to ze oni moga ci dac premie? Chyba zes sie z gluchym przet telefon widzial. Isolite tez mial dostac premie jak wyrobi norme i co dostal?? Gowno a nie premie. Pracujesz tam rok albo i jeszcze krocej i piszesz jakies noe stworzone rzeczy..

@Prac

Cymbałem to ty możesz być i z twoim wyższym wykształceniem cymbałem się rodzi wykształcenie tu nie ma nic do rzeczy:)

nick

prawda tst dostaja te co nie maja sumienia za doprowadzanie ludzi do skraju wyczerpania fiz.i psych.dziadka wie cos o tym czarne worki beda sie im snily do konca zycia

;))

Düsseldorf, Nie warto. Zero organizacji! Jeśli jesteś nowy codziennie Niemców na bramie o przepustki musisz się prosić.. A koordynator czy ktokolwiek kto zna język ma za przeproszeniem cie w dupie radza sobie sam. ;) Praca jako tako do zniesienia, choć niekiedy kg ciężką, niestety Beatka juz nie do zniesienia. ;)

Prac

Gowno maja a nie premie idioto. Moja dziewczyna byla tam kiedys szreiberina i to dosc dlugo i zadnej premii nigdy nie miala. Wiec jakies to twoje zrodlo malo wiarygodne glupku..

tst
@Prac

Twoja dziewczyna nigdy nie dostala premii bo za malo gonila ludzi i za male normy wyrabiali, premia jest uznaniowa i nie kazda szrajberina dostaje tylko te co gonia ludzi najbardziej a twoja dziewczyna pewnie nie byla zbyt nadgorliwa.

@Prac

Mało wiesz człowieku a na dodatek to ty jesteś głupkiem bo nawet nie umiesz pisać poprawnie polskich znaków na kompie -do szkoły baranie:)

@tst

Zalezy na jakim turnusie jestes. Ja tez tam jejrze i zadnych problemuw nie mialem z niczym. Umie na turnusie sa tacy ze kazdemu kazdemu pomoze nie ma innej opcji:-)

po srodku

jedni sa od jebania[ludzi)a drudzy od jebania na nich a dotyczy glownie poczschow

ppp
@po srodku

Najlepiej się ustawić jak ten nowy sztaplerowiec od pani M wtedy nic nie musisz robić

@ppp

A ILE NASZA SZEFI JUZ MIAŁA TAKICH CWANIAKÓW WYSTARCZY ZOBACZYC IM WSZYSTKIM PLECY KTÓRYCH ZALICZYŁA SA OZNAKOWANI PAZURKAMI NA PLECACH A ILU JUZ NIE PRACUJE W TEJ FIRMIE KTO TO WIE HOHOHO...TO JEST TYLKO CHWILOWE ZNUDZI SIE TO BEDZIE NOWA ZDOBYCZ TO NORMALKA POPROSTU ZYCIE JAK TO MÓWI WIECEJ (usunięte przez administratora)NIZ MAKARONU W ZUPIE

adi
@123

dałem sie złapac w te sidła zostałem ofiara tej lwicy ale byłem głupi ale krótko ocen iajac jest dobra w tej grze ciagle głodna

szrajberiny mają premie wiem to na 100% z pewnego źródła więc musicie ludzie wyrabiać normy a najlepiej ponad normy aby dziewczyny były zadowolone z wypłaty:)

...

Nawet tego linku nie udalo sie wkleic sprobuje inaczej.

...

Czy chodzi o te firme ? Umformer ?(usunięte przez administratora)

wkurzony pracownik TST

prosze to moje gg48035037 jakby co tam podam nazwe i link.

U...r?

Prosze podajcie cala nazwe tej firmy w Mannheim, moze pare osob zdazy zapisac zanim admin usunie.

internauta

co za bzdety wypisujecie....... nic konkretnego na temat tej firmy i pracy nie umiecie napisać

@internauta

nic innego nie mozna napisac bo firma to porazka opisy to prawda a jeszcze najwazniejsze sa usuwane przez administratora ale kazdy kto tam był to widział jakie to szambo ja osobiscie nie polecam tej firmy sa fajniejsze i lepiej płatne

INTERNAUTA

W TAKIM RAZIE POPROSZĘ O ADRES LUB NR TELEFONU:)POZDRAWIAM

@INTERNAUTA

rosze bardzo podaje nr do pracy takze pakowanie kosmetyków (usunięte przez administratora) polecam nie to co tst zycze powodzenia moze sie spotkamy

@INTERNAUTA

INTERNAUTO PODAŁEM NR TEL ALE ADMINISTRATOR GO WYCOWAŁ CHYBA BOJA SIE O PRACOWNIKÓW BY RESZTY NIE STRACIC ALE JEZELI KTOS CHCE TO PROSZE PODAC NUMER SWOJEGO TEL JA ODPISZE I PODAM OSOBISCIE

neli
@fric

ale u was to nie jest praca 2tyg na 2tyg niestety i ofert na razie brak...a szkoda..

ela
@fric

Witam.Ja pracowalam prawie 3 lata tam ale było coraz gorzej.Mogę prosic o numer do tej drugiej pracy tez przy plynach.Skąd jest wyjazd i jaka miejscowosc.Z góry dziękuje.to mój numer.(usunięte przez administratora).

wkurzony pracownik TST
@fric

fric a te kosmetyki pakowanie jest na Mannheimie w firmie Un...r? Bo mam propozycje tam jechać

Wkurzony
@fric

hej a to pakowanie kosmetyków jest na Mannheim? firma U...r? pozdrawiam

tst

Szrajberina jak sie przyzna ze dostala premie bedzie znienawidzona przez innych i inne szrajberiny. Tak wiec nie dziwcie sie ze buzie zamkniete na klodke.

Porazka

A czy ja choc slowo wspomnialem ze maja szreiberiny premie ty czubie? Pisalem ze za Moni kawe ktkra stawia za norme ludzie zapieprzaja i robia normy. Tanio sie cenicie 35c..

popieram normalnego i porazke

taka prawda
@123

SA PREMIE ZA NORMY TYLKO ZADNA SZRAJBERINA SIE NIE PRZYZNA: OCZYWISCIE NIE KAZDA PREMIE DOSTANIE ALE TE CO DOSTALY WIEDZA ZA ILE ROBIA I LUDZMI SIE WYSLUGUJA. GONIA LUDZI ZEBY SAME ZOSTALY NAGRODZONE WIECIE SAMI KTORA SZRAJBERINA GONI. I NIE MYSLCIE ZE TYLKO ZA POCHWALE I ZA DARMO. LUDZIE SAMI POKAZUJA JAK MOZNA ORAC I SIE ZAORAJA NA SMIERC NIEDLUGO. A NIEMIEC ROBI POWOLI I SPOKOJNIE ON SOBIE REKAWA NIE WYRWIE. POLAK PADNIE ZE ZMECZENIA A NIEMIEC BEDZIE ZYL DLUGO I SZCZESLIWIE. I TAKA JEST ROZNICA.

Porazka

No coz jak zostalo juz 1000 razy powiedziane normy ludzie sami sobie robia. Skoro juz trzeba zrobic ta norme to w 8 godz a a nie 7 czy 6 nie wspominajac juz o Isolitach ktorzy robia ja i w 5 idioci. A oni widza ze robicie to szybciej niz w 8 godz i mijaja dwa trzy dni i juz wam wiecej.. Ale coz co zrobic gdy mamy mentalnosc idiotow ,czubkow, debilow brakuje slow zeby okreslic to gdy ktos mowi mi ,,my sobie teraz zrobimy szybciej i potem bedziemy stali, albo my teraz zrobimy szybciej a potem zwolnimy czy wy jestescie tacy popieprzeni czy tylko takich z siebie robicie?? Ale po co ja pytam wogole to oczywiscie ze jestescie.. Czy wy wumyslicie ze oni sa tak durni jak wy?? Oni maja oczy szeroko otwarte i wszystko widxa wasze stanie po skonczonej normie i 6 czy 7 gidzinach pracy i na drugi dzien lub za pare dni znow robicie wiecej. Albo kawki smieszne od Moni my pieorzone zebraki taka jest wasza wartosc 35c?? A ona sie w duchu smjeje was co za idioci. Szreibwriny to samo nakrecaja tepo tepo a potem stac brak slow. I zamiast pracowa 8 godz pracuja 6,8. Sami sobie to wszystko robicie idiioci.. Isolaity wam sie tez skonczy to stanie wasze i konczenie po 5godz jestescie tymi idiotami jak ci z tst ale wszystko sie skonczy. Wszystko jest kwestia czasu i bedziecie je...ac jak ci na tst. Wspomnicie moje slowa. Bo kto nie ma w glowie ten musi miec w muskulach..

@Porazka

Co ty godasz za glupoty?? Zadnej premi nie maja ani jedna szrajberyna. My tylko swoje robimy nikt nie goni nas. Zeby zaraz tobie nie postawili pomnika. Widac jakis przemonrzalec pisze.

normalny

postawcie jej pomnik hasioki ona z waszej harowy ma premie i z was leje sami sie nakrecacie trza wiecej robic bedzie zadowolona a wy szybciej padniecie idealni niewolnicy to wy nawet maszyny tak niezasuwaja widzieliscie chinczykow na tst robili sobie spokojnie za 2 razy wieksza stawke a byli na szkoleniu z chin zal mi was naprawde mentalnosc niewolnika brawo

blle bele

Wiatam, zgadzam sie Sylwia szajbuska jest spoko;-)) mega wesoła dziewczyna. mam pytanie bo tak piszecie kogo Ona ukrzywdziła co??ze tak smarujecie, znam sylwie dlugo i dobrze i nie przypominam sobie takiej sytuacji, krzyczy to Fakt ale bardziej doi jaj. ma szacunek do ludzi.jest wesoła i szalona! pozdrawaim szajbus 3maj sie!

???

Ale co wam tez Pani(usunięte przez administratora) zrobila ze no stop nadajecie o niej??? To jest mila i sympatyczna dziewczyna. Ludzie nie macie co robic tylko smarowac ludzi tukej??? Ciekaw czy by wam bylo milo jak by tak o was pisali co??

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS