Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

Opinie o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

Myślę nad złożeniem CV w to miejsce. Rok temu pisaliście, że zarabia się tutaj najniższą krajową. Nadal tak jest? Czy może od tego roku poszło coś do góry? Atmosfera nadal jest na plus? Napiszcie :)

Czesław Nowy wpis

Przez atmosferę i relacje z kierownikiem? Nie napisałeś dlaczego ale widziałem wpis że te kontakty nie są najlepsze. Coś jeszcze ci nie pasuje że odradzasz zatrudnienie?

Anonim Nowy wpis
@Czesław

Praca i atmosfera wśród pracowników na plus. Pensja najniższą krajowa, ale to już twój wybór czy ci to odpowiada. Niestety (usunięte przez administratora)wszechobecny.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński?

Pracujesz od 7 do 15:30, za to dodatkowe 30 minut masz płacone normalna stawkę a nie jako nadgodziny. Tak samo jest z sobota.( Za 5 godzin pracy przy dobrych wiatrach otrzymasz 70 zł). Z całego serca nie polecam pracy w firmie Dremus. Nagminny mobbing, brak szacunku do pracownika, poniżanie . Niestety osoba sprawująca funkcje na stanowisku kierownika nie ma do tego żadnych predyspozycji.

Agata

Można dopytać o tę pracę w sobotę? Jak ona konkretnie jest zorganizowana, że po 5 godzin się robi? I praca to tak dla jasności na jakiej umowie się odbywa?

M.

Może ja coś też dodam od siebie. Praca jak praca, rzeczywiście warunki socjalne są kiepskie, a przynajmniej były jak tam pracowałem. Płacą średnio może nawet troche poniżej średniej, dodatki nie kojarzę żeby były. Kierownik, jak to kierownik dba o to żeby szło, żeby plan był wykonany. Pracownicy w większości bardzo w porządku. Minus za lekkie przymuszanie do pracy w sobotę.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Czesław

@Adam, @Marek, forum Gowork.pl nie jest miejscem, na którym prowadzimy tego rodzaju dyskusje. Wymieniamy się tu opiniami o pracodawcach, warunkach zatrudnienia lub obecnych rekrutacjach. Wasze nieporozumienia doradzam rozwiązywać w innym miejscu. Pisząc swoje opinie na tym forum zgodziliście się z zasadami regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Proszę, żebyście go przestrzegali. @mmmmmmmmmm, może Ty mogłabyś dodać coś na temat warunków zatrudnienia w firmie i atmosfery tam panującej? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

hm

Ao jakim Marku mowa ???

Kiedy i gdzie ?

Bardzo się cieszę, nie wiem co ma ta machina urzędnicza wykazać, ale dobrze nie rusza. A co do spotkania bardzo chętnie przyszły weekend?

Czesław

@Wieloletni M, rozumiem, Twoją opinię o firmie, ale znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, bezpodstawnie oskarżać i podawać danych personalnych innych osób. Inicjały także się do tego zaliczają. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte.

Polka

Hahaha panowie - gadacie na kierownika a sami w obelgach jestescie jeszcze gorsi. Ja pracuje juz ponad dwa lata na kosmetyce - praca ogolnie spoko - czasem ciezko z tym staniem. Placa w terminie i zgodnie z ustaleniami- zawsze mogloby byc wiecej - kazdy tak chce ;) kierownik moim przyjacielem nie jest - ale z drugiej strony przychodze do pracy a nie do kumpla wiec nierozumiem o co te teksty... do @Pracownik były - ja uslug nie swiadcze wiec nie obrazaj! W kilku miejscach juz pracowalam - wszedzie podobnie na produkcjach - wiekszych uwag nie mam do tej firmy.

hej !
@Polka

Żałosna Poleczka , nie wypowiadaj się jak twoja osobowość sama już napisała scenariusz twojego życia

admin

Twoja wiedza o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński może się okazać bezcenna dla wielu osób poszukujących zatrudnienia. Napisz jakie masz doświadczenia z tym pracodawcą i kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński?

Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński