Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

Pabianice

Opinie o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

admin 2016-07-24 15:24
Twoja wiedza o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński może się okazać bezcenna dla wielu osób poszukujących zatrudnienia. Napisz jakie masz doświadczenia z tym pracodawcą i kreuj rynek pracy.
Inna 2016-09-29 21:16
No cóż, osobiście pracy nie polecam. Zaznaczam, że jest to moja opinia i ktoś( w co wątpię) może mieć inne zdanie. Pracuje się 8,5 godziny w tragicznych warunkach sanitarnych a o bhp to raczej nikt tam nie słyszał. Zarządzanie raczej nie istnieje. Jeśli chodzi o wypłaty to max najniższa krajowa. Połowa zakładu pracuje bezummów. Jest też wiele innych rzeczy, ale szkoda o nich pisać,ja plusów pracując w Dremusie nie widziałam.
zuus 2017-01-20 08:59
Nie polecam.
Nie polecam pracy w firmie Dremus. Pracowałem tam krótko, bo tylko dwa miesiące, ale naprawdę to wystarczyło żeby wyrobić sobie zdanie. Zresztą bardzo negatywne.
Firma dosłownie oszukuje pracowników, wielu dostaje stawki poniżej najniższej krajowej. Nadgodziny są nie rozliczane w ogóle. Toalety zamknięte jedyna czynna jest na dworze. W lecie pewnie ok, ale w zimie?! Dużo osób pracuje na czarno nikt tego nawet nie sprawdza. Reszty już nawet szkoda pisać, no może jeszcze, ze w jadalni jest grzyb na pół sufitu i też nikomu to nie przeszkadza.
Nie polecam.
Adam 2017-06-29 18:26
Dajcie spokój. Tragedia tylko podać do inspekcji pracy. Nie polecam
Ada 2017-08-23 21:17
Pracownicy powini sie zebrac i isc do PIP, ale wszyscy sa zastraszeni... Szkoda zycia uciekajcie stamtad.
pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński