Neapco Europe Sp. z o.o.

Opinie o Neapco Europe Sp. z o.o.

Karol

Czy warto się przyjąć do o neapco stawki i na jaki wydział ?

Abc Nowy wpis
@Karol

Lepiej sobie podarować i nie oddawać przyszłości w ręce gościa od choinek :) :) :) bo cię zetą jak drzewko ;) ha ha ha ????

Biuro Nowy wpis

Tam znajoma robiła psychiczną wykańczalnia zrezygnowała

Kacha Nowy wpis

A coś na temat praktyk podpowiecie, firma pisze, że jak najbardziej taką możliwość daje a szukam dla syna. Wiadomo, że praktyki są po to, żeby łapać cenne doświadczenie i rozwijać się w wybranej branży. Jaki okres takich praktyk jest zapewniany i w jakim wymiarze godzinnym?

Praktyk Nowy wpis
@Kacha

Kobieto praktyki mój siostrzeniec był dalii go ma montaż bo tam potrzeba była postawili na maszynie i (usunięte przez administratora) i normę wymagali gonili , ale chłopak zdobył doświadczenie takie, że będzie omijał zakład szerokim łukiem tu w przyszłości pracy szukać nie będzie.

Wszystko fajnie pięknie tylko szkoda że liderzy mają swoich pupili!! Jak któryś pracownik nie podpisuje liderowi to się warzywa na nim .

robol

Jest to "firma" rodzinna, jak nie pracuje żona kierownika Pinokia to synek tatusia, który jest w związkach i nie ma zielonego pojęcia jak używać podstawowe przyrządy pomiarowe.

Jack

Rok temu zakład obok dostał konkretną podwyżkę k o n k r e t n ą 600 zł

Roksana

Minimalna płaca od lipca 4300 brutto to czy my już tak tylko będziemy zarabiać

Czesław

I idąc do pracy tutaj dzień w dzień mija się tę kolejkę 100 chętnych? W styczniu pojawiło się tu parę komentarzy widocznie niezadowolonych z poziomu zarobków. Jakie są więc możliwości uzyskania podwyżki? No chyba, że można ponegocjować zakres zadań, żeby był mniejszy?

@Czesław

Człowieku zakres obowiązków to chcą wprowadzić coraz większy w jakiej rzeczywistości ty żyjesz po co te kamery czytniki.na odlewni zabierają obiady podwyżki nie beędzie i jeszcze nie wiadomo co z wczasami

@Karolina

Wszyscy narzekacie tutaj ,a w zakładzie się odezwać nie potraficie. Kierowników boicie się jak ognia , jak chodzą to wszyscy na baczność. Jak odważni jesteście to powiedzieć co myślicie ale nie ponieważ sami nauczyliście ich do tego. Szczególnie odlewnia pozwalacie na wszystko a tutaj żale. Dajecie sobą pomiatać , najbardziej to śmieszne są przerwy na nockach !!!!!! Ciekawe czy legalne jest spożywanie posiłków i wykorzystanie przerwy przy maszynach odlewniczych , prawda taka że pracujecie całą nockę bez przerwy ale tak nauczyliście kierownika , dyrektora a oni was mają za nic. Więc jak wam tak źle to odezwijcie się a nie wszyscy mądrzy tutaj a tak w zakładzie potulni. Niech administrator nie zapomni usunąć bo prawdę usuwa zawsze.

Chętny do pracy

Czy potrzebny jest człowiek z uprawnieniami na wózki widłowe i ile można zarobić, bardzo proszę o szczere odpowiedzi

Chętny do pracy
@Chętny do pracy

Przepraszam ale zapomniałam dodać że jestem pracownikiem w podobnej firmie w Opojowicach i mam doświadczenie

Uwierz że na szczęście nie muszę , bo temat już mnie nie dotyczy. Właśnie bo jak zawsze wszyscy narzekają a tylko jedna osoba się odezwie. Bo reszta mądra za plecami .

Wózek
@Chętny do pracy

Daruj sobie zarobisz 3300 na czysto A nocki 100lub 150 chłopski jak kogoś nie ma z ich grupy sala po 10 lub 12 godzin musisz ogarnąć wszystkie linie jedz wywieź to tamto a podziękują ci (usunięte przez administratora)

Ooo
@Roksana

A od stycznia nie mieliście podwyżki związanej z podwyższeniem najniższej krajowej? Do tych 4300 brutto co piszesz dochodzą ewentualnie jeszcze premie? Czy to już wszystko razem podałeś?

Serio, to chyba musiał mieć tego jakiś powód? A jak zareagowało szefostwo, pracownik ten został zwolniony czy dostał naganę? Macie tu jakieś kary za konkretne zachowania?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Haha

Niestety tu nie ma czegoś takiego jak "dobra atmosfera" jest tylko ciągła nagonka. Niedługo czas na pierdnięcie czeba będzie zapisywać w papierach, bo kamery i czytniki mogą tego nie wychwycić.

@Haha

Za co ta nagonka i jak to wygląda w codziennych sytuacjach? Dużo Was tutaj kontrolują, w ogóle wydarzyło się kiedyś coś, że trzeba teraz wszystko pilnować? Możecie kiedy chcecie wyjść do wc albo zjeść śniadanie czy to jest zaplanowane?

Nikt

Po prostu oszczędzają na gazie, finansowy musi się wykazać. Teraz nikt nie szanuje ludzi z produkcji niestety. A ci na to związki zawodowe ? Może nie wiedzą że jest zimno .

Minimalna temperatura w miejscu pracy, w odróżnieniu od wartości maksymalnej, została określona w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z § 30 temperatura w pomieszczeniach pracy powinna odpowiadać rodzajowi wykonywanej pracy i być nie niższa niż: 18°C – w przypadku lekkich prac fizycznych bądź pracy biurowej, 14°C – w pozostałych przypadkach.

Jaka temperatura jest u Ciebie? Pracujesz na hali produkcyjnej?

Remek

Pracuję na hali . . . Dzisiaj jest 20,5°C . . . mrozu na zewnątrz nie ma

Remek

20,5°C było przed 16-tą - patrz uważnie o której ktoś coś pisał . . . Są miejsca chłodniejsze na hali (okolice doków, czy bram wjazdowych na halę) i ja tego nie neguję. . . Tutaj mogliby się wykazać Społeczni Inspektorzy Pracy, czy Związki Zakładowe, ew. BHP . . .

@Remek

A czy ktoś próbował zgłosić sprawę bezpośrednio do zarządu? Niekoniecznie za pośrednictwem związków. W końcu w interesie firmy jest, żeby ludzie pracowali w warunkach nie zagrażających zdrowiu - jak połowa załogi się rozchoruje, to pozorna oszczędność na ogrzewaniu będzie nic nie warta.

Nikt wazny

Pewnie wolą żeby te osoby po sprzedaży maszyn z odlewni same się wykruszyly. Po nowym roku się zacznie . Też jestem ciekawy co powie prezes Neapco

Bart
@Nikt wazny

Cześć. Co po spotkaniu z zarządem? Zeszły rok był na tyle pomyślny, by dali premię roczną z wypracowanych dochodów? I co z temperaturą na hali?

nikt
@Bart

premie roczną to tylko zarząd dostaje, reszta ma miesięczne.

Magda

Po co te związki wogole są nic załatwione utrzymuje się tych ludzi a oni zejdą na dół i powiedzą że coś załatwiają tam do góry na miło jest gadane i na dole co ludzie chcą usłyszeć Bony do szafa dla niego oblicz sobie że nie dostajesz więcej tylko jeszcze dopłacasz do tego na utrzymanie

Menel

Od lipca to będziemy zarabiać poniżej najniższej krajowej, od stycznia dosłownie parę groszy zostaje powyżej najniższej. W stonce lepiej płacą:)

Podwyżka tak nie

Jak tam podwyżki wypłaty będą czy nas oleją napiszą pismo że nie poniewaz najniższa krajowa ok dziś w górę a my dalej będziemy robić za 3200

nikt

Jak wchodzisz przez biurowiec, to bramka po prawo dla biurowych nie ma alkomatu. To jest właśnie ta równość wszystkich pracowników wobec prawa. A wchodzą tam biurowi i ZZ.

@nikt

Uuuu wyczuwam ironię, mam rację? Ja chętnie dowiem się więcej, bo zastanawiam się nad aplikacją tutaj. Na serio jest zimno na hali na nockach? A w ciągu dnia temperatura jest ok? Czy jak jest tak zimno, to pracownicy to zgłaszali do szefa i nikt z tym nic nie robi, czy może szefostwo o tym nie wie?

Nikt

Szefostwo chyba umie skojarzyć fakty , że jak jest mróz na zewnątrz to w środku gdy się nie grzeje też może być zimno . Takie spostrzeżenia nie wymagają jakiejś super błyskotliwości .

Zmarzli pracownicy

Może warto byłoby zadbać o ciepło na hali dla pracowników tej firmy którzy robią na hali a nie wysyłać pisemka żeby się nie witać przecież jak zimno na halli to co w związku z tym choroby chorobowe zwolnienia chorobowe.

MMA
@Zmarzli pracownicy

Witam, o temperaturze na hali produkcyjnej, wiele by pisać, tak było zawsze gdy ten problem się pojawiał zarządzający nabierają wody w usta, nie pojawiają się wśród swoich podległych pracowników, i problem znika, a szuka się na siłę tych którzy ten problem poruszają by ich docenić tak by już głowy i oczu nie podnosili wyżej swego nosa, myślę że podobnie lat ubiegłych, będzie czekanie do wiosny ,Pozdrawiam i życzę powodzenia w załatwieniu problemu.

@jaca

Witam Widziałem niedawno ofertę pracy do labolatorium materiałowego i mam pytanie czy trwa dalej może rekrutacja a może już kogoś przyjęli może się ktoś orientuje? Myśle nad zmiana firmy z tad moje pytanie Z góry dziękuje

To nie będąc w rodzinie nie ma szans na zatrudnienie? Może chociaż znajomości w tym pomogą? Czy jak firma zdecyduje zatrudnić się kogoś z zewnątrz to wysokie stawia wymagania? Płacą uczciwie?

Zz

11 listopada to jest dzień wolny od pracy nikt nie może cię zastraszyć, aby przyjść do pracy bo nie oddają dnia za święto obowiązkiem jest oddać dzień wolny w każdej pracy Gdyby KTOS NIE ROZUMIAL

Robo
@Zz

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, dzień wolny będzie oddany. Wystarczy sprawdzić kalendarz pracy na rok 2023. Bardzo nieładnie kłamać.

@@@

Co sądzicie o przyznawaniu ostatnio podwyżki indywidualnej.Czy to nie jest czasem próba z kłócenia pracowników na liniach

@yoko
@@@@

Indywidualne czyt. Uprzejmie donoszę etc.wtedy masz indywidualna podwyżkę . A jak jesteś niewygodny to nawet nie licz że grosza na oczy zobaczysz. Tak się tam ceni dobrego pracownika.

Byly pracownik
@@@@

Jak masz chody i rodzinę w zadkadzie odostaniesz podwyżek!!tak nie licz na to!Mimo tego że wszystko potrafisz i na każdej linii!!

Są ogłoszenia o pracę, ja znalazłem dla ślusarza narzędziowego, rekrutacja jest otwarta do końca roku. Zastanowił mnie ten wpis na temat dużej ilości kamer i monitoringu. W jakim celu jest ich tak dużo? Ogólnie jak z atmosferą pracy? Ludzie są w porządku i atmosfera ok? Widziałem, że samych bonusów premiowych jest ok 4 tyś brutto, tak było w ogłoszeniu. A podstawa ile wynosi?

@dixi

Nie polecam , a to o czym piszesz to bajki. Jak masz znajomości to masz podwyżkę, inaczej nie licz na nic. Nie polecam , ponad 10 lat pracy i ledwo 4tysiace.

Ile tam można zarobić na odlewni?

@Kandydat

Cześć, a przyjmują na odlewnię? Wszedlem tu bo właśnie kolega mi powiedział, żeby tu się rozejrzeć za pracą, ale nie widzę żadnych ogłoszeń i nie wiem, czy ja źle szukam czy co. Może tam trzeba jechać? Rekrutują ogólnie zdalnie czy w siedzibie wszystko?

O odlewni lepiej zapomnij. Praca tam nie jest przyszłościowa , mówi się ze ma być sprzedana .

Dociekliwy

Dlaczego samochody firmowe nie mają na sobie (z daleka widocznego) loga firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Neapco Europe Sp. z o.o. - Praszka

• Jak się pracuje w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neapco Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neapco Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 41 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neapco Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neapco Europe Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neapco Europe Sp. z o.o.