Opinie o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Norman Nowy wpis

@Iksińska Możesz podpowiedzieć czy aktualnie są jakieś szanse na pracę w firmie? Na jakich zasadach opiera się praca?

Iksińska Nowy wpis

Pracuje w Budimeksie Nieruchomości już 3 lata i jestem zadowolona. Mamy benefity, dużo szkoleń i bardzo fajnych ludzi.

Maciek Nowy wpis

@kierownik a jakie są twoje obowiązki?

kierownik Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale nie słyszałem żeby taka firma istniała, ja w każdym razie nie narzekam!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Warwara

Kolesiostwo. Zatrudnianie rodziny i znajomych, np. Zatrudniony jest synuś prezesa. Taki jest biedny nieboraczek, że musiał wziąć udział za darmoszkę w telewizyjnym programie wnętrzarskim i urządzili mu pokój dla dzieci. Tatuś nie mógł potrząsnąć kiesą? Synuś mógłby coś ze sobą zrobić bo młody facet a mógłby grać krasnoluda bez charakteryzacji.

Bogdan

W centrali powszechny stalking. Dwudziestoparoletnia sekretarka która nie umie jeść przy stole wprowadza nowe zasady savoir vivre, np. Uważa że osoby w wieku 50+ pierwsze powinny mówić jej dzień dobry. A jak nie, jest jawnie wroga, nie odzywa się tygodniami, utrudnia wykonywanie obowiązków. Kierownictwo udaje że nic nie widzi. Współpracownicy potrafią na siebie krzyczeć. Bardzo niemiła atmosfera w biurze.

gość

Opinia dotyczy oddziału w Krakowie. Młode osoby zatrudniane sa na umowy zlecenie trwające kilka miesięcy, które jest przedłużane co chwile na kolejne kilka miesięcy. Firma nie zapewnia absolutnie żadnej stabilnosci zatrudnienia i nie daje mozliwości zdobycia choćby umowy o pracę, co przeczy informacjom że jest to przyjany pracodawca. "Kadra zarządzająca" BOK (a wlaściwie jedna osoba) raczej nie powinna kierować zespołem ludzi, bo każda rozmowa kończy się tym że trzeba się cieszyć, że w ogole chcą Cie w firmie.

ekstra

zazwyczaj szuka się winnych w firmie, ale chyba każdy wie, że nad taką inwestycją pracuje wiele firm, nie tylko developer czy agencja nieruchomości. :)

Kolejny raz powtórzę - Inwestycja pod słońcem warszawa bemowo - nie warto, nie polecam, na początku obiecują złote góry, pomiędzy blokami ma być 40m i parkingi dla samochodów, potem w rzeczywistości okazuje się, że jest 18 m i nie ma parkingów, deweloper wszystkich zbywa, na odpowiedź na maila czeka się do dwóch tygodni, nie można wejść do gotowego budynku, rzekome komórki okazują się być przegródkami zabudowanymi na wysokość 2m. Dobra sława i tyle, tragiczne podejście do klienta, same obietnice bez pokrycia, wizualizacje i makiety rubieżne z rzeczywistością. Jeśli chcecie poczytać więcej, wejdźcie na forum osiedla Pod słońcem, sami niezadowoleni klienci.

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.?

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.