BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI Sp. z o. o.,

Opinie o BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI Sp. z o. o.,

Kasia 2014-03-31 00:23:01
Kolejny raz powtórzę - Inwestycja pod słońcem warszawa bemowo - nie warto, nie polecam, na początku obiecują złote góry, pomiędzy blokami ma być 40m i parkingi dla samochodów, potem w rzeczywistości okazuje się, że jest 18 m i nie ma parkingów, deweloper wszystkich zbywa, na odpowiedź na maila czeka się do dwóch tygodni, nie można wejść do gotowego budynku, rzekome komórki okazują się być przegródkami zabudowanymi na wysokość 2m. Dobra sława i tyle, tragiczne podejście do klienta, same obietnice bez pokrycia, wizualizacje i makiety rubieżne z rzeczywistością. Jeśli chcecie poczytać więcej, wejdźcie na forum osiedla Pod słońcem, sami niezadowoleni klienci.
ekstra 2016-05-03 20:19:10
zazwyczaj szuka się winnych w firmie, ale chyba każdy wie, że nad taką inwestycją pracuje wiele firm, nie tylko developer czy agencja nieruchomości. :)
Zostaw swoją opinię o BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI Sp. z o. o., - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI Sp. z o. o.,