Opinie o Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk w Łaszczyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk w Łaszczyn

Jaka jest kultura pracy w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

@Pamietliwazonka

O taakk! W firmie panuje bardzo wysoka kultura pracy... Pani M. kosztowała mnie 10kg mniej i terapie małżeńska. Pracy jako kierowca w tej firmie nie polecam żadnej ŻONIE!!!

Jaka jest kultura pracy w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Witam, w zakładzie panuje przyjazna atmosfera. Wszyscy są traktowani równo. Pracownicy mają zapewnioną odpowiednią ilość przerw. Pracodawca organizuje spotkania integracyjne dla pracowników. Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną :)

Urszula

A czy aktualnie pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity? I jak prezentują się tutaj ogólne warunki socjalne?

@Urszula

Pracodawca zapewnia wodę, kawę i herbatę dla każdego pracownika. Napoje są ogólnodostępne w pomieszczeniach socjalnych. W przypadku zwiększonej produkcji, pracownicy otrzymują cieple posiłki. Pracownicy otrzymują nagrody stażowe oraz premie uznaniowe.

Urszula

Te posiłki to są przygotowywane przez jakąś firmę zewnętrzną czy tutaj jest możliwość gotowania? A co do tych premii uznaniowych to ile one zazwyczaj średnio mogą wynieść, chyba że nie da się tego jednoznacznie określić?

@Urszula

Posiłki dostarczane są przez firmę zewnętrzną, W zakładzie są wyznaczone jadalnie, ale nie można w nich gotować. Premie uznaniowe są zależne od woli Pracodawcy. Ciężko jednoznacznie określić ich wysokość, ale nasz Pracodawca jest bardzo hojny :)

Urszula

Bardzo hojny mówisz? ;) A możesz sprecyzować jak bardzo?

@Urszula

Najlepiej przyjść i samemu sprawdzić:)

Gabriela

Oj, po to Ula pyta, żeby czasu nie marnowac :) Po to jest to forum. A poza tymi wszystkimi dobrociami to czy pracodawca wywiązuje się z warunków współpracy? Nie ma żadnych problemów z wypłatami itp?

@Gabriela

Pracodawca jest bardzo przyjazny w stosunku do Pracowników. Wypłaty zawsze na czas, a nawet przed czasem. Pracownicy wykorzystują urlopy w dogodnych dla siebie terminach. W każdym temacie można się porozumieć.

Yyy

Kurniki ok oprócz jednej sortowni

Zainteresowana
@Yyy

A co jest nie tak z sortownią?

@Zainteresowana

No aż z ciekawości na stronce u nich popatrzyłam o co może chodzić z sortownią, podobno maszyny i wszystko mają, co segregują te jaja a nad całością procesu czuwają "wykwalifikowani pracownicy". Więc może chodzi o relacje z szefostwem?

Xxx
@Zainteresowana

Byłam tam jeden dzień w takiej atmosferze nieda się pracować

@Xxx

A opowiesz o tym pierwszym dniu? Widzę, że pewnie negatywnie, ale ciekawa jestem jak wygląda całe to wdrożenie i jak wrażenia po obejrzeniu tego od środka?

Ha ha
@Urszula

Nie chodzi o szefostwo tylko o kierowniczke tego działu i Panie tam pracujace

@Ha ha

No ale skoro podobno robią coś niewygodnego to szefostwo nie będzie miało na to wpływu?

@Pamietliwazonka Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk odbywa się w siedzibie firmy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis

Pracownicy rozliczani są miesięcznie. Przelewy są do 10-go dnia następnego miesiąca po przepracowanym miesiącu, ale zazwyczaj wynagrodzenie wpływa na konto wcześniej.

Magnusssska

Praca może i ciekawa ale zależy na którą grupę osób w sortowni trafisz.. ja byłam jeden dzień nie polecam kobiety tam pracujące niemiłe zwłaszcza osoba która powinna przekazać co i jak robić i być cierpliwa do osób innych zwlaszcza z grupą jest bardzo chamska niemiła obraża innych dziękuję za taką atmosferę i chamstwo w pracy..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jak długo trwa proces awansu w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Jak się pracuje z ludźmi z Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Bardzo dobrze. Tworzymy zgrany zespół. Pracują tu ludzie, w różnym wieku, ale bez problemu można ze wszystkimi złapać wspólny kontakt.

Be Be

Na sortowni u pani R. To masakra nie polecam tam iść psychika siada

Leszek
@Be Be

Tylko tam są takie konflikty z szefową bo inne opinie o atmosferze były ok. Co konkretnie było nie tak? Za duży nadzór czy zachowanie ci nie pasowało? Próbowałaś to gdzieś zgłosić?

Be be
@Leszek

Ta pani ma za szerokie plecy tam niestety i jest tam władzą

Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk nie produkuje żadnych blach. Pana opinia to jakieś nieporozumienie.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Warunki, jak w każdej innej firmie. Składasz CV i czekasz.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Zawsze powyżej stawki minimalnej. Wynagrodzenie określone w stawce godzinowej lub miesięcznej.

Jak wygląda ścieżka awansu w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Raczej niema takiej możliwości. Firma bazuje na pracownikach produkcyjnych, którzy wykonują takie same prace. Jest dosłownie paru brygadzistów i jeden kierownik. Jedyna droga awansu to rezygnacja jakiegoś brygadzisty, co się w praktyce nie zdarza. Zatrudniasz się jako pracownik fizyczny i na takim stanowisku pracujesz do śmierci :)

Czy Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Terminy urlopów uzgadniane są z Pracownikami. Istnieje harmonogram urlopów. Pracownicy z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, informują o planowanych urlopach. Kierownik w porozumieniu z Pracownikiem, decyduje o przyznaniu urlopu.

Patryk

Ktoś wie jakie są godziny pracy? Jaki wymiar godzin?

@Patryk

Wszystko zależy od zamówień i rodzaju pracy, ale w większości przypadków pracuje się w godzinach od 7:00 do 15:00.

Czy dyżury międzyświąteczne w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk obstawiają najmłodszymi stażem?

nie

tynkarz

pracowałem tam jeden wielki kocioł szef młody spoko ale jego tata masakra za 8-9 zł na godzinę na umowie pisane 8godzin a zapierda.......po 10-11

Potwierdzam spoko firma . Czekam kiedy na zachod ruszy p. [usunięte przez moderatora] z tymi jajcami i pracownicy szanowac to co mata bo kidys powiedzialem ,ze maja szanowac tych co maja bo nowy jak podejmie prace to moze byc wesolo (nie pisze o wszystkich bo sa pracownicy i...pracownicy) i wiem ,ze uszanowali a teraz slysze ,ze co nie ktorym sie w glowach lekko kolysze pozdrawiam i ruszac na zachod!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk - Łaszczyn

• Jak się pracuje w Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fermy drobiu Bartosz Lipowczyk