Eurokop

Opinie o Eurokop

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na nowego kierownika serwisu? Poprzedni się nie sprawdził ? Jak długo był na tym stanowisku ? Jak wyglądało jego podejście do zespołu ? Ktoś coś więcej wtajemniczony ?

Waldek

Dlaczego tak trudno dostać się do tej firmy na wywrotke ? Kierownik to chyba jakiś przygłup.

Franek Firanka

Pracowałem w Eurokopie na POW.Operatorzy to prawdziwe eurochłopki piszczą za godzinami i liżą (usunięte przez administratora) śmietanie juże o 5ej rano w jego ,,biurze''.Robią z siebie nadludzi a jak się bliże j przyjrzeć to zbierania zwykłych obszczymurków i dupolizów.Nauczono ich na kursie podnosić i opuszczać łyżkę a przy śniadaniu opowieści dziwnej treści jacy to oni mistrzowie świata w zładunku. Zbierania łapserdaków którym Eurokop uratował życie

Blady

Ta firma powinna nazywac sie sklad zlomu eurokop. Wszystko na drut sie trzyma. Nie wiadomo ile sie zarobi co miesiac coraz to nizsza stawka. Masakra

@Blady

A co masz zapisane w umowie, co do zarobków? Nie masz podanej stawki godzinowej? No chyba że robisz w Eurokop na czarno i dostajesz pod stołem?

były kierowca
@Karolina

Tak w eurokopie masz podstawę i resztę pod stołem. Zdziwiona?

Czy po rozmowie w Eurokop rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jeśli ktoś pyta o opinię czy kierowcy się dogadają to napiszę w ten sposób Tak spora część kierowców się dogaduje inni donoszą a w biurze zależy im na tym byśmy rywalizowali ze sobą kłócąc się i zabijając o kursy z przeładowanym autem nawet o 10 ton. Wypłaty kosmos nigdy nie wiesz ile zarobisz , myślę że że nikt nie zobaczył stawki na którą był umówiony. Miesiąc w miesiąc inną stawka Na pytanie o stawkę księgowej czy Pani prezes zostaje się odsyłany do kierownika gdzie kierownik odsyła dalej i tak w koło. Bonusy sobota ??? Nie licz na to. Jak nie ma pracy rzucanie kierowca z patelni na 4ośke byle by wyrobić podstawkę a połowa siedzi w domach. Większość kierowców szuka pracy przemiał jest bardzo duży i coś to o tym świadczy. Kierownik Janusz ten człowiek powinien iść już na emeryturę zero organizacji. Podpadniesz Albo zrobisz jeden kurs za mało dostaniesz najgorszą robotę i jak najdalej od domu abyś sobie dojeżdżał Można by wiele napisać ale widać że ktoś tu cenzuruje wypowiedzi.

Konrad

@pracownik Mogę jedynie dodać, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca ,więc pracownicy to czują.

lopez

operatorzy i kierowcy ciągle nowi oszukują na wypłatach a krawat to dziad omijajcie z daleka

Kierowca

Co można powiedzieć o firmie kasa na czas to na plus że by nie było ale cała reszta to jakiś kosmos niezrozumiałe rozliczenia kierowców proszenie się o wszystko żarówki płyn do spryskiwaczy olej jakiekolwiek naprawy tylko jest wiecznie jeździć i obserwować tragedia...

iveco

Jak masz jaja to zarobisz i w Eurokopie. Trzeba chcieć,a nie od razu narzekać. - iveco

@iveco

Odkąd pan Grzybowski-Eurokop wygrał przetarg na PGNIG Zawady odeszło kilku dobrych kierowców w lato 2018, spadła stawka i jazda z 1 kursem zajmowała zbyt dużo czasu, mam nadzieje że Prezes Wojciech.G postara sie o więcej dla tych co pozostali i są wytrwali, powinni liczyć na jakieś podwyżki i premie za jazdę tymi 10 letnimi złomami przeładowanymi o 100% gliną, strach troche poruszać się tymi autami bez hamulców i lichym ogumieniem, najwyższy czas wymienić Tabor na nowszy, poza tym na prace w firmie Eurokop nie narzekam, nikt cię nie goni, ile zrobisz kursów tyle zarobisz, troche słaba jest też stawka godzinowa 19pln/h powinno to być minimum 25pln/h, praca jest naprawde bezstresowa i pensje nie są złe.

@Armando-driver

W 90% aut brakuje też klimatyzacji z czego kierowcy nie są zadowoleni zwłaszcza latem temperatura w kabinach dochodzi do ponad 40"C, najwyższy też czas mieć swoje zaplecze naprawcze i mechaników a nie czekać na naprawy auta 3-4 dni

Zofia
@Armando-driver

Proszę, abyśmy nie używali danych osobowych w swoich wypowiedziach. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem dotyczącym danych osobowych osób trzecich (RODO) takich danych nie publikujemy na forum publicznym. Czy w kwestiach klimatyzacji ktoś z pracowników zgłaszał swoje uwagi do szefostwa? Może wówczas ta kwestia uległaby zmianie? Jak myślisz - istnieje taka możliwość?

Witold

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać.

@Witold

Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych lub posiadających wyłącznie negatywne strony. Czy udało Ci się więc znaleźć w tej firmie jakieś pozytywne aspekty? Co rozumiesz pod pojęciem dobrze pracować. Dla niektórych pracowników będzie to oznaczać wzorową frekwencję, dla innych - realizację wszystkich obowiązków wynikających z umowy.

@Witold

Jedyne co w Eurokopie powinno sie zmienić to lepsze stawki za kurs i roboczogodzinę, bo konkurencja płaci więcej między innymi B...n, jesli to sie zmieni będzie sie chciało pracować tej firmie bo atmosfera jest ok

Beata

@merc1234, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Czy długo już pracujesz w firmie Eurokop? Dlaczego napisałeś, że szkoda czasu? Z każdej pracy można wyciągnąć coś wartościowego. Może warto na to popatrzeć z tej strony.

merc1234
@Beata

A co Ty Beata obrońca Eurokop jesteś że się tak wypytujesz i doradzasz?

Igor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy potrzebują pracowników?

Anonymous
@Igor

Tak potrzebuja,

merc1234
@Igor

Nie pchaj się do tej firmy, szkoda Twojego czasu. Każdy ucieka gdzie może

Beata

@ewentualny aplikant, czy nadal planujesz aplikować do firmy Eurokop? A może już wysłałeś tam swoje CV? Przeczytałam na stronie firmy, że prowadzi ona aktualnie rekrutacje na stanowisko Mechanik. Jest zatem okazja by dowiedzieć się jakie stawki może Ci zaproponować. @iii, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom optymalne warunki pracy i rozwoju. Co oprócz dobrej atmosfery i przestrzegania praw pracowników jest dla Ciebie ważne w pracy? Jakie cechy cenisz u pracodawcy?

co jak co ale zeby pan kerownik czesto na bani nadzorował taka budową jak czjka zenada a w dodatku jakiszszacunek by mugl okazac podwladnym a juz o fizycznych to nie wspomne traktuje ich jak swoich wiezniów ale zbieraja sie na niego dowody ciekawe co bhp i caly warbud o tym sądzi taka tak (usunięte przez administratora)uwazaj na to bo niedlugo polecisz(usunięte przez administratora)(ludzie docencie swaja wartosc aha a jescze omo swiety i genialny a roba z maszyn gine a on niby nic niewie heheh

Karol

słownik sobie kup

iii

No jeśli pracownicy dają się tak traktować i pracują w takich warunkach jak widać, no to sorry.

Beata

@ewentualny aplikant, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale może ktoś z innych użytkowników forum będzie w stanie się wypowiedzieć na ten temat. Zważ jednak na to, że często informacje o zarobkach objęte są tajemnicą handlową. Jak pracuje się w Eurokop? Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na ten temat?

ewentualny aplikant
@Beata

E tam tajemnicą, przecież ogólnie wynagrodzenia są podawane przez firmy do których aplikuje zainteresowana osoba. Dobrze by było wiedzieć, czy jest sens wysyłać cv.

Beata

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Eurokop w Warszawie? Dawno już nie pisaliście nowych komentarzy na ten temat. Widziałam, że firma prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowiska takie jak: mechanik, kierowca, project manager, kierownik budowy, operator oraz operator równiarki. Szczegóły na stronie internetowej firmy: http://www.eurokop.eu/mechanik/praca.html - czy ktoś z Was już aplikował na któreś z tych stanowisk?

ewentualny aplikant
@Beata

Obecnie szukają głównego księgowego, jakie są zarobki na tym stanowisku?

cycuś

w tej wspaniałej firmie to tylko (usunięte przez administratora)jast czysty !!!!!!!!!!!!!! on żeby niewiem co to nie spuszcza. Zawsze musi chodzić na obiad jak chłopaki żeby było po równo u wszystkich...........

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokop - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurokop?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokop?

Eurokop