Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Tabaluga

Banda palaczy i podpierdalaczy z małym wybujanym smerfem na czele chodzą i tylko zmieniają miejsca na papierosie i myślą ze nikt tego nie widzi . Najgorsza firma w Radomiu zero podwyżek takie coś jak premia tam nie istnieje a od ludzi wymagają najlepiej to za miskę ryżu pracować szukają tylko taniej siły roboczej i wchodzą Niemcom w (usunięte przez administratora) Magazyn to w ogóle dno totalne niewygodni ludzie sa zwalniani z dnia na dzień a nastepny przyjmowany na jego miejsce zero szacunku jeśli będziesz psem gończym i nadawał na kolegów z pracy to bedziesz klepany po plecach i dostaniesz na koniec roku złotówkę brutto podwyżki tak jak łysy chodzi jak listonosz i tylko donosi do pana J. co się tam w ogóle dzieje skoro cztery osoby składają wypowiedzenie na raz i zwalniają sie następni może ktoś to realnie wytłumaczyć ?

Abcd
@Tabaluga

Niewygodnych zwalniają a kumaci sami odchodzą

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ze randstad servis działa na zasadzie outsourcingu pracowniczego a to by oznaczało ze zarówno Durr jak i Randstad łamią prawo.

Xxxxxx
@Nowy

Outsourcing pracowniczy - w tym przypadku Randstad Services APO (nie mylic z agencja dla pracownikikow tymczasowych). Firma w celu obejscie norm regulujacych pracę tymczacową dla jednego pracodawcy zastosowala oustourcing pracowniczy. "Jeżeli jednak po zawarciu umowy pracownicy nadal wykonują pracę na rzecz dotychczasowego pracodawcy i pozostają pod jego kierownictwem, a rola firmy oferującej outsourcing sprowadza się jedynie do wypłacania pracownikom wynagrodzenia, przejęcie pracowników ma charakter pozorny i jest niezgodne z prawem"

xcdg
@Xxxxxx

Niedługo to na Carzoni zaczną ludzi zatrudniać zeby tylko umowy z Durr nie dawac

Dziewczyny jaki styl panuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

zazenowanypytaniem

barokowy, w piatki neogotycki

Wiarygodność

Chyba bardziej styl Nijaki czyli Bylejaki.

Dyrektorka

Ta Pani jakoś na sobie to nieoszczedza, tylko opływa w luksusie. A na szeregwych pracownikach tylko potrafi oszczędzać, a może nawet skąpić.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wiecie czy Dürr Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Jeśli firma wysyła kogoś w delegacje zagraniczną to dostaje, a jeśli pracuje w domu jako homeoffice to nie dostaje.

Chyba żartuje cie. Firma jest wyjątkowo skąpa pod tym względem.

Brat wodza
@Odpowiedz

Skąpa firma, To mało napisane: jest dyrektor oszczędności. Firma generuje ogromne przychody, A sami tną koszty na maxa, wszystko do min. Na niektórych magazynach maja pracownicy z umową z durr, Nadgodzin powyżej 200, tyle że te nadgodziny są w tzw: chmurze, w nast roku otrzymają cześć . Wiekszosc pracowników jest pod posrednikiem, to standardy tej firmy, brak szacunku itd.

Pro

Ludzie chodza na rozmowy i jak tylko sie trafi cos lepszego odchodza z tej firmy. Chyba bedzie powtorka z rozrywki

Brat Wpdza

Nie pracuj tu w durr, Same parówy, Podpierdalacze, Ci na umowach opierdalaja się, a będą zganiać na Ciebie wszystkie winy, Czy to magazyn Elektryczny czy inny tak jest. Bedziesz pracować tu tam, Ganiany jak pies. Jest też taki lysy pan, Tylko chodzi i sie czepia, robi za koszy zdjecia pracownikowi Najgorsza firma... w jakiej pracowalem Zostaja sami podp....

LEX
@Brat Wpdza

Ten Łysy to chyba behapowiec on tak robi zdjecia i pisze do góry, stary behap to był gość takich ze święcą szukać z każdym się przywitał pogadał wyjaśnij albo ochrzanił jak się należało

Zorientowany
@LEX

Chyba chodzi o bardziej łysego pana

Zorientowany

Chyba chodzi o bardziej łysego pana

Jaki jest wkład kierownictwa Dürr Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiadający

Mały. Sami tylko martwią się o swoje ciepłe pośladki, bo akurat oni mają niemieckie pensje.

Daniox

Witam szukam pracy jako operator wózka widłowego posiadam uprawnienia nowe zdane tydz temu czy są szanse oczywiście Udt

@Daniox

Akurat ostatnio natknęłam się na ogłoszenie dotyczące pracy jako Operator wózka w Dürr Poland. Świetnie, że już udało Ci się odpowiednie uprawnienia, ale pracodawca wymaga jeszcze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Na tej stronie znajdziesz szczegóły oferty: https://pl.jooble.org/desc/-6863185434882322438?ckey=durr+poland&rgn=39&pos=3&elckey=5176100261766157403&sid=6423546136937903106&age=329&relb=100&brelb=100&bscr=2032,721&scr=2032,721&iid=2031562243314153222 Co zatem zamierzasz zrobić? Spróbujesz aplikować?

18% to
@Daniox

Tu nie ma wózkowych, przeważnie sam dzwigasz tyle co te wozki, wiec pomysl

Pracownik z innej firmy
@18% to

Niech się określą kogo potrzebują wreszcie i nie zawracają ludziom głowy. Podczas rekrutacji kierownik zaprowadza na halę gdzie jest wysoki skład i sugeruje że tak wygląda praca. A później zdziwiony że ludzie którzy mają doświadczenie na wózkach rezygnują z pracy po kilku dniach albo tygodniach. Piszę w ogłoszeniu: magazynier praca głównie fizyczna z użyciem wózków podnośnikowych prowadzonych i wtedy kto będzie chciał to przyjdzie a nie trują nabiał agencja wysyła jak najlepszych a tak naprawdę potrzeby jest pracownik typowo do przenoszenia towaru z miejsca na miejsce.

zorientowany
@Pracownik z innej firmy

ludzie odchodza i beda odchodzic jak nic w tej firmie nie zmienia. posredniak latmi o kontrakcie mozesz pomarxyc. stawka godzinowa po miesacach pracy dorzuca zlotowke albo i nie

krytro

Czy prawdą jest, że młodemu inżynierowi oferuję się w tej firmie 2200 (mam nadzieję, że netto) na początek? Przecież to poniżej godności nawet młokosa, gdzie oni znajdują tych ludzi? Przykre jest bycie radomianinem.

Grzegorz
@krytro

Skąd masz takie informacje? Rozmawiałeś z kimś, kto starał się o pracę w firmie Dürr Poland, czy może Twoje informacje pochodzą zupełnie z innego źródła? Może opisane przez Ciebie warunki oferowane są tylko w okresie próbnym? Napisz, proszę coś więcej, co wiesz o warunkach pracy w tej firmie.

ME27
@krytro

Prawda netto tyle płacą bez doświadczenia po studiach, czasem + 200zl. No Urainców zatrudniają jak mało chętnych.

Kytey
@ME27

Skąd biorą Ukraińców po studiach w Radomiu?

Henio
@Kytey

A mało ich studiuje w Polsce np. Lublinie. Poczytajcie sobie ile tysięcy Ukraińców w Polsce studiuje już, stanowią największy odsetek studentów spośród obcokrajowców. Ale niedługo wyjadą do Niemiec jak zdobędą doświadczenie, bo już jest znaczny ich odpływ od początku 2019r, jak Niemcy wprowadzili dla nich duże ułatwienia w pozwleniach na pracę.

Hjh
@Henio

A komuś z dwuletnim doświadczeniem w przemyśle? Ile oferują?

Grzegorz
@ME27

Wiesz może, czy po przepracowaniu kilku miesięcy jest szansa na otrzymanie podwyżki wynagrodzenia podstawowego? To dosyć istotna sprawa, ponieważ pracownik, mając świadomość otrzymania podwyżki, na pewno bardziej przykładałby się do pracy. Możesz napisać, jak to wygląda w przypadku firmy Dürr Poland?

Zniewoleni
@krytro

Pewnie prawdą, ( bo to tania montownia) Tu biorą nawet pasterzy ( by tani byl )

Jasio

Durr to niemieckie korpo i tylko ma siedzibę w Radomiu bo Niemcom to opłaca się ze względu na niskie zarobki w tym regionie. W województwie wielkopolskim musieliby płacić pracownikom na tych samych stanowiskach około 80 do 100% więcej. Dlatego firma ciągle rozbudowuje się i zwiększa zatrudnienie. Płace w firmie dużo wolniej rosną niż w innych regionach Polski, podwyżki jak są to tylko pozorne. Dlatego kiedyś Durr był dużo bardziej atrakcyjnym pracodawcą a teraz bardzo przeciętnym. W polskich firmach już można o wiele lepiej zarobić niż w tej firmie, a presja i stres o wiele mniejsza;).

@ echo off

Obecnie odeszło 4 magazynierów... Ponieważ marnie płacą, zaś graniczy z cudem to iż po 3,5 roku pracy przez pośrednika otrzymasz umowę z Durr. Stawka to (usunięte przez administratora)brutto

elohim
@@ echo off

Mówię wam Niby Niemiecka firma a płaca jak w przemyśle włókienniczym marna pensja, nie zarobisz jak nie natluczesz nadgodzin i sobót....... do tego posrednik latami , po przejsciu pod Durr tez komosow brak...

Romek
@@ echo off

Zgadzam sie. Na produkcji elektrycznej to samo. Robisz jak na akord a kierowniczyna rece zaciera od premii niemieckich

Janek
@@ echo off

Następni magazynierzy do odejścia się szykują większość chodzi na rozmowy o pracę to tylko kwestia czasu kiedy reszta ucieknie. A kierownictwo nadal tkwi w przekonaniu że ta praca jest super, otóż niestety nie jest.

Aleksandra
@elohim

Elohim, dużo tu osób pisze o zarobkach w firmie Dürr Poland. Niektórym one odpowiadają innym zaś nie. W swoich wypowiedziach wspominacie jednak o nadgodzinach i pracy w weekendy. Jak są one wtedy liczone, podwójnie? Na jakie jeszcze benefity można liczyć pracując w tej firmie? Może pracownikom przysługują wakacje pod gruszą, pakiet medyczny?

Magazynier

Teraz dodali ogłoszenie na stronie że szukają na firmę magazynierów. Oj chyba kilka osób się zdenerwuje że byli tak wykorzystywani i pracowali przez agencję. Jeszcze w ogłoszeniu na dodatek nie potrzebują uprawnień na wózki z UDT. To kierownictwo nie wie w tej firmie że nowo przyjęty magazynier musi mieć państwowe uprawnienia, a ci którzy obecnie pracują muszą je do końca przyszłego roku wyrobić bo inaczej jeżdżenie wózkiem jest zabronione.

Sprawiedliwy

Firma wykupiła na portalu pakiet premium i teraz blokowane są wszystkie negatywne komentarze lub usuwane niektóre słowa, jeśli w treści ich są wzmianki o najważniejszych osobach w firmie tj. Prezes, Dyrektorzy cz Kierownicy. Ponadto jeżeli komentarz jest opublikowany to dobiero następnego dnia po dogłębnej weryfikacji.

elohim
@Sprawiedliwy

Co znaczy wykupiła, To można wykupić chowanie prawdy, wtedy ten portal nie mial by sensu... Bo tu chodzi nie o pisanie bzdur tylko faktycznej sytuacji ( w firmie ) żeby nastepni przed rozpoczęciem pracy wiedzieli co nieco o polityce firmy...

Cwaniak 27

Szefostwo w firmie nie pozwala pisać prawdy o sobie i stosuje cenzurę jak z PRL lub w Rosji. Śmieszni jesteście.

Chytra Baba

(usunięte przez administratora)rządzi w firmie i dla zwykłych pracowników jest skąpa. Ale sobie nie żałuje i opływa w luksusie. Śmieszni są (usunięte przez administratora) w tej firmie. Tylko poganiają Polaczków, a wobec Niemców stoją na baczność. Hahaha

Stefan

Czyli to co pisze Programista W. To już prawdy nie można napisać o tym co złego dzieje się w firmie. Zresztą to normalne dla firmy niemieckiej. Na niemickim ONET tak sama blokują komentarze negatywne lub wogóle nie można pisać komentarzy pod większości artykułów. Taka Europejska Sprawiedliwość. Hehehe

Romek

Usuwacie niewygodne ale prawdziwe opinie odnośnie pewnych osób na najwyższych stanowiskach w firmie. Śmieszni jesteście;).

Edward
@Romek

Pamiętaj, że administracja forum może usunąć wpisy, które łamią obowiązujący regulamin. Przed dodaniem opinii dobrze jest zapoznać się z regulaminem, aby na przyszłość tego typu sytuacje nie miały miejsca. Gdy przeczytasz regulamin, to zobaczysz, że zabroniona jest dyskusja na temat konkretnych osób pracujących w tym miejscu. Dyskusję prowadzimy na temat firmy i ogólnych warunków, które tam panują. Jeżeli masz doświadczenia związane z tym miejscem pracy, to może odpowiesz na pytanie, czy praca w tym miejscu będzie dobrą pracą dla osób chcących rozwijać się zawodowo? Firma daje takie możliwości?

Programista Wyklęty
@Romek

firma wykupiła konto typu premium, dzięki czemu ma możliwość usuwania niewygodnych komentarzy (w zasadzie usuwa co chce). Taki abonament kosztuje miesięcznie kilka stówek i nic z tym nie można zrobić :) (poza zmianą portalu na inny) Także nie sil się :) Pozdrawiam

Juzio
@Edward

Taki razwój zawodowy w firmie dla ludzi powiązanych z Dyrektorkami i Kierownikami czyli rodzina i kolesie ze studiów itp... NEPOTYZM w Durr jest ogromny. Niesprawiedliwe wysokości pensji w stosunku do umiejętności wielu pracowników.

SM

Czytając Wasze wszystkie komentarze odnośnie sytuacji w firmie - w Radomiu można stwierdzić, że nie jest to dobry pracodawca, wręcz paskudny. Jednak jak to bywa na takich stronach internetowych, zadowolony pracownik nie wystawi opinii, bo nie czuje takiej potrzeby. Ci, którym ciągle coś nie odpowiada zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Sam pracuję w DSPL już jakiś czas i stwierdzam, że praca nie jest lekka, tym bardziej, że nie pracuję po 8 godzin, tylko po 11 od poniedziałku do soboty. To co mi dała praca w Durr to duży rozwój i poszerzenie horyzontów. Ludzie, Wy sami siebie chyba nie słyszycie - skoro jest Wam aż tak źle w tej pracy to co tam jeszcze robicie? Brakuje Wam odwagi do zmiany? Pracować trzeba, jedni pracują ciężko, a inni po prostu przychodzą do "pracy". Zastanówcie się nad tym. Pozdrawiam SM

Katarzyna
@SM

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę opinię. Taki właśnie wpis był tu nam potrzebny. Zrehabilitowałeś nieco firmę Dürr Poland jako pracodawcę. Ważne jest, iż dla Ciebie praca w tym miejscu jest satysfakcjonująca. Widziałam, że właśnie prowadzą rekrutację. Jak zatem myślisz: czy osoba, która nie ma dużego doświadczenia ma realne szanse na pracę w tym przedsiębiorstwie? Jak to właściwie jest?

EPRA Skyline
@Katarzyna

Witam. Kiedyś pracowałem w DURR Poland i chciałbym tam wrócić. Nie, nie wyleciałem. Robiłem prywatnie, na akord, stąd wiele razy podganiałem szafy po godzinach, by więcej zarobić. Byłem wtedy nowy. Uwielbiam tak zwane stałe fragmenty pracy. Szybko wtedy idzie. Potrzebuję (pieniędzy też - oczywiście) rozwoju w przez lata uczonego zawodu elektryk. Znam się na szafach Rittal'u. Do pracy mam blisko, nie mam auta. Nie jestem studentem, mam średnie wykształcenie. Nie mam nałogów. Dbam o higienę. Minął już pewien czas, więc parę rzeczy mogło się zmienić. Szukam pracy z godnym wynagrodzeniem. Nie przeszkadzały mi nowości w zleceniach. Aktualnie pracuję, ale za mało płacą, a życie drożeje; nie, nie panienki. Nie wydaję pieniędzy na to. Dlatego potrzebuję pracy w dobrze wentylowanym pomieszczeniu / hali. Poza tym jestem szczery i ambitny. Dam kontakt, bo to niezbędne: epraskyline@gmail.com. Oczywiście przyjmę każdą inną ofertę pracy, by w razie czego móc być do dyspozycji np. w razie przestoju na dziale elektrycznym, itp... Dla mnie zespół Durr'owski był bardzo miły, a zagraniczna delegacja najczęściej bywała przy płytach, przy których pracowałem. Jestem też gotowy do pracy w systemie zmianowym, jeżeli jest taka opcja. Pozdrawiam i czekam na kontakt.

misiek

witam jestem pracownikiem z doświadczeniem i chciałbym dowiedzieć sie ile dają na początek i jaką umowę oferują na stanowisko monterskie

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.