Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Dürr Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Smietana

Pośrednik kumasz ! O co kaman ?

Posredniak

Byle jaka przez agencję pośrednictwa pracy która spija śmietankę a pracownik dostaje ochłapy. Ha ha

Thor
@Posredniak

To nie o to jeszcze chodzi ! Pracujesz ale jak się tylko odezwiesz to 1 ich telefon i dzwoni laba(x) i wylatujesz

Jasiu

Bo opisuje prawdę.

Hiacynt

Bo wiesz , tylu tam pracowników zrobiło przemarsz że już info: poszło do internetu oraz komunikujemy się przez messengera zdobywając informacje od pracujących tam lub byłych. Firma nastawiona na ucisk w dodatku przez pośrednika gdzie mogą wyleczyć Cie , wystarczy 1 telefon a jest tam taki 1 co lubi to.

Zdzichu

Ja polecam pracę w Durr ludziom, których nie lubię.

Wiesio
@Zdzichu

Firma jest jak najbardziej ok. Kwestia ludzi zarządzających. Wyciskają ludzi jak cytrynę. Wystarczą opinie ludzi na mieście, których nie brakuje. P.S Bardzo fajny filmik promujący we współpracy z uczelnią ;)

X
@Zdzichu

Bo trudno znaleźć w tej firmie coś do polecenia. Chyba że nielubianym znajomy za karę.

Alicja
@X

Nie za bardzo rozumiem.. Możesz w takim razie napisać dlaczego nie polecasz pracy w Dürr? Co jest nie tak? Nie znajdą się jakieś plusy pracy w firmie?

X
@Alicja

A dlaczego międzynarodowa firma ma trudności ze znalezieniem pracowników na rynku Radomskim.

Marco
@X

Bo słabo płacą a dużo wymagają. Zarobki są nieadekwatne do wymagań i presji jaka panuje w firmie. Atmosfera też lipna. (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Marco

Ile konkretnie dają? Dużo mniej niż konkurencja?

@Tomasz

W porównaniu z wymaganiami to mniej. Konkurencja inaczej rozumie dyspozycyjność i elastyczność. Dyżo inaczej.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Meksyk

Oddział przy krakowskiej to tragedia,brak organizacji to mało powiedziane, a kadra zarządzająca pracownikami z przepadku.Wystarczy dobrze znać język angielski i zrobią cię brygadzistą.swoją nie kompetencje zrzucają na pracownika ,przecież i tak będzie jego wina że jest nie produktywny.ciężko się się doczekać na rysunki ,kompletne detale żeby muc składać dany element a jak już dostaniesz detale to i tak się nic nie zgadza z rysunkiem,gięcie na krawędziach co loteria.w porównaniu z Żółkiewskiego to epoka kamienia łupanego nie ma sprzętu,musisz pilnować narzędzi bo jak ich na chwilę bez opieki zostawisz to zaraz zginął socjal też leży pod płotem brud nikt o nic nie dba .dodam że zimą na hali jest nie wiele cieplej niż na dworze,kasa taka sobie chyba że nadgodzinami przerzucisz to coś weźmiesz.

Ona

Rekrutuje na stanowisko pracownika działu zakupów z językiem niemieckim. Proszę o opinie

opiniotwórca.

Po przeczytaniu tego w części bo opinii wiele.To coś jak w "1984"Georga Orwella.

Bravo

Firma dobra dla leserów, cwaniaków i krętów. Uczciwą pracą nie da się tu wybić lub cokolwiek zyskać. Są ludzie od roboty i od zarabiania pieniędzy. Kolesiostwo! (Spawalnia)

Najlepszy Pracownik
@Bravo

Pracowałem w tej firmie i jestem bardzo zadowolony że odszedłem. Tych co dobrze pracują to i tak nie docenia góra i bardzo słabo im płacą. W tej firmie istnieje układ zamkniety kolesiowsko-rodzinny i tylko te osoby z tego kręgu dobrze zarabiają i dostają awanse mimo że są słabymi pracownikami. Dlatego atmosfera w tej firmie jest bardzo słaba a presja ogromna.

Czy w Dürr Poland Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kasa

Tygodniowki to wyłączają w Angli a w Polsce to raz w miesiącu dostaje się pensję. No chyba że jakąś lewą kasę dostaję ktoś pod stołem jeśli ma jakieś możliwości ku temu ale szaraczki takich możliwości to na pewno nie mają. A chodzą sluchy albo plotki że niektórzy mają możliwości na kasę lewą. A czy to prawda to nie wiadomo.

Rychu
@Kasa

Niektórzy w tej firmie lody kręcą na prawo i lewo a firma traci. Czyżby przyzwolenie na to bylo przełożonych?

Peja
@Rychu

Może nie mają pojęcia? A nie informując przyczyniasz się do powiększającej się straty.

Dyrek Kręcina
@Peja

Oj mają pojęcie. Tylko w tej firmie są dziwne rozgrywki na górze i jeden drugiego chcę wygryźć i pod nim dołki kopie.

Zastanawiam się nad ogłoszeniem pracy spawacza w Dürr, czy polecacie tam pracę na tym stanowisku? Dobre zarobki, warunki i atmosfera?

Biurowy
@Nowy

Opinie masz niżej. Na forum więcej się nie dowiesz.

Stefan
@Nowy

Warto spróbować swoich sił na próbach

Zdzichu

Teraz młodych przyjmują, bo oni lubią po 10h pracować dziennie, nie mają obowiązków w domu, mama obiad przygotuje, upierze..

Jaka jest kultura pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Chlopek Roztropek

Kultura wiśniacka. Niektórym jak awanse dostali to słoma z butów jeszcze większą zaczęła wystawać. Hihihi

@Chlopek Roztropek

Prawda, ciężko jest mówić o czymś czego nie ma. Zachowania podobne jak dzieci w podstawówce, to mniej więcej taki poziom kultury.

Tomasz
@Piotr

A podasz jakieś przykłady takiego zachowania? Bo nie za bardzo wiem o czym konkretnie mówisz. No i jakie jest podejście do pracowników w Dürr Poland? To też ważna kwestia, więc mam nadzieję że to omówisz. :)

Rafi
@Tomasz

A wszystko masz niżej. Możesz Tomku wybierać i przebierać w przykładach. Siemka

Alicja

A może ktoś wypowie się o pracy w Dürrze jako księgowa? :P Widziałam właśnie ofertę pracy i zastanawiam się czy warto aplikować? Jakich warunków finansowych można spodziewać się na takim stanowisku? Jest podstawa plus dodatki?

Freelancer
@Alicja

Cześć, Kiepsko Twoje pytanie wygląda pod kątem potencjalnego aplikującego w oczach kadr . Na Twoim miejscu zastanowił bym się jaką wartość mogę wnieść do firmy i określił ile ta wartość jest wg Ciebie warta. Nikt Ci widełek nie poda a chyba chodzi o to, byś była zadowolona. Z drugiej strony, gdy otrzymasz mniejsze wynagrodzenie niż owe "widełki" powinnaś (jeśli firma jest w porządku) otrzymać w krótkich cyklach wyrównanie. Czy warto? Po to jest rozmowa, aby się przekonać ...

MM
@Alicja

Szefowa raczej ok. Poza tym biuro typu openspace, ścieżka kariery płaska, rozwój ograniczony. Ktoś tu pytał co możesz wnieść do firmy. Proponuję zastanowić się nad tym, bo to ważne i na rozmowie połączyć to z pytaniem dlaczego firma czuje się dobrym pracodawcą. Czy nim jest, tak realnie? Co może Ci zaoferować patrząc na Twoje doświadczenie w cv. Bo wszystko działa w obie strony, prawda? Pozdrawiam

Black

Hej Kiepsko jest tam pracować przez pośrednika Będziesz wtedy załataj dziurą !!! mowa o pracowniku fizycznym ! Będą tobą rzucać po 3 magazynach

Monia

Firma w której nie ma różnorodności. Maszyna zbudowana z jednakowych i tak samo działających elementów. Zasada wtopić się w tłum i z tłumem reagować. Tu nie ma indywidualności. Są schematy. Impuls i reakcja a pomiędzy pustka. Plan i zastanawianie się to konkurencja dla szybkiego ruchu jednakowych trybików czyli błąd matriksa.

Józek
@Monia

To prawda. Firma bazuje na bardzo prostych rozwiązaniach. Kreatywni ludzie w tej firmie nie mają możliwości rozwijania się. Większość pracowników to Kopiści w tej formie, a nie Inżynierowie, bo oni tylko powielają podobne rozwiązania.

Święty Mikołaj

Jeżeli chodzież o wpis osoby poniżej to w Durr Poland tak jest, ogromne ciśnienie a zarobki w stosunku do presji i oczekiwamych wyników niskie. Jak była jakiś czas temu ankieta globalnej oceny przez wszystkich pracowników w całej korporacji Durr, to najniższą ocenę dostali przełożeni w Polsce z wszystkich oddziałów Durr na całym świecie, również pracownicy byli moco niezadowoleni z zarobków w Polsce, a tylko dyrektorzy i kierownicy byli zadowoleni. Hehehe Ja czasem wyjeżdżam w delegacje do Centrali to tam lepiej mi pracuje się, ponieważ Niemcy wolniej pracują i mniej cisną niż Przełożeni w Polsce.

@Święty Mikołaj

Zastanawiam się nad przejściem do waszej firmy ,jako spawacz,możecie napisać coś więcej jakie warunki pracy ,płacy jak z godzinami ,nadgodzinami itp.oraz jak tam traktują w ogóle pracownika.

Rudolf
@anonymous

Jeżeli chodzi o zarobki to zależy jak sobie wynegocjujesz. Jak słabo sprzedaż się to już nigdy dobrze nie będziesz zarabiał. A presja na wyniki pracy ogromną bo przełożeni chcą się wykazać przed Centralą w Niemczech.

Śnieżynka
@Święty Mikołaj

Minęły ponad 2 lata i nic się nie zmieniło. Wszędzie widać zmiany tylko Durr Poland niezmiennie tkwi w latach 90 tych , gdzie jest jedyną w tym rejonie firmą zagramaniczną , konkurencyjną i obleganą przez kandydatów do pracy. Tłum stoi pod bramę i czeka na przyjęcie. Gratuluję optymizmu.

Król Julian
@Śnieżynka

Chyba te tłumy to jakaś bajka. Brak chętnych z doświadczeniem i firma ma problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. Mało osób wraca do Radomia jak skończy studia w dużych miastach. A w Radomiu Uczelnia Wyższa Uniwersytet ledwie duszy, a na technicznych studiach ludzi jak na lekarstwo i jeszcze nie wszyscy nie nadają się do pracy.

Ma)łpa

Jak praca na Magazynie.? Widzę że są przyjęcia?

Magazynier
@Ma)łpa

Ekipa fajna ale polecam przejrzeć historię postów.

Till i die
@Magazynier

Dokładnie o ile bambaryla Nie da Cie na savex albo na zakupowke to tam jest ciekawie

Till i die

Hej A jak tam bambaryla ? grzeczny jest Nie popisuje się w biurze jak to On Wiecie o co kaman ????

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Dyrektorek Miś

Brak możliwości jak nie masz układów rodzinnych lub kolesiowskich. No chyba że teczkę Przełożonemu nosisz i po palcu wychodzisz tam gdzie trzeba. Ha ha

stary

duże korpo to stado robotników i kilka lepszych stanowisk. Praca z najniższego poziomu do emerytury. Jak jesteś szybki to dostajesz więcej sreberek i to jest rozwój w kierunku dobrym dla firmy. Awans??? Tu są tylko te sreberka. I świstak siedzi i zawija

Ciekawy

Witam, Nie widziałem opinii z działu handlowego. Jak się pracuje handlowcom w DURR ? Ws. Stanowiska na KAM. Z góry dzięki.

Handlowiec
@Ciekawy

O jakie stanowisko pytasz?

Bolek
@Ciekawy

W każdym dziale jest podobnie, poganianie, ogromna presja, że nie ma czasu podrapać się po czym kolwiek. Życie ucieka tak szybko pracując w tej firmie i na nic nie ma czasu, bo ludzie po pracy straszenie zmęczeni psychicznie i fizycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.