Zbyszko Company Sp.z.o.o

Opinie o Zbyszko Company Sp.z.o.o

Albinos

(usunięte przez administratora) sie zmienił i jest jak do rany przyłóż, mobingu nie stosuje ale widzi kto się (usunięte przez administratora) zwraca uwage ale może te osoby odbierają to jako mobing.

Witam jak jest z zarobkami,zmianami na utrzymaniu ruchu?

tymek

jedni mówią, że rotacja, inni że tej rotacji nie ma, nie wiadomo w sumie komu w co wierzyć, bo to nadal internet, każdy jest anonimowy i każdy mówi co tam sobie chce. Ale tak szczerze no to obczajam sobie te strony z ofertami pracy i jakos dziwnym trafem naprawde nic nie widze. Może jestem ślepy? ale na ten moment są 3 ogłoszenia i to na wyższe stanowiska, nie ma ani jednego na produkcje - no a to wlasnie mnie interesuje. Takze no.. niech kazdy oceni sam. pozdro

kgm
@tymek

spokojnie nie jesteś slepy. na produkcje na razie nic nie ma, a to tylko pozwala sądzic że osoby tutaj się wypowiadające nie do końca chyba wiedzą co mówią. Nie ma sie po prostu po co tym sugerowac, tylko robic swoje, zajac sie swoim zyciem i praca i jesli chcesz isc do pracy to idz, bedziesz chcial sie zwolnic to sie zwolnij, a nie badz zalezny od tego co mowia inni.

Kuba
@kgm

(usunięte przez administratora) Akurat ludzie tu wypowiadający się wiedzą dobrze co mówią i jakie są warunki i realia na produkcji. Przez takie osoby jak wy ten serwis jest nierzetelny, w ogóle jak dla mnie to jakaś podpucha. (usunięte przez administratora) Śmieszny jest wpis że tylko są przyjęcia na wyższe stanowiska takie jak kierownik czy też laboratorium a na produkcję nie ma nic bo to taka dobra wspaniała praca. Tak więc ukarze wam teraz waszą beznadziejność i bzdury jakie piszecie. Zamknięto zakład w Białobrzegach i wszystkich pracowników przeniesiono do radomia. W laboratorium teraz jest podwójna obsada ludzi i będzie selekcja bo za dużo osób pracuje tak więc napewno nie ma tu przyjęć jak piszecie tak samo wygląda stanowisko kierownika zmianowanego jest 6 kierowników na 3 stanowiska tak że wiadomo selekcja się odbędzie. Teraz moi przedmówcy gdzie są te ogłoszenia na wyższe stanowiska powiem wam nie ma bo to zwykła ściema. Na produkcji za to jest taka fantastyczna praca jak wy to twierdzicie że wszyscy operatorzy z białobrzeg uciekli do pepsi zabierając paru dobrych operatorów z radomia.(usunięte przez administratora) Resztę ludzie sobie sami dopowiedźcie. Każdy rozumny człowiek zauważy że coś jest nie tak a zakład ma już odpowiednìą opinie wyrobioną. Tak więc zamiast wypisywać bzdury kadra kierownicza powinna zapewnić godne warunki pracy oraz płacy bo inaczej nikt tu nie przyjdzie.

Solarowy
@Kuba

Ooo to Lolo wrócił?:) Najprzystojniejszy......

bialy

witam jakie pieniazki mozna dostać na początku czy jest jakus pakiet socjalny czy do podstawowej pensji jest jakaś premia proszę o odpowiedź pozdrawiam wszystkich pracowników

Erni
@bialy

Pensje są różne w zależności od stanowisk, nie da sie jednoznacznie okreslic ile zaproponują na start. Premie są różne - akordowe, za brak nieobecności, są na świeta.

@bialy

Do ręki dostaniesz 2500zł. Pracując po 12h świątek piątek czy niedziela 3000zł. Nie płaci za soboty i niedziele czy też święta. Nadgodziny do odbioru przerzucane z miesiące na miesiąc. Wypracowany akord i premia zabierany jest pod koniec miesiąca za brak prządków itp tak że kierownik zakładowy zawsze coś znajdzie by tylko nie zapłacić. Brak stałych grafików, praca na telefon ( możesz dostać smsa 5;20 dzisiaj na 6 lub schodzisz po 12h 18-6 rano i przychodzi na 14) Nie przyjemna atmosfera. Ta firma nie oferuje żadnych świadczeń. Na produkcji robisz wszystko jesteś sprzątaczką, ogrodnikiem czy też budowlańcem. Urlop w sezonie letnim czy też zimowym nierealny tylko te najgorsze miesiące. Ta firma wcale nie jest oblegana a wręcz każdy nowy pracownik po tygodniu odchodzi inni do pierwszej wypłaty. Nikt nie chce tu pracować starzy pracownicy uciekają nawet ukraina nie chce pracować za takie pieniądze. Po sezonie zostaniesz zwolniony tak ze nie ma co liczyć na jakąś umowę. Takie pieniądze zarobisz dzisiaj wszędzie pracując po 8h ze stałym grafikiem. Nie warto tu przychodzić do pracy tak że nie wiem kto takie (usunięte przez administratora) wypisuje ze dobra praca i.t.p. Na prawdę nie warto. Pojawia się dużo negatywnych komentarzy tylko że za chwilę są usuwane...

zbyszkoc
@Paweł

Nie wiem kiedy mój przedmówco pracowałeś, ale muszę się nie zgodzic z pewnymi kwestiami, które wplotłes w swój elaborat na temat firmy. Po pierwsze i chyba najważniejsze - zarzucasz, że wszyscy z firmy odchodzą i nikt nie chce pracować. Mija się to z prawdą, bo ogłoszeń o pracę za wiele nie ma, w tym momencie nie ma ich wcale, a raczej gdyby zabrakło im pracowników to zaczęliby ich szukać, czy to nie logiczne? Punkt dwa nie jest powiedziane kto ile dostanie oraz kto ile zarabia, bo jednemu mogą zaproponować mniej innemu więcej, jeden moze ciężko pracować i dostać podwyżke, inny sie migać od roboty i nie dostać nic - nie widzę tu powodu szufladkowania na jedną wypłate bo tak po prostu nie jest i w zadnej firmie nigdy nie bedzie, wszedzie są i gorsi i lepsi. i po trzecie i ostatnie z mojej strony - jezeli pojawiają się dobre opinie to znaczy ze ktos jest z pracy zadowolony. To ze Ty nie byłeś to rozumiem oznacza, ze juz nikt nie ma prawa tak? Ktos moze sie dogadywac z kumplami i zachwalac dobrą atmosfere ale wedlug ciebie to od razu oznacza kłamstwo, bo jak komuś moze sie podobac praca, skoro ty miałeś do kitu.. NO NIESŁYCHANE.

tadko
@zbyszkoc

zawsze musi sie znalezc ktos komu nie pasuje i kto zalozy ze pewnie wszystkim nie pasuje, ale no zazwyczaj niestety jak tak ze Ci zadowoleni po prostu sie nie odzywaja, podejrzewam ze nawet tutaj nie wchodza.. bo po co? (usunięte przez administratora)

zbyszkoc

no to żeś teraz wymyślił chłopie :D nie wiem czy sie smiac czy plakac, jesli już wiesz co to IP to sprawdź lepiej w internecie jak je odnaleźć, bo ewidentnie Ci to nie wyszło

ciekawy

Czy możesz napisać jak można sprawdzić IP użytkowników forum? Konkretnie jak to się robi, krok po kroku? Chętnie bym się dowiedział :)

Agnieszka plaskacz - przedstawiciel handlowy Zbyszka to (usunięte przez administratora) Jest winna sporo pieniędzy za pracę wykonywaną na rzecz firmy.

Okradasz też swoją rodzinę z tego co wiadomo

produkcja

a nie ma jakis ofert na fizyczna robote? co patrzyłem to technologa, kierownika zmiany produkcji i tego typu, a na sama produkcje juz nie potrzeba ludzi??

beru
@produkcja

nie ma chyba aż takiej rotacji, bo praca jest naprawde niezła, to nikt nie odchodzi

Waldek

pracuje w firmie od kilku lat na produkcji. juz samo to ze jakis czas tu jestem jest opinia sama w sobie bo po prostu jest mi dobrze. nigdzie sie na razie nie wybieram i nie mam ku temu powodow. Zarabiam dobre pieniadze mam dobry dojazd samochodem co mam wiecej powiedziec, w moim wieku juz sie tak nie zwraca uwagi na szczegoly bo dla mnie wazne jest zeby wgl praca byla zeby pracodawca byl z szacunkiem i zeby kasa na czas wplywala. pozdrawiam wszystkich

Witam Jest na necie oferta pracy na produkcje. Jakie są zarobki na początku, chodzi mi o netto na rękę i czy jest jakiś pakiet socjany?

Strong
@Nowy

3 tys netto dla początkujących.

@Nowy

Proszę sobie policzyć od 2700 brutto To napewno tyle nie wyjdzie chyba, że będziesz pracował po 12 i wszystkie weekendy to wtedy 3 tyś zarobisz

Marien

Bardzo proszę o jakieś informacje na temat zatrudnienia, a konkretnie przyjęć do pracy w firmie Zbyszko - Piła.

Kokko
@Marien

Też się dołączam do prośby

Łosiek
@Kokko

Jak tam w ogóle sytuacja z tą Piła? Idzie do przodu?

Leo
@Marien

Z tego co czytałem w artykule, to na wiosnę tego roku miało już finalnie ruszyć, ale skoro ktoś tam niżej pisał, że budowa się trochę opóźniła, to nie wiem na ile to miarodajne. Najlepiej by było jakbyś kto z okolic kto widział budowę powiedział jak to wygląda faktycznie, czy już stoi, czy wygląda jakby miła ruszyć wkrótce, czy jeszcze trzeba czekać

Melody

Czy szukacie obecnie Przedstawicieli Handlowych do Zbyszko?

petr
@Melody

W tej chwili tylko Regionalny kierownik sprzedaży

trop
@petr

tylko czy może aż ^^

petr
@trop

Zależy jak na to patrzeć ;)

Melody
@petr

No nic, w każdym razie to nie dla mnie. Dzięki :)

Jak dużą liczbę pracowników zatrudnia Zbyszko Company?

idek

na pewno ponad 100

Obserwator
@idek

Dokładnie 153 osoby.

@Obserwator

Na tak dokładną odpowiedź nawet nie liczyłem. :) Dziękuję.

Caribou
@Obserwator

No, to taka optymalna liczba. Nie za dużo, ale nie liczy się ilość ale jakość :D

pzdr

Zbyszko, zbyszko...pracowało się tu kiedyś...pozdrowienia dla obecnych!

Hero

Jakie są działy w Zbyszko?

weiss
@Hero

produkcja, syropiarnia, dział techniczny, magazyn, biuro

Hero
@weiss

Dzięki

weiss
@Hero

ależ proszę.

Flynn

Jak tam sytuacja na froncie? Nadal nikogo do pracy nie szukają?

jojo
@Flynn

Póki co cisza

Bartosz
@Flynn

A jakie stanowisko Cię interesuje? Na ten moment firma szuka Przedstawicieli Handlowych. Nic nie przeszkadza aby wysłać Cv bez rekrutacji na inne stanowiska. Z reguły w razie potrzeby pracodawcy kontaktują się z kandydatami.

Flynn
@Bartosz

Mnie to produkcja interesuje. Myślisz, że warto wysłać?

parasol
@Bartosz

Ten na przedstawiciela juz chwile wisi

Czy dyżury międzyświąteczne w Zbyszko Company Sp.z.o.o obstawiają najmłodszymi stażem?

rikimartin

Długo myslales nad tym pytaniem?

grej

skąd taki pomysł?

Bartosz
@grej

Ciekawi mnie, czy znasz firmę od wewnątrz i możesz napisać jakie umowy o pracę są obecnie proponowane nowo przyjętym pracownikom i czy już podczas okresu próbnego można pracować na stabilnym kontrakcie?

zodiak
@Bartosz

Wszyscy pracują na umowę o pracę

Czesław

Jak kształtują się zmiany w Zbyszko?

Coconut
@Czesław

z reguły 3 zmiany 6-14-22, ale czasem dwuzmianowy 6-18,18-6, ale to dużo mniejszy odsetek

dorota

Witam Czy ktoś orientuje się gdzie będą oferty pracy w ZBYSZKO w Pile ? Interesuje mnie ppraca biurowa, księgowosć

Jon

smutno wyglada ta pusta zakładka "kariera" na stronie...nie planują się jakieś przyjęcia do was?

Grażyna
@Jon

Przejrzałam Internet i faktycznie - wychodzi na to, że Zbyszko nie prowadzi na razie rekrutacji. Ale firma poinformowała całkiem niedawno o rozpoczęciu budowy zakładu produkcyjnego w Pile - zamierzają zatrudnić aż 100 pracowników. A w jakim charakterze chciałbyś tam pracować?

Jon
@Grażyna

ja to jakieś fizyczne stanowisko, produkcyjna praca

Dusti
@Jon

No to musisz się obejść smakiem, póki co

Cameoron
@Grażyna

Tak, niżej była dyskusja o postępach w sprawie

Jan Pytalski

Na efekty jeszcze pewnie trzeba będzie poczekać ale wie ktoś w jakim kierunku wg planują iść z kampanią z MullenLowe?

?
@Jan Pytalski

jaka kampania?

irytek
@?

a co, googlanie to taka trudna umiejętność? ;)

Irys
@irytek

Po co te złośliwości?

Zim

Jakie są u was działy? są przyjęcia na któryś?

Obserwator
@Zim

Działów jest kilka . Zacznę od początku. Po wyjściu z ochrony jest zaraz dział zaopatrzenie. Następnie jest biuro zwane działem sprzedaży. Następnie jest dział produkcyjny w którym są operatorzy produkcyjni. Towarzyszy im dział techniczny, wraz z działem automatyki. Na końcu jest oddział magazynowy. Niestety, przyjęć nie ma.

Zim
@Obserwator

No nic. dzięki piękne za odpowiedź :)

Jacek
@Zim

Na ten moment rzeczywiście nie ma żadnych aktywnych ofert zatrudnienia, ale jeśli zależy Ci na współpracy z firmą, to na swojej stronie internetowej Zbyszko Company Sp. z o.o udostępniła formularz rekrutacyjny: https://zbyszko.com.pl/kariera/wypelnij-formularz/ Można spróbować, może akurat potrzebują pracownika, ale nie ogłaszali naboru.

VÖV
@Jacek

Może, może...pogdybać sobie można ;)

granat
@Jacek

Marne szanse, to działa raczej tak, że będą mieli w bazie twoje cv i w razie pojawienia się rekrutacji będą mieli cię na uwadze, a nie, że mimo tego, że nikogo nie szukają, to nagle się odezwą, że się przydasz na doczepkę.

Kaśka

Pracowałam w Zbyszko jako PH i wspominam całkiem miło. Pozdrowionka dla obecnych pracowników :)

nick
@Kaśka

też podzrawiamy :D przynajmnie ja

@nick

No ja też, ja też

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

• Jak się pracuje w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbyszko Company Sp.z.o.o