Zbyszko Company Sp.z.o.o

Opinie o Zbyszko Company Sp.z.o.o

Jak wygląda kwestii premii w firmie Zbyszko?

Jon

otóż są premie akordowe, ogólnie za pracę i za brak absencji, także coś dodatkowo zawsze można wyłapać

@Jon

A to na luzaku zawsze coś wpadnie. Dzięki

@Jon

A jeszcze mam pytanie, wszędzie jest akord czy na jakimś konkretnym dziale?

Lolita

Droga ekipo ze Zbyszko radom, co sądzicie o postawie Dawaj Dawaj w ostatnich miesiącach?

@Lolita

Chodzi beczy że się zwalnia i się zwolnić nie może. Druga sprawa twierdzą że na produkcji jest za dużo osób. 5 zmianowych 3 głownych i jeden dyrektor. A wydajność na poziomie 20 procent. Jest takie przysłowie. gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść i tu się sprawdza w milion procent

NIE
@Lolo

Ludzie co jest z wami? co wy próbujecie zrobić z tego forum? Nie wiecie że to nie jest miejsce gdzie bezkarnie sobie można ludzi obgadywać? jak chcecie sobie poplotkować to pod sklep a nie tutaj

UtalentowanyGrafik

Mam pomysł na nowe etykiety na butelkach. Są sztosy! Jak jesteście zainteresowani współpracą to piszcie śmiało, jestem otwarty na propo.

Nome
@UtalentowanyGrafik

No to jeśli uważasz, że Twoje pomysły są na tyle dobre to skontaktuj się po prostu z działem marketingu, numer do nich albo mail masz na stronie firmy więc sobie zobacz i pisz

Pilo
@UtalentowanyGrafik

Te, panie utalentowany, to jakąś próbkę chociaż podeślij, co?

heh
@Pilo

komu ma podsyłać? Tobie? Czyżbyś był z działu marketingu, czy po prostu ciekawski :D

Pilo
@heh

Pisałem, ale mi usunięto!!... że może podesłać tutaj, to wspólnymi siłami jako pracownicy możemy ocenić co nie?

heh
@Pilo

nie no pewnie, ja chętnie zobaczę i rzucę moim okiem eksperta :P

Klakier

Jaki powód odejścia? Produkujecie już ?

Cody

To w końcu działa już ten zakład w Pile??? Bo każdy mówi coś innego i juz się pogubić można A ty sam lepszy nie jesteś, skoro obgadujesz ludzi na forum! Nie znam cię, ani tego o kim mówisz, ale bardzi mi się coś takiego nie podoba i uważam, że to nie w porządku

@Cody

Nic nie działa pełno ekip monterskich . Regały na placu przed zakładem nawet nie zmontowane nawet

@Lolo

Nie ogarniam już waszych wypowiedzi, nikomu chyba nie można wierzyć jak każdy mówi zupełnie coś innego ;p jeden już nawija o atmosferze w pracy, a drugi mówi, że nic nawet tam zmontowane nie jest

@aha

Regały czekają na montaż przed zakładam , wrzucę fotki wieczorem

Agnieszka plaskacz - przedstawiciel handlowy Zbyszka to (usunięte przez administratora) Jest winna sporo pieniędzy za pracę wykonywaną na rzecz firmy.

Okradasz też swoją rodzinę z tego co wiadomo

Szybki edziu

Podobno w Pile chłopaki powoli zaczynają wracać do swoich starych miejsc pracy. Muszę się tylko dowiedzieć czemu.

@Szybki edziu

I piszesz to tutaj ponieważ? Opinia to żadna nie jest, przydatna informacja ani pytanie również, a gowork to nie jest strona w pamiętniku

Oho
@aha

Ola nie przejmuj się znajdziesz inną asystentkę która doceni spędzone lata studiów :) zwłaszcza te zapchlone idealne matki

@Oho

Chyba nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź? nie sądzę by to było do mnie, a jeśli tak no to niestety pudło, nie pomogę

Olaf

Witam, chciałbym rozpocząć pracę na magazynie w tej firmie, jednak z doświadczenia wiem, że obowiązki na tym dziale bywają różnie w zależności od firmy i potrzeb ogólnych, co zatem robi się tutaj?

@Olaf

A no i jakby jeszcze był jakiś pracownik, który opowie coś o samej atmosferze w zespole itd to będę wdzięczny

Klon
@Olaf

Na magazyn to przyjęć w Radomiu nie ma od lat. Tam trzeba mieć plecy ze stali żeby się dostac. (usunięte przez administratora)

harry
@Olaf

Załadunek, wysyłka gotowego produktu, to tak w skrócie telegraficznym

@Klon

Na razie pytam tylko o warunki i obowiązki, później będę się martwił nad dostaniem się do pracy, może mi się akurat uda

harry

Jak coś to powodzenia

Czy kobiety też pracują na produkcji?

Luls

a czemu miałyby nie pracować?

@Luls

No nie wiem, praca na pewno do lekkich nie należy stąd moje pytanie, czy jakieś się tego podjęły ;)

Luls

nadzór nad operowaną maszyną to chyba nie jest przerastające zadanie

Jaka atmosfera jest między działami w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

hen

ktoś tam niżej pisał o atmosferze, że nie ma jakiś wyścigów szczurów czy coś a firma jest porządna, a więc i wśród pracowników atmosfera jest w porządku no przynajmniej z mojej perspektywy

Eddi

Atmosfera raczej spoko, łatwiej powiedzieć jak to wewnątrz działów wygląda, ale wydaje mi się, że pomiędzy nimi nie ma jakiś spin ani nic takiego. Jest...normalnie no

Mr. King

Zastępca dyrektora minął się z powołaniem zatrudniając się w Zbyszko zamiast jako błazen w cyrku. Nie pozdrawiam

noitak

jest też taki Pawel i andi, którzy nie szanują cudzej prywatności o obgadują innych na forum

yrux

Zbliża się Boże Ciało. Czy nadal jest popularne powiedzenie: Gdy nie przyjdziesz w Boże Ciało to cię zwolnią śmiało?

ciekawski

Są jakieś fotki zakładu w Pile?

Izek
@ciekawski

takich prawdziwych zdjęć to chyba nie ma z tego co się orientowałem, widziałem tylko jakieś pojedyncze wizualizacje przy artykułach, sprawdź sobie

@Izek

a to wizualizacje też mi się udało znaleźć, ale liczyłem że może gdzieś są realne zdjęcia tylko ja nie mogę ich znaleźć ;p

Izek
@ciekawski

a no to nie pomogę, bo sam nie znalazłem niestety

@Izek

no trudno, może się niedługo pojawią, będę sprawdzał :) tak czy tak dzięki za chęć pomocy

Witam. Jak wygląda praca na produkcji, system zmianowy , płace,kierownictwo,i czy są przyjęcia.?

Zbyszko
@Piotr

Praca na produkcji jak to praca na produkcji, nie różni się niczym specjalnym od innych, oczywiście poza towarem. Jeśli już pracowałeś to na pewno ogarniesz wszystko. Przyjęć chyba nie ma, a przynajmniej na produkcje. Widziałem dwie oferty pracy, ale inne stanowiska. Jak dla mnie kasa bardzo na poziomie, nie narzekam. Jeśli chodzi o godziny pracy to w większości przypadków pracuje się na 3 zmiany 6-14-22, ewentualnie można po 12 h na dwie zmiany jeśli zajdzie taka potrzeba. Kierownictwo ok.

Wujo
@Zbyszko

Chyba piszesz o zakładzie w Pile.

Ireneusz
@Wujo

Że w Pile jest tak jak mówi @Zbyszko?

pytanie
@Wujo

czemu miałby pisać o Pile? to teraz tylko tam jest zakład produkcyjny?

Roman

Przecież tam może rusza ale w czerwcu bramy po otwierane w środku pusto 0 maszyn druga część hali widać że regały montują . Ledwo co skończyli z terenem w koło fabryki , tam napewno nikt nie pracuje.

Jaki system pracy funkcjonuje w Zbyszko Company?

dpd

w większości 3 zmiany po 8 godzin, niektórzy po 12 ale to mniejszość

Goro
@dpd

na jakich działach jest ten dwuzmianowy system? magazyn? na magazynach często są 2 zmiany, ale nie wiem, więc dopytuję

Johny

Co Ty (usunięte przez administratora) po 12h świątek piątek czy niedziela bez wolnego.

Pawciu

A mi się bardzo podoba!:););) wszyscy wiedzą dlaczego prócz szefa :)

Pyt
@Pawciu

praca ci się podoba? to masz na myśli?

Ale nie w Zbyszko Powrócił i ma się dobrze

Łosiek

Może w nowym roku szykują się w końcu jakieś przyjęcia do firmy?

Terakota
@Łosiek

pewnie tak, pytanie kiedy, to, że w nowym roku, to nie jest sprecyzowane kiedy konkretnie, może i być no w lipcu, ciężko przewidzieć. Spoko byłoby gdyby ktoś miał faktycznie info o tej Pile, wtedy jakoś można by przewidzieć kiedy coś będzie się szykować

Łosiek
@Terakota

Hmm, no mało to pomocne, ale okej, czekajmy aż ktoś coś rozjaśni

tantsja
@Łosiek

ja bym na waszym miejscu nie czekała aż się coś pojawi, tylko zgłosiła się poprzez formularz na ich stronie - tak będzie najszybciej :)

Jukata
@tantsja

Wysyłał ktoś aplikację przez ten formularz? Kiedy można się spodziewać odpowiedzi? Czy ma to sens w ogóle?

@Jukata

Rekruracja na pile z tego co wiem jest juz zakończona a firma startuje od 4maja

@123

uuuu no to już lipa z pracą, ale może po starcie okaże się, że ktoś jeszcze będzie potrzebny i zrobią uzupełniającą rekrutację, ale to tylko moje gdybanie

Witam będę podejmował pracę na magazynie w pile czaego mam się spodziewać?

Pilowiec
@123

Hej. Na jakim etapie jest zakład w Pile? Mam zamiar złożyć cv i nie wiem czy teraz czy się jeszcze wstrzymać?

123;Od kiedy ruszaja no rozmowie już byles

Józek
@Pilowiec

Podepnę się, jak to w tej chwili wygląda?

Sprawiedliwy

3majmy się razem!

(usunięte przez administratora) Mam odmienne zdanie, ponieważ zmienił się ostatnim czasem i nie pasuje mi to określenie do niego. Owszem - kiedyś bywało różnie, miał dobre i źle momenty, w tej chwili dobrze się z nim współpracuje.

Nie - murzyn

Zacznijmy od tego, kto teraz tak nie mówi w firmie? "Dawaj dawaj" tylko po to żeby się pośmiać? Na pewno sam to wspominasz nie raz. (usunięte przez administratora)musi dużo mówić, jeżeli jest taka potrzeba to i (usunięte przez administratora), ponieważ to jest jego obowiązek jako zmianowego. Może nie zauważyłeś, ale większość z tego to żarty. Owszem, ciągle gania o akord, ale jak on tego nie zrobi to ma z tego powodu konsekwencje. Musisz postawić się też na jego miejscu. Ciekawe jakim Ty byłbyś cudownym i wyrozumiałym zmianowym?Bardzo chcę to zobaczyc. Spójrz na swoje błędy a potem wytykaj je komuś.

Ułożony
@Nie - murzyn

Dawaj dawaj rozluźnia atmosferę,jest ok ,można z nim wszystko załatwić,w porównaniu do poprzednika,nie mówi że udajesz i nie chce ci się robić!Darek człowiek z którym jest spina ,a zaraz potem zgoda,potrafi się dogadać z prawie każdym,,każdemu nie dogodzisz,,Gebers załatw z nim coś,nie da się ,.Magda jest ok babka po prostu wspaniała uśmiechnięta chętna do współpracy i pomocna.Zostaje Konrad,facet też nie sprawia problemu potrafi rozmawiać z pracownikami. Dawajta dawajta i do przodu.......????

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

• Jak się pracuje w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbyszko Company Sp.z.o.o