Zbyszko Company Sp.z.o.o

Opinie o Zbyszko Company Sp.z.o.o

Misiulka25

Piszę w sprawie napoju o smaku Coli który państwo produkujecie dla Jerenimo Martins . Jest okropna w smaku !!! Kupowałam je od 3 lat ale teraz to nie da się tego pić , totalna masakra. Napój gazuje jak się wlewa do szklanki tylko przez chwilę a później ( około 5 minut )jest jakby wygazowana . Ma strasznie dziwny smak , jakby była słodzona słodzikiem a nie cukrem !!! Dlaczego tak drastycznie zmienił się smak ?! Moi znajomi i rodzina też podzielają moje zdanie . Zmieńcie smak bo stracicie klientów i to nie przez cenę !!!

@Misiulka25

Kolego cola może nie jest najlepsza masz rację , ale spróbuj pomarańcze 3 pomarańcze lepsze od każdego innego tego gatunku i smaku , kiedyś pare lat temu piłem ale nazwa " elektryczna pomarańcza" też było dobre tu jest taki sam smak i gaz jakby elektryczny . Paweł Starachowice

@Misiulka25

Nie chcecie się podjąć tego żeby ten napój był numerem jeden na świecie mamy czyste wody , macie nowoczesny budynek ,flotę wózków widłowych , wyszkolona kadrę więc co stoi na przeszkodzie ja pracuję narazie w Marbo Starachowice produkcja atlasów do ćwiczeń pozdrawiam .

@Misiulka25

Coca- cola czy Pepsi w smaku nie pokona już nikt bo nikt nie zna receptury tradycyjnej od wieków a wam życzę tego z całego serca sukcesu dla mnie naprawdę numer jeden trzy pomarańcze aż mi przekrzywiło twarz że smaku no no kto wie ?

Lolo

Loluś kręci kierownictwo na akordy aby być lepszym od bolusia,odpisuje ,dopisuje,oszukuje,hart na kasę. Boluś uczciwie zarabia,gania ,biega,i ludzie go lubią,bo jest człowiekiem. Tyle

Zbychu
@Lolo

A Lolkiem to się zajmiemy.

@Lolo

Powinniście do zarządu firmy zająć się promocją i marketingiem tego napoju bo jest warty smaku nr 1 w Polsce mowa o 3 pomarańczach nie ma lepszego po co więc zmarnować taki sukces w smaku naprawdę . Paweł Kaniewski Starachowice .

Co zaczęliście dodawać do napoju 3 cytryny ze tego nie da się pić, czuć jakieś słodzik czy coś w tym rodzaju. Gdy się to nie zmieni to rezygnuję z picia tego czegoś z ochydnym smakiem. A był taki dobry napój, szkoda.

flip

zawsze dobrze wygląda praca w renomowanej firmie

Crisu
@flip

Zdecydowanie, nawet patrząc pod kątem młodych ludzi to choćby na staż czy coś zawsze ładnie w CV wygląda

Gosia
@Crisu

A skoro o tym mowa, podeslijcie prosze linka do ofert

Szczepan
@Gosia

sprawdz na ich stronie, nie wiem czy cie to w ogole interesuje ale z ciekawosci zerknalem i widzialem ze szukaja przedstawiciela ale lodz i okolice to nie wiem

Bożena
@Gosia

Fajnie, że wykazujesz chęć rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w firmie Zbyszko Company. Aktualnie poszukują tam przedstawiciela handlowego ds. detalu. Do zakresu obowiązków należałoby między innymi: pozyskiwanie nowych oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami, realizacja planów sprzedaży, działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz bieżące monitorowanie rynku oraz podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi kontrahentów. Ogłoszenie znajdziesz tutaj: https://zbyszko.com.pl/kariera/oferty-pracy/ Czy taka posada byłaby dla Ciebie odpowiednia?

Gosia
@Bożena

nie nie, handlowiec odpada myslalam bardziej nad produkcja ale dzieki

Logo
@flip

zgadzam się dlatego też mam w planach zatrudnienie tutaj. Może ktoś coś podpowie co wybrać?

Piesek leszek
@flip

W jakiej? Buhahaha. Jaja sobie robisz? Wstyd tam robić. Trzeba być bez wartości moralnych żeby w tym rynsztoku siedzieć. Albo nazywać się knór czy jakoś tak. Hehe

mistrz patelni
@Bożena

kariera? hehehe dobre sobie. kariera w fabryce bbuuuhehehehehehehe

Agnieszka plaskacz - przedstawiciel handlowy Zbyszka to (usunięte przez administratora) Jest winna sporo pieniędzy za pracę wykonywaną na rzecz firmy.

Okradasz też swoją rodzinę z tego co wiadomo

Leszek

Hehehe to moja parówa wychowana na mojej paszy łazi i kwiczy aż miło. Dobry bobek dobry czoek

Dawidek16

Pracowałem w tej żenujacej firmie bardzo krótko. Płaca jest dobra. Ale ludzie pracujący w niej strasznie chłopy chamy wszędzie plują zle się odzywają wchodzę do łazienki a jeden sika to umywalki masakra. Brudne łazienki jeden zmianowy masakra. Brudna robota nie polecam!

Hokus

Hej napisz coś więcej jakie zarobki czemu taka lipa?

Góral

@leszek

Kto odszedł

waldemar promil
@Obserwator

juz ci napisal ze najlepsi. czytac nie umiesz?z tego co wiem to łapy mozna sobie tam powyrywac na tzw mixach. delos i melos stoja na warcie

Sonek
@waldemar promil

Najlepsi to zostali. Super chłopaki.

mariano

no cóż delos musi odejść. pierwsze koty za płoty

lesio
@mariano

o tak delos i melos

Kiki

A jak z pracą w laboratorium? Czy mają tu mikrobiologię i czy jest szansa żeby się dostać do laboratorium? Do kogo się udać i gdzie złożyć CV?

@kompan to działają tylko w jednym mieście?

Beznicku

W firmie znajduje sie jakies laboratorium? Gdzie osoba po studiach chemicznych znalazlaby prace? Dodam ze chodzi mi konkretnie o zaklad w Pile

@Beznicku

laboratorium to jest ale tutaj w Radomiu. O Pile mi nic nie wiadomo

@Kompan

To coś mało zorientowany jesteś

@Timmy

być moze nie doszły mnie słuchy, wiem że jest u nas, tutaj pracuję więc stąd mam informacje, jak wiesz inaczej to o tym napisz i tyle

@Kompan

Ja sam nie wiem, napisałem sobie tak o, na doczepkę. ;) ale jak ktoś wie, to spoko byłoby zdobyć info pewne w 100%

@Timmy

Aha czyli idziemy w stronę nie wiem ale się wypowiem, no w porządku, nie ma co dyskutować

@Kompan

No może i tak i co z tego? :D

@Timmy

To z tego że to niczego nie wnosi :D

Zbyszek
@Beznicku

Firma ma laboratorium w którym nie ma ani jednego mikroskopu.

Numernabis

Na jakim etapie jest zakład w Pile? Widziałem zdjęcia i w jakimś artykule pisali miesiąc temu, że już prawie gotowy, ale korona opóźniła niektóre rzeczy, jak to teraz wygląda, kiedy planowo ruszy produkcja?

Numernabis
@Numernabis

Znaczy planowo wiem, bo wyczytałem, że przełom listopada i grudnia, ale czy są już jakieś oficjalne informacje?

Lolo
@Numernabis

Ofocjanie nic nie wiadomo. :):) Ofocjanie powodem jest koronka.

kolega

dzień dobry szukam pracy czy jest miejsce na produkcji

@kolega

Obawiam się, że nie.

@zorro

nie ma totalnie żadnych ofert teraz??

@eh

Według moich informacji nie, ale możesz poszukać. Jednak raczej nic w tej materii nie znajdziesz.

@zorro

no to jak nie ma to nie ma, czego tu szukać ;p

@zorro

coś Ty tu napisał że Ci usunęli? nie zdążyłem nawet przeczytać

@eh

A nawet nie pamiętam, jakieś pierdoły

dawidek

Witam jak wygląda praca w obecnej sytuacji ? jak wynagrodzenia ? jest możliwość umowy o pracę ?

Kajko
@dawidek

No średniawa kolego, nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników. Wynagrodzenia wporzo, a umowy o prace są domyślnie dla każdego

Aneta

Napój Zbyszko jabłko-wiśnia 1.75l,miał być niegazowany,niestety jest gazowane i do tego zepsuty-nie przyjemny zapach.Wycofajcie ze sprzedaży tę partię,ze śmiesznie przebitą datą przydatności 29.08.2021 partia 002651.Pozdrawiam .Klient.Z miłą chęcią podeślę wam filmik z otwierania w/w napoju

Zbyszko Company S.A.
@Aneta

Szanowna Pani, dziękujemy za informację. Chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać problem i jego przyczynę. W celu poprowadzenia dalszego procesu reklamacyjnego, proszę o kontakt z Działem Kontroli Jakości: technolog@zbyszko-company.pl Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Zbyszko Company.

Lola

Hej jak z pracą w laboratorium? Czy jest tu mikrobiologia czy tylko kontrola jakości? Jak godziny pracy, jak kierownik czy warto składać CV? Czy nie ? Ktoś coś wie i może doradzić?

Karamba

Cóż. Opinie na temat zbyszko moga być różne. MOże tą firmę kochać, można jej nie lubić ale całkiem szczerze. Nie znam lepszego zakładu w promieniu 50 km od Rzeszowa i zamierzam się tego trzymać.

Ryszard

@Łooo spokojna głowa przyjacielu poczucie humoru mam i za drobnostki sie nie obrażam szreka ogladałem z synem ale nie pamietam tego cytatu bo przespałem pół filmu ale może masz rację, że śmieszny

osioł
@Ryszard

do czego to jest powiedziane bo się chyba pogubilem? ;d

Ryszard
@osioł

do kolegi niżej o nicku @Łooo jak mu pisałem to zepsuło się dodawanie odpowiedzi? więc musiałem napisać ososbny post

osioł
@Ryszard

aaa no czasem się to tak przycina tutaj, rozumiem teraz wszystko :D

nicko

hej są jakieś dodatki na święta?

Domino
@nicko

Tak, są talony

nicko
@Domino

talony na spożywkę czy ogólne czy jak to wyglada

Jasiu
@nicko

Talony na wodę

?
@Jasiu

na wodę no i inne napoje pewnie też nie?

Łooo

Ryszard ty zmotywowany chłopie, oglądałeś Shreka? Była tam taka kwestia "wystarczy Rysiu" jak patrzę na twój napływ komentarzy, to przytoczę ten sam cytat, bo cię za desperata wezmą xd oczywiście to humorystycznie, nie obrażaj sie czy cos

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

• Jak się pracuje w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbyszko Company Sp.z.o.o