Opinie o Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ogniotrwałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. w Żarów

Jakie są mocne strony pracodawcy Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.?

Pracował ktoś jako murarz kotłów energetycznych?? Mam pytanie odnośnie bhp. Widziałem, że obowiązki to jest wylewanie betonu w szalunki, ubijanie mas, montaż prefabrykatów i szalunków. No i jak wyglądają zasady bhp w takiej pracy? Jak wygląda odzież ochronna? Albo czy są tu jakieś specjalne wymogi co do stanu zdrowia pracownika na tej posadzie?

Budu Nowy wpis

Witam czy przyjmujecie na dział mechaniczny na stanowiska frezer i wytaczarz?

Budu Nowy wpis

Witam czy przyjmujecie na dział mechaniczny na stanowiska frezer, wytaczarz?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wynagrodzenie nieadekwatne do umiejętności i doswiadczenia

KADRY

Witam, o jakim konkretnie stanowisku Pan/Pani pisze? Doświadczenie, staż pracy, czy przekonanie pracownika co do jego kompetencji niestety nie zawsze idzie w parze z faktycznymi umiejętnościami. Ciężko się odnieść do tak ogólnego zarzutu. Każdy przypadek niezadowolenia powinien być rozpatrywany indywidualnie i na bieżąco. My zawsze zachęcamy do rozmowy i przedstawienia swojego punktu widzenia.

Maja

A czego wymagają w kontekście tego doświadczenia i umiejętności, że wynagrodzenie wydajecie niskie? Fajnie byłoby znać konkrety.

STEFAN

W jakim systemie się tam pracuje?, chodzi mi o ilość zmian. Dziękuje i pozdrawiam.

@STEFAN

W zależności od zajmowanego stanowiska. Jeżeli chodzi o operatorów pras (formierz) jest to system pracy 3-zmianowej. Ślusarze pracują w systemie 2 lub 3-zmianowym.

Iza
@KADRY

Czy za 3 zmianę (nocki) w Ceramice "Żarów" dostaje się wyższe wynagrodzenie? Jeśli tak, to o ile? Z iloma osobami pracuje się na jednej zmianie? Czy czasami są możliwe jakieś zamiany zmianami z innymi pracownikami?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.?

Kadry

W zależności od stanowiska. Są to standardowe pytania. Rozmowa przebiega dwuetapowo. Po pierwsze jest to niezobowiązująca rozmowa z Działem Kadr. Po drugie jest to rozmowa z Mistrzem/Kierownikiem konkretnego wydziału - tutaj padają zwykle pytania bardziej szczegółowe, techniczne, mające potwierdzić/wykluczyć faktyczne umiejętności danego kandydata.

Adriannnnnnnnnn
@Kadry

Witam mam pytanie czy są aktualne oferty pracy

Iza

Gdzie PCO Żarów najczęściej ogłasza nabór na nowych pracowników? :) Gdzie szukać ofert pracy by móc się zapoznać z tym co firma wymaga i oferuje? :)

Czy w Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. występują paczki/bony świąteczne?

KADRY

Owszem. Doroczną tradycją jest wypłacanie pracownikom bonów świątecznych - w tym roku nie ulega to zmianie. Nie zapominamy również o dzieciach Naszych pracowników, które początkiem grudnia otrzymają podarki Mikołajkowe.

Ta firma to kolos na glinianych nogach.To co piszą o benefitach to bzdury !!

@pracownik

Dzień dobry, chciałabym się ustosunkować do Pana opinii. Absolutnie nie mogę się zgodzić z Pana zarzutami. Wszystkie wymienione benefity są realne i występują u nas w firmie. Funkcjonują bowiem obie premie - miesięczna i kwartalna. Oczywiście ich przyznawanie jest uzależnione od spełnienia określonych warunków, jednak informujemy o nich już na etapie rozmowy z kandydatami. Co do szkoleń pracowniczych - jeżeli stanowisko tego wymaga jak najbardziej kierujemy pracowników na takowe pokrywając za nie koszt. Funkcjonuje u nas pakiet multisport, dofinansowanie karnetów na basen. Owszem był on zawieszony ze względu na pandemię, ale na to nie mieliśmy wpływu. Tak samo realne są bony na święta. Pracodawca zapewnia posiłki w skali 15-30 posiłków w zależności od wydziału. Mamy grupowe ubezpieczenie PZU. Faktycznie w tym roku nie odbyła się doroczna wycieczka pracownicza w związku z zakazem zgromadzeń. Kolejny punkt to pakiet prywatnej opieki medycznej , który jest dofinansowany przez pracodawcę - również istnieje i pracownicy coraz chętniej z niego korzystają. Komentarz powyżej co benefitów jest więc całkowicie bezpodstawny. Drugą kwestią pozostaje to, czy pracownicy korzystają z możliwości jakie daje pracodawca. Ciekawa jestem skąd taka opinia?

@Kadry

Zgadzam się - to prawda - praca ciężka (specyfika zakladu) ale benefity istnieją.

Patryk

Powiedzcie jak bardzo zmieniła się praca od momentu wprowadzenia obostrzeń sanitarnych?

@Patryk

Dzień dobry, nie wprowadziliśmy ograniczeń jeżeli chodzi o rekrutację pracowników. Zapewniamy płyny dezynfekujące, ograniczyliśmy ruch osobowy w Firmie. Dokonaliśmy reorganizacji jeśli chodzi o pracę poszczególnych wydziałów, tak aby minimalizować kontakty.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

kadry

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do złożenia aplikacji na (usunięte przez administratora) Gwarantujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę - system premiowy - rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych m.in pakiet multisport, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, wycieczki pracownicze, prywatny pakiet opieki medycznej i inne - szkolenia Więcej szczegółów można poznać na rozmowie. Zapewniamy miłą atmosferę ;)

Witam, czy ta firma oferuje benefity dla pracowników ?

@Marek

Dzień dobry, posiadamy szereg benefitów dla pracowników m.in. 15 bezpłatnych posiłków w miesiącu, dofinansowanie wycieczek, pakiet multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, system premiowy, bilety na wydarzenia kuluralno-sportowe i inne. Serdecznie zapraszam na rozmowę. Przedstawię szczegółowo warunki zatrudnienia.

Człowiek

Zarobki konkurencyjne, firma bardzo rodzinna i to dosłownie bo pracują tu całe klany. Obgadywanie to chleb powszedni ale ludzie ze sobą współpracują. Atmosfera jest specyficzna i przydał by się jakiś specjalista od public relations. Pakiet socjalny dobry i zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.

Hans
@Człowiek

A jakie to zarobki konkurencyjne, możesz coś przybliżyć?

@Hans

Zapraszamy na rozmowę. Przedstawimy szczegółowo naszą firmę. Zarobki zależą od stanowiska na jakie Pan/Pani aplikuje oraz doświadczenia, uprawnień i umiejętności.

lato
@Hans

Niedługo to na pewno w każdej firmie będą zarobki konkurncyjne jak psiory dostaną władzę na kolejne lata i będzie minimalna na 3 i 4 tysiące. Firmy popłyną na tym i dla produkcji nikt nie da więcej jak te 4 tysiaki. Za 4 tysiaczki można tu pracować. Zależy jaki kierownik, ale w porownaniu do innych firm i tak jest nieźle. Nikt na Żarowie nie chce mieć wp*** za to ze ludzi źle trakuje.

Waldek

Kto normalny pracuje w zakladzie gdzie jednemu urwalo reke a dwoch ucierpialo z powodu wybuchu gazu!!!! Zastanowcie sie zanim tam pojdziecie

@Waldek

Panie Waldemarze, proszę nie wprowadzać w błąd. Podczas ostatniego zdarzenia żadnemu z Naszych Pracowników nie urwało ręki. Nie wiem skąd takie informacje. Poniżej zamieszczam oficjalny komunikat w sprawie wypadku: W wyniku awarii urządzenia urazu doznało dwóch Pracowników znajdujących się w strefie urządzenia. Poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy, służby ratownictwa medycznego odwiozły poszkodowanych do jednostek medycznych. Awaria urządzenia nie stworzyła sytuacji zagrażającej zdrowiu czy życiu pozostałej Załogi, nie było zniszczeń obiektów ani zagrożenia katastrofą budowlaną , nie wystąpiło zagrożenie wybuchu instalacji gazowej.

Staszek

Skoro jest dobrze to nic dziwnego, że ludzie ciągną najbliższych

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy aktualnie potrzebują ludzi?

Ktos taki

Witam mam pytanie odnosnie pracy w dziale inżynieringu w PCO Żarów, czy jest tam zapotrzebowanie na ludzi typu inżynier procesu czy zarządzania jakością? pytam poniewaz jestem na 3 roku studiów i myślę żeby rozwinąć żagle...

Iwona

@Janusz nie wiem, czy na pewno ta zasada znajduję odzwierciedlenie w praktyce. Mam wrażenie, że na forum są też opinie pracowników produkcji. A na jakim stanowisku sam pracujesz w Polskiej Ceramice Ogniotrwałej "Żarów" S.A.? Czy sam chciałbyś opowiedzieć o plusach i minusach pracy w tym miejscu?

Zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie piszecie?

Janusz
@Andrzej

Pytanie czy to forum, czy portal z opiniami? Być może nie każdy chce napisać opinię. Dla pracownika produkcji jak nie pasuje, mogą sobie pozwolić pójść tam gdzie zapłacą lepiej i nie piszą nic, a między umysłowymi brak rąk do pracy i łatwo się domyślić kto napisze? A może są inne powody?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. - Żarów

• Jak się pracuje w Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A.