Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.

Opinie o Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy wszystkich na oficjalnym profilu Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o!

Od dziś zaczynamy przygodę z Gowork. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie.
Damen Engineering Gdansk to nie tylko biuro projektowe. Przekonacie się sami! :)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych, komentowania i dzielenia się opinią.

Pozdrawiamy!

Dziękujemy za ciekawe pytanie. W Damen Engineering Gdańsk możliwy jest wybór dwóch ścieżek kariery – specjalistycznej (inżynieryjnej) lub managerskiej. W zależności od obranej drogi Pracownik zdobywa doświadczenie oraz kompetencje, w ramach opisanej w organizacji matrycy i zakresu stanowiska. Podlega również corocznej ocenie pracowniczej oraz indywidualnemu planowi rozwoju.

P

Pracuje w DEGd od pół roku i z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Bardzo dobra atmosfera pracy, super rozwiązania z zakresu premiowania i motywacji, duże zaangażowanie zarządu oraz HR w sprawy i inicjatywy pracownicze. W tej firmie poczujesz się zadbany, Twój głos będzie się liczyć, dostaniesz perfekcyjne warunki co wykonania swojej pracy. Powiem więcej! Bedziesz do niej przychodzić z uśmiechem na ustach!

Nazwa powinna zobowiązywać :) A propos tematu kobiet w firmie, to widziałam, że np. Supply Chain Specialist poszukiwany/a parę miesięcy temu miał możliwość 2 dni w tygodniu świadczenia (usunięte przez administratora) na home office. Czy nie ma możliwości dostosowania zakresu home office jeszcze bardziej w przypadku młodych mam?

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Ostatnio widziałam jak szefowa udziela się w różnych mediach promując branże morską jako świetną alternatywę dla kobiet. Niestety również słyszałam o degradowaniu kobiet powracających z urlopu macierzyńskiego.@Pracodawca nie widzicie tutaj sprzeczności? Jakie konkretnie podejmujecie działania aby zachęcić kobiety do pracy w waszej firmie?

Jaka atmosfera panuje w firmie Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 22 maja. Czy jest rotacja?

Asia

Czy planowany jest po Nowym Roku nabór do działu HR? Jakie juniorskie stanowiska można objąć, będąc absolwentem psychologii, posługującym się swobodnie językiem angielskim? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Nowy wpis

@Asia

Dziękujemy za to pytanie. Niestety, obecnie nie planujemy naboru w obszarze HR. Ponieważ działamy jako specjalistyczne biuro projektowe w branży morskiej, wykształcenie inne niż specjalistyczne / inżynieryjne w połączeniu z juniorskim poziomem doświadczenia pozwala na podjęcie pracy na niewielu stanowiskach. W Damen Engineering Gdańsk możliwe opcje - poza HR - to obszar administracji, supply chain lub wsparcie zarządzania projektami. Obecnie nie planujemy rekrutacji w tych obszarach. Zapraszamy do śledzenia dalszego rozwoju Firmy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zainteresowany szkoleniami

Czytalem ze prowadzicie szkolenia, czy jest jakis dzial odpowiedzialny konkretnie za takowe, gdzie moglbym zadzwonic zapytac czy moge uzyskac informacje tutaj? numer z google nie odpowiada ;) pozdrawiam!

Iwona

Widzę, że od lutego ciągle wisi ogłoszenia na Business Analyst, możecie mi powiedzieć dlaczego tak długo szukają kogoś na to stanowisko? Ile oferują na tym stanowisku? Całkiem też sporo benefitów mają, ile jest tego dodatku urlopowego, jaką kwotę przyznają?

Jak ktoś lubi korpo-klimaty to polecam.

Beata

Niedawno firma miała ogłoszenie na stanowisko Office Assistant. Ciekawi mnie ta posada i szukam info o warunkach pracy. Wiecie ile dają pensji na start osobie bez doświadczenia? I czy sa jakieś benefity pozafinansowe?

P

Spawacz TIG 141

Witam serdecznie. Na trójmieście pojawiło się ogłoszenie „ Monter, spawacz, szlifierz (Gdańsk)” czy nie jest wyszczególnione jakich spawaczy firma DAMEN ma zapotrzebowanie. Czy przyjmują spawaczy TIG? Pozdrawiam

Alicja

Cześć, zainteresowało mnie stanowisko document controller w firmie Damen Engineering :) Czy w tej pracy zdarzają się jakieś stresujące sytuacje? Jeśli tak, to jak często i jakie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.?

Umowa jest uzależniona od stanowiska jakie obejmuje pracownik. Współpracujemy zarówno o umowę o prace jak i kontrakt B2B.

Antek

@Piter również proszę o odpowiedź

Jak często zdarza się u was redukcja etatów ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

W Damen Engineering Gdańsk ilość etapów rekrutacji, zależy od stanowiska, na które złożona jest aplikacja. Przeważnie jest to jeden lub dwa etapy. Informację zwrotną przekazujemy bez wzgledu na to czy jest pozytywna czy też negatywna. Proces jej udzielenia trwa do miesiąca. Naczęściej sa to dwa tygodnie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.?

Filip

W Damen Engineering Gdańsk czekają nas ciekawe i zróżnicowane projekty, ergonomiczne i świetnie wyposażone biuro oraz bardzo przyjazna atmosfera :) Gorąco polecam!

Aktualność
Witajcie!

Zapraszamy Was na wirtualny spacer po biurze Damen Engineering Gdańsk!

Nasze ergonomiczne stanowiska pracy zostały dokładnie przemyślane! Od doboru mebli i wyposażenia, po odpowiednie ustawienie i oświetlenie tak, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom wygodę, bezpieczeństwo oraz efektywność! Oprócz naszych stanowisk, ważnym elementem są sale konferencyjne, które mają nieocenioną rolę przy organizacji spotkań.

Przestrzeń biurowa to również wyposażona kuchnia – miejsce, w którym rodzą się najlepsze pomysły przy dobrej kawie :)

W takich warunkach można przyjemnie i wydajnie pracować!

W Damen Engineering Gdańsk komfort pracy to piorytet!

Czekamy na Wasze opinie :)!

Piękne biuro.

lincoln mkz

fajna nowoczesna przestrzeń, czy są aktywne rekrutacje do it? czy praca w 100% zdalna?

@lincoln mkz

Dziękujemy! Informacje dotyczące aktualnych ofert pracy znajdziesz na stronie https://career.damen.com/. Co do formy, dostosowujemy ją do bieżącej sytuacji i w chwili obecnej większości pracujemy zdalnie :) Pozdrowienia!

Marynarz

Oferty na stronie sa aktualne?

@Marynarz

Serdecznie zapraszamy na stronę https://career.damen.com/, gdzie znajdziesz aktualne oferty pracy. My, jako Damen Engineering Gdańsk również publikujemy tam swoje ogłoszenia. Śledź na bieżąco! Pozdrawiamy! :)

Marynarz

Pytanie znikło ale nie zauwazylem ze tam są tylko oferty z holandii a nie polski.

Zostaw merytoryczną opinię o Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.?

Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.