SED-FRYZ

Opinie o SED-FRYZ

Robert

Idealnie nie będzie nigdzie ale jeśli ktoś zna się na swojej pracy to nie będzie narzekał.

Rosele2

(usunięte przez administratora) Karma wraca!!

Natalia

@Bartosz Dokładnie, cisza panująca na tym wątku może trochę zadziwiać, gdyż firma SED-FRYZ działa normalnie. Udzielałeś się na forum już pewien czas temu, ale jeśli nadal jesteś zainteresowany informacjami o firmie, to zajrzyj na ich oficjalną stronę internetową: http://www.sedfryz.pl/ @Zainteresowany A chciałbyś tam rozpocząć pracę? Może zatem już jesteś po procesie aplikacyjnym?

Świerzak

Jestem osoba ze średnim może niebyt długim stażem pracy. Asortyment jest bardzo dobry. Nie sprzedaję bubli jak w poprzedniej firmie. Przede wszystkim dobra jakościowo wiodąca marka kosmetyków. Kasa na czas, dobre wsparcie dla handlowca ze strony firmy. Progi prowizyjne realne ale trzeba się napracować.... Trochę śmieszą mnie komentarze z poprzednich lat - musiało być tu wesoło :-) Ogólnie polecam.

@Świerzak

A jak z kasą? Jakie zarobki ?

Przedstawiciel Handlowy

normalny przebieg rakrutacji

o rodzine, porzednią pracę, itp

Bartosz

Szkoda, że tak rzadko piszecie, szukam info o firmie.

Firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Barnaba

Czy tak dobrze się tu pracuje i dlatego nie piszecie?

Natalia

@Pazerna;)rozumiem, że nie masz najlepszych wrażeń jeśli chodzi o proces rekrutacyjny do firmy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o samej rozmowie. Widzę, że składa się ona z 2 etapów. Czy podczas rozmowy coś jeszcze Cię zaskoczyło? Co możesz doradzić osobom, które mają ją jeszcze przed sobą?

Pazerna;)

Czytam te wpisy i uwazam ze jak w kazdej plotce jest ziarno prawdy. Przeszlam rekrutacje w tej firmie i stracilam tylko czas bo na koniec targowali sie obaj panowie ze mna o wynagrodzenie. Żenujace doswiadczenie. Brak profesjonalizmu moim zdaniem i szacunku do czlowieka gdyz rekruter wiedzial jakie mam oczekiwania finansowe i zaprosil mnie na rozmowe, potem kolejna juz z wlascicielem, po czym dostaje pytanie ile potrzebuje by przezyc:) Zaden z panow nie wpadl na to ze nie szukam byle jakiej pracy i za najnizsze wynagrodzenie. Oczekiwania maja ogromne, pan Piotr notuje nawet moje reakcje na prezentacje produktow przez pana Krzysztofa

gość

A jaka teraz panuje atmosfera u nich? Podobno jest dobrze

Ile wynosi podstawa ? 3 tysiące? A czy najniższa krajowa w Polsce to 3 tysiące? 3 tysiące to się u nich zarabia ale na dwa miesiące. A coś takiego jak premia to nie istnieje !!! Pozdrawiam .

Premie ? Jakie premie ? W tej firmie słowo premia nie istnieje ! Dziękuję i przepraszam również

taki tam

kierownik regionalny zderzy się z murem w hurcie, ich podejście do reklamacji jest zerowe tzn. za wszystko obwiniają kupującego, brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego, mierne zarobki w porównaniu do konkurencji, (usunięte przez administratora)

ex

@ff ula chyba nie szuka u nich pracy tylko stwierdza ze będą mieli problem w znalezieniu kogoś do pracy . Dana była mi praca w różnych prywatnych firmach i wypłata zawsze była na czas , wiec dlatego się dziwię ze ludzie potrafią nie płacić

ex

Łaski nie robią ze płaca na czas , człowieku obudź się

przyjaciółka

Wypłatę szef płaci na czas , są sporadyczne przypadki ze trzeba się przypomnieć , ale ogólnie jest ok . Pod tym względem nie można powiedzieć złego słowa . Umowa jest , ale niestety na najniższą krajową :( A szkoda , bo marne emerytury później będą . Mają też swój kodeks pracy , ale przypuszczam ze u każdego prywaciarza jest podobnie . Na początku z pracuje się dobrze , dopiero później zaczyna być Meksyk :)

znajoma

Kasa do góry nie poszła , wciąż jest bałagan i syf . Dobrze ze zatrudnili chociaż nowa księgowa bo pani A do tego się zupełnie nie nadaje , zaszła podobno w ciążę i s.w musiał kogoś zatrudnić

oleole

To sama prawda S.W. myśli że ktoś będzie pracować za darmo. Bałagan tam i same kłótnie . Cyrk na kółkach.

antysf

Co za bajki wypisuje . SF płaci tylko 1200,00 podstawy resztę masz zarobić przez sprzedaż prowizyjną. Powiadanie tu na forum ile to się zarabia i jaka to super firma to chyba pan właściciel wypisuje bzdury . Na rekrutacji opowiada bajki jak to zarobisz i extra praca.Ściemnia ludzi a potem zaczyna się jazda siedzenie na gps i na google. To jest panie chyba pan wie że chytry 2razy traci. ODRADZAM WAM PRACE W TEJ FIRMIE JAK NAJDA. To co piszą o firmie pozytywnie to bzdury .

A ja pracuję w S F od kilku lat i miło wspominam każdy dzień . Wiadomo , ze każdy lubi ponarzekać , ale krzywda mi się tu nie dzieje . Potrafię ze wszystkimi się porozumieć i uważam ze tworzymy zgrany zespół . Pozdrawiam wszystkich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o SED-FRYZ - Siedlce

• Jak się pracuje w SED-FRYZ?

Zobacz opinie na temat firmy SED-FRYZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SED-FRYZ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SED-FRYZ?

Kandydaci do pracy w SED-FRYZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SED-FRYZ