VARITEX sp z o.o. sp.k.

Opinie o VARITEX sp z o.o. sp.k.

kit

Słyszeliście jak w internecie ochrzcili firmę varitex? Nazwali ich kulą u nogi łódzkiego budownictwa, nie wiem dlaczego, ale nie brzmi za dobrze.

mork

Dobra, ale czy w ogóle opłaca się ryzykować, bo chciałbym zminimalizować ryzyko do minimum zanim zaaplikuje do Varitex.

Nomik

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Musisz pomyśleć czy sugerujesz się wszystkimi opiniami i walisz to czy sugerujesz się swoimi ambicjami i idziesz pracować. Krótka piłka

taka jedna sobie

Mimo, iz nie pracuje tam juz od jakiegos czasu to wciaz na sama mysl o pracy tam przechodza mnie ciarki. Awantura moze byc o byle co, pan (usunięte przez administratora) zawsze znajdzie cos co mu nie pasuje, mimo iz wczesniej nie zwracal na to uwagi. Dla mnie to chore miejsce i chory zarzad. Najgorszemu wrogowi nie zycze zeby tam trafil. Chociaz fakt, na poczatku wszytsko sie wydaje ok, ale jesli ktos umie obserwowac zauwazy od pierwszych dni, ze tam jest cos nie tak. I oczywiscie nie zapominajmy o grzecznosciowej formie \\\"panie prezesie\\\" powtarzanej co drugie slowo gdy sie z nim rozmawia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w VARITEX sp z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
pszczoła

No tak niezupełnie się zgadzam, przecież inwestują już masę lat, więc znają się na tym co robią. Jednak atmosfera w firmie KOSZMARNA!!!

szkoda Twojej fatygi, największa rotacja jaką widziałam, brak współpracy między pracownikami i szefostwem, chaos, beznadziejna atmosfera. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Pozdrawiam

sowa

A co nie tak jest z zatrudnieniem w tej firmie?? Staram się tam o pracę i z rozmowy z nimi wszystko wygląda ładnie, ale nie chciałabym "wkopać się" w pracę, która okaże się pomyłką. Proszę o odpowiedź.

ziom

ja słyszałem zupełnie co innego

ktoś

odradzam każdemu, nie życzę nikomu by tam trafił...atmosfera STRASZNA.

Wszystko wygląda ładnie tylko z zewnątrz :(

potwierdzam

ania80

Firma z największą rotacją, z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o VARITEX sp z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w VARITEX sp z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy VARITEX sp z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

VARITEX sp z o.o. sp.k.