REX-BUD

Opinie o REX-BUD

Kowalski Jan

(usunięte przez administratora) czyżby zagadka - o zatorach płatniczych została rozwiązana :)

@Kowalski Jan

Z uwagi na to, że jest to forum przeznaczone do dzielenia się informacjami o firmie REX-BUD, to zachęcam Cię, abyś spróbował dodać coś od siebie na jego temat. Czytałam, iż jest to firma z wieloletnią tradycją, która zawsze była nastawiona przede wszystkim na partnerstwo w biznesie i innowacje w budownictwie. Wiesz może, czy w takim przedsiębiorstwie osoby bez większego doświadczenia w branży mają szansę na zatrudnienie?

kolargol

Rozliczenia firm na forum pracowniczym? Warto patrzeć gdzie wysyłamy opinię!!

Iwona

REX-BUD to firma z wieloletnią tradycją, która zawsze jest nastawiona przede wszystkim na partnerstwo w biznesie i innowacje w budownictwie. W chwili obecnej planują powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników: http://www.rexbud.com.pl/kariera.html Poszukują między innymi Inżyniera Budowy, Kierownika Budowy, Kierownika Kontraktu i wielu innych. Może ktoś z Was chciałby ubiegać się o którąś z tych posad?

Iwona

Ktoś jeszcze wypowie się odniesienie tego pracodawcy? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. @info z budowy, napiszesz dlaczego uważasz, że "Prezes to dziwny gość"? Proszę Cię o kulturalne wyrażanie się - forum służy do wymiany rzetelnych opinii, a nie obrażania innych.

budowlaniec
@Iwona

Co jest niekulturalnego w określeniu "dziwny gość" ? Oczekujesz peanów pochwalnych na temat nieuczciwego człowieka - to sama je napisz. Nawet wierszem. Jestem budowlańcem i uważam, że "Info.." wyraził się najdelikatniej jak można - akurat znam te formę i podzielam jego zdanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w REX-BUD odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Iwona

@Diamo Cieszę się, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji i wyrazić swoją opinię dotyczącą pracy w REX-BUD. Uważam jednak, iż powinieneś jednak nieco rozwinąć swój poprzedni wpis. Jak długo tam pracowałeś? Co powiesz na temat ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie? @Daniel Na pewno masz trochę racji. Czy mógłbyś to jednak odnieść do tego konkretnego pracodawcy?

Daniel

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Iwona

@Kaka, pracujesz obecnie w firmie REX-BUD jako pracownik produkcji? Czy mogłabyś coś więcej powiedzieć o warunkach pracy w tym miejscu? Z tego co widziałam na stronie poszukują również na inne stanowiska http://www.rexbud.com.pl/kariera.html Masz może wiedzę na temat jak wygląda praca na innych stanowiskach i mogłabyś się z nami nią podzielić?

Iwona

@Waniol, a próbowaliście rozmawiać na ten temat z przełożonym? Może warto spróbować? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Napiszcie proszę.

Iwona

@apud, każdy ma prawo zadawać pytania, jakie go najbardziej nurtują. @alf, może warto zadać jeszcze kilka dodatkowych pytań, jakoś rozwinąć temat. @podwyk, jeżeli do tej pory pracujesz w firmie REX-BUD, to ponawiając pytanie, które tu już padło, dlaczego według Ciebie firma jest "dziwna"? Co idzie za tym, że tak sądzisz? Czy to kwestia atmosfery w miejscu pracy, podejścia pracodawcy do pracowników, czy może chodzi o finanse? Poza tym na swojej stronie internetowej posiadają ogłoszenia o pracę na różnych stanowiskach. Firma także otrzymała Certyfikat ISOCERT 2018 i została Laureatem Diamentów Forbes'a 2018-to można zauważyć w zakładce "aktualności" na ich stronie. Czy te nagrody idą w parze z przełożeniem na rzeczywistość?

info z budowy
@Iwona

Ale nagrody na Forum Ekonomicznym w Krynicy nie dostali, prawda ? Prezes to dziwny gość. To, że choleryk, to każdy tak może mieć. Ale to zwykły oszust, który tylko patrzy jak wykiwać podwykonawcę... Warto się dobrze zastanowić, bo jeśli chodzi o składane obietnice - jest niezły. Dotrzymywanie słowa - niekoniecznie.

apud

hehe - alf zdradź lepiej kim jesteś w rexie ;) Trochę niskich lotów twoje pytanie...

alf

jakos nie wie za bardzo o co ci konkretnie chodzi w twoim kmentarzu - niby dlaczego firmę uważasz za dziwną?? c9ekawi mnie w takim razie na jakim tez pracowałeś stanowisku

podwyk

dziwna firma... idealna nie jest

podwykonawca_1

Faktycznie bywały problemy z terminowym regulowaniem należności przez rexbud, natomiast w chwili obecnej firma płaci w terminie. My współpracujemy już wiele lat i jak do tej pory wszystkie faktury zostały uregulowane.

Zostaw merytoryczną opinię o REX-BUD - Łódź

• Jak się pracuje w REX-BUD?

Zobacz opinie na temat firmy REX-BUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REX-BUD?

REX-BUD