REX-BUD

Łódź

Opinie o REX-BUD

pracujący 2016-02-06 13:55:46
Szczerze mówiąc, jest to firma bardzo chimeryczna. Do tej pry uważałem ją za firmę, w której można się rozwinąć i normalnie pracować, jednak z uwagi na różne problemy (w szczególności finansowe jak i nadmiar zespołu dyrektorów) uważam, że firma traci b. dużo. Uwaga do podwykonawców - praktycznie zerowe szanse na płatności w ustalonym terminie; kontakt do osób decydujących o płatnościach (w szczególności księgowość) praktycznie zerowa. Co nie oznacza, że firma nie płaci; płaci tylko w dużym okresie czasu po terminie (i to i tak trzeba się wyprosić).
podwykonawca 2016-03-16 08:25:29
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
firma nie płaci w terminie. Kontakt zerowy, zarówno z księgowością jak i p. prezesem.
Swoje pieniądze otrzymaliśmy 4 miesiące po odbiorze końcowym. Mamy mnóstwo problemów przez to. Proszę się zastanowić milion razy zanim podpisze się z tą firmą umowę!!!!My już więcej nie chcemy mieć z nią nic wspólnego. Ostrzegamy
podwykonawca_1 2016-05-13 11:49:07
Faktycznie bywały problemy z terminowym regulowaniem należności przez rexbud, natomiast w chwili obecnej firma płaci w terminie. My współpracujemy już wiele lat i jak do tej pory wszystkie faktury zostały uregulowane.
podwyk 2016-07-27 00:02:01
dziwna firma...
idealna nie jest
alf 2016-10-16 15:35:40
jakos nie wie za bardzo o co ci konkretnie chodzi w twoim kmentarzu - niby dlaczego firmę uważasz za dziwną?? c9ekawi mnie w takim razie na jakim tez pracowałeś stanowisku
Zostaw swoją opinię o REX-BUD - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX-BUD