REX-BUD

Opinie o REX-BUD

Aktualność
Serdecznie witamy na profilu firmy Rex-Bud Budownictwo w serwisie GoWork.
Cieszymy się, że postanowiłaś/eś tutaj zajrzeć. Chcemy utrzymywać kontakt, bo to między innymi feedback od Was - obecnych pracowników, osób które miały okazję współpracować z nami wcześniej, jak i osób, które dopiero się nad tą współpracą zastanawiają - pozwalają nam się rozwijać i utrzymywać jak najwyższy poziom naszych działań. Od tej pory będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w najnowszych dyskusjach, odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości.
Prosimy jednak o stosowanie się do regulaminu serwisu i utrzymanie kulturalnego tonu dyskusji: powstrzymanie się od komentarzy wyraźnie obraźliwych, naruszających czyjąś godność lub zawierających fałszywe informacje - komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte przez administratora.
Zależy nam na transparentności działania i aby nasz wizerunek szedł w parze z jak najlepszą jakością usług i wysokimi kwalifikacjami naszych specjalistów - dlatego w razie chęci bardziej wnikliwych dyskusji bądź pytań - zapraszamy do kontaktu przez adresy mailowe podane w sekcji „Kontakt”.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy i regularnego odwiedzenia naszych social mediów, na których umieszczamy nasze realizacje, projekty, osiągnięcia i różnorodne aktualności. Niektóre z tych informacji będziemy publikować również tutaj - zapraszamy do obserwowania!
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie REX-BUD?

na stronie firmy znalazłem ofartę pracy na stanowisko inżyniera budowy. w wymaganiach wspomniano o dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy w delegacji. wyjazdy służbowe odbywają się na terenie Polski, czy również poza jej granicami? ile mniej więcej trwają takie delegacje? pracownik ma zapewniony i opłacony nocleg wraz z wyżywieniem? dla mnie to nie problem pracować z dala od domu, ale najpierw chciałbym poznać te szczegóły :p

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Dyspozycyjność oraz gotowość podjęcia pracy w delegacji są kluczowe na tym stanowisku. Delegacje odbywają się jedynie na terenie Polski. My jako firma oczywiście zapewniamy nocleg. Delegacje trwają od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do aplikowania na naszą ofertę i zadawania pytań na adres mailowy rekrutacja@rexbud.com.pl

@REX-BUD

Od poniedziałku do piątku ale może być rzecz jasna krótsza? Ile potencjalnie można zarobić na tej „całotygodniowej” i jak to wygląda godzinowo z wyjazdem i przyjazdem do domu?

Nowy wpis

Dziękujemy za wiadomość. Zgodnie z kodeksem pracy stosujemy pięciodniowy tydzień pracy, w wyniku czego delegacja trwa od poniedziałku do piątku. Wszelkie pozostałe szczegóły jak wynagrodzenie czy czas dojazdu są uzależnione od wielu czynników tj. miejsce zamieszkania kandydata/pracownika i odległości od lokalizacji budowy, a w przypadku wynagrodzenia decyduje wiedza, kompetencje i doświadczenie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i aplikowania na interesujące Pana/ Panią stanowisko.

Zastanawiam się dlaczego nie ma tutaj praktycznie negatywnych komentarzy. Czy jest tutaj aż tak dobrze, że pracownicy nie narzekają? Mam zamiar złożyć CV do tej firmy. Pozdrawiam.

Jaka jest umowa w firmie REX-BUD? Wiecie, czy jako Kierownik Budowy zatrudniają na umowę zlecenie?

W Rex-Bud Budownictwo zatrudniamy na umowę o pracę lub w formie B2B w zależności od tego, jaką formę umowy preferuje kandydat na dane stanowisko.

W Rex-Bud Budownictwo preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę :) Ewentualnie nawiązujemy współpracę w formie B2B jeśli tak woli kandydat, a zakres danego stanowiska na to pozwala. Szczegóły zatrudnienia są zawsze omawiane w momencie dogadywania warunków współpracy. Zachęcamy do aplikowania do naszego Zespołu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w REX-BUD odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy nowo zatrudnione osoby w REX-BUD otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Weronika

W jednej z opinii padło stwierdzenie, że można liczyć na wsparcie od starszych kolegów i koleżanek. To wobec tego ile na dzień dzisiejszy wyniesie średni czas pracy? Zastanawia mnie aktualne zatrudnienie się jako asystentka architekta, ponieważ od czegoś trzeba zacząć. Jak wdrożenie na stanowisko będzie wobec tego wyglądało i co z dalszą karierą w firmie?

@Weronika

Bardzo nam miło, że rozważasz dołączenie do naszego zespołu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zachęcamy również do wysłania CV na adres: rekrutacja@rexbud.com.pl

Dobrze się tutaj pracuje, miła atmosfera. Bardzo pozytywni ludzie, duże wsparcie od "starszych" kolegów i koleżanek.

WERBAU

Wiarygodna, profesjonalna firma. Życzymy wszystkim takich partnerów w biznesie. Pozdrawiamy

Bialkowski

Dlaczego została usunięta opinia która mówi prawdę o firmie? Merytoryczną odpowiedź oczekuje Pani manager Rbb

B2B

Nie wiem jak wyglądają wypłaty jeśli chodzi o terminowość przy umowach o pracę ale współpracy B2B nie polecam! Współpracowałem z firmą kilka razy i niestety nigdy nie zapłacili w terminie, płatność potrafili przeciągnąć 1,5 miesiąca. Jeśli komuś nie zależy na terminowości płacenia, lubi się użerać i upominać o swoje to jak najbardziej polecam.

@B2B

Firma dba, aby płatności były regulowane w terminie. Niestety z uwagi na brak szczegółów nie jesteśmy w stanie odnieść się do opisanej przez Pana sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem rexbud@rexbud.com.pl celem wyjaśnienia zdarzenia.

Firma stabilna, rozwija się, zmiany idą w dobrym kierunku. Kibicuję.

Iza

A jakie zmiany mieliscie? :)

Czy w REX-BUD pracuje się na open space?

Dziękujemy za zadanie pytania :) W biurze Rex-Bud Budownictwo nie ma jednej wielkiej przestrzeni typu open space, pracujemy maksymalnie po kilka osób na jedno pomieszczenie. Każdy z "działów" naszej firmy ma swoją własną przestrzeń dla jak najłatwiejszej współpracy.

Aktualność
Uważamy, że dla osób współpracujących z nami lub dopiero rozważających współpracę - oprócz materiałów z trwających realizacji, nie mniej ważne są efekty naszych prac!
Z ogromną przyjemnością prezentujemy efekty kilku ostatnich budynków przemysłowych - hal logistycznych, magazynowych, obiektów biurowych - realizowanych  w ostatnim czasie przez Rex-Bud Budownictwo, jako Generalnego Wykonawcę.
Co o nich myślicie?

Jaka jest stawka początkowa w REX-BUD? 19 maja na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Architekt.

Jak w większości firm - stawki uzależnione są od umiejętności i doświadczenia kandydata - polecamy otwartą rozmowę podczas spotkania rekrutacyjnego po wysłaniu CV.

Aktualność
Myśląc o budynku przemysłowym - hali magazynowej, produkcyjnej, logistycznej, budynkach handlowych, przemysłu spożywczego, czy nawet biurowych - zazwyczaj myślimy o końcowym efekcie, o tym jak będzie wyglądał i jakie będzie pełnił funkcje na co dzień.

Nie zastanawiamy się nad tym, że aby taka inwestycja mogła tętnić życiem - wielu wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów poświęca jej czas, umiejętności i wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe - tak by spełniała wymagania i potrzeby inwestora i jego biznesu.

Z tego względu powstał projekt wirtualnabudowa.pl, gdzie będziemy krok po kroku dzielić się kolejnymi etapami realizacji jednej z naszych hal logistyczno-magazynowych w centralnej Polsce.

A tymczasem zapraszamy także do zapoznania się z najnowszą filmową aktualizacją z placu budowy.
Obejrzyj film:

pozytywnie

Jest ok nie narzekam, atmosfera w pracy fajna z każdym idzie się dogadać. Całokształt pozytywnie, polecam pracę w tej firmie.

Aktualność
Serdecznie witamy na profilu firmy Rex-Bud Budownictwo w serwisie GoWork.

Dawid

Odkąd pracuje w Rex-Bud a będą to jakieś 2 lata nie zaobserwowałem opisanych tutaj problemów. Od siebie dodam że jestem zadowolony z pracy, pracodawca dba o komfort pracy, wypłaty mamy na czas możliwości podwyżek, rozwoju, szkoleń też są i z tego co mi wiadomo przez ubiegły rok kilka osób z tych możliwości skorzystało więc to działa. Ogólne odczucia są dobre z czystym sumieniem polecam.

Aneta

Firma godna polecenia, nie stoi w miejscu, daje możliwości rozwoju i wszystkie niezbędne narzędzia pracy - zgodnie zresztą z początkowymi ustaleniami. Nie wiem skąd negatywne opinie - mam zupełnie odmienne doświadczenia. O wszystkim należy rozmawiać- a w tej firmie dialog jest jak najbardziej możliwy :). Podsumowując - firma słowna, współpraca bezproblemowa - polecam.

Wojtek

@yo chodzi o młodych ludzi tak? Dostali stanowiska kierownicze? Czyli w tej firmie da się awansować?

Zostaw merytoryczną opinię o REX-BUD - Łódź

• Jak się pracuje w REX-BUD?

Zobacz opinie na temat firmy REX-BUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REX-BUD?

REX-BUD