Indykpol S.A.

Opinie o Indykpol S.A.

byly pracownik

NIe polecam male zarobki i ciezka praca a do tego nie mile otoczenie

Trzeba dobrze żyć z brygadzistą to wtedy nawet zbytnio robić nie trzeba i wolne się dostanie wtedy kiedy się podoba :) (usunięte przez administratora)

Neo
@1234

Ojej nie wiedzialem że można uzywac nazwiska na forum?

ola

a co sądzicie o firmie podwykonawczej serwisplus??chciałabym się tam zatrudnić ale z opini znajomych raczej nie da się tam dogadać z brygadzistami....kasa podobno nie zła tylko atmosfera i presja ze strony brygadzistów nie do zniesienia

pracowałem w idyku pare razy zaczynalem jak była tam firma roka cos jak workap mineło od tego czsu z 6 lat i nic sie nie zmieniło i niezmieni jeszcze dlugo

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

Tu w Lublinie też jest bardzo ciężko ale nie to jest najgorsze a atmosfera w pracy. (usunięte przez administratora)

,, STARY PASZTET,,

Piszcie sobie co chcecie. W większości postów to prawda. Jednakże niech pamiętają wszyscy, którz pisali cokolwiek na temat firmy i ludzi w niej pracujących: nie każdy jest bezmózgiem i nieudacznikiem kto pracuje w Indykpolu. To co wcześniej napisaliście świadczy tylko o tym, kim są wypowiadający się. Mam nadzieję, że znacie przysłowie,, Każdy mierzy swoją miarą. Są pracownicy którzy są tam z wyboru, inni z musu, a pozostałych wiążą stałe umowy lub sytuacja ekonomiczna w regionie lub materialna. Nie każda stara pracownica jest pasztetem i plotkarą, nie każda nowa pracownica jest wyzyskiwana... Faktem jest że zawiadujących produkcją jest nieadekwatna ilośc do ilości pracowników. Uprzejmie donoszących grono również się powiększyło. My ludzie pracujący mamy niewiele do powiedzenia. Nie możemy wielu rzeczy zmienic więc zaakceptujmy je. Każdy ma prawo wyboru, nikt nikogo na siłę nie trzyma, nie zmusza do pracy wbrew jego woli. Umowy o pracę podpisujemy świadomie, nie na siłę. Wstydzę się za tych wszystkich którzy wypisują na tym forum pierdoły o plotch, lansowaniu się itp. Pozwalniajcie się i nie pracujcie przymusu pracy w Polsce nie ma i tyle. Dostęp do opinii na temat firmy ma każdy kto wejdzie na tę stronkę. Obciach jest czytac to co piszecie, dotyczy to większości wcześniej wypowiadających się. STARY PASZTET

iza

zanim zdecydowałam się podjąć zatrudnienie w firmie zwnetrznej działajacej w indykpolu, odwiedziłam te stronę,Doszłam do wniosku że opinie w znaczącym sposób mogę mijać się ze stanem faktycznym i dopóki sama nie zobaczę jak wygląda. praca w tej firmie, nie bede tych komentarzy pod uwagę. Zatrudniłam się i wiem już na pewno, że wszystkie komentarze są adekwatne do tego, co dzieje się w tym zakladzie.(usunięte przez administratora)

vvvv

Praca nawet ciężka, brygadziści wiadomo lepsi gorsi a ludzie sami sobie i innym przy tym psują atmosferą w pracy, naszczęście mam grono przyjaciół z którym można pracować i to ze względu na nich do radę przetrwać

MWG - 2

Może i tak co do wyrozumiałości i kolegów ale co do roboty to jednak obecnie najbardziej hardcorowy wydział.Naszej pracy nikt nie docenia i nigdy nie doceni.

mwg

ja nie narzekam kierownictwo-wyrozumiałe koledzy super

Też pracownik

Jak widać tutaj na forum to komentarze co nie które są dość bolesne i wiele osób nie traktuje tego miejsca za poważnie. Miejsce te jest przeznaczone tylko dla ludzi , którzy chcą pisać o problemach jakie występują w indykpolu , a nie na tym aby takim pracownikom ubliżać ,a jeśli ktoś z was jest przeciwko prawdzie to znaczy że jest tzw. agentem firmy. (usunięte przez administratora).Mam pytanie --- czy my jako pracownicy jesteśmy razem czy też przeciwko sobie !!! Potraficie tylko między sobą narzekać że jaki to zakład jest zły , a tak naprawdę to jesteście gotowi nawet podpisać sam \" Pakt z diabłem \" bo dusza wasza nic dla was nie znaczy , a tych co piszą prawdę to potępiacie.

czytając to odnoszę wrażenie że ta firma daleko nie zajedzie,żeby odnieść sukces trzeba szanować pracowników bo firma to ludzie a nie maszyny czy budynki.Wzajemny szacunek to podstawa do sukcesu,ta firma go nie odniesie.Kieruję tą myśl głównie do zarządu i kadry zarządzającej,naprawdę warto inwestować w ludzi bo to oni są najważniejsi,jak spełnicie te warunki wszyscy będą zadowoleni,naprawdę warto!

valdi

a kogo Panstwo nazywacie "mistrz/yni"? w jakich oni czapkach chodza? i chcialem zapytac czy na produkcji tez pracuja ludzie po studiach np. po technologii miesa? czy to bez roznicy jakie studia sie skonczy?

A Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego u Was? Jak kształtują się zarobki?

anonim2

To że coś nagłośnicie to nic nie da. Nikt się publicznie nie wypowie ewentualnie jednostki i wtedy dopiero łby polecą. Najlepszą metodą jest strajk. Po prostu wszyscy bierzecie urlop na żądanie 4 dni z rzędu i tyle. Ciekawe co wtedy dyrekcja zrobi jak zakład będzie stał 4 dni i nie beda produkować. Zrobić nic nie mogą bo urlop na żądanie to prawo pracownika. Ewentualnie do inspekcji pracy napiszcie list grupowy albo zawiadomienie anonimowe i napisać wszystko co się dzieje. Przecież w Indykpolu są związki zawodowe. Trzeba zrobić zebranie i ogłosić strajk i tyle. Druga sprawa to że związki nic nie robią i pracują tam ludzie którzy nie mają pojęcia o niczym . Najlepiej od razu szukać sobie innej roboty (usunięte przez administratora)stamtad.(usunięte przez administratora)o jest firma to każdy wie. (usunięte przez administratora)norma w tej firmie. Druga sprawa to to że się ludzie godzą na wszystko.

Też pracuję w indykpolu prawie 10 lat będąc na różnych wydziałach i wiele się przeżyło dobrych jak i złych chwil. Sytuacja obecna jaka panuje w naszym zakładzie nie wskazuje na nic dobrego. Moje odczucia są takie jakby celowo dążono do tego aby firmę sprowadzić na złą drogę.Najbardziej co mnie boli to że nie ma prawdziwej jedności wśród pracowników ze wszystkich wydziałów i dają sobą manipulować, a przecież firmie o to właśnie chodzi. Ludzie miejcie trzeżwy umysł bądżmy razem to wtedy dopiero wygramy.

stary pracownik

jak tak można,pracujemy dla firmy w godzinach nadliczbowych a traktuje się (usunięte przez administratora) do robienia zysków,my też jesteśmy ludżmi tak jak wy wielcy panowie.Za to co nam robicie będziecie się(usunięte przez administratora)

Tak,to prawda.Zdarzały się przypadki,że pracowałam,że tak to ujmę, jako wolontariusz,bo brygadzista nie był w stanie zapamiętać pracowników,którzy zostawali po godzinach,a później ... upominanie się o swoje i brak możliwości udokumentowania godzin faktycznie przepracowanych.

ewa

MISIEK pozdrowienia trzymaj się

bobo

Drogi kolego nie widze różnicy miedzy tobą a pracownikami Work.A prawda jest taka że wszyscy normalni już dawno wyjechali(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.