Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

Kalarepa

#Eloris mowisz teraz na temat uboju, lub dzielenia kurczaka. Inne dzialy stale pracuja po 8 godz

Kalarepa

Grafik zmienia sie co tydzien, w kazdy piatek jest wywieszany na tablicy.

misiek

i odnosnie zatrudnienia z work up grafik podawany jest jakos na miesiąc z góry? interesuje mnie to ze względu na to, czy będe wiedziała z góry jakie weekendy mam zajęte.

Dokładnie tak

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

misiek

mam pytanie do osób pracujących w Olsztynie na produkcji . Praca 3 zmianowa polega na tym ,ze jeden tydzien jest na 6 , drugi na 14, a trzeci na 22 ?

Roma

za pakiet medyczny nie płaci się 50 zł. nie pamietam dokladnie ile to wychodzi ale nie przekracza to 10 zł i wiem ze niektorzy z powodzeniem z niego korzystaja. pracowalam w indykpolu 1,5 roku temu. firma fajna, zarobki srednie. zaczelam szukac nowej pracy bo atmosfera zaczela sie psuc i inni dorwali sie za stołki odkąd zabrakło dyr Wojtka.

gal

Magazynier na początek dostanie 11zł na godzinę a nadgodziny oddają za dni wolne w tygodniu więc powodzenia życzę

Ile można zarobić na stanowisku PH( jaka podstawa i ewentualnie premia) , jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera,ile wizyt dziennie, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

mitrek

annak gadasz głupoty, ale cóż za to nie karają, angielski znają osoby które się go uczyły np w szkołach, mnie uczono ruskiego nie wiem po co i nie wiem do czego mi on teraz potrzebny

Karo

Potrzebny pilnie adres lub kontakt do firmy.

jak pracuje się w indykpolu?

dziki_pongo

Czy ktokolwiek wie jak nazywa sie ratownik medyczny, ktory prowadzi szkolenie bhp w Olsztynie? W Indykpolu oczywiscie

obserwator

To jak tak słodko jest w tej ochronie to może warto zmienić pracę i też spać i jeszcze będziesz zarabiał pieniądze, taka praca to jest coś, czemu nie ?

dziki_pongo

O ktorego mistrza ci chodzi?

ja z LBN

Dostałem ofertę do Lublina na "Mistrza dzielenia" - mogli byście mi nieco przybliżyć to stanowisko? :)

kalarepa

Przeciez masz autobus z dworca o 6 i 7. Prosto pod Indykpol

kngaaaa

witam czy ktos rano jutro jedzie do indykpolu przez dworzec??? prosze o odpowiedz

kalarepa

pracuje tam od paru miesiecy i fakt, (usunięte przez administratora), ale jak juz ktos wspomnial wyzej kazdy ma swoj rozum, niezaleznie czy bedzie pracowal w indykpolu czy w innej firmie, wszedzie mozna kogos znalesc. Co do samej pracy to placa marna, warunki ciezkie i zero selekcji osob zatrudnianych. Jesli macie mozliwosc innej pracy to radze sie nie zastanawiac. Jedyny plus to normalna umowa i darmowe obiady.

.......
@kalarepa

jak już coś to tylko na myjce

do były pracownik

To wcale tak źle nie było skoro pracowałeś tam kilka razy.Lepiej popracuj nad swoją ortografią

edek

EEee... pracowałem i kij. Odpaliłem jakiś serwis tupraca.pl i znalazłem ogłoszenie za granicą i teraz jest elegancko.

@edek

Szanowna Pani, ja pracowałem w Indykpolu w Serwis Plus na myjce, nie jest tak źle. I polecam dla Pani pracę na myjce. Niech Pani nie wierzy tym plotkom na forum. Ludzie pokątnie to bardzo lubią plotkować przede wszystkim kobiety. Jest dobrze tam gdzie nas niema.

...

a możesz coś bliżej podać na którym wydziale ??? jestem zaniepokojona

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.