Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

ZENEK

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ludzie tam się nie liczą liczą się sztuki -przełożeni nie znają swoich pracowników nawet tych po 30stu-40stu latach pracy,szkoda słów.

Tomi

Dobry wieczór Mam pytanie do osób pracujących w firmie, czy jest możliwość pracy na umowę zlecenie w celu dorobienia sobie np na magazynie w weekendy? Jaka stawka na rękę za godzinę? Dziękuję Bardzo za odpowiedź.

Nicki
@Tomi

Dobry wieczór. Nie ma takiej możliwości.

Tomi
@Tomi

Dziękuję za odpowiedź Nicki

Gruby

To nie Indykpol nie chce przejąć pracowników z firm zewnętrznych, tylko firmy zewnętrzne nie chcą ich oddać.

Abaddon666
@Gruby

Guzik prawda! Umowy przedłużane przez firmy zewnętrzne na rok, więc co za problem żeby poinformować pracowników żeby nie podpisywali przedłużenia, a na 100% będą mieli umowę przez Indykpol? Sytuacja z czasów mojej mordęgi tam: Mistrzowie zbierali listę osób z firm zewnętrznych, których chcą przenieść do Indykpola, potem ta lista miała trafić do "góry". Po pół roku na pytania co z tym przeniesieniem do Indykpola mistrzowie odpowiadali że lista jest u dyrektora, po upływie kolejnego miesiąca mówili ze firma zewnętrzna nie chce oddać pracowników, po kolejnym miesiącu mistrzowie mówili że jeszcze dyrektor nie zaakceptował listy osób do przeniesienia, po niecałym roku od sporządzenia listy dyrektor odwiedził halę produkcyjną z jakimś audytem z chin i o dziwo o żadnej liście nic nie wiedział.

Kaszanka
@Abaddon666

*Indykpolu

Irek

Wszędzie brakuje fachowców więc nic dziwnego, że nie mogą znaleźć.

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

Maciek

Czy ktoś wie, dlaczego spółka już od pół roku szuka osoby na stanowisko inwestycyjne w Olsztynie? Czyżby mieli za duże wymagania do spełnienia? Może nie ma chętnych?

Gabriela

Witam, czy ktoś wie jak się pracuje w dziale księgowości tej Spółki? Dzięki za info.

Sławek

Czy doczekamy się równej płacy za to samo co robimy? Czy pracownicy zatrudnieni przez Indykpol są bardziej cenieni?

Natalia

@dzielenie, jesteś drugą osobą, która zwraca uwagę na zachowanie kadrowych, być może warto to zgłosić wyżej? Wcześniej również o tym pisaliśmy więc może coś takiego by pomogło. Odnośnie wolnych sobót czy coś takiego było zapisane w umowie, którą podpisywałeś z Indykpolem?

Natalia

@Jestem_w_szoku a możesz powiedzieć, czy telefon jaki wykonywałeś do Indykpolu był związany z rekrutacją do pracy w tej firmie? Czy takie sytuacje zdarzają się często? Jednostkowych sytuacji nie do końca powinno się generalizować. Być może pracownik, który udzielał informacji miał zły dzień? Nie jest to oczywiście usprawiedliwienie, bo oczywiście pracując z klientem powinno umieć się wyłączyć inne emocje, natomiast ciekawi mnie, jak ogólnie wygląda obsługa klienta w Indykpol S.A.?

Natalia

Zapraszam pracowników firmy Indykpol do odświeżenia tego wątku nowymi wpisami, najświeższe wieści dotyczące nowych przyjęć do pracy w tej firmie będą tu bardzo cenne dla wielu osób!

Stachu

Witam, Co powiecie o stanowiskach kierowniczych, właśnie pojawiło się ogłoszenia na mistrza działu produkcyjnego. Warto aplikować?

Zenek

Nie wiem czy zbyt wielu, ale czasem można się poczuć u siebie jak za granicą .pracuje się całkiem dobrze atmosfera jes spoko ludzie chętnie pomogą chociaż nie wszyscy ale jest ok żeby jeszcze umowę przez Indykpol dawali to już w ogóle będzie git.

Natalia

@Zenek, uważasz by firma Indykpol zatrudniała zbyt wielu obcokrajowców? A możesz napisać coś o kwestii warunków pracy w tej firmie? Chętnie poznamy nowe informacje, zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku! Najnowsze wieści dotyczące pracy w firmie Indykpol, będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych!

Zenek

Atmosfera w firmie jest ogólnie dobra, ale tylu Ukraińców ze powoli czyje się we własnym kraju jak na obczyźnie

Tymon

Jaką macie atmosferę w firmie?

Ciągle zbywaja że Pani Dyrektor nie chce dawać umów przez Indykpol że cisza że nie przyjmują to ile można pracować przez firmę zewnętrzną i co zrobić żeby w końcu docenili bo zarobki w porównaniu z Indykpol dużo się różnią a przecież robi się to samo są równi i RÓWNIEJSI

Fizyczny

6 LAT przez serwis plus i na umowę przez Indykpol nie mam co liczyć

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

saop

nawet jeśli 2000 to jak na polski rynek to obecnie jest to bardzo sp[oro

bodo
@saop

na przetwórstwie najniższa krajowa jak w całej firmie 80% ludzi tak zarabia.

@bodo

Jaka firma Cię zatrudnia? Serwis czy Work?

bodo
@Gruby

wszystko jedno jaka to firma szefem jest jeden człowiek Janusz K. wszystkie płacą tak samo

@bodo

Nie prawda - każda ma swojego szefa.

Sealpack A8

Aktualnie szukają operatorów maszyn pakujących. Dodatek za obsługę maszyn jest spory, jednakże osoby które przychodzą rezygnują z pracy po niespełna 2 dniach. Nie wiem czy wynika to z tego, że ludzie nie wiedzą iż przyszli wykonywać pracę fizyczną i są mocno zdziwieni że pracy jest dużo i jest ciężka. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany proszę to przemyśleć i nie marnować naszego czasu. Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.