Opinie o Victaulic Polska w Drezdenko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Victaulic Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Victaulic Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victaulic Polska w Drezdenko

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w Victaulic Polska występują paczki/bony świąteczne?

Sssw Nowy wpis

Firma to jakaś żenada żeby czekać ponad godzinę na zdjęcie jednej palety która można ręcznie wyjąć z busa no Parodia, w gorszej firmie nie byłem Omijać z daleka bo szkoda czasu i pieniędzy na czekanie bezczynne.

Słonce

Firma Victaulic to okropna korporacja. Żadna stabilność. Jeśli możecie, omijajcie te firmę szerokim lukiem. Jak ktoś na forum napisał, człowiek tutaj się nie liczy. Chcą zrobić z niego korpoludka, pracującego ponad miarę. Miał być lunch, a jak przyszło coś do czego, to pracowałam po 9, 10 godzin i więcej.

Paulina
@Słonce

A te więcej godzin to były płacone jak nadgodziny? Właśnie szukam info o pracy jako Pracownik magazynowy. W necie trwa rekrutacja teraz. I czy tutaj jest wiele nadgodzin?

zielony
@Paulina

@paulina jasne, że jako nadgodziny - tam nie ma żadnych kombinacji, nic nie chcą płacić pod stołem :-) @słońce - o co chodzi z tym co piszesz - miał być lunch???, a pracowałaś po 9,10 godzin???

Wiktoria Nowy wpis
@zielony

A na jakiej umowie przyjmują? Można dostać umowę o pracę? Czy tylko smieciówki?

Zielony Nowy wpis
@Wiktoria

Tak można, kwestia na jaki obszar się dostaniesz, ale jak to będzie Twój warunek to się uda przyjąć od razu na firmę a nie śmieciówę

Bożena

Trochę tutaj pisaliście o wymaganiach w kontekście języka, a można wiedzieć, jakiego wykształcenia oczekują, doświadczenia? Czy w ogóle można się przyjąć, jeśli się nie ma żadnego doświadczenia w branży? Dajcie znać, czy jest możliwość przyuczenia.

Szumny
@Bożena

Zależy czego szukasz. Na jakie stanowisko. Ten język tez przecież nie jest potrzebny na produkcji. Tyle, że chyba teraz nie przyjmują

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Victaulic Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Drezdenko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTROMECHANIK (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Krystyna

czy językiem używanym w firmie jest język angielski i wymaga się jego perfekt znajomości ? strony www wogóle nie ma po polsku, są jedynie inne języki, więc stąd to moje przypuszczenie ?

Vincent
@Krystyna

Nie, jezyk jest przydatny ale nie obowiązkowy, chyba, że chcesz się przyjąć na ogłoszony wakat gdzie jest taki warunek

Krzysztof

Czy ktos wie w jakich godzinach jest otwarta ta firma?

Martyna

@vincent a jak tam atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje ?

Lidka

Jak na ten moment sytuacja z eksportem za granice kraju? Nie macie problemów?

Vincent
@Lidka

Nie, wszystko gra

Heniek

Victaliuc to typowa korporacja gdzie tylko cele się liczą. Czlowieka mają gdzieś. Tylko piękne hasła reszta to ściema. Zarobki? Jesli nie zrobisz 4 weekendów w nadgodzinach to umrzesz z głodu. Nie polecam.

Zwnek44

Czy w tej firmie już od tego roku się coś planowo poprawiło czy jeszcze kicha

Adrian
@Zwnek44

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Aktualnie firma szuka pracownika magazynowego i operatora wydziału produkcji uszczelek i montażu obejm. Pracodawca daje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i bogaty pakiet świadczeń socjalnych. Daj znać jeśli będziesz aplikował.

Mario0401

Mobbing i tyle, pracownicy produkcyjni są traktowani jako wymienne trybiki, a zarobki jak na amerykańską firmę plus rodzaj wykonywanej pracy to zal, nie polecam

Victaulic to solidna firma lecz jeśli chodzi o zarobki to są bardzo małe co do wykonywanej pracy i ktoś może się sugerować że ludzie tu pracujący zarabiają dobrze tyle że pracujemy w każdą sobotę i niedzielę w nadgodzinach i zarobki dlatego są wyższe lecz nie na tym rzecz polega bo ten czas powinniśmy przeznaczyć dla rodziny a tak poza tym psychiczny mobing kierownictwa jest nie do zniesienia i tu podaję tylko kierownika wydziału wykańczalni i obróbki mechanicznej pana Michała Kłosowskiego bo ten pan sobie nie robi nic z pracownika i na dodatek potrafi doprowadzić do stanu gdzie tylko lekarz pomoże.

orki

Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o waunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. co do tych magazynowych @rttr to chyba znaleźli

dandys

anonim - 2009-06-20 23:14:09 Victaulic Polska jest to solidna, profesjonalna, rozwojowa firma Jest to fakt

Victaulic Polska jest to solidna, profesjonalna, rozwojowa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Victaulic Polska - Drezdenko

• Jak się pracuje w Victaulic Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Victaulic Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Victaulic Polska