Time for Wax

Opinie o Time for Wax

Hej kandydaci, będziemy wdzięczni za unikanie i niewpisywanie tutaj niesprawdzonych informacji! :) Szkolenie jest i zawsze było BEZPŁATNE - pod warunkiem, że osoba która podejmuje z nami współpracę dotrzymuje warunków umowy i przepracuje dla nas minimum rok (zabezpieczamy się jedynie kaucją, która jest w pełni zwrotna). Okres próbny nie trwa roku! Osoby zainteresowane pracą dla nas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - lepiej zawsze zasięgnąć informacji z pierwszej ręki niż wierzyć niesprawdzonym plotkom (usunięte przez administratora)

Paolaa123

A jak jest z Umowa?? o prace czy zlecenie

Lili
@Paolaa123

Nie ma umowy, musisz założyć działalność

Paula
@Lili

Zgadza się i jest podpisywana umowa o współpracę, więc umowa jak najbardziej jest

Jaka umowa obowiązuje w Time for Wax podczas okresu próbnego?

Anka

Umowa o świadczenie usług, trzeba założyć własną działalność

Bunia

Byłam w salonie w Warszawie w ubiegły piątek na regulacje brwi. Pani tak mi zrobiła regulacje brwi, ze wyszłam bez fragmentu lewej brwi, bo za mocno pociągnęła. Jeszcze skwitowała, ze muszę teraz czekać, aż odrośnie! Świetnie mnie urządziła na same święta! Oczywiście dodam, ze za usługę w sumie żadna musiałam zapłacić. Pani pociągnęła raz woskiem, straciłam brew i to by było na tyle, a płacić trzeba. Koszmar!

Hanna

Dla niektórych założenie własnej działalności może okazać się nieco problematyczne. Skupiłaś się jedynie na samych negatywnych aspektach współpracy z Time for Wax. Wspomniałaś jednak o szkoleniu. Możesz powiedzieć coś więcej na jego temat?

K
@Hanna

W tej firmie mało jest pozytywnych aspektów. Niestety przykro mi to mówić. Chyba że jest się osoba nie posiadająca większych ambicji. Szkolenke w time for wax wygląda tak że przychodzą panie na darmowe depilację jako modelki w ramach szkolenia, przez jakiś czas uczysz się wszystkiego jak depilowac co nie jest czarna magia. Oprócz tego myjesz podłogi rano w pracy itd. Samo szkolenie jest ( przynajmniej ja miałam) przeprowadzone dobrze. Jednak nie dostajesz papierów, nie masz certyfikatu a całość musisz zachować w tajemnicy mimo że nie mają nowatorskich technik. Już na szkoleniu podpisujesz deklaracje o konieczności przepracowania roku lub 2500 zł za to wlansie kilku dniowe szkolenie i prace :)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Time for Wax? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kosmetolog / Kosmetyczka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Łucja

Nie polecam współpracy z firmą Time for wax. Większość z dziewczyn wytrzymuje rok byle nie płacić kaucji która są obciążone. Przy większym ruchu nie ma przerw w zasadzie. K(usunięte przez administratora) Wymagane jest założenie własnej firmy ale to też są dodatkowe koszty i brak ochrony prawem pracy. Praca jest na godziny, ale nikt nie płaci za to że trzeba min 30min przyjsc przed otworzenien salonu. (usunięte przez administratora) a żeby wejść na prowizję to trzeba jak wół harowac :)

@Łucja

Każda osoba rozważająca pracę w firmie Time for Wax musi być przygotowana na założenie działalności gospodarczej? Myślałem, że pracodawca zatrudnia również osoby na podstawie umowy o pracę, dlatego chciałem sprecyzować podaną przez Ciebie informację.

Justyna

O co chodzi z ta kaucją? Mnie interesuje równie praca.

Dzasta
@Justyna

Akurat kiedyś byłam na rozmowie jakieś dwa lata temu i faktycznie byla mowa o kaucji teraz są inne warunki teraz tego nie ma pozdrawiam Justyna

Gosc
@Dzasta

Teraz jest tak że za szkolenie ty im nic nie płacisz i oni tobie też, ale jeśli nie ptzepracujesz roku to musisz im oddać za to szkolenie

Nicki

Po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa i dokładnie wykonany zabieg (bikini brazylijskie). Jednak po 4 kolejnych wizytach mogę powiedzieć, że niestety w salach Time for Wax depilacja jest niedokładna, ponieważ panie chcą przeprowadzić zabieg nie jak najdokładniej, ale jak najszybciej. Nie polecam

@Nicki

Pani Nicki zapraszamy z reklamacjami na naszą skrzynkę kontaktową lub kontakt na fb, zawsze staramy się pomóc w sytuacjach gdy klient nie jest zadowolony z depilacji :)

Liwia
@Nicki

W pełni się zgadzam

Liwia

Od dłuższego czasu jestem klientką salonu. Do dziś. Dziś bowiem mój zabieg został przeprowadzony nie wiem jak to nazwać... Nonszalandzko jakby od niechcenia. I boleśnie. Po zwróceniu uwagi usłyszałam że widocznie mnie dawno nie było. A na koniec,,, zobaczyłam wydepilowane brwi. W zasadzie ich nie było! Podczas reklamacji Pani nie przyjmowała mojej uwagi i całkowicie swoją ignorancją przypieczętowała sprawę. Zapłaciłam by nie przedłużać bo było obecnych przy tym klientek. Jestem wściekła i rozczarowana spadkiem jakości. Tak to jest jak idzie się nie w jakość lecz w ilość i przyjmuje się do pracy osoby całkowicie nie nadające się do pracy w usługach. Do tej pory sama polecałam. Niestety więcej nie skorzystam.

Ciekava

Cześć, czy ktoś z Was może brał udział w procesie rekrutacyjnym do działu marketingu, lub lepiej, pracował w tym dziale?

marysia

w jakim miescie pracowalaś ? fajtycznie az tak źle? koordynatorki faktycznie nie licza sie z Twoim wolnym czasem ?

Gorge
@marysia

Co tam było napisane? Time for wax zapłacił administracji za usunięcie niekorzystnej opinii?

łuaida

ludzie, przestancie marudzić, warunki sa jasne, jak ktoś chce pracować i zarabiać, to nie ma czego się bać w time for wax. pracowałam, to wiem. nikt mnie nigdy tam nie oszukał, kasa na czas, w wakacje fakt, urlopów nie było, ale za to nieźłe można było zarobic. że kaucja i działalnosc? a co w ym zlego? kaucje mi oddali a dzialalnosc to forma zatrudnienia jak kazda inna, ja tam polecam prace w tfw :)

Daria
@łuaida

W jakiej wysokości jest kaucja?

Dzasta
@Daria

Nie pobierają już żadnych kaucji to było kiedyś

emi

hej, czy ktoś moze napisać jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? czy zus to wszystkie oplaty? czy trzeba cos jeszcze odprowdzac z obiecanej kwoty?

Obiektywna

Chyba wiele się pozmieniało jeśli chodzi o warunki pracy w Time for wax lub po prostu osoby wyrażające tu swoje opinie nie były wcale na spotkaniu rekrutacyjnym. Byłam na rozmowie wczoraj i już nie mogę doczekać się szkolenia :)

Waxx

Czytam czytam i nie wierze ile bzdur. Po 1 jaka kaucja jeśli nie przepracujesz roku oddajesz pieniądze za szkolenie. Po 2 godziny zawsze się zgadzają musisz przepracować 170 h pracujesz, zostawanie po godzinach w każdej pracy trzeba zarówno przyjść wcześniej aby być przygotowanym jak i wyjść po zamknięciu salonu( zawsze uważałam że to niesprawiedliwe ale większości prac tak już jest) Po 3 stanie 10 h na nogach no proszę was wcale nie prawda,chyba że jest okres mocno wakacyjny no ok może się stoi ale ma się chociaż więcej pieniędzy więc ja wolę sobie popracować. Czytałam o umowach faktycznie tak jest wypłata na czas zawsze pieniądze się zgadzają zus też jest płacony zawsze bez problemów. Atmosfera super i między biurem i komsetyczkami naprawdę ekstra. Stale chcą poprawiać kosmetyczka jakość pracy.(Naprawdę zawsze mnie to dziwi ale naprawdę dbają o pracowników) Wszytko ma swój porządek pierwszy raz widzę tak dobrze zorganizowana pracę pod wieloma względami. Oczywiście jeśli ktoś chce leżeć i pachnieć to i praca nie będzie przyjemna. Zdarzają się gorsze momenty ale jak wszędzie. Uważam że praca ma swoje minusy ale zdecydowanie więcej plusów. Praca bywa dość niezrozumiała dla obcych osób dopiero jak się tam pracuje widzi się jak by wady takiej pracy jednym pasuje innym nie nigdy idealnie nie będzie, ale naprawdę praca należy do jednych z lepszych i cieszę się że ogromnie że wie rozwija i mogłam na nią trafić:)

Iwona

@Zuzia, przeglądając stronę internetową Time for Wax zauważyłam, że istnieje możliwość aplikowania spontanicznego do firmy. Wystarczy wysłać swoje CV. Może już do tej pory zrobiłaś to i został nawiązany z Tobą kontakt przez pracodawcę? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do przedstawienia swoich spostrzeżeń z przebiegu rekrutacji w tym miejscu. Zainteresują one innych użytkowników forum.

@Iwona

Iwona zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@timeforwax.pl :) Przekonasz się sama jak to wygląda i być może zechcesz zostać w Time for Wax na dłużej :)

Zuzia

Czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

xyz

Trudno powiedzieć jakie tam się ma zarobki, bo każdy jest na innym % i wysokość zarobków jest zależan od tego jaki ruch jest w danym miesiący. Czasami zarobisz na czysto 2,5tyś, czasami 4, nie ma regóły. A pracujesz jak niewolnik - normalnie w grafiku masz 41-45h pracy na tydzień a dochodzi do tego jeszcze siedzenie często po godzinach jak jest duizo klientek albo trzeba było coś liczyć, robic inwenatryzacje i takie tam. Ja tam już nie pracuje i nikomu nie polecam, za żadne skarby bym tam nie wróciła. Zero życia prywatnego, rozwalony kręgosłup i nogi całe w żylakach od stania po 10h. Jak ktoś ma siłę na taka pracę - proszę bardzo. Ja tylko wyrażam swoja opinię na temat tego miejsca. Są osoby którym się tam dobrze pracuje i na zdrowie - najlepiej niech każdy sam się przekona i zdecyduje. Zwolnić zawsze się można.

monika
@xyz

wiesz co za 4 tysiace tylko 40 godzin miesiecznie to nie jest tak źle.. niejeden chciałby tyle zarabiać - weź pod uwage ze nie jest to praca managera w korporacji tylko praca jakby nie była fizyczna a takie stawki to nie wiem gdzie bys jeszcze miała.

@monika

41-45 godzin tygodniowo, a nie miesięcznie. A do tego jeszcze nadgodziny.

Peter
@Kasia

ciekawe, bo moja koleżanka mówiła, że jej wychodzi 40 godzin zawsze, a wtedy kiedy ma więcej to dlatego, że ruch jest, więc chce zarobić...

Nika123

Wstępnie jestrm zainteresowana pracą. Jednak zastanawia mnie fakt, ile kosztuje kaucja? Jeśli mam dotrzymać warunków umowy i pracować przez cały rok?

Klara

Najlepszemu może coś się nie udać. Najlepiej po prostu powiedzieć i po problemie.

Iga

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Iga

Tak, jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Time for Wax - Warszawa

• Jak się pracuje w Time for Wax?

Zobacz opinie na temat firmy Time for Wax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Time for Wax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Time for Wax