KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

Bartek

Kiedyś robił na magazynie gościu co dostał pryszczy na całym ciele i musiał iść do lekarza bo go koleżanka go zaraziła z byłej pracy z kosmetyków

Krzysiek
@Bartek

Ile on ma lat że nie wie jakie są konsekwencje jak się liże (usunięte przez administratora) Bałaganie to będą takie skutki. Chyba że był taki spragniony śledzia.

Edek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje i zarobki?

Henio
@Edek

Na początek dostaniesz 13-14 do ręki czyli 2100-2250. W ciągu roku może doCiągniesz 2500-2600. A co do relacji jest sporo fajnych ludzi, ale zdarzają się również ludzie, którzy potrafią namieszać.

Olo

Do pracy przy hodowli zwierząt zgłasza się pewien facet. Brygadzista magazynu pyta go co potrafi. - Może zainteresuje pana fakt - odpowiada interesant - że rozumiem mowę zwierząt. - Taa? - pyta zdziwiony brygadzista- to chodzmy do krowek, zobaczymy co pan potrafi. Wchodza do krowek a tu krasula "Muuuu!" - Co ona powiedziała? - Że daje 10 litrów mleka a wy wpisujecie tylko 4. - O kurde! Ale chodźmy do świnek. Wchodzą do świnek a tu "Chron, chron!" - A ta co powiedziała? - Ze daje 5 prosiąt a wy wpisujecie 3. - O ja pier... Chodźmy jeszcze do baranów. W drodze przez podwórko mijają kozę a ta "Meeeee!" - Pan jej nie słucha - szybko mówi brygadzista - to było dawno i byłem wtedy pijany...

Johny brawo
@Olo

Coś w tym jest,i do dzisiaj trauma

Fakir
@Johny brawo

Żenada... mnóstwo śmiechu :)

Agnieszka

Ciekawa jestem jak wygląda proces rekrutacyjny do tej firmy?

Johny brawo
@Agnieszka

Zależy na jakie stanowisko

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KK-POL Sp. z o.o. Sp. k..
Tik tak

Miało być lepiej jest coraz gorzej

majster

Jak firma ma dobre opinie to od razu widać jaka cisza jest na forum.

Ktoś

Najlepszy to jest dział kontroli jakości (usunięte przez administratora)

Cygan

Najlepszy w tej firmie to jest Pan (usunięte przez administratora)to jest dopiero ciemna masa

Są dwie osoby w tej firmie które powinny być zwolnione w trybie natychmiastowym (usunięte przez administratora). Są to ludzie którzy kręcą afery robią zament w firmie i nic nie robią a myślą że są nie zastąpieni. Jedynie co potrafią to iść do kierownika i pytać się o podwyżki tylko pytam się za co te podwyżki za siedzenie i robienia afer na boku

Turyfikator

Moje sugestie dla KK-POL KUCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA: Praca jak praca ale najważniejsze cisza spokój nikt nie stoi nad głową. Kierownik magazynu w majdanie Pan Jacek bardzo W porządku staje murem za pracownikami Zadko się zdarza że w firmie są tacy kierownicy z takim podejściem do drugiej osoby Pozdrawiam Lubię atmosferę w KK-POL KUCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA za: Cisza spokój

Wak

Z wiedzą i doświadczeniem ładnie poniosło Pan A.... bzdura kompletny brak wiedzy o prowadzeniu magazynu bałagan brudel i tylko pretensje cały czas

Wreszcie coś zmienia się na lepsze - ktoś z doświadczeniem, wiedzą i podejściem do "tematu" zajął się sferą magazynową.

Tomasz

Sami specjaliści na forum się trafili i tylko krytykują wszystkich i wszystko!!!

Mag

Potwierdzam zero składu i ładu na rozmowie umawiasz się konkretnie później kasy nie widać omijać szerokim łukiem

arl

bardzo słabo (usunięte przez administratora) zero pojecia o prowadzeniu magazynu

Max

Kiepska firma. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej(fabryka Majdan).

Zostaw merytoryczną opinię o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. - Nieporęt

• Jak się pracuje w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.