KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

Marian
@Adrian

Inflacyjnych to chyba nikt w tych czasach nie daje.

Antośka Nowy wpis

Czy poprzedniego komentarza może wynikać, że nie było jeszcze jakichś wysokich podwyżek? a przynajmniej nie na każdym stanowisku? na których zarabiało się wcześniej powyżej aktualnego poziomu minimalnej? Czy zostało im cokolwiek przyznane?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. na Pracownik Produkcji? 2 lutego ogłoszenie na GoWork.pl.

Były pracownik Nowy wpis

Dziękujemy za podwyżki od stycznia, nie opłaca się siedzieć w jednej pracy bo takie pieniądze zarobi się w każdej robocie

Jest tu może ktoś na bieżąco z pracą przy maszynie? Prócz magazynierów także operatorów teraz poszukują. Z opisu wynika, że wielu kandydatów potrzeba oraz że to praca na trzy zmiany. jakie za to przypada tegoroczne wynagrodzenie? Piszą o premii wynikowej oraz tej świątecznej dodawanej do podstawy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KK-POL Sp. z o.o. Sp. k..

Spokojnie od stycznia 3200

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Na stronie internetowej znalazłam ofertę pracy na stanowisko Księgowego/Księgowej . Planuję złożyć tutaj CV . Firma wymaga od kandydata kilkuletniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości . Dwa lata wystarczą ? Czy jest to za mało ? Jakie obowiązki konkretnie tutaj, jest coś specyficznego?

Szukający pracy

Mam pytanie ile razy w roku jest podwyżka bo ostatnio miałem raz na 6 miesięcy i to mi nie starcza . Czy często są awanse i szkolenia . Czy dlugo trzeba pracować aby zostać kierownikiem .Jaki jest dodatek za lata przepracowane w pracy .

Maria

Kto mi opisze prace na kontroli jakości? Zastanawia mnie brak opinii od dłuższego czasy, zwłaszcza ze wiszą tu oferty. Nie ma podanych widełek, pytanie czy są do ugadania czy każdy mimo wszystko zarabia standard rynkowy? I co wchodzi w skład tych niezbędnych narzędzi do pracy z opisu?

ANONIM

WITAM, JEST KTOS Z MAJDANU,JAK TAM WYGLADA PRACA I ZAROBKI NA MONTAZU.

Były pracownica

Ciekawe czy coś się zmieniło bo tam zawsze obiecują i na tym się kończy

@Były pracownica

zawsze? a co ostatecznie w Twoim przypadku było obiecane, że tak stwierdzasz? co do ewentualnych zmian to z jakich przyczyn czerpiesz co do nich nadzieję, czy w ostatnim czasie coś się wydarzyło w tym kierunku?

Barbara

Ma ktoś jakąś opinię na temat pracy na magazynie? bo widzę, że szukają, można się umówić na jedną zmianę? I jak obecnie stawki wyglądają ile się zarobi? Dalej minimalna czy coś dorzucają?

Macie nadgodziny i soboty w firmie?

John

Około 100 osób. Może trochę więcej.

@John

A jak to wygląda z podziałem na płeć?

Dzamal

Ja robiłem na magazynie zarobki słabe na szczęście miałem drugi zarobek a jak chcesz premie (usunięte przez administratora)musi załapać ciebie za tyłek to trochę dziwna sprawa

Bolek

To dla tego że minimalna się zwiększa dlatego tak stawka i co roku jest podwyżka minimalnej

Była pracownik

Na emeryturze dostałem 15 złoty na ochronie 15*24 czyli 360 siedziby w dwie osoby luzik 360 razy 10 dni 3600 i 20 dni wolnego żyć nie umierać a można do 5 dniówek jeszcze dorobić .pozdrawiam wszystkich za rok minimalna rośnie

Przynajmniej osoby co mają najniższa pensja 13,50 zł dostaną podwyżki i to na 100 procent , hehe 2022 styczeń będą podwyżki najniższa w górę od państwa a nie od Firmy

Adrian

To tylko się cieszyć, że państwo tak dba o pracownika :) Widziałem że brutto zapowiadają 19,70 zł. A firma sama od siebie nie daje żadnych podwyżek? Nawet tych inflacyjnych?

Marian
@Adrian

Inflacyjnych to chyba nikt w tych czasach nie daje.

Dziękujemy że wszyscy działy są traktowane równo i każdy dostał podwyżkę. Dla jednych są a dla drugich nie

Cześć, jak wygląda możliwość rozwoju w Kk-Pol Kuczyńscy? Interesuje mnie to czy organizowane są np. szkolenia, które pozwolą na poznanie nowych rzeczy oraz nabranie większego doświadczenia. Ktoś odpowie?

Adas
@Monika

Tam nie ma możliwości rozwoju chyba ze po znajomości albo będziesz lizusem. Szkoda czasu na ta firmę i ludzi którzy tam są sami (usunięte przez administratora) wszedzie

Roman
@Adas

Ostro powiedziane, chyba nie każdy z pracowników taki jest? Nie można się rozwijać, ale w sensie nie ma szkoleń czy nie ma opcji awansu?

Zostaw merytoryczną opinię o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. - Nieporęt

• Jak się pracuje w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.