Centrum Językowe Demostenes

Opinie o Centrum Językowe Demostenes

Pracuje w Demostenesie od roku na stanowisku sekretarki. Dobra pensja,można się dużo nauczyć!! Polecam.

domel

skoro widzisz jaką mają ocenę tutaj to może ona skłonić chyba tylko do pójścia w Twoich przemyśleniach o Demostenes w jedną stronę...

Franciszek

Jak na Wrocławskie warunki to Centrum Językowe Demostenes wypadł na tym forum tak sobie, ocena 2/6 tez jakoś nie powala, nie wiem już co myśleć.

george

No ale chyba muszą być jakieś takie średnie zarobki albo chociaż jakieś takie najniższe jakie można mieć

@george

Ale nie wiem jakie są najniższe czy najwyższe.Znam tylko swoje 60 zł za 60 min.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Językowe Demostenes? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
lektor

Szkolenia dla wszystkich lektorów organizowane są 2 -3 razy w roku. Ale jest możliwość kontaktu (meilowo lub osobiście) z metodykiem w każdej chwili kiedy potrzebujesz. Wynagrodzenia są zróżnicowane.Różni lektorzy różnie zarabiają.

ażó
@lektor

Szkolenia 2-3 razy w roku? Naprawdę? Ściema!

To ja
@lektor

Jakie szkolenia, pracowałam w tej szkole kilka miesięcy, nie było żadnych szkoleń!

george

ażó jeśli możesz napisz więcej szczegółów i generalnie dokładniej na temat tej pensji w Centrum Językowym Demostenes. Pozdro

matt

A dlaczego nie mozesz sie zapytac wprost Pani Dyrektor?

do matt

to możesz pokrótce przedstawić swoje doświadczenie z firmą? Bo widzę, że nic pozytywnego z nich nie wynika :)

matt

(usunięte przez administratora) anonim - 2013-07-01 20:45:35Witam prosze o konkretna pomoc i odpowiedz na pytanie ile w stanie jest zarobic llektor,ktory wypracuje 160 godzin?jaka jest stawka brutto za 1h pracy? Czy w Demostenes istnieja dodatki do pensji typu premie itp?.

Maciek

Pracuje od 25 lat w Demostenesie, jestem taki szczesliwy ze moglem znalezc ta prace, fantastyczna, malo sie zarabia, ale co tam nie o to w pracy nauczyciela chodzi!!!!!! Polecam goraco!

Nicolas

Pracuję również już kilka lat w szkole. Dobra atmosfera,bardzo pomocni w trudnych sytuacjach.

agnieszka

Pracuję w Demostenesie już 10 lat Szkoła bardzo rzetelna i można się tutaj rozwijać zawodowo. Bardzo polecam.

lektor

Szkoła docenia dobrą pracę i zaangażowanie. Nie polecam SZKOŁY leserom !

Polecam bardzo !!!!

katarzyna

Rzeczywiście niezła kasa,

Mariola

Wysokie zarobki.

Zbigniew

Piotr/28 - 2012-07-14 14:44:39 Ja też uczyłem się w szkole 2 lata, kursy rzetelnie prowadzone, a deyrekcja była bardzo otwarta na potrzeby grupy i nasze propozycje... Praca dla ambitnych.Polecam

Piotr/28

Paweł-uczeń

Uczyłem się w Demostenesie 4 semestry, bardzo fajni zgrani lektorzy, lubiący swoją pracę. Wrażenia super. Paweł

Michał Wiszniewski

Współpraca z firmą Demostenes to wielka przyjemność , pełen profesjonalizm !

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe Demostenes - Wrocław

Centrum Językowe Demostenes