Opinie o Max-Logistik Gmbh w Senden

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MAX-Logistik GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-Logistik GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX-Logistik GmbH w Senden

Kolo byly

Banda hamow a Sebastiana jeszcze tam robi

janko

Mnie tam zapłacił, i nie narzekam, jak kto umie jeździć to go się nie czepiają, tylko pełno polaków pierwszy raz widzi kierownice jak jes u nich na kursie, a potem sie dziwio że kary majo za uszkodzone auto. Ja przyznam sie bez bicia nie szprechem po Niemiecku, a w euro fajnie sie zarabia, to i nie narzekam bo zawsze może być gorzej.

Daf

Kolego przewoźnik ja też jestem tej samej sytuacji a zapłacić ja odaj ich do sądu

misioo

No ale skoro pojawiają się jakieś premie doliczane do podstawy to już dobrze o nich świadczy, ciekawi mnie jednak to czy wypłata jest terminowa, wiecie? Najważniejsze jest to, że wwynagrodzenie jest dwuskładnikowe.

Czy po rozmowie w Max-Logistik GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
fffk

czy ktoś może napisać o firmie MAX LOGISTIK Z Werne ????

MAX

Narazie opisalem przebieg przyjecia i obiecałem ze podam stronke kaj wyglądają rozmowy tel na temat pracy ,czyli młotków , a jest czego słuchać. Prosze jeszcze troche ćierpliwosci

MAX

Marian znowu wykasowałeś wpisy tego bedzie wiecej

przewoznik

Nie wiem jak ludzie z biura.Ale ja jako przewoźnik robiłem parę tras dla tej firmy.do dziś nie mam zapłacone.pożal się boze dyrektor handlowy pan Piotr K.nie odbiera tel .omijajcie ta firmę !!!oszuści jakich mało!!!

acz

Jeśli chodzi o firmę MaxxLogistik Poland to od momentu zmian wprowadzonych w nowym roku w firmie działa wszystko jak powinno, jest porządek.

MAX

szkoda tu co kolwiek pisac jega i tak to usunie

kamil

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie (usunięte przez administratora)trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

pawel24

gdzie jest ten ktory ak niby duuzo wiedzial o dzialalnoci firmy Aller logistic?eheh

rr

heeh chlopie pewnies kolejny naganiaz bo widze ze krucho sie robi z kierowcami z polski w tej firmie skoro w allerze niemcy juz smigaja autami.takich jak Ty to potrzebuja.pozdrawiam

max

Wy naprawde nie widzicie jaka jest firma MaX

on32

witam. szukam kogos chetnego do zbiorowego pozwu na firmealler logistic.moj amamil pm23@poczta.onet.pl

Kiedyś
@on32

Daj namiary

om35

jak to za paliwo?

j32

Ostatnio stało się modne obcjążanie za zadrogie paliwo, chociaż na szkoleniu mówiono ze mamy nie patrzyć na ceny.

ona123

zapraszam do aller log.polacy tu mile widziani bo tylko oni daja sie w (usunięte przez administratora) kopac i wrabiac w wypadki,pozniej placenie po 200e mies przez 2 lata i wydzial kryminalny z dwoma paragrafami na karku .zapraszam

slawekb1002

załadunki i rozładunki własnoręcznie. masz na to 1 godz. spróbuj zal i rozlad tandema w godz i to 2 razy dziennie ? kaza to robic z tachem na lozku, a wtedy nic ci nie zaplaca (bo przecież odpoczywales ) nie zgodzisz się ,to zjedziesz na wolne, a w domu wymówienie pracy. tak zrobili ze mna po 2 mies

kjuh

w niemczehpracodawac moze wystawic ci note obciazeniow a ze w maxie szukaja wszedzie pieniedzy to na bank ci wystawia tak jak mi to zrobili. uwaga na zlodzieji.NIE GODNA ZAINTERESOWANIA FIRMA.

@kjuh

kolego ja dostalem listownie z policji notatke z wydzialu kryminalnego ze danego dnia o jakiejs tam godz bralem udzial w wypadku i zbieglem z miejsca zdarzenia. a moje dane podala firmaa raczej szefostwo z wedemarku. po interwencji prawnika wszystko si euspokoilo, i jak to wytlumaczysz?to jest normalne?nie wiedza a wrabiaja w wypadki. ja msle ze robia jakies przekrety w ubezpiezalni i wrabiaja ludzi w stluczki itp. j jestem nie jedynym przykladek ajuz nie wspomne o tym ze jak kogos nie d sie udupic to wymyslaja jakies dziwne historie z paletami ktorych nigdy nie bralem i -500e z wyplaty.szok ze taka firma wogole jeszcze istnieje, szok

ona123

co ty chlopie chrzanisz. ja robie trok czasu i wiem co mowie. widac ze albo masz male rozpoznanie albo masz szczescie ze Ciebie to omija albo jestes konfidentem i kablujesz aby miec lepej.sorry kolego ale nikt inny w takiej firmie nie ma dlugiej przyszlosci...

ona123

IDZIWNYM TRAFEM WSZELKIE HISTORIE OPISYWANE PRZEZ LUDZI TUTAJ NA FORUM, TE KTORE UDERZAJA BEZPOSREDNIO W PRAWDE TEJ FIRMY SZYBKO SA USUWANE PRZEZ ADMINISTRATORA, TO PO CO WOGOLE TE FORUM PANIE ZALOZYCIELU????MOZE COS CI SKUBIA DO GARNUSZKA....

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-Logistik GmbH - Senden

• Jak się pracuje w MAX-Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX-Logistik GmbH