Opinie o Max-Logistik Gmbh w Senden

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MAX-Logistik GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-Logistik GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX-Logistik GmbH w Senden

G.Mazurek

Witam w tej formie nic się nie zmieniło Pan M... Obiecywał że jest ok to nie prawda samochody brudne masakra totalna z naczepami , masz jeździć 3 tygodnie po niecałych 2 tygodniach do domu potem dwa tygodnie w domu lub więcej nie zarabiasz nie słuchajcie pana Mar,...bo tylko kłamie nic nie podpisywać bo podsówane są dokumenty na nie kożyśc pracownika

Witek
@G.Mazurek

W Max Logistyk jest gorzej

G.Mazurek Nowy wpis

Witek Nowy wpis
@G.Mazurek

W Max Logistyk jest gorzej

Czy można liczyć w Max-Logistik GmbH na prywatną opiekę medyczną?

G.Mazurek Nowy wpis

Witam ja wrzuciłem do Max wiele się zmieniło idzie się dogadać z Panem Marianem negocjować warunki współpracy. Zaczeli dbać o grafik niema odsłania do domu po tygodniu. Samochody naprawiają po zgłoszeniu, pilnują żeby było czysto , jak jest (usunięte przez administratora) to zapłacą za posprzątanie . Co ważne nie czepiają się młotków , placą mniej za diety ale za jazdę 12 euro i młotki 12 . Andre nowy dysponent pomaga nie utrudni pracę , jest socjal pokoje jednoosobowe z prysznicem toaletą i prysznicem+ klima ????na razie ok jak zwiększa diety bo coś spominają od nowego roku to byby

Jaka atmosfera jest między działami w Max-Logistik GmbH?

Czy po rozmowie w Max-Logistik GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Witek

Ta firma to dramat Samochody Many małe kabiny strasznie brudne , brak lodówki czeka sobie kupić , cały czas jazda po dziurach z styropanem, pieniądze za trzy tygodnie dostałem 1382 euro bo podatki , brak jakiej kolwiek bazy , skrócone 45 pałzy bo tak karzą , niemiecki tran dziad A obiecują cuda na kiju

GEOCAR

FAKTURA ZA TRANSPORT Z MARCA 2021 R NIE ZAPLACONA. BRAK KONTAKTU.

Ooo

Te dobre opinie to chyba sam pan Marian pisze. Pan powinien książki pisać panie M.

Koniec firmy płacą za system 3/1 max 1500 e innych systemów brak szkoda że doprowadzili do takiej tragedji .

hageman

Przepracowałem w tej firmie 3.5 roku . Po prostu musiałem wytrzymać bo miałem komornika na karku .Trzeba być niezłym twardzielem żeby wytrzymać chociaż pół roku .Dobrze radzę omijać tę firmę szerokim kołem .W Niemczech jest dużo normalnych firm gdzie do pracy idzie się z przyjemnością i pracuje bezstresowo przy dobrych uczciwych zarobkach . Pozdrawiam kolegę Mariana Jager.

High Styl

Ogólnie OK. Większość ciężarówek z przelotkami, kabiny większe i mniejsze (Mercedesy których już prawie nie ma), średnio wyposażone. Wszystkie przyczepy posiadają kamery cofania. Kto dłużej tu jeździ to ma na stałe ciężarówke i ma czysto. Od któregoś roku słyszę od innych że robią spore problemy nowym kierowcą.

Długi stazem
@High Styl

Ponad 5 lat w firmie. Co raz gorzej w tym roku powiedziałem pass. Obnizanie pensji bo covid potem brak jazdy po kolejnej obnizce niby jazda jest. Auto zawsze inne, nie raz taki (usunięte przez administratora) ze trzeba bylo odmowic jazdy. Po zjezdzie do domu z tygodnia robilo sie nie raz 4. Wszystko sie tam juz sypie to chyba bedzie koniec firmy :/

Czy pracownicy Max-Logistik GmbH chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Byly pracownik

Max logistic to porażka i to wielka kpina nastawiona na wyzysk pracownika i nic więcej nie wspomnę że nigdy nie dotrzymuja słowa można ich podsumować jednym słowem a jakim to chyba wiadomo zaczyna się na o pozdrawiam

Byly pracownik

Witam wszystkich co będą czytać moja wypowiedź a więc jeśli chodzi o firme to odradzam prace w niej to co już wcześniej ktoś pisał to oczywiście prawda czepiają się młotkow i wielu innych rzeczy. Pracowałem dość długo na początku wszystko ok ale po trzech miesiącach jazda obcinanie diet i stawki za godzinę jazdy uzgadniania jedno a jak mija miesiąc to zmieniają zdanie chodzi o diety piszesz uzgodnione a dostajesz niższe a tłumaczenie jest zawsze takie same że za dużo młotkow itp ja pracowałem w systemie 4 na 1 a jak się okazywało to w domu zawsze tydzień albo dwa dłużej a wytłumaczenie śmieszne że to wiatry albo przez wirus itp także (usunięte przez administratora) wręcz odradzam ta firme a dlaczego bo oszukuja kłamią wiem coś o tym bo zostałem (usunięte przez administratora) a jak domagalem się swego to zbywli a jak się zwalnialem to uzgodnili ustnie że ok a na wypłata znowu mnie okradli i to na nie mała kwota .teraz w tej firmie to emeryci pracują ą Polaków coraz mniej dużo się zwolnilo bo mieli już dość oszukiwanie i zabierania uczciwie zarobionych pieniędzy to tak ogólnie moja rada dla tych co jednak trafia do tej firmy to rzadajcie wszystkich zmian na piśmie bo słowo dane w tej firmie nic nie znaczy i nie ma wartości ani poszanowania tak jak to jest w Polsce zrobią wszystko żeby wykorzystać a później zmienić więc na piśmie i dwa razy się zastanówcie co podpisujecie a jest po niemiecku a osoba która mówi co jest napisane to uważajcie bo on gra do swojej bramki i też kłamie i wprowadza w błąd takie chyba ma zadanie to tak pokrótce

Piotrek

Witam prawda że pracowałem uleglem wypadkowi i nikt ci nie pomoże , tylko Cię zwolnią, samochody to większości dramat brak lodówek, wieczne protesje o młotki . Pracują obecnie ci Polacy co zgodzili się na nisze diety , wysyłają do domu kiedy chcą nie ważne że masz grafik , nikt tego nie przeszczega , masz pracować bez młotki , obniżone etaty nikt niema całego .

Kamil

pracuje od miesiaca firma jest spoko, nie wiem jak bedzie dalej bo slyszalem rozne opinie ale narazie jest ok, kasa sie zgadza

Iza
@Kamil

Czy od kierowców wymagana jest znajomość języka niemieckiego? Jeśli tak to na jakim poziomie?

Jacek
@Kamil

Masz jakieś namiary żeby zadzwonić ?

Zawiedziona
@Kamil

tak jest spoczatku super ale nie chcę straszyć proszę zawczasu szukać innej pracy zarabiałem.3000tys euro w tej chwili 1000 euro i nadal ucinają a tylko pracowałem rok życzę powodzenia

Grzegorz

Co dzieje się w Max-Logistik GmbH? Może ktoś z pracowników podzieli się opinią? Cenne będą wszelkie komentarze odnośnie wynagrodzenia.

Lama8001
@Grzegorz

W tej firmie jest tak żeby rozładunku i załadunku wykonywać na pauze. Jak potrzebujesz pomocy w jakiejś sprawie to jest wiecznie jakiś problem. A jak jesteś na załadunku lub rozładunku to wiecznie piszą głupie wiadomość kiedy Cię obsługą.

Zawiedziona
@Grzegorz

witam nie polecam tej firmy mój mąż pracował rok było super od grudnia katastrofa bez wypłaty miesiąc , ciągle problemy z wypłatami i do tego co miesiąc ucinają diety i młotki masakra

Latający holender

Fakt taki ze to co piszecie to prawda jest tyle że ja z kasą nie Miałem problemów za to teraz mam

No i co w kwietniu zwolnili 30 osób a tak dobrz było wam w max.

Iza

Czy Max aktualnie rekrutuje? Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby się tam dostać? Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę o odpowiedź.

Były pracownik syfuu
@Iza

Witam pracowałem w Max logistik 3 tygodnie. Praca sama w sobie ok auta smród i grzyb w środku łóżka materace polpamione od moczu totalna tragedia. Pensja po 3 tygodniach 1280€ proszę państwa. To co biura proponują po 2000€ i więcej jest nie prawda. Próbujesz wyjaśnić dlaczego tylko tyle pensji to pan Marjanek ci odpowie to podatek zabrali aż tyle totalna żenada. Firma syff auta niesprawne

Belmondo

Dobra robota ale przyjdzie 1 z 2 uchleją(usunięte przez administratora) na parkingu porozwalają zestawy a później problem ze ich do domu odsyłają potem sie dziwic ze polacy maja taka opinie a nie inna pozdro dla ekipy maxa !!

WITEK

FIRMA NIE SOLIDNA . WPROWADZAJACA W BŁA PRACWNIKÓW , ZATRUDNIAJA NA NAJNISZE ETATY , WYSYLAJA DO DOMU KIEDY CHCA NIE WAZNE ZE MASZ OKRESLONY SYSTEM , JAK SIEDZISZ W DOMU NIK NIE PŁACI , DZWONIA KIEDY CHCĄ , SAMOCHODY DRAMAT , NIBY PŁACĄ ZA MLOTKI ALE NIE WOLNO WŁACZAC , NIE PŁACĄ ZA JAZDE W NOCY , ZA SOBTY NIC , TYLKO BUDOWY , ZADNEJ POMOCY ZE STRONY DYSPONENTA , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-Logistik GmbH - Senden

• Jak się pracuje w MAX-Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX-Logistik GmbH