Opinie o ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA w Chmielno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA w Chmielno

Karol Nowy wpis

A macie może służbowe telefony ?

łooo Nowy wpis

Wydaje mi się, że taka branża jest skomplikowana, ale przynajmniej zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

grzes Nowy wpis
@łooo

dzieki to wazna informacja

Aneta Nowy wpis

@łooo czy miałeś okazję pracować w ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA lub ktoś z Twoich znajomych? Jeśli posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy lub aktualnych rekrutacji to podziel się nimi proszę. Wielu z nas przyda się obiektywna informacja na ich temat.

geoworks

Przepraszamy tych panów za pomówienia nasza firma niewiedzyła że osoba dająca ten opis jest niepełnosprawna umysłowo.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Bolek

ARBUD z Chmielno ul.Tulipanowa 12 NIP-589-106-77-92 (usunięte przez administratora) -----Ostrzegam przed działalnością gospodarczą ARBUD Artura Cymana (usunięte przez administratora) oni ludzi do pracy w charakterze "Pomocników Montera Rusztowań" Ostatnio na PGE Arena w Gdańsku okradli z wypłaty 17 ludzi. Dają fikcyjne umowy o pracę na pełen etat,dają lewe badania wysokościowe i odciągają za to jeszcze pieniądze,(usunięte przez administratora)Zatrudnieni nie posiadają ubezpieczeń w razie jakichkolwiek wypadków przy pracy. Firma ta cechuje się wykorzystaniem ludzi do ciężkiej pracy fizycznej,a następnie Artur Cyman(usunięte przez administratora) ludzi z wypłaty - dając im za przepracowany miesiąc pracy grosze -plus dodatkowo dają od razu wypowiedzenia o pracę w trybie natychmiastowym,za przyczyną,że niby nie mają pracy dla własnych pracowników,. Cyman pracował kiedyś na stoczni-tam też stawiał rusztowania ale wyjeb-ali go z terenu stoczni za przekręty i lewiznę na pracownikach. Przeniósł się za tem na PGE arena w Gdańsku gdzie dalej robił ludzi w (usunięte przez administratora) w raz ze swoją (usunięte przez administratora) żoną Hanią,która współdziałała z nimi-wraz z Rafałem Piką (kryminalistą-bo siedział w kiciu-bierze psychotropy i (usunięte przez administratora) mu) Dlatego odradzam tą firmę zachęcając do dodawania informacji na Cymana Artura i frajera Rafała Pipkę.,... Pozdrawiam serdecznie....

Zoli

(usunięte przez administratora)--cóż dodać Nie dają realnych umów o prace(usunięte przez administratora),daja lewe badania wysokościowe. Kłamią,są nierzetelni,są gburowaci,są nieudacznikami,(usunięte przez administratora) ITD A jednym zdanie. ARTUR CYMAN-PALANT Z BMW I RAFAŁ PIPKA-FRAJER Z VW PASSAT-BIAŁA RDZA LANDARA JAKICH MAŁO:-) SĄ (usunięte przez administratora) A NIE PRACODAWCAMI..... Dlatego ostrzegam przed tą firmą.....

Zostaw merytoryczną opinię o ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA - Chmielno

ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA